Přihlášky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A)

Datum:
08.10.2017
Místo konání:
Červená Voda - Moravský Karlov, část Horní Karlov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
DH14     DH18     DH175     DH21     DH225     DH275     DH325     MIX     MIX žáci    
(33)
Název/Jméno
Klub
Vklad
VCO 1
Úsek 1:
LPU0309
Waněk Hubert
7200595

Úsek 2:
LPU0352
Koberová Kateřina
7203463

Úsek 3:
PHK0500
Pompach Lukáš
2035735

Úsek 4:
STH0550
Štefanová Markéta
7204983

Úsek 5:
PHK0550
Metelková Michaela
2056274

Úsek 6:
SRK0504
Šeps Daniel
2027229

Úsek 7:
JIL0352
Karlová Anna
2078470

Úsek 8:
PHK0302
Chaloupský Jakub
682336
Východočeská oblast 0 Kč
VCO 2
Úsek 1:
LPU0401
Haas Filip
2070815

Úsek 2:
LPU0360
Fejfarová Tereza
7210100

Úsek 3:
LPU0505
Šípek Ondřej
2045219

Úsek 4:
SRK0551
Morávková Zuzana
425542

Úsek 5:
STH0551
Chrástová Magdaléna
7204976

Úsek 6:
VRL0604
Hanuš Filip
2078481

Úsek 7:
SHK0350
Thýnová Martina
7206547

Úsek 8:
VRL0301
Štregl Matyáš
8636759
Východočeská oblast 0 Kč
VCO 3
Úsek 1:
SRK0300
Flegl Martin
2091541

Úsek 2:
LPU0357
Pušová Bára
7208094

Úsek 3:
LPU0512
Vališ Vojtěch
2091545

Úsek 4:
PHK0650
Neumannová Alžběta
2056296

Úsek 5:
LPU0553
Mrskočová Markéta
2049520

Úsek 6:
PHK0504
Málek David
7260020

Úsek 7:
JIL0451
Gottsteinová Ema
2078459

Úsek 8:
SHK0305
Fábera David
2088201
Východočeská oblast 0 Kč
VCO 4
Úsek 1:
LPU0405
Štichhauer Daniel
9102564

Úsek 2:
VRL0351
Pilná Natálie
2096240

Úsek 3:
CET0601
Hájek Dominik
2060236

Úsek 4:
SRK0552
Cejpková Karolína
2025350

Úsek 5:
JIL0551
Matěásková Šárka
2078451

Úsek 6:
SJC0501
Janků Štěpán
2056294

Úsek 7:
VRL0452
Randáková Adéla
7207062

Úsek 8:
PHK0400
Neumann Matěj
2073740
Východočeská oblast 0 Kč
POB 1
Úsek 1:
PGP0300
Kožina Štěpán
7260011

Úsek 2:
TAP0452
Bulířová Ema
2088202

Úsek 3:
VSP0701
Štrait Vilém
2021829

Úsek 4:
MFP0551
Šimšová Pavla
428269

Úsek 5:
VSP0553
Malečková Hana
2067999

Úsek 6:
VSP0508
Bolehovský Daniel
2073716

Úsek 7:
DKP0351
Tichá Dorotea
2051523

Úsek 8:
PGP0309
Šimša Martin
2090836
Pražská oblast 0 Kč
POB 2
Úsek 1:
VSP0406
Průša Dominik
2032107

Úsek 2:
TAP0356
Smolková Barbora
2096249

Úsek 3:
TAP0602
Bulíř Jáchym
2103723

Úsek 4:
VSP0751
Baldrianová Eva
888639

Úsek 5:
VSP0550
Floriánková Františka
2021839

Úsek 6:
TAP0502
Melišík Jan
2081357

Úsek 7:
VSP0456
Štraitová Jolana
2021830

Úsek 8:
PGP0408
Kabát Martin
2099511
Pražská oblast 0 Kč
POB 3
Úsek 1:
DKP0309
Sedláček Jaroslav
9982

Úsek 2:
VSP0453
Kopecká Valentýna
2021847

Úsek 3:
DKP0502
Šubrt Vojtěch
2092360

Úsek 4:
DKP0951
Mullis Carolina
2075698

Úsek 5:
VSP0855
Malečková Pavlína
2067959

Úsek 6:
VSP0500
Nemšovský Filip
2035710

Úsek 7:
VSP0455
Beranová Hana
2021833

Úsek 8:
PGP0305
Hřivna Jakub
2800293
Pražská oblast 0 Kč
POB 4
Úsek 1:
PGP0401
Čtrnáct František
2121096

Úsek 2:
VSP0454
Aschermannová Klára
2020713

Úsek 3:
DKP0800
Šubrt Jáchym
08645

Úsek 4:
PGP0853
Bartalošová Anežka
2084992

Úsek 5:
DKP0551
Horáčková Michaela
2103732

Úsek 6:
FSP0600
Skripnik Nikola
2092396

Úsek 7:
EKP0351
Janečková Josefína
2067977

Úsek 8:
EKP0401
Blaha Jiří
7209480
Pražská oblast 0 Kč
MSK 1
Úsek 1:
VRB0313
Peňáz Radek
2092364

Úsek 2:
SOP0350
Hájková Lucie
7204988

Úsek 3:
TRI0502
Bíčánek Jan
7207887

Úsek 4:
BFM0551
Zahradníková Kateřina
2102874

Úsek 5:
KRN0757
Rychlá Karolína
1400404

Úsek 6:
TRI0503
Damek Ondřej
7200588

Úsek 7:
TRI0451
Haltofová Romana
7209779

Úsek 8:
TRI0301
Bialožyt Marek
8629759
Moravskoslezský kraj 0 Kč
MSK 2
Úsek 1:
VRB0303
Peňáz Vojtěch
2092391

Úsek 2:
TRI0450
Bruková Petra
7207881

Úsek 3:
TRI0506
Kirschner Damian
2099502

Úsek 4:
TRI0551
Kolarczyková Eliška
49312

Úsek 5:
MOV0650
Pavlová Eliška
420459

Úsek 6:
BFM0601
Bjolek Jan
2087708

Úsek 7:
TRI0453
Rybková Vendula
7200587

Úsek 8:
BFM0305
Bjolek Michal
2087698
Moravskoslezský kraj 0 Kč
VYS 1
Úsek 1:
SJH0301
Hojný Jáchym
443062

Úsek 2:
OSN0454
Stoklasová Zuzana
2080908

Úsek 3:
SJI0500
Vítek Matěj
2061841

Úsek 4:
SJH0551
Blažková Veronika
7210128

Úsek 5:
SJI0551
Srbová Michaela
2059732

Úsek 6:
TTR0501
Prášil Tomáš
51771

Úsek 7:
PZR0351
Sobotková Klára
1400419

Úsek 8:
RUZ0301
Jelínek Kryštof
2099490
Oblast Vysočina 0 Kč
VYS 2
Úsek 1:
SJH0302
Pobuda Vojtěch
436440

Úsek 2:
SJH0454
Novotná Jitka
2079504

Úsek 3:
SJI0701
Srb Vladimír
2059733

Úsek 4:
PZR0651
Doleželová Anna
220400

Úsek 5:
RUZ0650
Hofhanzlová Štěpánka
2801042

Úsek 6:
RUZ0500
Jelínek Filip
2113360

Úsek 7:
OSN0452
Pilná Klára
436958

Úsek 8:
SJI0401
Orany Vojtěch
361999
Oblast Vysočina 0 Kč
STC 1
Úsek 1:
KAM0300
Kovářík Tomáš
436963

Úsek 2:
KAM0350
Hankovcová Helena
442879

Úsek 3:
DKL0500
Pilát Bořivoj
2115077

Úsek 4:
KAM0650
Škáchová Viktorie
434803

Úsek 5:
KAM0551
Balejová Julie
2061855

Úsek 6:
ROU0501
Heller Jiří
2085605

Úsek 7:
ROU0451
Černá Ema
2080901

Úsek 8:
KAM0405
Gajda Martin
9201061
Středočeská oblast 0 Kč
STC 2
Úsek 1:
DOR0301
Kučera Jáchym
2044898

Úsek 2:
DOR0351
Nentvichová Julie
2045307

Úsek 3:
ZVO0601
Bárta Viktor
2083401

Úsek 4:
ZVO0557
Švecová Karolína
2079493

Úsek 5:
ZVO0556
Linhartová Klára
2079497

Úsek 6:
ROZ0500
Jíra Filip
7941

Úsek 7:
RIC0450
De Heij Laura
443070

Úsek 8:
KAM0309
Škácha Vít
682695
Středočeská oblast 0 Kč
STC 3
Úsek 1:
DOR0403
Janda Jakub
2045308

Úsek 2:
KAM0455
Jedličková Kristýna
2075621

Úsek 3:
ROZ0601
Čech Adam
2085006

Úsek 4:
DOR0650
Bambousková Julie
2044895

Úsek 5:
KAM0651
Škáchová Zuzana
1413720

Úsek 6:
DOR0505
Jiras Jan
2042521

Úsek 7:
KAM0358
Semíková Julie
2080943

Úsek 8:
RIC0303
Šrámek Jaromír
2031371
Středočeská oblast 0 Kč
JCO 1
Úsek 1:
JCO0401
Pelc Matyáš
436432

Úsek 2:
VCB0451
Teringlová Vendula
232975

Úsek 3:
JCO0601
Pelc Tadeáš
51330

Úsek 4:
JCO0552
Pekařová Nela
7207889

Úsek 5:
JCO0551
Kosobudová Anna
7208086

Úsek 6:
JCO0701
Teringl Vojtěch
232980

Úsek 7:
JCO0351
Šafaříková Lucie
439103

Úsek 8:
JCO0301
Pšenička Kryštof
7207867
Jihočeská oblast 0 Kč
JCO 2
Úsek 1:
JCO0402
Žalud Jan
7207492

Úsek 2:
JCO0452
Balková Markéta
2111767

Úsek 3:
JCO0600
Sobotka Ivo
2064781

Úsek 4:
JCO0651
Přílepková Radka
2025203

Úsek 5:
JCO0553
Janošíková Eva
416310

Úsek 6:
JCO0603
Hrdlička Šimon
2064776

Úsek 7:
JCO0453
Pazderníková Jana
2064771

Úsek 8:
JCO0403
Velát Vojtěch
2801033
Jihočeská oblast 0 Kč
JCO 3
Úsek 1:
JCO0302
Sobotka Radim
2064779

Úsek 2:
JCO0455
Počtová Klára
2064772

Úsek 3:
JCO0602
Novák Vítek
428715

Úsek 4:
JCO0752
Janošíková Marie
416309

Úsek 5:
JCO0653
Svobodová Viola
2025212

Úsek 6:
JCO0501
Straka Denis
2025214

Úsek 7:
JCO0352
Simonová Eliška
2091527

Úsek 8:
JCO0404
Deim Michal
2025207
Jihočeská oblast 0 Kč
HAN 1
Úsek 1:
KON0404
Beneš Jindřich
1418768

Úsek 2:
STE0450
Lukašáková Sára
2035723

Úsek 3:
KSU0606
Štábl Patrik
446437

Úsek 4:
PLU0577
Otrubová Anna
2019215

Úsek 5:
KON0666
Jílková Lenka
2069072

Úsek 6:
UOL0502
Vodička Igor
7200909

Úsek 7:
UOL0451
Smékalová Karolína
2020729

Úsek 8:
KSU0401
Štábl Adam
2058480
Hanácká oblast 0 Kč
HAN 2
Úsek 1:
KSU0306
Stryk Štěpán
229473

Úsek 2:
PLU0351
Černochová Michaela
2061817

Úsek 3:
PLU0500
Černoch Martin
2061762

Úsek 4:
STE0551
Pospíšilová Stella
2080829

Úsek 5:
AOP0652
Gallo Natálie
7003005

Úsek 6:
PLU0501
Otruba František
2051506

Úsek 7:
AOP0452
Klechová Karolína
436929

Úsek 8:
ASU0448
Štoudek Martin
53112
Hanácká oblast 0 Kč
HAN 3
Úsek 1:
KSU0403
Šperlich Jan
2082903

Úsek 2:
UOL0452
Binarová Adéla
1398997

Úsek 3:
AOP0600
Borunský Matěj
428264

Úsek 4:
STE0550
Neumannová Kristýna
2035719

Úsek 5:
ASU0599
Navrátilová Marie
7206550

Úsek 6:
JPV0505
Štorek Jan
2075670

Úsek 7:
UOL0450
Smékalová Viktorie
2020728

Úsek 8:
KSU0333
Patterman Prokop
442865
Hanácká oblast 0 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO0302
Urbánek Adam
2042526

Úsek 2:
JMO0351
Hovořáková Karolína
416017

Úsek 3:
JMO0504
Strýček Jan
2073679

Úsek 4:
JMO0650
Doušková Hana
2083392

Úsek 5:
JMO0552
Finstrlová Julie
2051495

Úsek 6:
JMO0505
Zřídkaveselý Adam
9201067

Úsek 7:
JMO0362
Mulíčková Markéta
2067328

Úsek 8:
JMO0411
Milán Jakub
888640
Jihomoravská oblast 0 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO0404
Ehl Ondřej
410340

Úsek 2:
JMO0352
Barnatová Klára
2094532

Úsek 3:
JMO0601
Brosch Ondřej
2061789

Úsek 4:
JMO0554
Dušková Tereza
232389

Úsek 5:
JMO0651
Procházková Doubravka
981840

Úsek 6:
JMO0600
Štěpánek Jan
2090860

Úsek 7:
JMO0357
Vedrová Ela
438603

Úsek 8:
JMO0401
Doušek Tomáš
7207618
Jihomoravská oblast 0 Kč
JMO 3
Úsek 1:
JMO0301
Lička Adam
7202856

Úsek 2:
JMO0455
Rotková Markéta
2103673

Úsek 3:
JMO0604
Urbánek Tomáš
2061850

Úsek 4:
JMO0553
Ondrová Anna
2051474

Úsek 5:
JMO0657
Kurečková Klára
337648

Úsek 6:
JMO0501
Bukovác Filip
2096113

Úsek 7:
JMO0460
Miková Lenka
410323

Úsek 8:
JMO0406
Gryc Ondřej
888648
Jihomoravská oblast 0 Kč
VAL 1
Úsek 1:
TZL0404
Novosad Pavel
7209289

Úsek 2:
SKM0551
Dittrichová Lucie
53811

Úsek 3:
TZL0502
Pekárek Tobias
2070831

Úsek 4:
TZL0551
Batani Valentina
7053354

Úsek 5:
LCE0551
Pišová Adéla
2049511

Úsek 6:
TZL0505
Vaněk Bořek
2113077

Úsek 7:
LCE0351
Hubáčková Dagmar
9102885

Úsek 8:
TZL0403
Hustý Adam
2096138
Valašská oblast 0 Kč
VAL 2
Úsek 1:
TZL0400
Šemnický Jakub
2091553

Úsek 2:
TZL0451
Mrkvičková Ema
2091565

Úsek 3:
LCE0502
Sláma Šimon
2080838

Úsek 4:
TZL0550
Batani Valeria
7053853

Úsek 5:
TZL0552
Matochová Adéla
53831

Úsek 6:
TZL0602
Pernička Václav
7207028

Úsek 7:
LCE0352
Mudráková Eliška
889308

Úsek 8:
LCE0402
Humeník David
2080833
Valašská oblast 0 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO0300
Vitebský Lukáš
1398971

Úsek 2:
JEO0452
Podrábská Alžběta
2078460

Úsek 3:
JEO0502
Bednařík Vilém
9201561

Úsek 4:
JEO0552
Novotná Michaela
2095942

Úsek 5:
JEO0555
Matyášová Kristýna
2049590

Úsek 6:
JEO0602
Mairich Filip
2067316

Úsek 7:
JEO0353
Bednaříková Emma
9201326

Úsek 8:
JEO0400
Tkáč Matěj
2027207
Ještědská oblast 0 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO0305
Lesák Ondřej
2085591

Úsek 2:
JEO0455
Rumlenová Tereza
4367

Úsek 3:
JEO0600
Dejnožka Martin
2035718

Úsek 4:
JEO0750
Lamačová Barbora
7531975

Úsek 5:
JEO0550
Kubecová Magdalena
2019212

Úsek 6:
JEO0507
Hoetzel Hugo
2060291

Úsek 7:
JEO0454
Pesničáková Soňa
2085567

Úsek 8:
JEO0303
Dejnožka Vojtěch
2027224
Ještědská oblast 0 Kč
JEO 3
Úsek 1:
JEO0407
Waldhauser Štěpán
4443

Úsek 2:
JEO0350
Vitebská Eliška
1398987

Úsek 3:
JEO0606
Veselý Václav

Úsek 4:
JEO0556
Hájková Tereza
888626

Úsek 5:
JEO0554
Mellanová Judita
1418087

Úsek 6:
JEO0508
Kučera Filip
2059763

Úsek 7:
JEO0451
Šestáková Marie
2080991

Úsek 8:
JEO0304
Řehoř Vojta
2080823
Ještědská oblast 0 Kč
JEO 4
Úsek 1:
JEO0301
Mellan Jonáš
888622

Úsek 2:
JEO0461
Andrlová Lea
2113493

Úsek 3:
JEO0510
Nejezchleb Vojtěch
1403061

Úsek 4:
JEO0558
Skácelová Kateřina
2080848

Úsek 5:
JEO0655
Štemberová Bára
682375

Úsek 6:
JEO0605
Březina Karel
2095974

Úsek 7:
JEO0457
Skácelová Adéla
2102587

Úsek 8:
JEO0403
Zabořil Ondřej
7780
Ještědská oblast 0 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
VPM0301
Šauli Filip
2060395

Úsek 2:
KRL0351
Fišarová Eliška
9412003

Úsek 3:
LPM0501
Stehlík Šimon
2082911

Úsek 4:
ONO0552
Kulová Laura
1400426

Úsek 5:
LPM0652
Kožíšková Kateřina
2082947

Úsek 6:
VPM0503
Kurz Ondřej
1400429

Úsek 7:
VPM0451
Richtrová Kamila
2111733

Úsek 8:
VPM0300
Tokár Radim
2049567
Západočeská oblast 0 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
ONO0301
Oncirk Jan
9101105

Úsek 2:
VPM0456
Šauli Kateřina
2060388

Úsek 3:
VPM0501
Hasman Jakub
2042516

Úsek 4:
MLA0551
Postránská Adéla
1421928

Úsek 5:
ONO0553
Holíková Simona
2087704

Úsek 6:
VPM0601
Svoboda Antonín
7207338

Úsek 7:
NEK0350
Nádeníčková Iva
2035733

Úsek 8:
SKV0401
Štěrba Marek
9005143
Západočeská oblast 0 Kč
ZCO 3
Úsek 1:
ONO0403
Donda Jiří
8631582

Úsek 2:
SKV0351
Řeháková Gabriela
7202893

Úsek 3:
MLA0700
Janoch Mikuláš
2085576

Úsek 4:
BSO0650
Kohoutková Klára
8684

Úsek 5:
ONO0650
Urbánková Eva
9200732

Úsek 6:
MLA0503
Pivec Jan
1421927

Úsek 7:
MLA0451
Bartošová Marie
416179

Úsek 8:
BSO0301
Kohoutek Oldřich
7204986
Západočeská oblast 0 Kč
(32)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0001
Valík Tomáš
7203453

Úsek 2:
AOP9951
Čechová Klára
2045206

Úsek 3:
AOP0301
Valík Adam
2081359

Úsek 4:
AOP0351
Pachmannová Bára
446352

Úsek 5:
AOP0201
Kostka Jiří
2085648

Úsek 6:
AOP0251
Krčková Helena
2053557

Úsek 7:
AOP0302
Čech Vít
2102814
Orientační Běh Opava 0 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP0203
Švarc Antonín
981832

Úsek 2:
EKP0153
Blahová Pavla
8653088

Úsek 3:
DKP0107
Novák Přemysl
2106739

Úsek 4:
DKP0359
Smutná Anna Marie
2103705

Úsek 5:
DKP0210
Malačka Milan
446345

Úsek 6:
DKP0251
Řadová Lucie
897371

Úsek 7:
DKP0205
Šubrt Matěj
888625
Oddíl OB Kotlářka 0 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9901
Křivda Tomáš
9200535

Úsek 2:
CHC9951
Semrádová Jana
425544

Úsek 3:
CHC0101
Švadlena Michal
9990101

Úsek 4:
CHC0152
Shánělová Štěpánka
2011852

Úsek 5:
CHC9905
Vaněk Martin
232920

Úsek 6:
CHC0051
Chaloupková Kateřina
320290

Úsek 7:
CHC0201
Jirout Matěj
9569
K.O.B. Choceň 0 Kč
KAM 1
Úsek 1:
DOR0100
Janda Ondřej
2045310

Úsek 2:
KAM9950
Albrechtová Iveta
515491

Úsek 3:
KAM0202
Škvor Adam
425596

Úsek 4:
KAM0250
Semíková Lucie
515426

Úsek 5:
KAM0201
Hankovec Hugo
436446

Úsek 6:
KAM9850
Zimmerová Kateřina
886274

Úsek 7:
DOR0102
Tachezy Jan
2104701
OK Kamenice 0 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9911
Vopařil Jan
7201825

Úsek 2:
SKM0251
Dittrichová Michaela
253379

Úsek 3:
LCE0012
Zentrich Dušan
2082929

Úsek 4:
LCE0252
Bednaříková Sára
9102568

Úsek 5:
LCE0011
Panovec Kryštof
331216

Úsek 6:
LCE9952
Šmelíková Tereza
9101680

Úsek 7:
LCE0111
Féder Medard
7204989
OOB TJ Slovan Luhačovice 0 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU0002
Roudný Martin
7202872

Úsek 2:
LPU0057
Peterová Jana
897364

Úsek 3:
LPU0010
Volák Ondřej
2011790

Úsek 4:
LPU9959
Waňková Martina
9102570

Úsek 5:
LPU9902
Fencl Jonáš
2070827

Úsek 6:
LPU9958
Kopecká Anna
1006615

Úsek 7:
LPU0008
Rusin Jan
2032380
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU0001
Roudný Václav
7207061

Úsek 2:
LPU0054
Borovičková Valerie
682622

Úsek 3:
LPU0205
Mrskoč Marek
2049513

Úsek 4:
LPU0151
Držková Berenika
7200905

Úsek 5:
LPU0203
Pipek Ondřej
7200907

Úsek 6:
CET0251
Kovářová Jana
1398986

Úsek 7:
LPU0209
Macek Ondřej
2075644
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
OPI 1
Úsek 1:
OPI0158
Kahudová Dominika
2116200

Úsek 2:
OPI0101
Bican Martin
2091533

Úsek 3:
OPI0157
Winzigová Gabriela
2091523

Úsek 4:
OPI0052
Karbusová Kateřina
2116188

Úsek 5:
 
 
 

Úsek 6:
OPI0250
Bečvářová Markéta
2064778

Úsek 7:
OPI0102
Valenta Adam
2091535
Orientační sporty Písek 0 Kč
OSN 1
Úsek 1:
PZR9902
Pastyřík Martin
438608

Úsek 2:
OSN0050
Nechanická Klára
7203324

Úsek 3:
PZR0102
Poláček Tomáš
2052352

Úsek 4:
OSN0055
Stoklasová Daniela
7203325

Úsek 5:
OSN0200
Nechanický Jan
8000321

Úsek 6:
PZR0152
Polanská Nelly
2088199

Úsek 7:
 
 
 
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 0 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP9904
Vítek Karel
7207350

Úsek 2:
PGP0256
Bejvlová Karolína
2058463

Úsek 3:
PGP0200
Janas Petr
2060249

Úsek 4:
PGP9955
Škarková Kateřina
7207777

Úsek 5:
PGP0101
Janovský Tomáš
8636798

Úsek 6:
PGP9954
Sieglová Eliška
7201197

Úsek 7:
ROU0001
Buk Petr
2075666
SK Praga 0 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP0104
Siegl Matyáš
7201196

Úsek 2:
TAP0051
Dědková Teodora
361961

Úsek 3:
MLA0101
Bartoš Václav
1421913

Úsek 4:
PGP0154
Doubková Emma
7207774

Úsek 5:
PGP9903
Ždimera Jan
336710

Úsek 6:
PGP9950
Hrabánková Zuzana
331147

Úsek 7:
PGP0106
Forst Antonín
218851
SK Praga 0 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9901
Kavalír Jáchym
7202866

Úsek 2:
PHK0255
Vandasová Adéla
8623000

Úsek 3:
PHK0001
Samek Tomáš
1413977

Úsek 4:
PHK9999
Kubíčková Jana
2075609

Úsek 5:
PHK9908
Chvátil Šimon
2035744

Úsek 6:
PHK9951
Chaloupská Barbora
682365

Úsek 7:
PHK0101
Metelka Ondřej
2058465
OK 99 Hradec Králové 0 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9951
Větříčková Andrea
7205002

Úsek 2:
SHK0051
Thýnová Nikola
2032191

Úsek 3:
SHK0100
Porkert Jan
7207030

Úsek 4:
SHK0250
Holečková Petra
410360

Úsek 5:
SHK0000
Tichý Radomír
7300181

Úsek 6:
SHK0150
Kroniková Štěpánka
2017683

Úsek 7:
SHK0403
Dohnálek Tomáš
1400421
OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK0405
Kolář Šimon
7200597

Úsek 2:
SHK0251
Raková Petra
2049526

Úsek 3:
SHK0101
Langr Jan
51179

Úsek 4:
SHK0351
Suchá Simona
2049543

Úsek 5:
SHK0400
Rak Tomáš
2049527

Úsek 6:
SHK0252
Kodytková Denisa
2058528

Úsek 7:
SHK0402
Kodytek Adam
2073745
OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9902
Šenkýř Matěj
2045309

Úsek 2:
SJI0051
Foltýnová Eva
7205966

Úsek 3:
SJI0200
Tkáč Juraj
2080961

Úsek 4:
SJI0250
Dočkalová Klára
1396852

Úsek 5:
SJI0001
Čech Petr
2075680

Úsek 6:
SJI9950
Nechutová Aneta
439123

Úsek 7:
SJI9903
Kafka Matěj
7200364
OK Jihlava 0 Kč
SOP 1
Úsek 1:
VRB0202
Matuš Vít
2067396

Úsek 2:
SOP9951
Poláková Tereza
2061783

Úsek 3:
SOP9903
Procházka Jakub
7207864

Úsek 4:
SOP0151
Poláková Lenka
7204985

Úsek 5:
SOP9904
Gilík Marek
7207868

Úsek 6:
SOP0050
Hájková Lenka
7207857

Úsek 7:
SOP9901
Procházka Zdeněk
253106
OOB TJ Slezan Opava 0 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK0103
Paleček Ondřej
7209449

Úsek 2:
SRK0153
Šklíbová Veronika
7203465

Úsek 3:
SRK0201
Zemánek Mikuláš
9496

Úsek 4:
SRK0151
Kosová Tereza
7207356

Úsek 5:
SRK9904
Šabata Milan
7205561

Úsek 6:
LPU0050
Filipová Tereza
2091516

Úsek 7:
SRK0202
Šabata Radek
2070826
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE0000
Jirka Mikuláš
7202871

Úsek 2:
STE0252
Marková Ema
7205017

Úsek 3:
STE0202
Lukašák Šimon
2032192

Úsek 4:
STE0152
Skoupá Vendula
7203461

Úsek 5:
STE9919
Horčička Vít
682370

Úsek 6:
UOL9950
Janošíkova Tereza
2059758

Úsek 7:
STE0204
Světnický František
2027218
SK SKI-OB Šternberk 0 Kč
STH 1
Úsek 1:
STH0104
Mühlbach Aleš
7207505

Úsek 2:
STH9958
Kalenská Dominika
7201776

Úsek 3:
STH0202
Štefan Vít
7201763

Úsek 4:
VRL9955
Matoušová Kateřina
2032127

Úsek 5:
SJC0101
Zalaba Tomáš
7839783

Úsek 6:
STH0251
Chrástová Tereza
7201779

Úsek 7:
STH0205
Link Lukáš
7204987
SK Studenec 0 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM0103
Kligl Radim
2042517

Úsek 2:
TBM0151
Korpasová Lucie
9101707

Úsek 3:
TBM0106
Gryc Vojtěch
995867

Úsek 4:
TBM0199
Hlaváčová Anežka
515497

Úsek 5:
TBM0010
Sedlář Jan
7201210

Úsek 6:
TBM0058
Grycová Kateřina
9101109

Úsek 7:
ABM0101
Adámek Filip
9102569
KOS TJ Tesla Brno 0 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN0006
Nagy Josef
2069092

Úsek 2:
TJN0151
Rýdlová Adéla
2035701

Úsek 3:
TJN0106
Adamec Martin
2080828

Úsek 4:
TJN0251
Rýdlová Magdaléna
2035725

Úsek 5:
TJN9901
Novotný Marek
232325

Úsek 6:
TJN0152
Mašínová Anna
2056303

Úsek 7:
TJN0105
Budský Ondřej
1398985
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0 Kč
TJN 2
Úsek 1:
TJN0001
Šmaus Antonín
2025357

Úsek 2:
TJN0153
Šklíbová Míša
2053560

Úsek 3:
CHA0103
Bek Jiří
436431

Úsek 4:
TJN0256
Nedomlelová Lucie
2080843

Úsek 5:
LLI0002
Bradáč Jakub
2032105

Úsek 6:
TJN0257
Linková Lucie
2032102

Úsek 7:
TJN0102
Růta Matyáš
2032159
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI0100
Tuharský Erik
7202876

Úsek 2:
TRI0251
Mrózek Teresa
7206554

Úsek 3:
TRI9902
Holesz Sebastian
2073753

Úsek 4:
TRI0054
Bruková Magda
7205020

Úsek 5:
TRI0101
Kovařík Martin
7200589

Úsek 6:
TRI0150
Warcopová Kateřina
7209788

Úsek 7:
TRI0200
Haltof Marek
9101677
TJ TŽ Třinec 0 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR9901
Karatsiolis Kryštof
888618

Úsek 2:
TUR0252
Pekařová Jana
2035709

Úsek 3:
TUR0212
Hájek Kryštof
9102562

Úsek 4:
TUR9952
Thořová Markéta
7206529

Úsek 5:
TUR9904
Thoř Tomáš
7201809

Úsek 6:
TUR9999
Sokolářová Šárka
7202880

Úsek 7:
DOK0200
Synek Petr
7207878
OOB TJ Turnov 0 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL0001
Podmolík Jonáš
7203464

Úsek 2:
TZL0253
Tichá Marie
2091544

Úsek 3:
TZL0201
Chovanec Václav
218977

Úsek 4:
TZL0252
Tichá Julie
2091554

Úsek 5:
TZL0202
Bartík Filip
2091549

Úsek 6:
TZL0050
Matulíková Aneta
331362

Úsek 7:
TZL0203
Kundrata Jan
337913
SKOB Zlín 0 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL0201
Dostál František
2088178

Úsek 2:
UOL0253
Raclavská Vlaďka
2092433

Úsek 3:
UOL0200
Chovanec Jan
2069083

Úsek 4:
UOL0251
Raclavská Zuzana
2092434

Úsek 5:
UOL9901
Vostál Dominik
1400425

Úsek 6:
UOL0050
Konečná Adéla
2035727

Úsek 7:
UOL0000
Prachař Matouš
2102871
SOB Olomouc 0 Kč
VPM 1
Úsek 1:
KSH0202
Mayer Šimon
2078478

Úsek 2:
VPM0250
Černá Kateřina
2073702

Úsek 3:
VPM0002
Hasman Ondřej
2042514

Úsek 4:
NEK0150
Nádeníčková Pavla
2056275

Úsek 5:
VPM0204
Richtr Lukáš
8629751

Úsek 6:
VPM0151
Tokárová Regina
2035737

Úsek 7:
VPM0001
Hašek Jan
8629758
KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM 2
Úsek 1:
VPM0205
Spěváček Vojtěch
2090853

Úsek 2:
VPM0051
Svobodová Alexandra
2042515

Úsek 3:
VPM0350
Kovářová Lucie
347913

Úsek 4:
VPM0153
Staňková Markéta
2097287

Úsek 5:
VPM0208
Kurz Šimon
2115069

Úsek 6:
VPM9950
Doležalová Dorotka
2075660

Úsek 7:
VPM0200
Kovář Ondřej
7208210
KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP0202
Bolehovský Michal
601169

Úsek 2:
VSP0150
Horáková Barbora
331064

Úsek 3:
VSP9950
Kopecká Johana
2021848

Úsek 4:
VSP0051
Kosíková Eliška
9101185

Úsek 5:
VSP0101
Puchalský Jan
2021836

Úsek 6:
VSP0253
Aschermannová Tereza
2020712

Úsek 7:
VSP0300
Trnka Martin jun
2021842
USK Praha 0 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM0111
Milán Tomáš
7070007

Úsek 2:
BBM0050
Opálková Martina
7207019

Úsek 3:
OSN0201
Mareček Šimon
8000543

Úsek 4:
ZBM0060
Auerműllerová Anna
410338

Úsek 5:
ZBM9901
Hlaváč Ondřej
2059757

Úsek 6:
ZBM9951
Firešová Markéta
897355

Úsek 7:
ZBM9907
Dekrét Jakub
2088141
SK Žabovřesky Brno 0 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9903
Říčný Vojta
410331

Úsek 2:
ZBM9956
Odehnalová Klára
1400403

Úsek 3:
ZBM0200
Coufal Jáchym
1400432

Úsek 4:
ZBM9952
Malivánková Eva
122

Úsek 5:
ZBM0208
Tachovský Matyáš
1403423

Úsek 6:
 
 
 

Úsek 7:
 
 
 
SK Žabovřesky Brno 0 Kč
VTA 1
Úsek 1:
VTA0202
Kouba Marek
7207620

Úsek 2:
VTA0254
Rudová Magdaléna
7208074

Úsek 3:
VTA0201
Lukeš Prokop
7208093

Úsek 4:
VTA0153
Benešová Klára
2116188

Úsek 5:
VTA0253
Kosobudová Kateřina
7208091

Úsek 6:
VTA0051
Rudová Anna
7208097

Úsek 7:
VTA0151
Svobodová Anna
682635
SC vebr-sport 0 Kč
(23)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM7415
Palát Petr
52056

Úsek 2:
ABM7469
Mulíčková Eva
52041

Úsek 3:
ABM7405
Mulíček Ondřej
337650

Úsek 4:
ABM7451
Radová Martina
8010

Úsek 5:
ABM7401
Rada Pavel
8004
KOB ALFA Brno 850 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP8200
Nývlt Martin
1207407

Úsek 2:
DKP7752
Snížková Petra
51845

Úsek 3:
DKP6601
Illner Jakub
515448

Úsek 4:
DKP7753
Mullis Kateřina
2075697

Úsek 5:
DKP7911
Mrázek Jiří
7922111
Oddíl OB Kotlářka 850 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP8109
Tomeš Jaroslav
2080999

Úsek 2:
DKP8254
Jiřištová Zuzana
9054

Úsek 3:
DKP8203
Goder Josef
7202900

Úsek 4:
DKP8154
Janatová Lucie

Úsek 5:
DKP8004
Nývlt Petr
1207404
Oddíl OB Kotlářka 850 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU7715
Vodička Oldřich
2025371

Úsek 2:
LPU7960
Haasová Renata
410784

Úsek 3:
LPU7104
Vališ Jan
2091562

Úsek 4:
LPU7356
Mrskočová Dana
2049512

Úsek 5:
LPU7310
Pipek Kamil
2049532
OK Lokomotiva Pardubice 850 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU7304
Haas Karel
9294

Úsek 2:
LPU8151
Klimplová Zuzana
7207503

Úsek 3:
LPU7311
Ježek Vladimír
2070817

Úsek 4:
LPU7855
Stryková Kateřina
232606

Úsek 5:
LPU8105
Fukátko Jan
9282
OK Lokomotiva Pardubice 850 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP7602
Nemšovský Petr
899152

Úsek 2:
PGP8155
Košárková Iva
2082714

Úsek 3:
PGP7507
Hřivna Štěpán
7201813

Úsek 4:
PGP8153
Ryšavá Vendula
899160

Úsek 5:
PGP7101
Drbal Jan
52225
SK Praga 850 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK7605
Kadeřávek Petr
9399

Úsek 2:
PHK8055
Vítková Lucie
9448

Úsek 3:
PHK7402
Novotný Radek
886826

Úsek 4:
PHK8252
Novotná Kateřina
9799

Úsek 5:
PHK7601
Vítek Petr
9797
OK 99 Hradec Králové 850 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK7702
Vítek Tomáš
9526

Úsek 2:
PHK7456
Samková Renáta
9431

Úsek 3:
PHK7205
Kunart Tomáš
9407

Úsek 4:
PHK7852
Kunartová Lenka
9408

Úsek 5:
PHK7103
Chaloupský David
682359
OK 99 Hradec Králové 850 Kč
PLU 1
Úsek 1:
PLU8007
Matyšek Radoslav
52490

Úsek 2:
PLU7852
Otrubová Johana
995816

Úsek 3:
PLU7900
Dostál Ondřej
2051531

Úsek 4:
PLU7677
Otrubová Ivona
887939

Úsek 5:
PLU7917
Otruba Karel
2035148
TJ SOKOL Plumlov 850 Kč
SCP 1
Úsek 1:
SCP7400
Bašus Petr
7200592

Úsek 2:
SCP7555
Petráňová Jana
301357

Úsek 3:
SCP7507
Šístek Daniel
1406141

Úsek 4:
SCP8150
Havlínová Zuzana
51574

Úsek 5:
SCP8003
Dubec Pavel
7260025
OK Sparta Praha 850 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK7309
Jedlička Michal
7208023

Úsek 2:
SHK8152
Hepnerová Martina
1398689

Úsek 3:
SHK7905
Svoboda Lukáš
9138

Úsek 4:
SHK8150
Jedličková Zuzana
1008173

Úsek 5:
SHK7601
Hepner David
1008172
OK Slavia Hradec Králové 850 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK7605
Svoboda Ondřej
9101116

Úsek 2:
SHK7753
Čečková Martina
9201377

Úsek 3:
SHK7801
Paclík Roman
7202780

Úsek 4:
SHK7851
Suchá Eva
2102707

Úsek 5:
SHK7602
Toužil Karel
9134
OK Slavia Hradec Králové 850 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK7704
Slovák Miroslav
9101117

Úsek 2:
SHK8253
Jedličková Adéla
1398687

Úsek 3:
SHK7002
Myslivec Tomáš
9127

Úsek 4:
SHK6651
Thýnová Ivana
2017663

Úsek 5:
SHK7600
Čečka Jiří
7756
OK Slavia Hradec Králové 850 Kč
SKM 1
Úsek 1:
SKM7501
Dittrich Pavel
52207

Úsek 2:
SKM7750
Dittrichová Andrea
52208

Úsek 3:
SKM8014
Stachoň Zdeněk
7905090

Úsek 4:
SKM7351
Blank Radka
53809

Úsek 5:
SKM7325
Rytíř Michal
52201
KOB Směr Kroměříž 850 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK7101
Filip Libor
2080850

Úsek 2:
SRK6752
Kosová Michaela
7207351

Úsek 3:
SRK7501
Šklíba Jan
7204489

Úsek 4:
SRK7373
Filipová Ivana
2096120

Úsek 5:
SRK8001
Krmaš Václav
9521
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 850 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7701
Ehl Jiří
887901

Úsek 2:
TBM7654
Štěpánková Kateřina
2049566

Úsek 3:
TBM8201
Kozák Osvald
515009

Úsek 4:
TBM7952
Kozáková Zdenka
515006

Úsek 5:
TBM7835
Čech Radovan
7210124
KOS TJ Tesla Brno 850 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL8002
Slováček Tomáš
2084933

Úsek 2:
TZL8052
Honnerová Blanka
52217

Úsek 3:
TZL8001
Novotný Jiří
515192

Úsek 4:
TZL7653
Pekárková Eva
7752223

Úsek 5:
TZL8131
Smola Michal
515174
SKOB Zlín 850 Kč
VCB 1
Úsek 1:
VCB7402
Janošík Radek
2081379

Úsek 2:
VCB7653
Míková Lenka
7207856

Úsek 3:
VCB7851
Teringlová Martina
7206531

Úsek 4:
VCB7853
Veselá Eva
2104588

Úsek 5:
VCB6502
Teringl Radek
887942
OB České Budějovice 850 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM8101
Bukovac Palo
515478

Úsek 2:
ZBM7454
Bukovacová Alena
522004

Úsek 3:
ZBM8242
Brabec Jaroslav
520540

Úsek 4:
ZBM7651
Cicvárková Lucie
2067937

Úsek 5:
ZBM7605
Bukovac Maroš
525005
SK Žabovřesky Brno 850 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM7603
Finstrle Aleš
2051547

Úsek 2:
ZBM7551
Urbánková Lenka
2051480

Úsek 3:
ZBM7705
Beránek Miroslav
2111737

Úsek 4:
ZBM7676
Klangová Bohumila
765108

Úsek 5:
ZBM7609
Pátek Richard
7700077
SK Žabovřesky Brno 850 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM7540
Kasal Vít
8008808

Úsek 2:
ZBM7550
Finstrlová Alena
2087665

Úsek 3:
ZBM8206
Koča Jaroslav
301217

Úsek 4:
ZBM8160
Kočová Lenka
815422

Úsek 5:
ZBM7704
Rotek Pavel
2103682
SK Žabovřesky Brno 850 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH7800
Mrkvica Petr
7758623

Úsek 2:
ZLH7551
Moskvová Jitka
361979

Úsek 3:
ZLH7001
Novotný Tomáš
7001234

Úsek 4:
ZLH7451
Siatková Silvie
352319

Úsek 5:
ZLH7501
Moskva Roman
7506161
OOB TJ Zlaté Hory 850 Kč
VTA 1
Úsek 1:
VTA7301
Ruda Petr
7208092

Úsek 2:
VTA7651
Svobodová Iveta
410750

Úsek 3:
VTA7201
Kosobud Dušan
7208073

Úsek 4:
VTA7351
Kosobudová Lenka
7208099

Úsek 5:
VTA6901
Vébr Jiří
515484
SC vebr-sport 850 Kč
(45)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP9602
Glonek Jakub
1625050

Úsek 2:
AOP8851
König Lucie
553449

Úsek 3:
AOP9301
Hadač Filip
887157

Úsek 4:
AOP9051
Hadačová Tereza
8798

Úsek 5:
AOP9701
Mielec Jaromír
515123

Úsek 6:
AOP9352
Šarmanová Alena
232405

Úsek 7:
AOP9501
Sklenář Martin
7200365
Orientační Běh Opava 1220 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU8304
Khýn Vítězslav
7203321

Úsek 2:
ASU9299
Kopecká Eliška
682342

Úsek 3:
ASU9843
Sláma Dušan
7204978

Úsek 4:
ASU9271
Křečková Lenka
515412

Úsek 5:
ASU9444
Minář Marek
8396969

Úsek 6:
ASU8964
Vozdová Klára
515189

Úsek 7:
ASU9447
Horvát Petr
886264
Magnus Orienteering 1220 Kč
ASU 2
Úsek 1:
ASU8601
Sedláček Tomáš
995882

Úsek 2:
ASU9797
Horvátová Hana
980354

Úsek 3:
ASU9243
Ostřanský Filip
920681

Úsek 4:
ASU0299
Greschnerová Tereza
7203336

Úsek 5:
ASU9644
Šmelík Martin
682340

Úsek 6:
ASU9852
Vývodová Jana
2027242

Úsek 7:
ASU9106
Hrobař Štěpán
995859
Magnus Orienteering 1220 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR0001
Pavlovec Dan
887936

Úsek 2:
BOR9854
Nováková Lucie
2051502

Úsek 3:
BOR9007
Kořínek Tomáš
7003001

Úsek 4:
BOR9051
Folbrechtová Šárka
1602628

Úsek 5:
BOR9608
Burda Matěj
7667667

Úsek 6:
BOR9853
Staňová Karolína
2111769

Úsek 7:
BOR9503
Pavlovec Jan
9200728
OK Jiskra Nový Bor 1220 Kč
CTB 1
Úsek 1:
CTB7701
Gregor Martin
887165

Úsek 2:
CTB9452
Benešová Jana
920682

Úsek 3:
CTB7001
Novák Pavel
7260014

Úsek 4:
CTB9451
Voborníková Alena
2081369

Úsek 5:
CTB7902
Hübner Jan
2082923

Úsek 6:
CTB8151
Gregorová Kamila
7208080

Úsek 7:
CTB7901
Šťastný Karel
2087711
SK OB Chotěboř 1220 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP9500
Šňupárek Václav
7204504

Úsek 2:
DKP8853
Karochová Simona
9944499

Úsek 3:
DKP9600
Illner Vojtěch
899156

Úsek 4:
DKP8756
Pospíšilová Marie
7875600

Úsek 5:
DKP9801
Semerád Antonín
1394693

Úsek 6:
DKP8758
Bochenková Martina
434840

Úsek 7:
DKP8717
Pospíšil Ondřej
7202874
Oddíl OB Kotlářka 1220 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP9301
Klaška Pavel
1700077

Úsek 2:
DKP8655
Rambová Kamila
1413714

Úsek 3:
DKP8660
Ryantová Jana
7260030

Úsek 4:
DKP8450
Kolínová Kristýna
9000007

Úsek 5:
DKP8606
Ramba Jiří
8636190

Úsek 6:
DKP9652
Šňupárková Anna
515071

Úsek 7:
DKP8651
Plochová Dominika
7207077
Oddíl OB Kotlářka 1220 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9501
Křivda Martin
2025344

Úsek 2:
CHC9852
Chaloupková Veronika
8629753

Úsek 3:
CHC8801
Grundman Vojtěch
2049551

Úsek 4:
CHC6951
Chaloupková Lenka
9542

Úsek 5:
CHC9701
Semrád Ladislav
2053577

Úsek 6:
CHC7251
Křivdová Lenka
2025366

Úsek 7:
CHC8502
Pešek Ondřej
2025363
K.O.B. Choceň 1220 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT8510
Kopáček Jan
7201807

Úsek 2:
CHT9254
Ondráčková Lucie
53127

Úsek 3:
CHT9202
Krejsa Vladimír
52158

Úsek 4:
CHT9852
Dvořáková Klára
7207865

Úsek 5:
CHT9501
Hledík Jakub
7207628

Úsek 6:
CHT0251
Starková Terezie
9102283

Úsek 7:
CHT9001
Krejsa Martin
52161
OOB SK Chrast 1220 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9203
Navrátil Boris
515444

Úsek 2:
KAM8851
Doležalová Monika
232409

Úsek 3:
KAM9403
Kettner Lukáš
887640

Úsek 4:
KAM9354
Aschermannová Petra
8271093

Úsek 5:
KAM9601
Kettner Vojtěch
897360

Úsek 6:
KAM9852
Čechová Tereza
2058511

Úsek 7:
KAM9401
Semík Ondřej
920683
OK Kamenice 1220 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM9301
Rusý Tomáš
2051509

Úsek 2:
KAM9554
Procházková Marie
7200333

Úsek 3:
KAM9402
Kapal Tomáš
232267

Úsek 4:
KAM9452
Kamererová Valerie
428250

Úsek 5:
KAM9702
Moravec Jakub
7201811

Úsek 6:
KAM9550
Bořánková Karolína
9102089

Úsek 7:
KAM9900
Škvor Ota
981828
OK Kamenice 1220 Kč
KAM 3
Úsek 1:
KAM9202
Hájek Adam
2019240

Úsek 2:
KAM9851
Hájková Eliška
515001

Úsek 3:
KAM9305
Prášek Přemysl
410375

Úsek 4:
KAM9551
Hlubučková Kristýna
7003009

Úsek 5:
KAM7600
Pašek František
523000

Úsek 6:
KAM9853
Sheshikova Anastasia
1600872

Úsek 7:
KAM9501
Čermák Matyáš
232426
OK Kamenice 1220 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE8801
Perůtka Jan
52705

Úsek 2:
LCE9155
Čermáková Magdalena
890118

Úsek 3:
LCE9601
Mudrák Štěpán
7210097

Úsek 4:
LCE8951
Jirčáková Martina
889305

Úsek 5:
LCE9801
Sýkora Vojtěch
7200378

Úsek 6:
LCE9353
Horčičková Vendula
515413

Úsek 7:
LCE9302
Vavrys Johan
553457
OOB TJ Slovan Luhačovice 1220 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE8903
Klusáček Matěj
303927

Úsek 2:
LCE9250
Sklenářová Radka
889312

Úsek 3:
LCE9001
Slezák Jiří
515424

Úsek 4:
LCE9751
Vavrysová Barbara
889309

Úsek 5:
LCE9803
Černocký Libor
1400401

Úsek 6:
LCE0260
Šmelíková Dorota
1399951

Úsek 7:
LCE8803
Cahel Marek
889288
OOB TJ Slovan Luhačovice 1220 Kč
LPM 1
Úsek 1:
LPM9502
Valeš Jiří
7201192

Úsek 2:
LPM9651
Šiková Karolína
7201820

Úsek 3:
LPM7903
Stehlík Petr
2045235

Úsek 4:
LPM9850
Kinkorová Tereza
2082918

Úsek 5:
LPM9202
Kolovský František
887626

Úsek 6:
LPM9650
Šiková Barbora
7201819

Úsek 7:
ZCO9500
Valeš Jiří
361960
OK Lokomotiva Plzeň 1220 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9036
Kamenický Matěj
8137666

Úsek 2:
LPU8654
Šístková Iveta
515102

Úsek 3:
LPU9410
Grundmann Jan
515487

Úsek 4:
LPU8357
Zvěřinová Martina
7202878

Úsek 5:
LPU9307
Kubelka Tomáš
889299

Úsek 6:
LPU9053
Knapová Jana
906217

Úsek 7:
LPU9005
Nožka Radek
515166
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU9306
Záveský Filip
7207493

Úsek 2:
LPU9451
Procházková Klára
940318

Úsek 3:
LPU9301
Čermák Jan
1080493

Úsek 4:
LPU9351
Knapová Lenka
2011864

Úsek 5:
LPU8002
Udržal Tomáš
886715

Úsek 6:
LPU8552
Udržalová Pavla
2053588

Úsek 7:
LPU8208
Zvěřina Petr
887920
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
LPU 3
Úsek 1:
LPU9303
Kos Tomáš
7207362

Úsek 2:
LPU9357
Kulhavá Šárka
219279

Úsek 3:
LPU9502
Deml Tomáš
9201627

Úsek 4:
LPU7667
Fenclová Marta
301173

Úsek 5:
LPU9001
Hovorka Lukáš
981816

Úsek 6:
LPU9658
Chládková Simona
434574

Úsek 7:
LPU9505
Waněk Adam
1602634
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
LPU 4
Úsek 1:
LPU9705
Kanta Martin
7204476

Úsek 2:
LPU9750
Jansová Doubravka
2070818

Úsek 3:
LPU9405
Zelinka Jan
207824

Úsek 4:
LPU0051
Vojtíšková Viktorie
7201814

Úsek 5:
LPU9611
Jurica Jan
1400447

Úsek 6:
LPU9461
Žaloudková Klára
7204993

Úsek 7:
LPU9302
Kos Oldřich
7207355
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP8610
Flašar Jan
9418870

Úsek 2:
PGP8658
Tichovská Martina
920677

Úsek 3:
PGP9702
Navrátil Šimon
681882

Úsek 4:
PGP9650
Kožinová Zuzana
7003042

Úsek 5:
PGP8409
Šedivý Jan
1406172

Úsek 6:
PGP8556
Matějů Martina
995832

Úsek 7:
PGP8407
Procházka Jan
515110
SK Praga 1220 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9601
Landovský Jakub
7210114

Úsek 2:
PGP9751
Slavíková Silvie
1407423

Úsek 3:
PGP9503
Veselý Jakub
7209346

Úsek 4:
PGP9656
Lavičková Michaela
2035163

Úsek 5:
PGP8700
Sysel Ctibor
515161

Úsek 6:
PGP9850
Janovská Kateřina
7208324

Úsek 7:
PGP9103
Landovský Tomáš
910714
SK Praga 1220 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP9808
Novák Aleš
7202855

Úsek 2:
PGP9350
Kožinová Anna
7200338

Úsek 3:
PGP9701
Čermák Adam
7200334

Úsek 4:
PGP9055
Bialožytová Tereza
8780

Úsek 5:
PGP7107
Košárek Pavel
51568

Úsek 6:
PGP9654
Hrabánková Klára
232050

Úsek 7:
PGP9705
Werner Michal
2080959
SK Praga 1220 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9101
Kubát Pavel
7207507

Úsek 2:
PHK9451
Novotná Markéta
2058530

Úsek 3:
PHK9805
Vandas Daniel
9110998

Úsek 4:
PHK9150
Kosová Denisa
7207347

Úsek 5:
PHK8200
Rollier Baptiste
8629571

Úsek 6:
PHK9751
Novotná Klára
1398990

Úsek 7:
PHK9200
Petržela Jan
9920924
OK 99 Hradec Králové 1220 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK9813
Starý Ondra
2025354

Úsek 2:
PHK8951
Štěrbová Daniela
1700076

Úsek 3:
PHK8802
Panchártek Jan
553446

Úsek 4:
PHK8855
Azebová Nina
981820

Úsek 5:
PHK9800
Bendák Jan
7681889

Úsek 6:
PHK9551
Svobodová Lenka
995893

Úsek 7:
PHK7901
Losman Petr
515420
OK 99 Hradec Králové 1220 Kč
PHK 3
Úsek 1:
PHK8903
Műller Martin
553440

Úsek 2:
PHK9154
Valešová Jana
1008144

Úsek 3:
PHK8900
Šabatka Zdeněk
9189

Úsek 4:
PHK9353
Kamenická Kateřina
9930312

Úsek 5:
PHK9001
Zelenka Tomáš
886259

Úsek 6:
PHK8051
Rollier Monika
515494

Úsek 7:
PHK9104
Kamenický Jakub
553445
OK 99 Hradec Králové 1220 Kč
PHK 4
Úsek 1:
PHK8701
Justa Pavel
7203469

Úsek 2:
PHK8753
Balcarová Jana
7260024

Úsek 3:
PHK8602
Balcar Aleš
995886

Úsek 4:
PHK9654
Šádková Lucie
224885

Úsek 5:
PHK9601
Mašata Matěj
2045215

Úsek 6:
PHK9653
Šádková Martina
1398981

Úsek 7:
PHK8005
Černý Michal
9360
OK 99 Hradec Králové 1220 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9801
Gebrt Jan
7202576

Úsek 2:
SHK9151
Chmelařová Michaela
995857

Úsek 3:
SHK9701
Netuka Vojtěch
1396847

Úsek 4:
SHK9251
Teplá Karolína
1008174

Úsek 5:
SHK8406
Komanec Václav
995807

Úsek 6:
SHK9051
Mechlová Lenka
7207704

Úsek 7:
SHK8702
Šmehlík Eduard
515483
OK Slavia Hradec Králové 1220 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK9403
Remeš Petr
7207364

Úsek 2:
SHK9352
Myslivcová Pavla
2051524

Úsek 3:
SHK8200
Souček Tomáš
7203456

Úsek 4:
SHK9755
Červená Adéla
7205001

Úsek 5:
SHK9802
Pek Daniel
7980810

Úsek 6:
SHK9351
Fundová Eliška
995884

Úsek 7:
SHK8901
Jirásek Michal
7777400
OK Slavia Hradec Králové 1220 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC8006
Kazda Jiří
2115001

Úsek 2:
SJC9951
Zlámalová Nikola
2056287

Úsek 3:
SJC9703
Zikmund Zdeněk
2045221

Úsek 4:
SJC0151
Vejražková Róza
2056270

Úsek 5:
SJC8102
Mrázek Jan
7717777

Úsek 6:
SJC0153
Kochová Anna
7208206

Úsek 7:
SJC8104
Kovář Miroslav
7201777
Sportcentrum Jičín 1220 Kč
SJC 2
Úsek 1:
SJC9601
Štál Jan
9996

Úsek 2:
SJC0156
Matějková Barbora
2075653

Úsek 3:
SJC8400
Jahn Petr
9101190

Úsek 4:
SJC0251
Kuchařová Rozálie
8631581

Úsek 5:
SJC9603
Zlámal David
2053542

Úsek 6:
SJC7962
Ticháčková Magdalena
9940

Úsek 7:
SJC8801
Špicar Petr
7106922
Sportcentrum Jičín 1220 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI7201
Vítek Jaroslav
2061827

Úsek 2:
SJI8956
Kafková Tereza
52335

Úsek 3:
SJI8509
Plíhal Tomáš
1700080

Úsek 4:
SJI9351
Teplá Barbora
219247

Úsek 5:
SJI8306
Kadlec Jan
2073707

Úsek 6:
SJI9056
Řezníčková Tereza
2042543

Úsek 7:
SJI9201
Suchý Jiří
301278
OK Jihlava 1220 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU9303
Schuster Marek
995871

Úsek 2:
SSU8951
Kuncová Eliška
7003039

Úsek 3:
SSU8243
Král Václav
887940

Úsek 4:
SSU6091
Králová Zdenka
1406132

Úsek 5:
SSU8841
Král Vojtěch
7207366

Úsek 6:
SSU8151
Klíchová Jana
9480

Úsek 7:
SSU8802
Poklop Martin
1007536
SK Severka Šumperk 1220 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM8841
Chromý Adam
896975

Úsek 2:
TBM9898
Korpasová Tereza
9101703

Úsek 3:
TBM0003
Rajnoha David
7204496

Úsek 4:
TBM9859
Grycová Veronika
9988889

Úsek 5:
TBM7402
Vedra David
436405

Úsek 6:
TBM8870
Chromá Adéla
888602

Úsek 7:
TBM8907
Pospíšek Marek
7207621
KOS TJ Tesla Brno 1220 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN8901
Kobr Tomáš
1969696

Úsek 2:
TJN9252
Posseltová Tereza
411767

Úsek 3:
TJN8700
Strachota Petr
7207342

Úsek 4:
TJN0253
Budská Anna
7201759

Úsek 5:
TJN9802
Michek David
2027247

Úsek 6:
TJN6354
Kočibová Ivana
307418

Úsek 7:
TJN9804
Janeček Mirek
2027208
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 1220 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI0002
Filipek Sebastian
2060277

Úsek 2:
TRI9751
Tesařová Jana
2073746

Úsek 3:
TRI9801
Cienciala Jan
1400410

Úsek 4:
TRI9656
Sabelová Markéta
2073724

Úsek 5:
TRI9301
Argaláš Michal
887630

Úsek 6:
TRI9750
Argalášová Kateřina
2060276

Úsek 7:
TRI9103
Kantor Ondřej
920676
TJ TŽ Třinec 1220 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR8303
Dlabaja Tomáš
500850

Úsek 2:
TUR8354
Rufferová Iva
822282

Úsek 3:
TUR8002
Oma Jakub
800320

Úsek 4:
TUR8650
Krafková Lucie
876522

Úsek 5:
TUR8700
Luštický Martin
7092626

Úsek 6:
TUR8153
Omová Michaela
515086

Úsek 7:
TUR9701
Wolf Filip
9101181
OOB TJ Turnov 1220 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR8103
Fodor Petr
981821

Úsek 2:
TUR9358
Kochová Nikola
9935817

Úsek 3:
TUR7201
Drahoňovský Aleš
888638

Úsek 4:
TUR9252
Poloprutská Markéta
2020750

Úsek 5:
TUR7603
Baier Martin
7677777

Úsek 6:
TUR9552
Nieke Patricia
1210495

Úsek 7:
TUR8406
Kořínek Jindřich
515082
OOB TJ Turnov 1220 Kč
TUR 3
Úsek 1:
TUR8401
Váňa Martin
1840303

Úsek 2:
TUR8751
Horáková Veronika
7785

Úsek 3:
TUR9301
Zakouřil Vít
886823

Úsek 4:
TUR9755
Nejezchlebová Barbora
231920

Úsek 5:
TUR8900
Schulhof Jan
8627110

Úsek 6:
TUR9353
Pavlovcová Petra
995878

Úsek 7:
TUR9000
Moravec Jan
53759
OOB TJ Turnov 1220 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL8508
Dlabaja Štěpán
7995797

Úsek 2:
TZL9753
Kavánková Iva
7204981

Úsek 3:
TZL9003
Kolárik Jan
7209283

Úsek 4:
TZL9951
Tichá Veronika
2091555

Úsek 5:
TZL8603
Přibyl Bronislav
53362

Úsek 6:
TZL9453
Jeřábková Jitka
7170894

Úsek 7:
TZL9101
Nečas Jiří
7887934
SKOB Zlín 1220 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL9701
Podmolík Josef
7203466

Úsek 2:
TZL9252
Krejčíková Marie
9416043

Úsek 3:
TZL7336
Pernička Petr
7207038

Úsek 4:
TZL9754
Chovancová Zuzana
2032161

Úsek 5:
TZL9206
Benroth Martin
553455

Úsek 6:
TZL0051
Nešporová Alžběta
7200901

Úsek 7:
TZL8601
Polášek Jan
52340
SKOB Zlín 1220 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9801
Hirš Otakar
7200360

Úsek 2:
ZBM9153
Indráková Adélka
8009153

Úsek 3:
ZBM9101
Zimmermann Štěpán
911220

Úsek 4:
ZBM9354
Zháňalová Barbora
1668661

Úsek 5:
ZBM9005
Nykodým Miloš
1003623

Úsek 6:
ZBM8989
Hlavová Jindra
515488

Úsek 7:
ZBM8919
Hájek Daniel
9890118
SK Žabovřesky Brno 1220 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9301
Klusáček Jan
899179

Úsek 2:
ZBM9456
Tesařová Markéta
9201068

Úsek 3:
ZBM9102
Bravený Vít
888891

Úsek 4:
ZBM8888
Hlavová Hana
515450

Úsek 5:
ZBM9202
Mokrý Stanislav
886812

Úsek 6:
ZBM9452
Tužilová Magdaléna
2020737

Úsek 7:
ZBM9300
Chloupek Adam
995849
SK Žabovřesky Brno 1220 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM8507
Palas Jan
500267

Úsek 2:
ZBM8966
Kabáthová Eva
7200341

Úsek 3:
ZBM8721
Zháňal Jan
1111187

Úsek 4:
ZBM9757
Odehnalová Tereza
1007533

Úsek 5:
ZBM8928
Zimmermann Jakub
995810

Úsek 6:
ZBM8350
Hiklová Natalia
9111118

Úsek 7:
ZBM8707
Bialožyt Michal
995883
SK Žabovřesky Brno 1220 Kč
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM9104
Kazda Adam
232343

Úsek 2:
ZBM9651
Hiršová Gabriela
7200367

Úsek 3:
ZBM9515
Hruška Jakub
1591995

Úsek 4:
ZBM9753
Koporová Lenka
53721

Úsek 5:
ZBM8511
Drábek Jan
49690

Úsek 6:
ZBM9755
Nedbálková Hana
1441628

Úsek 7:
ZBM9711
Kelbl Vladimír
9201063
SK Žabovřesky Brno 1220 Kč
ZBM 5
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 

Úsek 6:
 
 
 

Úsek 7:
 
 
 
SK Žabovřesky Brno 1220 Kč
(47)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP7402
Borunský Tomáš
682655

Úsek 2:
AOP7151
Kostková Jana
2096115

Úsek 3:
AOP7101
Valík Luděk
7203322

Úsek 4:
AOP7951
Gallo Martina
7204970

Úsek 5:
AOP6501
Hadač Miroslav
682679
Orientační Běh Opava 850 Kč
AOP 2
Úsek 1:
AOP7301
Kovalčík Tomáš
2085619

Úsek 2:
AOP7052
Sedlářová Pavla
2096150

Úsek 3:
AOP6601
Barcík Peter
920690

Úsek 4:
AOP7252
Pachmannová Hana
361977

Úsek 5:
AOP7802
Holas Tomáš
1400441
Orientační Běh Opava 850 Kč
AOP 3
Úsek 1:
AOP6702
Tesař Jtří
352349

Úsek 2:
AOP7852
Kovalčíková Eva
51197

Úsek 3:
AOP7001
Čech Tomáš
2045205

Úsek 4:
AOP7853
Holasová Šarka
51190

Úsek 5:
AOP6502
Schuster Martin
995843
Orientační Běh Opava 850 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU8101
Bubela Tomáš
7456789

Úsek 2:
ASU6999
Šmelíková Hana
2012280

Úsek 3:
ASU5600
Strachota Jaroslav
52556

Úsek 4:
ASU6199
Davi Jana
416848

Úsek 5:
ASU7501
Kolek Petr
8636194
Magnus Orienteering 850 Kč
ASU 2
Úsek 1:
ASU7448
Bartášek Jiří
416715

Úsek 2:
ASU5651
Vávrová Beáta
682341

Úsek 3:
ASU7449
Navrátil Martin
7203338

Úsek 4:
ASU7499
Doubravová Blanka
53032

Úsek 5:
ASU7848
Greschner Luboš
7203335
Magnus Orienteering 850 Kč
BZR 1
Úsek 1:
BZR6951
Čechová Zuzana
980334

Úsek 2:
BZR6051
Rajnošková Marie
301392

Úsek 3:
BZR8000
Choutka Jaroslav
53664

Úsek 4:
BZR6666
Trojánková Jitka
53605

Úsek 5:
BZR6301
Rajnošek Zdeněk
52963
Bratrstvo Ždárských vrchů 850 Kč
CET 1
Úsek 1:
CET5002
Čípa Jiří
2085582

Úsek 2:
CET7552
Kovářová Anna
339546

Úsek 3:
CET5101
Pilgr Bohuslav
2075656

Úsek 4:
CET8051
Šafářová Ivana
9724

Úsek 5:
CET7601
Pilgr Luděk
2075655
TJ Loko Česká Třebová 850 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP7100
Šubrt Antonín
7201757

Úsek 2:
DKP5650
Mrázková Ivana
2095936

Úsek 3:
DKP4900
Stehno Pavel
51760

Úsek 4:
DKP8052
Procházková Jana
7205568

Úsek 5:
DKP6901
Kalousek Jiří
443079
Oddíl OB Kotlářka 850 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP7002
Blaha Ondřej
9700729

Úsek 2:
EKP7257
Konečná Marcela
725724

Úsek 3:
EKP6912
Kabát Jan
886298

Úsek 4:
EKP7053
Zurynková Jana
515496

Úsek 5:
EKP6800
Pecka Jan
515152
VŠTJ Ekonom Praha 850 Kč
HCE 1
Úsek 1:
HCE5900
Kettner Pavel
515105

Úsek 2:
HCE6450
Kettnerová Lenka
7202877

Úsek 3:
HCE7100
Strnad Pavel
1417262

Úsek 4:
HCE6451
Mudrová Martina
51984

Úsek 5:
HCE6800
Müller Jan
7208085
TJ Hostivice 850 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV8235
Perknovský Radim
52475

Úsek 2:
JPV6773
Fajkusová Jitka
52586

Úsek 3:
JPV6526
Soldán Vladimír
2020730

Úsek 4:
JPV6363
Vavrečková Ivana
52864

Úsek 5:
JPV8201
Otrusina Jiří
1602629
Oddíl OS SK Prostějov 850 Kč
JPV 2
Úsek 1:
JPV6112
Jeřábek Luboš
2092403

Úsek 2:
JPV6350
Honkyšová Eva
2080971

Úsek 3:
JPV6217
Chmelař Miroslav
9998666

Úsek 4:
JPV6556
Štorková Simona
2075676

Úsek 5:
JPV7927
Hodač Karel
52595
Oddíl OS SK Prostějov 850 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM6201
Semík Luboš
52279

Úsek 2:
KAM7850
Albrechtová Eva
515490

Úsek 3:
KAM6700
Škvor Martin
52267

Úsek 4:
KAM6951
Valášková Šárka
232393

Úsek 5:
KAM6501
Kozák Petr
51733
OK Kamenice 850 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE7602
Horyna Roman
1399000

Úsek 2:
LCE8151
Michálková Renata
2088219

Úsek 3:
LCE6603
Šmelík Juraj
7208215

Úsek 4:
LCE6569
Hubáčková Dagmar
889302

Úsek 5:
LCE6701
Mudrák Stanislav
8645928
OOB TJ Slovan Luhačovice 850 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE7701
Bencúr Juraj
682377

Úsek 2:
LCE6461
Ferdusová Eva
52694

Úsek 3:
LCE6602
Kunčar Vít
889307

Úsek 4:
LCE6351
Slezáková Jitka
52701

Úsek 5:
LCE7708
Zicha Jiří
51609
OOB TJ Slovan Luhačovice 850 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU6301
Fencl Jiří
9653

Úsek 2:
LPU7658
Švíglerová Pavla
889272

Úsek 3:
LPU7102
Filičko Marek
301168

Úsek 4:
LPU7156
Pipková Táňa
2049550

Úsek 5:
LPU6901
Fencl Petr
9230
OK Lokomotiva Pardubice 850 Kč
LTU 1
Úsek 1:
LTU6500
Bendák Petr
2085654

Úsek 2:
LTU6951
Bendáková Jitka
2085652

Úsek 3:
LTU6900
Lazák Jan
2057593

Úsek 4:
LTU7350
Licková Dana
2057595

Úsek 5:
LTU6301
Petržela Pavel
2085656
OOB TJ Lokomotiva Trutnov 850 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN8000
Voráček Michal
9201330

Úsek 2:
OSN7557
Nechanická Daniela
7205038

Úsek 3:
OSN6004
Kamenický Radan
9601003

Úsek 4:
OSN6955
Kamenická Lenka
9690219

Úsek 5:
OSN6900
Mareček Petr
7205032
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 850 Kč
MFP 1
Úsek 1:
MFP5700
Minchev Ivan
51769

Úsek 2:
MFP6850
Forstová Lenka
2079501

Úsek 3:
MFP7102
Gemperle František
2061812

Úsek 4:
MFP7050
Sieglová Dagmar
443075

Úsek 5:
MFP6700
Siegl Roman
443101
Matfyz Praha 850 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP6401
Janovský Tomáš
8632139

Úsek 2:
PGP6651
Kožinová Jana
502089

Úsek 3:
PGP6803
Pospíšil Vítek
681612

Úsek 4:
PGP7650
Ryšavá Magdalena
2085586

Úsek 5:
PGP7601
Matějů Luboš
682623
SK Praga 850 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP7506
Pokorný Ondřej
682686

Úsek 2:
PGP7355
Janovská Petra
1470169

Úsek 3:
PGP7106
Janas Petr
7201200

Úsek 4:
PGP6450
Smolková Alena
53567

Úsek 5:
PGP7203
Baldrian Petr
2460
SK Praga 850 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK6601
Kamenický Jan
232255

Úsek 2:
PHK6852
Kopecká Marcela
9494

Úsek 3:
PHK6503
Kavalír Karel
9650526

Úsek 4:
PHK6651
Novotná Petra
4146

Úsek 5:
PHK6502
Novotný Milan
2045248
OK 99 Hradec Králové 850 Kč
SBR 1
Úsek 1:
SBR6302
Řeháček Petr
51873

Úsek 2:
SBR8050
Good Ludmila
2092369

Úsek 3:
SBR4801
Toman Stanislav
51917

Úsek 4:
SBR7750
Vlachová Dita
410731

Úsek 5:
SBR6601
Sklenář Josef
7200586
SKOB Bruntál 850 Kč
SCP 1
Úsek 1:
SCP6200
Veljačik Pavel
2800319

Úsek 2:
SCP7950
Hojná Silvie
7260005

Úsek 3:
SCP7417
Boudný Jan
51773

Úsek 4:
SCP6451
Veljačiková Markéta
2800325

Úsek 5:
SCP7201
Podivínský Tomáš
51557
OK Sparta Praha 850 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK6701
Langr Jan
9531

Úsek 2:
SHK7051
Myslivcová Lenka
515465

Úsek 3:
SHK5702
Gazdačko Milan
410797

Úsek 4:
SHK6561
Teplá Hana
9125

Úsek 5:
SHK6402
Chmelař Pavel
9151
OK Slavia Hradec Králové 850 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH7001
Beneš Jan
336767

Úsek 2:
SJH7651
Komárková Lenka
995845

Úsek 3:
SJH7402
Blažek Petr
2051486

Úsek 4:
SJH7051
Benešová Iva
9101672

Úsek 5:
SJH6801
Parkan Jiří
51140
SJH Jindřichův Hradec 850 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI7104
Venhoda Milan
7206548

Úsek 2:
SJI6051
Hrstková Dana
995881

Úsek 3:
SJI7419
Lauerman Jan
886813

Úsek 4:
SJI7850
Chudíková Barbora
886269

Úsek 5:
SJI7313
Prášil Marek
500580
OK Jihlava 850 Kč
SNA 1
Úsek 1:
SNA7201
Sokolář Zdeněk
2113361

Úsek 2:
SNA7850
Ježková Dana
1401856

Úsek 3:
SNA7349
Slavík Pavel
9630

Úsek 4:
SNA5351
Langrová Eva
9612

Úsek 5:
SNA7106
Macek Martin
9390
TJ START Náchod 850 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE7601
Jašek Petr
7003007

Úsek 2:
STE6751
Neumannová Kamila
52514

Úsek 3:
STE7504
Matoušek Jiří
2025356

Úsek 4:
STE7159
Maťátková Marcela
52532

Úsek 5:
STE6907
Petřivalský Marek
1004660
SK SKI-OB Šternberk 850 Kč
STE 2
Úsek 1:
STE5809
Václavek Tomáš
1401181

Úsek 2:
STE7951
Matoušková Jana
2025355

Úsek 3:
STE6501
Skyva Petr
1007547

Úsek 4:
STE7550
Marková Eva
2080963

Úsek 5:
STE7607
Fendrych Michal
52503
SK SKI-OB Šternberk 850 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7227
Milán Pavel
53242

Úsek 2:
TBM7275
Kubáňová Jana
7204525

Úsek 3:
TBM6116
Hlaváč Jiří
53247

Úsek 4:
TBM7374
Ptáčková Veronika
2083378

Úsek 5:
TBM7327
Štěpánek Martin
888616
KOS TJ Tesla Brno 850 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM7228
Strejček Petr
53272

Úsek 2:
TBM7475
Milánová Jindřiška
443078

Úsek 3:
TBM7013
Dvořáček Petr
49342

Úsek 4:
TBM6969
Grycová Jana
49412

Úsek 5:
TBM7120
Ptáček Ondřej
2083358
KOS TJ Tesla Brno 850 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM6903
Gryc Tomáš
995875

Úsek 2:
TBM7659
Čechová Marcela
2061854

Úsek 3:
TBM0050
Špringlová Kamila
331291

Úsek 4:
TBM7060
Doušková Vlasta
2067215

Úsek 5:
TBM7319
Sedlář Petr
410254
KOS TJ Tesla Brno 850 Kč
TJN 1
Úsek 1:
T

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 850 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR6912
Houžvička Jindřich
51225

Úsek 2:
TUR7850
Mrázková Jana
8206

Úsek 3:
TUR4801
Jakubec Jindřich
51816

Úsek 4:
TUR7361
Ferbasová Zdeňka
2103240

Úsek 5:
TUR7305
Vambera Filip
2103248
OOB TJ Turnov 850 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL6915
Podmolík Tomáš
1400443

Úsek 2:
TZL7155
Podmolíková Dagmar
1400448

Úsek 3:
TZL6808
Šidla Jan
7053367

Úsek 4:
TZL7351
Batani Hana
7209281

Úsek 5:
TZL7007
Pekárek Evžen
7848411
SKOB Zlín 850 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL7800
Kopecký David
2044889

Úsek 2:
UOL6451
Poklopová Ivana
52451

Úsek 3:
UOL6503
Šimek Roman
2011817

Úsek 4:
UOL7051
Horčičková Eva
682350

Úsek 5:
UOL7100
Horký Jan
2020741
SOB Olomouc 850 Kč
UOL 2
Úsek 1:
UOL7503
Smékal David
886282

Úsek 2:
UOL6951
Kašparová Ivana
2032169

Úsek 3:
UOL7007
Horčička Petr
682380

Úsek 4:
UOL7651
Janošíková Lenka
301554

Úsek 5:
UOL6501
Pernica Jiří
52478
SOB Olomouc 850 Kč
VAM 1
Úsek 1:
VAM7601
Koblic Jan
2032163

Úsek 2:
VAM6451
Klapalová Jana
1416361

Úsek 3:
VAM6601
Vandas Luděk
9111166

Úsek 4:
VAM6251
Smutná Jana
9676

Úsek 5:
VAM7401
Netopil Libor
1700083
OB Vamberk 850 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM7702
Vodrážka Ondřej
995796

Úsek 2:
VPM7551
Hasmanová Lenka
2060390

Úsek 3:
VPM6901
Hasman Jan
2060391

Úsek 4:
VPM6951
Staňková Marcela
888641

Úsek 5:
VPM6902
Hašek Ondřej
2060400
KOS Slavia Plzeň 850 Kč
VPM 2
Úsek 1:
VPM6101
Bartovský Pavel
2042507

Úsek 2:
VPM7995
Vodrážková Kateřina
980333

Úsek 3:
VPM6601
Richtr Aleš
51686

Úsek 4:
VPM7350
Kovářová Jitka
2067329

Úsek 5:
VPM8001
Anděl Robert
887623
KOS Slavia Plzeň 850 Kč
VPM 3
Úsek 1:
VPM6903
Svoboda Radek
887628

Úsek 2:
VPM7451
Richtrová Lucie
331267

Úsek 3:
VPM6801
Staněk Rostislav
886260

Úsek 4:
VPM6950
Tokárová Regina
2067965

Úsek 5:
VPM6904
Kroupa Štěpán
2060396
KOS Slavia Plzeň 850 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL7501
Wohanka Pavel
2096236

Úsek 2:
VRL7752
Kutlvašrová Vladimíra
2060275

Úsek 3:
VRL5002
Farář Jaroslav
2096242

Úsek 4:
VRL7652
Wohanková Gabriela
2042537

Úsek 5:
VRL7303
Štregl Petr
2017676
OOS TJ Spartak Vrchlabí 850 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7310
Průša Michal
553437

Úsek 2:
VSP7256
Průšová Markéta
53160

Úsek 3:
VSP6902
Aschermann Jan
2020710

Úsek 4:
VSP7450
Svobodová Jitka
9102142

Úsek 5:
VSP7000
Bořánek Petr
9101108
USK Praha 850 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM7302
Zelený Pavel
1403412

Úsek 2:
ZBM6251
Hrušková Lenka
49398

Úsek 3:
ZBM7402
Baše Tomáš
2092394

Úsek 4:
ZBM7655
Tachovská Kamila
2094550

Úsek 5:
ZBM7539
Humlíček Aleš
609906
SK Žabovřesky Brno 850 Kč
ZPV 1
Úsek 1:
ZPV6712
Holinka Martin
08851

Úsek 2:
ZPV6777
Holinková Hana
52587

Úsek 3:
ZPV6425
Dokoupil Vojtěch
52596

Úsek 4:
ZPV6666
Jarošová Petra
52654

Úsek 5:
ZPV7301
Karásek Martin
2070849
KOB ZPV Prostějov 850 Kč
VZA 1
Úsek 1:
VZA6300
Kosut Jan
406990

Úsek 2:
VZA7251
Chupeková Silvia
7204971

Úsek 3:
VZA7300
Vandlicek Peter
682120

Úsek 4:
VZA7751
Michna Ďurčova Alena
1152125

Úsek 5:
VZA7101
Postulka Karel
416567
(SVK) Slávia ŽU Žilina 850 Kč
(28)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP6301
Peřinka Jan
887168

Úsek 2:
AOP6753
Barcíková Renáta
920695

Úsek 3:
AOP5301
Krmášek Bohdan
7207625

Úsek 4:
AOP6351
Švejdíková Yvona
49361

Úsek 5:
AOP6302
Sklenář Miroslav
7200359
Orientační Běh Opava 850 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR6302
Krejčí Jaroslav
7630319

Úsek 2:
BOR5150
Úlehlová Ivana
2090862

Úsek 3:
BOR5800
Průcha Miloslav
1958242

Úsek 4:
BOR6550
Pávková Jana
8445

Úsek 5:
BOR5802
Sucharda Jiří
51542
OK Jiskra Nový Bor 850 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP6301
Koucký Roman
2035738

Úsek 2:
EKP5650
Fantová Libuše
51583

Úsek 3:
EKP5500
Šedivý Jiří
682645

Úsek 4:
EKP6252
Pecková Ivana
51601

Úsek 5:
EKP7414
Ondráček Radim
2045232
VŠTJ Ekonom Praha 850 Kč
EKP 2
Úsek 1:
EKP5800
Fanta Miroslav
51147

Úsek 2:
EKP6550
Janečková Dagmar
51594

Úsek 3:
EKP5212
Borák Stanislav
2042539

Úsek 4:
EKP6850
Koucká Ivana
515195

Úsek 5:
EKP6701
Janeček Jura
51587
VŠTJ Ekonom Praha 850 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL5201
Erlebach Josef
9774

Úsek 2:
JIL6052
Jiřištová Hana
9093

Úsek 3:
JIL4701
Zlesák Zdeněk
9066

Úsek 4:
JIL5362
Zlesáková Vlasta
2096111

Úsek 5:
JIL5401
Kynčl Stanislav
9087
OK Jilemnice 850 Kč
KON 1
Úsek 1:
KON6919
Huňka Karel
2112777

Úsek 2:
KON6389
Hlavová Miroslava
52417

Úsek 3:
KON5713
Komínek Jaroslav
8904

Úsek 4:
KON5887
Smičková Eva
52412

Úsek 5:
KON6111
Grepl Ladislav
433100
KOB Konice 850 Kč
KUN 1
Úsek 1:
KUN5801
Trejtnar Pavel
9014

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
KUN5201
Šroler Zdeněk
7208201

Úsek 4:
VAM6452
Veverková Yveta
9678

Úsek 5:
VAM6201
Michal Smutný
9672
TJ Sokol Kunvald 850 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE6413
Vavrys Petr
7206527

Úsek 2:
LCE5852
Vlažná Mirka
52698

Úsek 3:
LCE6207
Slezák Libor
889301

Úsek 4:
LCE6359
Vavrysová Iva
889289

Úsek 5:
LCE6127
Hubáček Josef
2017666
OOB TJ Slovan Luhačovice 850 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU5201
Farář Václav
9260

Úsek 2:
LPU6553
Čermáková Renata
9652405

Úsek 3:
LPU5101
Knap Jan
51105

Úsek 4:
LPU6052
Knapová Iva
9316

Úsek 5:
LPU6401
Kaplan Jan
7200596
OK Lokomotiva Pardubice 850 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU6505
Valach Petr
253352

Úsek 2:
LPU7158
Waňková Dita
331619

Úsek 3:
LPU5801
Vícha Vladimír
7207852

Úsek 4:
LPU4752
Kubíková Květa
9247

Úsek 5:
LPU5905
Novotný Miroslav
301183
OK Lokomotiva Pardubice 850 Kč
OOP 1
Úsek 1:
OOP5803
Ryšavý Jiří
2049558

Úsek 2:
OOP6650
Binčíková Dana
887164

Úsek 3:
OOP6401
Binčík Milan
2011899

Úsek 4:
OOP6750
Kociánová Eva
2112733

Úsek 5:
OOP5400
Sýkora Jiří
8863
TJ Opava 850 Kč
OOP 2
Úsek 1:
OOP5001
Ševčík Břetislav
49301

Úsek 2:
OOP6150
Hrabicová Iva
232338

Úsek 3:
OOP4401
Nosek Jiří
52766

Úsek 4:
OOP7751
Švidrnochová Hana
436422

Úsek 5:
OOP5601
Šrajer Jan
2112739
TJ Opava 850 Kč
MLA 1
Úsek 1:
MLA5801
Milota Josef
9101679

Úsek 2:
MLA5451
Opavová Stanislava
1421925

Úsek 3:
MLA4401
Fišák Jan
1421916

Úsek 4:
MLA7051
Bartošová Jana
1421911

Úsek 5:
MLA7600
Pivec Lukáš
1421926
MLOK Mariánské Lázně 850 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP6501
Kondrát Martin
2067946

Úsek 2:
PGP5850
Zelená Markéta
2080958

Úsek 3:
PGP6000
Kožina Petr
1700084

Úsek 4:
PGP6652
Tichovská Hana
51676

Úsek 5:
PGP6100
Tichovský Martin
51682
SK Praga 850 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH6501
Nouza Petr
2079498

Úsek 2:
SJH6951
Hojná Tereza
2090840

Úsek 3:
SJH4201
Gřunděl Ivan
9200531

Úsek 4:
SJH7550
Blažková Markéta
2067998

Úsek 5:
SJH5201
Jarčevský Pavel
331289
SJH Jindřichův Hradec 850 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN5604
Novotný Otakar
8260

Úsek 2:
TJN6051
Zuzánková Růžena
8256

Úsek 3:
TJN5549
Kunc Radovan
8249

Úsek 4:
TJN5752
Kuncová Jiřina
8257

Úsek 5:
TJN5901
Zuzánek Zdeněk
8255
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 850 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI5701
Bialožyt Miroslav
8789

Úsek 2:
TRI6450
Jastrzembská Jarmila
8659

Úsek 3:
TRI6001
Prokop Lubomír
2096226

Úsek 4:
TRI6350
Bialožytová Pavla
51446

Úsek 5:
TRI6202
Argaláš Jaroslav
2073714
TJ TŽ Třinec 850 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR6602
Stárek Filip
8218

Úsek 2:
TUR7254
Houžvičková Karolína
2106741

Úsek 3:
TUR4301
Folprecht Eduard
51815

Úsek 4:
TUR7777
Heřmánková Pavla
8062

Úsek 5:
TUR5100
Hudský Vlastimil
8214
OOB TJ Turnov 850 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL6401
Vrubel Karel
53143

Úsek 2:
TZL7352
Chovancová Jana
426400

Úsek 3:
TZL5601
Háj Bohumil
53341

Úsek 4:
TZL5254
Horynová Eva
8930

Úsek 5:
TZL6304
Schäfer Michal
7209288
SKOB Zlín 850 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL5806
Lanc Marian
53897

Úsek 2:
TZL7350
Kundratová Jana
7209278

Úsek 3:
TZL5704
Krejčík Zbyněk
8071221

Úsek 4:
TZL6262
Krejčíková Monika
8260628

Úsek 5:
TZL5402
Slováček Rudolf
2070844
SKOB Zlín 850 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL5301
Navrátil Antonín
52448

Úsek 2:
UOL6452
Štrajtová Zuzana
52466

Úsek 3:
UOL5101
Jadviščok Ladislav
52440

Úsek 4:
UOL5858
Janošíková Jaroslava
682075

Úsek 5:
UOL5601
Poklop Lubomír
52425
SOB Olomouc 850 Kč
UOL 2
Úsek 1:
UOL5201
Janošík Antonín
2092418

Úsek 2:
UOL6750
Holečková Lenka
301560

Úsek 3:
UOL4600
Horký Jan
2020740

Úsek 4:
UOL5852
Špacírová Danuše
52730

Úsek 5:
UOL6600
Raclavský Vladislav
2087712
SOB Olomouc 850 Kč
VBM 1
Úsek 1:
VBM4732
Chmelík Aleš
2085633

Úsek 2:
VBM6655
Chroustová Petra
9102082

Úsek 3:
VBM6201
Pulec Pavel
515090

Úsek 4:
VBM6555
Jemelíková Lada
53489

Úsek 5:
VBM6900
Hrouda Petr
53735
VSK Mendelu Brno 850 Kč
VBM 2
Úsek 1:
VBM6501
Jordanov Nikolaj
410321

Úsek 2:
VBM7079
Hiršová Marcela
7201756

Úsek 3:
VBM4410
Bauer Emil
2087637

Úsek 4:
VBM6155
Bravená Alexandra
682079

Úsek 5:
VBM6000
Hirš Libor
7201772
VSK Mendelu Brno 850 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL4901
Knobloch Jindřich
2096237

Úsek 2:
VRL6251
Vlachová Hana
8962

Úsek 3:
VRL5001
Štregl Tomáš
9001

Úsek 4:
VRL5451
Nýdrlová Eva
8954

Úsek 5:
VRL6701
Kubát Miroslav
8977
OOS TJ Spartak Vrchlabí 850 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM6526
Mlynárik Peter
876002

Úsek 2:
ZBM5582
Kabáthová Jitka
232005

Úsek 3:
ZBM6700
Coufal Svatoš
1396843

Úsek 4:
ZBM5662
Janotová Dobra
886279

Úsek 5:
ZBM6708
Přikryl Petr
7030567
SK Žabovřesky Brno 850 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH4800
Novotný Stanisl
52762

Úsek 2:
ZLH7050
Novotná Jitka
361929

Úsek 3:
ZLH4600
Mrkvica Miroslav
64865

Úsek 4:
ZLH7051
Zatloukalová Eva
2027210

Úsek 5:
ZLH6701
Zatloukal Tomáš
420422
OOB TJ Zlaté Hory 850 Kč
ZPV 1
Úsek 1:
ZPV5501
Jirka Jiří
301599

Úsek 2:
ZPV6553
Jirková Renata
52427

Úsek 3:
ZPV5706
Jaroš Vojtěch
231248

Úsek 4:
ZPV7076
Křečková Petra
52582

Úsek 5:
ZPV6213
Křeček Miroslav
52581
KOB ZPV Prostějov 850 Kč
(4)
Název/Jméno
Klub
Vklad
LPU 1
Úsek 1:
LPU5102
Sáňka Bedřich
2032164

Úsek 2:
LPU5654
Novotná Jiřina
9290

Úsek 3:
LPU3901
Málek Josef
416268

Úsek 4:
LPU5851
Víchová Ladislava
888601

Úsek 5:
LPU5401
Klimpl Petr
301633
OK Lokomotiva Pardubice 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP6003
Hrabánek David
303940

Úsek 2:
PGP4050
Haňkovská Jana
51698

Úsek 3:
PGP3800
Attl Vladimír
682666

Úsek 4:
PGP6250
Hrabánková Ilona
232184

Úsek 5:
PGP4800
Zelený Vladimír
51863
SK Praga 750 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL5102
Jelínek Vít
7209285

Úsek 2:
TZL6351
Koláriková Irena
53837

Úsek 3:
TZL3613
Láznička Alois
425533

Úsek 4:
TZL6051
Hájová Jana
8919

Úsek 5:
TZL4902
Jelínek Petr
7300470
SKOB Zlín 750 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI5201
Hickethier Manfred
9005174

Úsek 2:
VLI5150
Karmazínová Ivana
51216

Úsek 3:
VLI5301
Škoda Přemek
9201066

Úsek 4:
VLI5351
Šumberová Zuzana
331664

Úsek 5:
VLI5101
Přinda Oldřich
1302773
Slavia Liberec orienteering 750 Kč
(30)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM9211
Novotný Ondřej
7003038

Úsek 2:
ABM7210
Kurečka Robert
2060216

Úsek 3:
ABM9901
Florián Vojtěch
438043

Úsek 4:
ABM9919
Šnyrch Tomáš
332963

Úsek 5:
ABM9210
Otrusina Jan
7209784
KOB ALFA Brno 750 Kč
AOP 1
Úsek 1:
AOP9900
Tesař Vojtěch
7206538

Úsek 2:
AOP9101
Peřinka Jan
553459

Úsek 3:
AOP7302
Krček Martin
253130

Úsek 4:
AOP6602
Cetl Vladimír
410176

Úsek 5:
AOP7602
Gallo Marek
7201830
Orientační Běh Opava 750 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU8942
Suchý Matěj
920689

Úsek 2:
ASU0099
Hrabošová Magdalena
2045171

Úsek 3:
ASU9747
Kašpar Jakub
8133133

Úsek 4:
ASU7799
Navrátilová Helena
301698

Úsek 5:
BBM7205
Fiala Jan
7207495
Magnus Orienteering 750 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR0000
Mareš Vít
7202852

Úsek 2:
CHA0050
Pavlíková Markéta
7208096

Úsek 3:
BOR9959
Kubecová Kateřina
303919

Úsek 4:
BOR5351
Bartoňová Marie
8433

Úsek 5:
BOR9954
Janoušková Lucie
1204999
OK Jiskra Nový Bor 750 Kč
DOK 1
Úsek 1:
DOK9800
Koštejn Vít
7209363

Úsek 2:
DOK7950
Synková Petra
7200372

Úsek 3:
DOK7800
Synek Antonín
7200371

Úsek 4:
STB7499
Dolejší Lenka
434839

Úsek 5:
DOK8700
Novák Daniel
7207866
OK Doksy 750 Kč
JHB 1
Úsek 1:
JHB9160

Úsek 2:
JHB8951

Úsek 3:
JHB6553

Úsek 4:
JHB9999
Zdobinský Pavel
53444

Úsek 5:
JHB5702
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 750 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV9911
Chupek Jakub
7200370

Úsek 2:
JPV9915
Kašpar Petr
2069090

Úsek 3:
JPV9803
Pryjma Fryderyk
9980407

Úsek 4:
JPV9509
Fajkus Radim
1602630

Úsek 5:
JPV9807
Vystavěl Ondřej
1602633
Oddíl OS SK Prostějov 750 Kč
JPV 2
Úsek 1:
JPV9800
Hubáček Filip
1602631

Úsek 2:
JPV8237
Vlach Jan
210440

Úsek 3:
JPV0202
Štorek David
2075675

Úsek 4:
JPV6505
Štorek Petr
2075678

Úsek 5:
JPV9717
Otruba Vojtěch
1007529
Oddíl OS SK Prostějov 750 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM6600
Valášek Petr
52276

Úsek 2:
KAM9450
Jančová Jana
232162

Úsek 3:
KAM0102
Víšek Martin
9101674

Úsek 4:
KAM9150
Škvorová Barbora
7208079

Úsek 5:
KAM7700
Jedlička Adam
2075620
OK Kamenice 750 Kč
KAM 2
Úsek 1:
17LXXX1
Nakvosas Gytis
1394123

Úsek 2:
1VZ9200
Rýdel Jiří
2019225

Úsek 3:
TAP0200
Melišík Martin
2080913

Úsek 4:
TAP7152
Melišíková Radka
2081352

Úsek 5:
DCE6100
Pavlů Jaroslav
232041
OK Kamenice 750 Kč
KON 1
Úsek 1:
KON6515
Hlava Miroslav
500581

Úsek 2:
KON9175
Dittrichová Zuzana
52416

Úsek 3:
KON8080
Jílková Hana
2069071

Úsek 4:
KON9888
Škrabalová Šárka
2108866

Úsek 5:
KON9915
Beneš Miroslav
1418762
KOB Konice 750 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9102
Vlažný Jakub
7210065

Úsek 2:
LCE6118
Plášek Martin
52702

Úsek 3:
LCE8901
Vlažný Jan
52707

Úsek 4:
LCE9251
Kukolová Šárka
889304

Úsek 5:
LCE8902
Slezák Zdeněk
889311
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE0051
Špendlíková Kamila
7207020

Úsek 2:
LCE9555
Končáková Klára
53828

Úsek 3:
LCE0254
Nevěřilová Kateřina
7208226

Úsek 4:
LCE9158
Botiková Daniela
52709

Úsek 5:
LCE0251
Pišová Barbora
1400427
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LCE 3
Úsek 1:
LCE9003
Dadák Michal
301552

Úsek 2:
LCE9453
Müllerová Markéta
889290

Úsek 3:
LCE0003
Bitto Maxim
2053585

Úsek 4:
LCE0704
Šmelík Daniel
442590

Úsek 5:
LCE7252
Mudráková Tereza
52689
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LTU 1
Úsek 1:
LTU8950
Panchártková Tereza
515140

Úsek 2:
LTU6952
Lazáková Šárka
2057594

Úsek 3:
BRU7601
Rusin Jan
2032383

Úsek 4:
BRU7152
Rusinová Alena
2032384

Úsek 5:
LTU9102
Lazák Tomáš
9609
OOB TJ Lokomotiva Trutnov 750 Kč
OPI 1
Úsek 1:
OPI7800
Šmahel Lukáš
2103772

Úsek 2:
OPI7302
Velát Josef
2088182

Úsek 3:
OPI8700
Blažek Vojtěch
434813

Úsek 4:
PGP7559
Malečková Iva
2067949

Úsek 5:
PGP8154
Bartalošová Jana
2084985
Orientační sporty Písek 750 Kč
MOV 1
Úsek 1:
MOV8200
Kostka Petr
2027244

Úsek 2:
MOV5801
Petr Václav
52980

Úsek 3:
MOV5201
Juřeník Josef
52774

Úsek 4:
MOV7104
Štětínský Pavel
52780

Úsek 5:
MOV6102
Maceček Otakar
51173
SKOB Ostrava 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP8302
Sysel Ondřej
515038

Úsek 2:
PGP8656
Masopustová Elis
49844

Úsek 3:
PGP9405
Uhlíř Marek
331157

Úsek 4:
PGP9162
Uhlíková Tereza
995836

Úsek 5:
PGP8401
Buzek Martin
7051263
SK Praga 750 Kč
PTE 1
Úsek 1:
PTE8527
Klváček Aleš
7207859

Úsek 2:
PTE8365
Mikušová Ivana
8831

Úsek 3:
PTE8771
Boháčová Lucie
8829

Úsek 4:
PTE8448
Uhrovič Blahoslav
8881

Úsek 5:
PTE7619
Dušek Václav
8824
TJ Sokol Ptení 750 Kč
PTE 2
Úsek 1:
PTE8204
Mikuš Oldřich
8830

Úsek 2:
PTE8350
Krejčí Lenka
52485

Úsek 3:
PTE8485
Zavadilová Simona
8843

Úsek 4:
PTE9100
Tiefenbacher Tomáš
2102684

Úsek 5:
VIC8931
Panovec Jan
8066608
TJ Sokol Ptení 750 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH0252
Blažková Kateřina
8636796

Úsek 2:
SJH6901
Kubičko Petr
51141

Úsek 3:
SJH0052
Hojná Eliška
442882

Úsek 4:
SJH0251
Kinštová Tereza
2800337

Úsek 5:
SJH9300
Nouza Petr
2079508
SJH Jindřichův Hradec 750 Kč
SJI 1
Úsek 1:
OSN9549
Kamenický Jeroným
551995

Úsek 2:
SJI9702
Frýba Dominik
7200599

Úsek 3:
SJI9602
Vacek Vojtěch
7200366

Úsek 4:
OSN9696
Vališová Martina
981804

Úsek 5:
SJI9601
Čech Jan
7003044
OK Jihlava 750 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU0000
Kaprál Jan
7207780

Úsek 2:
SSU6591
Ostřanská Iveta
224901

Úsek 3:
SSU0202
Seidenglanz Jáchym
1407427

Úsek 4:
SSU4302
Ostřanský Josef
52549

Úsek 5:
SSU7847
Krtička Luděk
7204982
SK Severka Šumperk 750 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE9411
Skoupý Jan
2027239

Úsek 2:
STE0208
Doležal Matyáš
2073721

Úsek 3:
STE0207
Svoboda Radek
2032142

Úsek 4:
STE0101
Neumann David
2027241

Úsek 5:
STE9202
Doležel Ondřej
51123
SK SKI-OB Šternberk 750 Kč
STE 2
Úsek 1:
STE4801
Sklenář Antonín
52517

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
SK SKI-OB Šternberk 750 Kč
TUR 1
Úsek 1:
DOK0001
Synek Antonín
7209352

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OOB TJ Turnov 750 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL9853
Holečková Anna
301555

Úsek 2:
UOL0202
Jedzok Vojtěch
2112759

Úsek 3:
UOL0252
Raclavská Lenka
2092435

Úsek 4:
UOL7700
Jadviščok Ladislav
2075671

Úsek 5:
UOL7652
Vránová Helena
9201328
SOB Olomouc 750 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7850
Baldrianová Barbora
9784

Úsek 2:
VSP9850
Kašparová Adéla
52760

Úsek 3:
VSP7401
Zakouřil Václav
51724

Úsek 4:
VSP0254
Beranová Eva
2021834

Úsek 5:
VSP0102
Průša Kryštof
2020707
USK Praha 750 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM7902
Finstrle Luděk
2067240

Úsek 2:
ZBM8255
Stašková Petra
49692

Úsek 3:
ZBM9503
Jordanov Alexandr
7209357

Úsek 4:
ZBM8001
König Lukáš
136

Úsek 5:
ZBM8208
Stehlík Miroslav
52008
SK Žabovřesky Brno 750 Kč
VTA 1
Úsek 1:
VTA7202
Deim Karel
2025208

Úsek 2:
PCB5901
Blabla Zdeněk
51406

Úsek 3:
KRE7450
Nováková Alena
7207776

Úsek 4:
VTA6951
Hudečková Helena
9101705

Úsek 5:
VTA7702
Žalud Zdeněk
7208087
SC vebr-sport 750 Kč
(15)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0651
Holasová Barbora
51195

Úsek 2:
AOP0802
Gallo Ondřej
53278

Úsek 3:
AOP0751
Kovalčíková Alena
49438

Úsek 4:
AOP0901
Kovalčík Petr
49430

Úsek 5:
AOP0900
Holas Štěpán
2111725
Orientační Běh Opava 500 Kč
AOP 2
Úsek 1:
AOP0552
Cetlová Magdaléna
2091591

Úsek 2:
AOP0752
Cetlová Karolína
2091596

Úsek 3:
AOP0902
Cetl Jan
307338

Úsek 4:
OOP0451
Švidrnochová Eliška
2060211

Úsek 5:
AOP7550
Cetlová Helena
2103675
Orientační Běh Opava 500 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH0505
Nouza Michal
2113419

Úsek 2:
SJH0752
Kopencová Anna
2088158

Úsek 3:
SJH0803
Parkan Tomáš
331244

Úsek 4:
SJH0751
Komárková Zbyňka
232404

Úsek 5:
SJH0651
Benešová Michaela
553451
SJH Jindřichův Hradec 500 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE0503
Antonowicz Jan
8636188

Úsek 2:
STE0451
Lubrichová Veronika
2102549

Úsek 3:
KON0799
Jílková Pavla
2069073

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
SK SKI-OB Šternberk 500 Kč
VCO 1
Úsek 1:
VRL0453
Knobová Agáta
2053583

Úsek 2:
LPU0655
Haasová Klára
2070811

Úsek 3:
PHK0502
Čermák Martin
2080972

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
Východočeská oblast 500 Kč
POB 1
Úsek 1:
TAP0400
Tůma Šimon
2075696

Úsek 2:
VSP0458
Kodejšová Markéta
2021828

Úsek 3:
VSP0400
Zakouřil Matyáš
232616

Úsek 4:
FSP0800
Skripnik Matouš
2800931

Úsek 5:
EKP0402
Blaha Michal
2075608
Pražská oblast 500 Kč
POB 2
Úsek 1:
PGP0304
Kolář Matyáš
897393

Úsek 2:
PGP0553
Chmelařová Romana
2102851

Úsek 3:
VSP0405
Baldrian Tomáš
2102777

Úsek 4:
TAP0653
Měšťanová Tereza
7208207

Úsek 5:
PGP0505
Hřivna Ondřej
2061767
Pražská oblast 500 Kč
MSK 1
Úsek 1:
TRI0400
Kovařík Tomáš
7200590

Úsek 2:
MOV0751
Štětínská Tereza
436421

Úsek 3:
TRI0508
Byrtus Jakub
7209459

Úsek 4:
MOV0654
Čudková Kristýna
428235

Úsek 5:
TRI0401
Mrózek Pawel
7209795
Moravskoslezský kraj 500 Kč
VYS 1
Úsek 1:
SJH0401
Dundáček Karel
420435

Úsek 2:
OSN0888
Kamenická Tereza Ester
7208071

Úsek 3:
CTB0752
Běloušková Kateřina
2082930

Úsek 4:
CTB0751
Gregorová Alice
51139

Úsek 5:
CTB0601
Novák Matyáš
2081396
Oblast Vysočina 500 Kč
STC 1
Úsek 1:
LME0400
Bejvl Marek
2056261

Úsek 2:
ROZ0800
Sedláček Patrik
2092429

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
KAM0404
Jedlička Jakub
2075622
Středočeská oblast 500 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO0308
Staňa Ondřej
08442

Úsek 2:
JEO0458
Hudská Štěpánka
1403054

Úsek 3:
JEO0553
Novotná Barbora
2095950

Úsek 4:
JEO0460
Tomanicová Sofie
436428

Úsek 5:
JEO0401
Pokorný Jan
2056302
Ještědská oblast 500 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO0559
Pecková Tereza
51600

Úsek 2:
JEO0653
Skalová Jolana
2070854

Úsek 3:
JEO0700
Podrábský Ctibor
2078563

Úsek 4:
JEO0603
Dolejší Jan
438039

Úsek 5:
JEO0302
Ekert Tomáš
2078461
Ještědská oblast 500 Kč
JEO 3
Úsek 1:
JEO0450
Zaňková Natálie
2069089

Úsek 2:
JEO0800
Mairich Martin
2096129

Úsek 3:
JEO0601
Míka Albert
2067319

Úsek 4:
JEO0801
Nožička Jan
2088176

Úsek 5:
JEO0459
Nagyová Kateřina
2088165
Ještědská oblast 500 Kč
JEO 4
Úsek 1:
JEO0509
Maškarinec Marek
2088216

Úsek 2:
JEO0850
Nožičková Eva
2078479

Úsek 3:
JEO0652
Lamačová Kateřina
8068

Úsek 4:
JEO0505
Rokos Marek
2049534

Úsek 5:
JEO0651
Háková Eliška
2085580
Ještědská oblast 500 Kč
JEO 5
Úsek 1:
JEO0751
Houžvičková Daniela
2106741

Úsek 2:
JEO0504
Houžvička David
2106748

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
Ještědská oblast 500 Kč
celkem přihlášených: 257, vklad: 171200 Kč