Přehled vkladů: Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2), Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1), Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)

Název:
Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2), Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1), Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Datum:
30.04.2017, 29.04.2017, 01.05.2017
Kluby:
999     BOR     DKP     DLT     DOK     DOR     EKP     FSP     CHA     CHC     JEN     JLI     KAM     KAS     KUO     LBE     LDC     LIT     LJN     LLI     LME     LPU     LTP     LTU     NPA     OKP     PGP     PHK     RUM     SHK     SJC     SMB     SMR     SPC     STB     STH     SUL     TAP     TJN     TRI     TUR     TUV     VAM     VLI     VRL     VSP     ZAM     ZBM     CEP     JIL     ZAK     FYD     SOB    
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T 79X8000 Ježowicz Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 8KC6900 Kruliš Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 8FX6500 Málek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T 4HX7100 Votava David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 320 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T 62X6800 Čaloun Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T 79X8000 Ježowicz Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 8KC6900 Kruliš Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T 4HX7100 Votava David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 280 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T 9XC5500 Hnídek Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T 79X8000 Ježowicz Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 8KC6900 Kruliš Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H50 8FX6500 Málek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T 4HX7100 Votava David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 350 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/91026 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 950 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 950 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D60 BOR5351 Bartoňová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 BOR3900 Beránek Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K BOR6701 Beránek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L BOR9608 Burda Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 BOR6400 Doškář Boris 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L BOR9051 Folbrechtová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L BOR0762 Horáčková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 BOR0400 Janoušek Slávek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 BOR7457 Janoušková Iveta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 BOR9954 Janoušková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55 BOR6250 Jedličková Zdena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 BOR9957 Jeřábková Ema 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 BOR0151 Jeřábková Nina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 BOR7563 Jeřábková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L BOR9006 Karvánek Matouš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 BOR6600 Karvánek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K BOR7710 Klusáček Radim 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 BOR7612 Kocman Jindřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR BOR1102 Kocman Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L BOR9007 Kořínek Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T BOR7513 Koudelka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0652 Koudelková Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 BOR0856 Koudelková Katrin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H50 BOR6302 Krejčí Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 BOR4650 Křtěnská Leontina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 BOR9959 Kubecová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR BOR1100 Lamač Vítek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 BOR0750 Lamačová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21K BOR8905 Mareš Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K BOR0000 Mareš Vít 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H50 BOR6502 Mašek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L BOR0857 Michálková Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21K BOR7950 Neradová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D20 BOR9854 Nováková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 BOR0401 Ort Haštal 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 BOR0702 Patka Kryštof 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L BOR0902 Patka Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 BOR7715 Patka Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 BOR5801 Pávek Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L BOR9008 Pávek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 BOR6550 Pávková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L BOR0001 Pavlovec Dan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L BOR9503 Pavlovec Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 BOR6303 Pavlovec Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 BOR5800 Průcha Miloslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 BOR0456 Průšková Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 BOR6951 Rejholcová Andrea 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 BOR0751 Rejholcová Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 BOR0656 Rejmanová Nikola 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 BOR0451 Riedelová Adéla 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 BOR0453 Rumlenová Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 BOR0153 Rybářová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 BOR0952 Soukupová Marie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 BOR0301 Staňa Ondřej 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21L BOR9853 Staňová Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0554 Stehlíková Adéla 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 BOR5802 Sucharda Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L BOR9301 Šákr Vít 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L BOR8850 Šákrová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55 BOR6150 Šípová Soňa 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 BOR0102 Tománek Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P BOR0106 Tymeš Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 BOR0253 Tymešová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L BOR0708 Vacek Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 BOR0703 Válek Matěj 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L BOR0903 Vaňourek Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 BOR0759 Vaňourková Sára 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H16 BOR0101 Vávra Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 BOR0406 Veselý Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L BOR0900 Votýpka Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 BOR7958 Votýpková Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 BOR7106 Waldhauser Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 BOR0409 Waldhauser Štěpán 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 BOR0757 Waldhauserová Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 BOR7459 Waldhauserová Irena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ77 ks 5585 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K BOR6701 Beránek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H50 BOR6400 Doškář Boris 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L BOR9051 Folbrechtová Šárka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BOR0400 Janoušek Slávek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 BOR7457 Janoušková Iveta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 BOR9954 Janoušková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 BOR7105 Jeřábek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 BOR9957 Jeřábková Ema 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 BOR0151 Jeřábková Nina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 BOR7563 Jeřábková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 BOR7758 Kameníková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR9006 Karvánek Matouš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR7710 Klusáček Radim 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 BOR7612 Kocman Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR BOR1102 Kocman Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L BOR9007 Kořínek Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T BOR7513 Koudelka Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 BOR0652 Koudelková Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 BOR0856 Koudelková Katrin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H70 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 BOR9959 Kubecová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR BOR1100 Lamač Vítek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 BOR0750 Lamačová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D20 BOR9854 Nováková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 BOR0702 Patka Kryštof 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L BOR0902 Patka Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 BOR7715 Patka Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 BOR5801 Pávek Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR9008 Pávek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D50 BOR6550 Pávková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR0001 Pavlovec Dan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR9503 Pavlovec Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 BOR5800 Průcha Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 BOR6951 Rejholcová Andrea 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 BOR0751 Rejholcová Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 BOR7412 Rejholec Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 BOR0451 Riedelová Adéla 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 BOR0301 Staňa Ondřej 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21L BOR9853 Staňová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR9301 Šákr Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L BOR8850 Šákrová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 BOR6150 Šípová Soňa 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 BOR7650 Tučková Monika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BOR0406 Veselý Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ45 ks 2995 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D60 BOR5351 Bartoňová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70 BOR3900 Beránek Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K BOR6701 Beránek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR9608 Burda Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H50 BOR6400 Doškář Boris 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10L BOR0762 Horáčková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 BOR0400 Janoušek Slávek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 BOR7457 Janoušková Iveta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 BOR9954 Janoušková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 BOR7105 Jeřábek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 BOR7563 Jeřábková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 BOR7758 Kameníková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BOR0403 Kašpar Štěpán 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 BOR0402 Kašpar Vojtěch 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 BOR7612 Kocman Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L BOR9007 Kořínek Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T BOR7513 Koudelka Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 BOR0652 Koudelková Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L BOR0856 Koudelková Katrin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 BOR6302 Krejčí Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D70 BOR4650 Křtěnská Leontina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR BOR1100 Lamač Vítek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 BOR0750 Lamačová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21K BOR8905 Mareš Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BOR0401 Ort Haštal 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 BOR0702 Patka Kryštof 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L BOR0902 Patka Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 BOR7715 Patka Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 BOR5801 Pávek Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR9008 Pávek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D50 BOR6550 Pávková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR0001 Pavlovec Dan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR9503 Pavlovec Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 BOR5800 Průcha Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 BOR0656 Rejmanová Nikola 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 BOR0453 Rumlenová Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 BOR0153 Rybářová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 BOR0952 Soukupová Marie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 BOR0301 Staňa Ondřej 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21L BOR9853 Staňová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 BOR5802 Sucharda Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L BOR9301 Šákr Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 BOR6150 Šípová Soňa 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 BOR0102 Tománek Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 BOR7650 Tučková Monika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L BOR0903 Vaňourek Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 BOR0759 Vaňourková Sára 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H16 BOR0101 Vávra Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 BOR7106 Waldhauser Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BOR0409 Waldhauser Štěpán 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 BOR0757 Waldhauserová Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 BOR7459 Waldhauserová Irena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 BOR0704 Zeman Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ55 ks 3565 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2017 11445 Kč E1,E2,E3
ZZZcelkem 11445 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0501 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 12145 Kč , zaplaceno: 11445 Kč, zbývá zaplatit: 700 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DKP9600 Illner Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L DKP8306 Janata Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR DKP1111 Janata Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L DKP8154 Janatová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L DKP0950 Janatová Violka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D60 DKP5650 Mrázková Ivana 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H70 DKP4700 Procházka Aleš 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 660 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DKP9600 Illner Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L DKP9301 Klaška Pavel 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D60 DKP5650 Mrázková Ivana 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 350 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DKP9600 Illner Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L DKP8306 Janata Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR DKP1111 Janata Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L DKP8154 Janatová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10L DKP0950 Janatová Violka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D60 DKP5650 Mrázková Ivana 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H70 DKP4700 Procházka Aleš 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 590 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0101 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1600 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1600 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 DLT7251 Nosek Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 DLT6901 Nosek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 DLT0151 Reisingerová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 240 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 240 Kč
ZZZcelkem 240 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0527 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 240 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D40 DOK6850 Hradecká Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L DOK8700 Novák Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 DOK7800 Synek Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 DOK0001 Synek Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 DOK0200 Synek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 DOK7950 Synková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 DOK0154 Zapalačová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D40 DOK6850 Hradecká Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L DOK7800 Synek Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L DOK0001 Synek Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 DOK0200 Synek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K DOK7950 Synková Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 350 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 910 Kč
ZZZcelkem 910 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0504 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 910 Kč , zaplaceno: 910 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P DOR7401 Bašta Jaroslav 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P DOR7452 Baštová Jana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 DOR0353 Baštová Julie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L DOR0952 Baštová Justýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 215 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOR7301 Arnošt Kamil 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D35 DOR7652 Arnoštová Kateřina 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D14 DOR0455 Arnoštová Veronika 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
P DOR7401 Bašta Jaroslav 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P DOR7452 Baštová Jana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 DOR0353 Baštová Julie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L DOR0952 Baštová Justýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 605 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOR7301 Arnošt Kamil 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D35 DOR7652 Arnoštová Kateřina 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D14 DOR0455 Arnoštová Veronika 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
P DOR7401 Bašta Jaroslav 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P DOR7452 Baštová Jana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 DOR0353 Baštová Julie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L DOR0952 Baštová Justýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 605 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2017 645 Kč
ZZZcelkem 645 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0216 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1425 Kč , zaplaceno: 645 Kč, zbývá zaplatit: 780 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 EKP6250 Hubáčková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L EKP6701 Janeček Jura 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L EKP6550 Janečková Dagmar 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 EKP6912 Kabát Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 EKP0050 Koucká Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 EKP6850 Koucká Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K EKP9700 Koucký Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L EKP6301 Koucký Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L EKP7053 Zurynková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D20 EKP9850 Zurynková Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 800 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L EKP6701 Janeček Jura 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L EKP6550 Janečková Dagmar 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L EKP6701 Janeček Jura 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K EKP6550 Janečková Dagmar 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K EKP0050 Koucká Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K EKP6850 Koucká Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L EKP6301 Koucký Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L EKP7053 Zurynková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D20 EKP9850 Zurynková Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 490 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 1430 Kč
ZZZcelkem 1430 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0103 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1430 Kč , zaplaceno: 1430 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L FSP7612 Hrouda Martin 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H40 FSP7400 Kurfürst Pavel 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D35 FSP7852 Kurfürstová Magdalena 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
HDR FSP1050 Kurfürstová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 530 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L FSP7612 Hrouda Martin 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H21L FSP7400 Kurfürst Pavel 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D35 FSP7852 Kurfürstová Magdalena 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
HDR FSP1050 Kurfürstová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 470 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0104 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1000 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1000 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 CHA5100 Barták Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 CHA7051 Bartáková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 CHA0103 Bek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 CHA9904 Bek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 CHA5550 Bradnová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 CHA0605 Březina Karel 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
T CHA6601 Cihlář Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 CHA0451 Cihlářová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 CHA6250 Čechlovská Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L CHA9300 Čechlovský Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 CHA0301 Danko Štěpán 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 CHA7200 Danko Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 CHA7551 Danková Irena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR CHA1001 Diener Jannik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 CHA0000 Galbavý Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K CHA6200 Gorčica Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 CHA6550 Gorčicová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L CHA0800 Houda Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T CHA7300 Houda Vítězslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 CHA7653 Houdová Miloslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 CHA0552 Houdová Veronika 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L CHA7800 Kadavý Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60 CHA5500 Kaška Rudolf 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 CHA4650 Kašková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L CHA7850 Kašková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P CHA7801 Krojidlo Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L CHA0803 Krojidlo Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P CHA7350 Krojidlová Martina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D35 CHA8050 Lankašová Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 CHA7603 Matyáš Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 CHA0202 Matyáš Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 CHA7652 Matyášová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H35 CHA7501 Pachner Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 CHA7750 Pachnerová Dominika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 CHA7500 Polák Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L CHA0801 Polák Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 CHA0252 Růžičková Vendula 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 CHA4700 Smetana Radim 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 CHA0604 Sychra Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L CHA0802 Sychra Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 CHA7302 Sychra Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 CHA5150 Šaffková Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 CHA5003 Ševčík Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 CHA5351 Ševčíková Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P CHA7651 Tomanicová Petra 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR CHA1051 Tomanicová Stela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D60 CHA5651 Vajcová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L CHA9651 Vejstrková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L CHA8852 Hradcová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65 CHA4951 Vokálová Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 CHA6600 Vydra Ivan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ54 ks 3890 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K CHA0103 Bek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K CHA9904 Bek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L CHA9300 Čechlovský Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L CHA0000 Galbavý Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 CHA0300 Husák Martin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L CHA7800 Kadavý Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L CHA7850 Kašková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 CHA0254 Lišková Adélka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L CHA7500 Polák Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 CHA0252 Růžičková Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21L CHA9651 Vejstrková Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 CHA6600 Vydra Ivan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 1005 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K CHA0103 Bek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 CHA0605 Březina Karel 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L CHA9300 Čechlovský Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 CHA0301 Danko Štěpán 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 CHA7200 Danko Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 CHA7551 Danková Irena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L CHA0000 Galbavý Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K CHA9704 Hlubuček Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L CHA7800 Kadavý Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H60 CHA5500 Kaška Rudolf 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L CHA7850 Kašková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 CHA0703 Krupka Daniel 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H16 CHA0201 Krupka Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P CHA7552 Krupková Martina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 CHA0254 Lišková Adélka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 CHA7603 Matyáš Libor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 CHA0202 Matyáš Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 CHA7652 Matyášová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H35 CHA7501 Pachner Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 CHA7750 Pachnerová Dominika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 CHA0304 Paluba Luděk 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H35 CHA7500 Polák Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L CHA0801 Polák Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H70 CHA4700 Smetana Radim 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 CHA6600 Vydra Ivan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ28 ks 1835 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2017 3735 Kč E2
21.04.2017 1905 Kč E3
21.04.2017 1050 Kč E1
ZZZcelkem 6690 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0507 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 6730 Kč , zaplaceno: 6690 Kč, zbývá zaplatit: 40 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18 CHC0003 Czapliński Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 CHC0001 Krawczyński Mikołaj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 CHC0002 Rosłaniec Mateusz 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 240 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18 CHC0003 Czapliński Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 CHC0001 Krawczyński Mikołaj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 CHC0002 Rosłaniec Mateusz 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L CHC7502 Švadlena Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 280 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18 CHC0003 Czapliński Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 CHC0001 Krawczyński Mikołaj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 CHC0002 Rosłaniec Mateusz 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 210 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.04.2018 730 Kč
ZZZcelkem 730 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0607 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 730 Kč , zaplaceno: 730 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 JEN0503 Hoetzel Hugo 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H60 JEN5301 Jedlička Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 JEN7101 Zabořil Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 JEN0401 Zabořil Ondřej 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H16 JEN0101 Zabořil Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L JEN7457 Zabořilová Romana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 430 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 JEN0503 Hoetzel Hugo 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 55 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 JEN0503 Hoetzel Hugo 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H65 JEN5001 Richtr Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 JEN5251 Richtrová Jaroslava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L JEN7457 Zabořilová Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 265 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0508 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 750 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 750 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T 92X0600 Blín Jonáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T 92X6900 Blín Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 92X7701 Pešík Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 92X7700 Štryncl Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 320 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L 92X7700 Štryncl Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2017 390 Kč Michal Pešík
ZZZcelkem 390 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0547 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 390 Kč , zaplaceno: 390 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L KAM9153 Panochová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KAM9202 Hájek Adam 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D21L KAM9551 Hlubučková Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L KAM9802 Jíra Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L KAM9403 Kettner Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L KAM9702 Moravec Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L KAM9554 Procházková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L KAM9301 Rusý Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D20 KAM9853 Sheshikova Anastasia 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 630 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L KAM9354 Landovská Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L KAM9551 Hlubučková Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L KAM6501 Kozák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L KAM9702 Moravec Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L KAM9554 Procházková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L KAM9301 Rusý Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L KAM6201 Semík Luboš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D20 KAM9853 Sheshikova Anastasia 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 560 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0210 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1270 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1270 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 KAS6900 Eichler Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 KAS7051 Eichlerová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 KAS5451 Malá Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 KAS4600 Nejezchleba Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 KAS4551 Nejezchlebová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 KAS4000 Štrojsa Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 KAS4350 Štrojsová Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 KAS4600 Nejezchleba Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D70 KAS4551 Nejezchlebová Věra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 KAS6900 Eichler Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 KAS7051 Eichlerová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D60 KAS5451 Malá Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70 KAS4600 Nejezchleba Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D70 KAS4551 Nejezchlebová Věra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 350 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.04.2018 1050 Kč
ZZZcelkem 1050 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0509 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1050 Kč , zaplaceno: 1050 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 KUO0151 Brožková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 KUO0051 Ciesiółka Katarzyna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 KUO8001 Koblížek Kamil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 KUO0152 Mazurek Agnieszka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 KUO0099 Nováková Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H20 KUO9801 Paukert Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 KUO9901 Skalický Johan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 KUO0151 Brožková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 KUO0051 Ciesiółka Katarzyna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 KUO8001 Koblížek Kamil 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 KUO0152 Mazurek Agnieszka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 KUO0099 Nováková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H20 KUO9801 Paukert Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 KUO9901 Skalický Johan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 490 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18 KUO0051 Ciesiółka Katarzyna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 KUO0152 Mazurek Agnieszka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 1190 Kč
ZZZcelkem 1190 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0632 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1190 Kč , zaplaceno: 1190 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 LBE4600 Nosál Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 LBE4600 Nosál Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 LBE4600 Nosál Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0209 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 220 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 220 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 LDC6851 Burdová Simona 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LDC6802 Hovorka Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LDC7101 Nehasil Vladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 LDC0350 Nehasilová Veronika 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 LDC6850 Patzeltová Beatrice 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 LDC6401 Vlček Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 LDC6451 Vlčková Jindra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 LDC8200 Zít Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR LDC1300 Zít Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LDC1150 Zítová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 LDC8151 Zítová Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 875 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2017 875 Kč
ZZZcelkem 875 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0528 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 875 Kč , zaplaceno: 875 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LIT8002 Kučerka Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LIT8002 Kučerka Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0511 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 150 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 LJN4700 Matoušek Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 LJN5550 Matoušková Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 160 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 LJN4700 Matoušek Luboš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D60 LJN5550 Matoušková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 LJN4700 Matoušek Luboš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D60 LJN5550 Matoušková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0512 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 440 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 440 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 LLI0203 Bradáč David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 LLI0002 Bradáč Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LLI7201 Bradáč Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T LLI7550 Bradáčová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LLI6801 Fürst Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 LLI0300 Hejna Hynek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 LLI6900 Hejna Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 LLI5901 Hoidekr Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 LLI0102 Hořák Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T LLI6953 Hořáková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L LLI5550 Korejčíková Dáďa 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H20 LLI9801 Košek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T LLI5903 Košek Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 LLI6351 Košková Vlasta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 LLI4501 Kraus Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 LLI4451 Krausová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K LLI8300 Křenek Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K LLI8450 Křenková Geislerová Blanka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65 LLI4851 Kubíková Hela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 LLI0450 Marková Hana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T LLI6301 Melichar Jaromír 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H20 LLI9802 Melichar Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P LLI7252 Melicharová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 LLI0404 Peterka Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L LLI7502 Peterka Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K LLI7551 Peterková Viktorie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 LLI0400 Rind Matyáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
T LLI7400 Rind Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 LLI0653 Rindová Adriana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 LLI7450 Rindová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ31 ks 2410 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 LLI6801 Fürst Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LLI0300 Hejna Hynek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 LLI6900 Hejna Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 LLI5901 Hoidekr Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K LLI8300 Křenek Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 LLI0450 Marková Hana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 460 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 LLI6801 Fürst Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LLI0300 Hejna Hynek 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LLI6900 Hejna Stanislav 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D14 LLI0450 Marková Hana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LLI0001 Melichar Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LLI9802 Melichar Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LLI0404 Peterka Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L LLI7502 Peterka Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 710 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2017 3580 Kč
ZZZcelkem 3580 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0513 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 3580 Kč , zaplaceno: 3580 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 LME7100 Bejvl Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 LME0400 Bejvl Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 LME7350 Bejvlová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T LME0001 Dittrt Štěpán 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T LME6852 Dittrtová Lucia 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 LME0650 Dittrtová Rozálie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 430 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 LME0400 Bejvl Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 LME7350 Bejvlová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 125 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LME7100 Bejvl Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LME0400 Bejvl Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 LME7350 Bejvlová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T LME0001 Dittrt Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T LME6852 Dittrtová Lucia 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 LME0650 Dittrtová Rozálie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 390 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 945 Kč
ZZZcelkem 945 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0217 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 945 Kč , zaplaceno: 945 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LPU9301 Čermák Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L LPU9410 Grundmann Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L LPU8608 Kafka Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L LPU9460 Procházková Štěpánka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 LPU7558 Krpatová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L LPU8605 Lenner Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 LPU7403 Nekvapil Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L LPU9113 Procházka David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L LPU9451 Procházková Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L LPU9505 Waněk Adam 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 800 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LPU9301 Čermák Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LPU9410 Grundmann Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L LPU9460 Procházková Štěpánka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 LPU7558 Krpatová Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 LPU7403 Nekvapil Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LPU9113 Procházka David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L LPU9451 Procházková Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LPU9505 Waněk Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LPU9301 Čermák Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LPU9410 Grundmann Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LPU8608 Kafka Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 LPU7558 Krpatová Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LPU8605 Lenner Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 LPU7403 Nekvapil Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LPU9113 Procházka David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L LPU9451 Procházková Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L LPU9505 Waněk Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 630 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 1990 Kč
ZZZcelkem 1990 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0612 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1990 Kč , zaplaceno: 1990 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 LTP0104 Bílý Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LTP6805 Bílý Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LTP6501 Bruner Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 LTP5802 Eiselt Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 LTP0403 Haslinger Leopold 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 LTP7351 Kamírová Gabriela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 LTP0450 Karpíšková Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 LTP6710 Kovář Boris 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 LTP6102 Kovář Karel 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D12 LTP0650 Lošťáková Sára 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 LTP6806 Pavel Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 LTP0151 Pavlová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 LTP7252 Riby Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 LTP0702 Riby Philip 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D18 LTP0051 Riby Rose 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 LTP0202 Riby Thomas 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR LTP0801 Šašek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 LTP7308 Šašek Jan 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H14 LTP0301 Šašek Jan 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ21 ks 1715 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LTP0104 Bílý Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LTP6805 Bílý Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 LTP5802 Eiselt Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LTP0403 Haslinger Leopold 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 LTP7351 Kamírová Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 LTP0450 Karpíšková Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 LTP6710 Kovář Boris 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 LTP0650 Lošťáková Sára 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 LTP6806 Pavel Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 LTP0151 Pavlová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 LTP7252 Riby Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 LTP0702 Riby Philip 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D18 LTP0051 Riby Rose 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 LTP0202 Riby Thomas 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LTP0801 Šašek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 LTP7308 Šašek Jan 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H14 LTP0301 Šašek Jan 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ19 ks 1345 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LTP0104 Bílý Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LTP6805 Bílý Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 LTP5802 Eiselt Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LTP0403 Haslinger Leopold 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 LTP7351 Kamírová Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 LTP0450 Karpíšková Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 LTP6710 Kovář Boris 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 LTP0650 Lošťáková Sára 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 LTP6806 Pavel Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 LTP0151 Pavlová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 LTP7252 Riby Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 LTP0702 Riby Philip 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D18 LTP0051 Riby Rose 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 LTP0202 Riby Thomas 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ16 ks 1045 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2017 1045 Kč E1
21.04.2017 1235 Kč E2
21.04.2017 1045 Kč E3
26.04.2017 780 Kč
ZZZcelkem 4105 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0514 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 4105 Kč , zaplaceno: 4105 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 LTU0702 Vondra Matěj 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LTU6800 Vondra Václav 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
P LTU7950 Vondrová Denisa 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 325 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0613 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 325 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 325 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L NPA8151 Píšová Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L NPA8151 Píšová Monika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0614 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 150 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50 OKP6500 Himmel Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 OKP6953 Himmelová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 160 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50 OKP6500 Himmel Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 OKP6953 Himmelová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P OKP6500 Himmel Petr 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 OKP6953 Himmelová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T OKP4500 Šplíchal Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 195 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0112 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 495 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 495 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 PGP6003 Hrabánek David 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D50 PGP6250 Hrabánková Ilona 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D21L PGP9654 Hrabánková Klára 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H21L PGP7106 Janas Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P PGP7152 Janasová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H65 PGP5103 Jelínek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L PGP8851 Jelínková Zora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L PGP9503 Veselý Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T PGP9255 Westin Kjersti 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 1015 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 PGP6003 Hrabánek David 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D50 PGP6250 Hrabánková Ilona 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D21L PGP9654 Hrabánková Klára 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H65 PGP5103 Jelínek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 PGP5851 Jelínková Radana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L PGP8851 Jelínková Zora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L PGP9503 Veselý Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L PGP9255 Westin Kjersti 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 840 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 PGP6003 Hrabánek David 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D50 PGP6250 Hrabánková Ilona 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D21L PGP9654 Hrabánková Klára 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H21L PGP7106 Janas Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P PGP7152 Janasová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H65 PGP5103 Jelínek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 PGP5851 Jelínková Radana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L PGP8851 Jelínková Zora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L PGP9503 Veselý Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L PGP9255 Westin Kjersti 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 965 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.04.2017 2380 Kč
ZZZcelkem 2380 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0115 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 2820 Kč , zaplaceno: 2380 Kč, zbývá zaplatit: 440 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18 PHK9966 Cych Agnieszka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18 PHK9966 Cych Agnieszka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18 PHK9966 Cych Agnieszka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L PHK7107 Mašata Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L PHK7905 Tihon Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L PHK8651 Tihonová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 280 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0615 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 430 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 430 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 RUM5001 Babický Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 RUM0552 Havlová Katka 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 RUM0152 Havlová Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 RUM0301 Novák Daniel 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H18 RUM0001 Novák Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 RUM7401 Novák Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 RUM7451 Nováková Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 RUM0751 Nováková Viktorie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 565 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 RUM5001 Babický Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 RUM0301 Novák Daniel 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H18 RUM0001 Novák Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 RUM7401 Novák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 RUM7451 Nováková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 RUM0751 Nováková Viktorie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 390 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 RUM5001 Babický Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 RUM0301 Novák Daniel 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H18 RUM0001 Novák Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 RUM7401 Novák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 RUM7451 Nováková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 RUM0751 Nováková Viktorie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 390 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.04.2018 990 Kč
18.04.2017 135 Kč Havlová-E2
26.04.2017 1345 Kč
ZZZcelkem 2470 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0546 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1345 Kč , zaplaceno: 2470 Kč, zbývá zaplatit: -1125 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SHK8406 Komanec Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L SHK8702 Šmehlík Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 160 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SHK8406 Komanec Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L SHK8702 Šmehlík Eduard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SHK8406 Komanec Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T SHK8702 Šmehlík Eduard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0617 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 440 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 440 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 SJC5801 Beneš Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55 SJC6151 Benešová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SJC1201 Kazda František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L SJC8006 Kazda Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K SJC7752 Kazdová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L SJC8401 Prášil Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 450 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR SJC1201 Kazda František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L SJC8006 Kazda Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K SJC7752 Kazdová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L SJC8102 Mrázek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L SJC8351 Mrázková Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 330 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SJC8205 Hanzl Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SJC1201 Kazda František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L SJC8006 Kazda Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K SJC7752 Kazdová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L SJC8102 Mrázek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L SJC8351 Mrázková Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L SJC8401 Prášil Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 470 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
28.04.2017 1250 Kč
ZZZcelkem 1250 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0618 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1250 Kč , zaplaceno: 1250 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D50 SMB6551 Pološčuková Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 SMB6301 Šubrt Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 160 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0518 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 160 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 160 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T SMR7750 Honsová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L SMR7902 Pesničák Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 160 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SMR7902 Pesničák Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0519 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 230 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 230 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SPC7401 Berka Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T SPC8156 Berková Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L SPC8211 Kalina Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L SPC0961 Kalinová Ella 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L SPC1158 Kalinová Lisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L SPC8259 Kalinová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 420 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SPC8211 Kalina Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10L SPC0961 Kalinová Ella 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L SPC1158 Kalinová Lisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L SPC8259 Kalinová Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 240 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 660 Kč
ZZZcelkem 660 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0220 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 660 Kč , zaplaceno: 660 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 STB0601 Dolejší Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
T STB7499 Dolejší Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P STB6701 Dolejší Miloš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR STB1350 Hanušová Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10L STB0700 Hübner Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 STB0550 Kubecová Magdalena 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR STB1101 Kučerka Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STB1450 Kučerková Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 STB0751 Mašková Lucie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 STB7000 Průšek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 STB0500 Wittur Filip 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 635 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 STB0601 Dolejší Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
T STB7499 Dolejší Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STB6701 Dolejší Miloš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR STB1350 Hanušová Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 STB0550 Kubecová Magdalena 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR STB1101 Kučerka Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STB1450 Kučerková Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 385 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 STB0601 Dolejší Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
T STB7499 Dolejší Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STB6701 Dolejší Miloš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR STB1350 Hanušová Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STB0402 Husák Aleš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 STB0550 Kubecová Magdalena 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H12 STB0500 Wittur Filip 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 395 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0520 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1415 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1415 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40 STH7401 Chrást Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 STH0851 Chrástová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 STH0551 Chrástová Magdaléna 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 STH0251 Chrástová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L STH0801 Junek Matouš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 STH7801 Junek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L STH1001 Junek Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40 STH7451 Junková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 STH0205 Link Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 STH7753 Linková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 STH0202 Štefan Vít 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 STH0550 Štefanová Markéta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 825 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40 STH7401 Chrást Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 STH0851 Chrástová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 STH0551 Chrástová Magdaléna 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 STH0251 Chrástová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L STH0801 Junek Matouš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 STH7801 Junek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L STH1001 Junek Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40 STH7451 Junková Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 STH0205 Link Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 STH0202 Štefan Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 STH7752 Štefanová Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 STH0550 Štefanová Markéta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 755 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40 STH7401 Chrást Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 STH0851 Chrástová Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 STH0551 Chrástová Magdaléna 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 STH0251 Chrástová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L STH0801 Junek Matouš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 STH7801 Junek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L STH1001 Junek Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40 STH7451 Junková Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 STH0205 Link Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 STH0202 Štefan Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 STH0550 Štefanová Markéta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 685 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2017 2265 Kč
ZZZcelkem 2265 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0621 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 2265 Kč , zaplaceno: 2265 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SUL6000 Hromádka Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SUL6000 Hromádka Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2017 150 Kč
ZZZcelkem 150 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0521 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 150 Kč , zaplaceno: 150 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 TAP6950 Úlehlová Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 TAP6950 Úlehlová Monika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 TAP6950 Úlehlová Monika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
27.04.2017 220 Kč
ZZZcelkem 220 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0123 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 220 Kč , zaplaceno: 220 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10 TJN0753 Adamcová Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H16 TJN0106 Adamec Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 TJN7500 Balogh Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 TJN5101 Böhm Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 TJN5450 Böhmová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 TJN0253 Budská Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 TJN0105 Budský Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 TJN7503 Dejnožka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0600 Dejnožka Martin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0655 Dušková Viktorie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TJN0654 Háková Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L TJN0813 Havel Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L TJN0858 Honsová Andrea 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TJN1150 Honsová Magda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 TJN0403 Hruška Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 TJN0704 Jakubík Jaromír 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L TJN8400 Janata Pavel 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D50 TJN6150 Jermanová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D20 TJN9852 Knížková Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TJNxxx2 Kottík Michal 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR TJNxxx4 Kottíková Anežka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 TJN0657 Kottíková Lucie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P TJNxxx3 Kottíková Pavlína 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H60 TJN5549 Kunc Radovan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 TJN5752 Kuncová Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TJN0811 Lesák Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 TJN0306 Lesák Ondřej 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P TJN7152 Lesáková Věra 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 TJN0257 Linková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0603 Mairich Filip 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 TJN0812 Mairich Martin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 TJN7101 Mrkvička Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TJN0355 Mrkvičková Veronika 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 TJN0452 Nagyová Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 TJN0256 Nedomlelová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 TJN7002 Novotný Dušan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60 TJN5604 Novotný Otakar 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TJN0809 Nožička Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 TJN0852 Nožičková Eva 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 TJN6953 Nožičková Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TJNxxx5 Oravcová Amálka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 TJN7505 Oravec Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TJN0814 Oravec Viktor 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H18 TJN0004 Pavel Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 TJN0850 Pavlova Lenka 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7653 Pesničáková Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TJN0451 Pesničáková Soňa 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H70 TJN3800 Petrželka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 TJN6500 Picek Jan 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H21L TJN9101 Picek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TJN6952 Picková Helena 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D45 TJN6950 Pokorná Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 TJN0400 Pokorný Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 TJN6802 Posselt Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K TJN9501 Posselt Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TJN7050 Posseltová Romana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TJN9301 Pustai David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 TJN6300 Pustai Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0500 Rokos Marek 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 TJN0102 Růta Matyáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 TJN0151 Rýdlová Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 TJN0251 Rýdlová Magdaléna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TJNxxx6 Ryšavá Anežka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 TJN0754 Ryšavá Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 TJN0700 Řehoř Hynek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 TJN7004 Řehoř Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 TJN0303 Řehoř Vojta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 TJN7250 Řehořová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0656 Savruková Adéla 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H16 TJN0203 Sýkora Adam 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0504 Sýkora Oliver 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 TJN0153 Šklíbová Míša 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 TJN7513 Štembera Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TJN0801 Štembera Vítek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TJN0650 Štemberová Bára 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7550 Štemberová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 TJN0401 Tkáč Matěj 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 TJN7201 Ulman Aleš 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D55 TJN6052 Večeřová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TJN7750 Vokušová Dana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 TJN0756 Vokušová Veronika 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 TJN0803 Zaňka Albert 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P TJNxxx1 Zaňka Tomáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 TJN0450 Zaňková Natálie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TJN0554 Zoubková Šárka 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H50 TJN6603 Žucha Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 TJN0305 Žukov Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H20 TJN9701 Žukov Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ92 ks 6635 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 TJN0106 Adamec Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 TJN7500 Balogh Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 TJN0253 Budská Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 TJN0105 Budský Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TJN7503 Dejnožka Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TJN0600 Dejnožka Martin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 TJN0655 Dušková Viktorie 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H10L TJN0813 Havel Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TJN0403 Hruška Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L TJN8400 Janata Pavel 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D16 TJN0257 Linková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TJN0603 Mairich Filip 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 TJN0812 Mairich Martin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TJN9802 Michek David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 TJN0355 Mrkvičková Veronika 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 TJN0452 Nagyová Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 TJN7002 Novotný Dušan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 TJN7653 Pesničáková Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 TJN0451 Pesničáková Soňa 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H50 TJN6500 Picek Jan 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D45 TJN6952 Picková Helena 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D45 TJN6950 Pokorná Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TJN0400 Pokorný Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21K TJN9501 Posselt Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TJN6802 Posselt Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T TJN7050 Posseltová Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TJN9301 Pustai David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TJN0500 Rokos Marek 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 TJN0102 Růta Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 TJN0151 Rýdlová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 TJN0251 Rýdlová Magdaléna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 TJN0153 Šklíbová Míša 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TJN7513 Štembera Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 TJN0801 Štembera Vítek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TJN0650 Štemberová Bára 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7550 Štemberová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K TJN9851 Štemberová Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 TJN6052 Večeřová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 TJN0800 Vokurka Antonín 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TJN7501 Vokurka Jan 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H10 TJN1000 Vokurka Václav 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L TJN7950 Vokurková Marta 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H10 TJN0803 Zaňka Albert 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P TJNxxx1 Zaňka Tomáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 TJN0450 Zaňková Natálie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TJN0554 Zoubková Šárka 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H50 TJN6603 Žucha Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TJN0305 Žukov Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H20 TJN9701 Žukov Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ53 ks 3960 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 TJN0106 Adamec Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 TJN5101 Böhm Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D60 TJN5450 Böhmová Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 TJN0253 Budská Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 TJN0105 Budský Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TJN7503 Dejnožka Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TJN0600 Dejnožka Martin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 TJN0655 Dušková Viktorie 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TJN0403 Hruška Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 TJN0704 Jakubík Jaromír 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D50 TJN6150 Jermanová Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L TJN9852 Knížková Šárka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K TJN5549 Kunc Radovan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 TJN5752 Kuncová Jiřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 TJN0811 Lesák Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H14 TJN0306 Lesák Ondřej 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P TJN7152 Lesáková Věra 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 TJN0257 Linková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TJN0603 Mairich Filip 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 TJN0812 Mairich Martin 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 TJN0452 Nagyová Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 TJN7002 Novotný Dušan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TJN5604 Novotný Otakar 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70 TJN3800 Petrželka Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H50 TJN6500 Picek Jan 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H70 TJN4000 Picek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 TJN6952 Picková Helena 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D45 TJN6950 Pokorná Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TJN0400 Pokorný Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21K TJN9501 Posselt Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TJN6802 Posselt Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 TJN7050 Posseltová Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K TJN9301 Pustai David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H50 TJN6300 Pustai Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 TJN6851 Pustaiová Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 TJN0151 Rýdlová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 TJN0251 Rýdlová Magdaléna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 TJN0700 Řehoř Hynek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 TJN7004 Řehoř Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TJN0303 Řehoř Vojta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TJN7250 Řehořová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K TJN0153 Šklíbová Míša 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TJN7513 Štembera Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 TJN0801 Štembera Vítek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TJN0650 Štemberová Bára 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21K TJN9851 Štemberová Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TJN0401 Tkáč Matěj 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D55 TJN6052 Večeřová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P TJN7750 Vokušová Dana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 TJN0756 Vokušová Veronika 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H50 TJN6603 Žucha Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TJN0305 Žukov Jakub 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H20 TJN9701 Žukov Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ57 ks 3940 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 12060 Kč
ZZZcelkem 12060 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0523 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 14535 Kč , zaplaceno: 12060 Kč, zbývá zaplatit: 2475 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TRI9301 Argaláš Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TRI9301 Argaláš Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TRI9301 Argaláš Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0816 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 220 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 220 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TUR7201 Drahoňovský Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TUR0701 Drahoňovský Tomáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 TUR0762 Ferbasová Matylda 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TUR7361 Ferbasová Zdeňka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR8103 Fodor Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 TUR4301 Folprecht Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 TUR4250 Folprechtová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 TUR0212 Hájek Kryštof 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TUR0500 Heřmánek Petr 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L TUR0850 Heřmánková Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TUR1152 Heřmánková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40 TUR7777 Heřmánková Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TUR0502 Holiday Mathyas Olivier 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L TUR8751 Vodičková Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TUR0501 Houžvička David 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 TUR0751 Houžvičková Daniela 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TUR7254 Houžvičková Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L TUR0952 Houžvičková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L TUR8801 Hradec Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TUR0450 Hudská Štěpánka 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H55 TUR5100 Hudský Vlastimil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 TUR4801 Jakubec Jindřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K TUR8750 Jirků Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 TUR9901 Karatsiolis Kryštof 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 TUR5803 Konopáč Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 TUR5650 Konopáčová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR8406 Kořínek Jindřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TUR0950 Krejzová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 TUR0854 Krejzová Markéta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H45 TUR7203 Lamač Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 TUR7451 Lamačová Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TUR0660 Lamačová Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 TUR0451 Lamačová Pavlína 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 TUR6850 Linková Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR8700 Luštický Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 TUR0308 Mellan Jonáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H12 TUR0503 Nejezchleb Vojtěch 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TUR0552 Novotná Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TUR7454 Novotná Hedvika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 TUR0853 Novotná Karolína 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TUR0551 Novotná Michaela 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 TUR0252 Pekařová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L TUR8354 Rufferová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TUR0859 Slámová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TUR1257 Slámová Simona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D18 TUR9999 Sokolářová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 TUR0250 Šritrová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 TUR6204 Švarc Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 TUR9952 Thořová Markéta 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H40 TUR7305 Vambera Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 TUR0111 Vambera Matyáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TUR0657 Vamberová Markéta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L TUR8401 Váňa Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TUR0604 Vřešťál Antonín 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L TUR0906 Vřešťál František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 TUR7301 Vřešťál Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 TUR7450 Vřešťálová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR9100 Wolf Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ58 ks 4140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10 TUR0762 Ferbasová Matylda 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L TUR8103 Fodor Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 TUR0212 Hájek Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TUR0500 Heřmánek Petr 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L TUR0850 Heřmánková Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TUR1152 Heřmánková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40 TUR7777 Heřmánková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TUR0501 Houžvička David 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10 TUR0751 Houžvičková Daniela 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TUR7254 Houžvičková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10L TUR0952 Houžvičková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 TUR4801 Jakubec Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR9901 Karatsiolis Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 TUR6850 Linková Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR8700 Luštický Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TUR0308 Mellan Jonáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H12 TUR0503 Nejezchleb Vojtěch 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TUR0552 Novotná Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TUR7454 Novotná Hedvika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 TUR0853 Novotná Karolína 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TUR0551 Novotná Michaela 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 TUR0252 Pekařová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR8900 Schulhof Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TUR7305 Vambera Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 TUR0657 Vamberová Markéta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L TUR8401 Váňa Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ26 ks 1610 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TUR8103 Fodor Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70 TUR4301 Folprecht Eduard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D70 TUR4250 Folprechtová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 TUR0212 Hájek Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TUR0500 Heřmánek Petr 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L TUR0850 Heřmánková Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TUR1152 Heřmánková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40 TUR7777 Heřmánková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 TUR0450 Hudská Štěpánka 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H55 TUR5100 Hudský Vlastimil 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H65 TUR4801 Jakubec Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 TUR5803 Konopáč Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D60 TUR5650 Konopáčová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR8406 Kořínek Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR TUR0950 Krejzová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 TUR0854 Krejzová Markéta 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 TUR6850 Linková Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR8700 Luštický Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TUR0308 Mellan Jonáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H12 TUR0503 Nejezchleb Vojtěch 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TUR0552 Novotná Barbora 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 TUR7454 Novotná Hedvika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 TUR0853 Novotná Karolína 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 TUR0551 Novotná Michaela 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D16 TUR0252 Pekařová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L TUR8354 Rufferová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L TUR9999 Sokolářová Šárka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 TUR0250 Šritrová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 TUR6204 Švarc Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 TUR9952 Thořová Markéta 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H21L TUR8401 Váňa Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR9100 Wolf Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ32 ks 2310 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 7820 Kč
ZZZcelkem 7820 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0524 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 8060 Kč , zaplaceno: 7820 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40 TUV7301 Hájek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 TUV7351 Hájková Magdalena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TUV0558 Hájková Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 TUV7402 Kvapil Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K TUV8151 Kvapilová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 TUV6304 Mellan Martin 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D12 TUV0559 Mellanová Judita 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TUV7251 Mellanová Veronika 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TUV6851 Sokolářová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TUV6802 Šritr Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 TUV7001 Tomášek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TUV0701 Tomášek Prokop 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L TUV0998 Tomášková Matilda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 TUV7851 Tomášková Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 TUV7250 Veselá Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TUV0601 Veselý Václav 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ17 ks 1445 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40 TUV7301 Hájek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 TUV7351 Hájková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 TUV0558 Hájková Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H50 TUV6304 Mellan Martin 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D12 TUV0559 Mellanová Judita 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TUV7251 Mellanová Veronika 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TUV7001 Tomášek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 TUV0701 Tomášek Prokop 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L TUV0998 Tomášková Matilda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 TUV7851 Tomášková Radka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 TUV7250 Veselá Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TUV0601 Veselý Václav 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10L TUV0901 Žemlík Eduard 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L TUV7135 Žemlík Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 1145 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40 TUV7301 Hájek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 TUV7351 Hájková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 TUV0558 Hájková Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H50 TUV6304 Mellan Martin 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D12 TUV0559 Mellanová Judita 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TUV7251 Mellanová Veronika 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 TUV6851 Sokolářová Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 TUV6802 Šritr Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 TUV7001 Tomášek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 TUV0701 Tomášek Prokop 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D10L TUV0998 Tomášková Matilda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 TUV7851 Tomášková Radka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 TUV7250 Veselá Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TUV0601 Veselý Václav 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR TUV1201 Zakouřil František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L TUV7500 Zakouřil Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K TUV8557 Zakouřilová Kamila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ18 ks 1355 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 3945 Kč
ZZZcelkem 3945 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0525 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 3945 Kč , zaplaceno: 3945 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L VAM8802 Klapal Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K VAM8850 Klapalová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 160 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0623 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 160 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 160 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 VLI0453 Andrlová Lea 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H21K VLI7309 Bednařík Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 VLI0509 Bednařík Vilém 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21K VLI7759 Bednaříková Daniela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 VLI0359 Bednaříková Emma 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D65 VLI5151 Bednaříková Olga Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L VLI0904 Berka Tadeáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VLI1151 Berková Leontýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10L VLI0707 Bureš David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 VLI0302 Ekert Tomáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 VLI7600 Ekert Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 VLI0750 Ekertová Jana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 VLI0800 Habán Eduard 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L VLI7707 Habán Ivo 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 VLI0600 Habán Oliver 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 VLI0804 Heczko Erik 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21L VLI6001 Henych Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L VLI6151 Henychová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VLI1111 Horáček Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L VLI7700 Horáček Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 VLI8150 Horáčková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 VLI0702 Hyxa Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H65 VLI4900 Ježek Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 VLI4901 Karmazín Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65 VLI5150 Karmazínová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 VLI7100 Lisý Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7452 Martanová Daniela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 VLI0555 Martanová Lea 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 VLI7553 Maškarincová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 VLI0501 Maškarinec Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 VLI7303 Maškarinec Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 VLI0701 Miklas Ondřej 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D45 VLI6850 Miklasová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 VLI8051 Mokrá Julie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 VLI7501 Mokrý Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VLI0903 Pešík Matouš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 VLI7802 Peteráč Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P VLI6251 Petrová Věra 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 VLI0455 Podhorná Anna 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 VLI0705 Podhorný Ondřej 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D14 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 VLI7451 Podrábská Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 VLI0251 Podrábská Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D18 VLI9950 Poloprutská Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K VLI6205 Poloprutský Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 VLI5101 Přinda Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 VLI7402 Severýn Otto 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7455 Severýnová Popková Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L VLI0901 Skácel Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 VLI0454 Skácelová Adéla 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 VLI0550 Skácelová Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 VLI7552 Skácelová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 VLI7403 Šesták Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VLI0853 Šestáková Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 VLI0452 Šestáková Marie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 VLI7703 Vilém Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L VLI0902 Vilém Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 VLI0655 Vilémová Eliška 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR VLI1201 Votava Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 VLI6803 Žukov Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7351 Žuková Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ65 ks 4460 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 VLI0453 Andrlová Lea 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
D65 VLI5151 Bednaříková Olga Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10L VLI0950 Čalounová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 VLI0302 Ekert Tomáš 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H10 VLI0702 Hyxa Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L VLI7100 Lisý Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 VLI7452 Martanová Daniela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 VLI0555 Martanová Lea 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P VLI7553 Maškarincová Hana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H12 VLI0501 Maškarinec Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 VLI7303 Maškarinec Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 VLI7451 Podrábská Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 VLI0251 Podrábská Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D18 VLI9950 Poloprutská Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L VLI0803 Přinda Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L VLI7701 Přinda Lukáš 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H65 VLI5101 Přinda Oldřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR VLI1000 Přinda Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10L VLI0901 Skácel Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 VLI0454 Skácelová Adéla 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 VLI0550 Skácelová Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 VLI7552 Skácelová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 VLI7403 Šesták Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR VLI0853 Šestáková Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 VLI0452 Šestáková Marie 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
HDR VLI1201 Votava Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VLI1055 Zemanová Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 VLI6803 Žukov Libor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 VLI7351 Žuková Marcela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ33 ks 2130 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K VLI7309 Bednařík Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 VLI0509 Bednařík Vilém 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21K VLI7759 Bednaříková Daniela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 VLI0359 Bednaříková Emma 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D65 VLI5151 Bednaříková Olga Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21K VLI8650 Szenczi Kristýna 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H14 VLI0302 Ekert Tomáš 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 VLI7600 Ekert Vladimír 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D10 VLI0750 Ekertová Jana 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H10 VLI0804 Heczko Erik 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D21L VLI7750 Heczková Bohdana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L VLI6001 Henych Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L VLI6151 Henychová Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 VLI5000 Horáček Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 VLI4950 Horáčková Stanislava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 VLI0702 Hyxa Jan 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H21K VLI4901 Karmazín Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 VLI5150 Karmazínová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K VLI8100 Kolaja Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L VLI8456 Kopcová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L VLI8203 Kopec Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 VLI7100 Lisý Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 VLI7452 Martanová Daniela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 VLI0555 Martanová Lea 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
P VLI7553 Maškarincová Hana 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H12 VLI0501 Maškarinec Marek 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H40 VLI7303 Maškarinec Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L VLI8051 Mokrá Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 VLI7501 Mokrý Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 VLI7802 Peteráč Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 VLI7451 Podrábská Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 VLI0251 Podrábská Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D18 VLI9950 Poloprutská Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K VLI6205 Poloprutský Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K VLI5101 Přinda Oldřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR VLI1250 Raisrová Soňa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VLI1054 Raisrová Štěpánka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K VLI6900 Řezáč Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L VLI0901 Skácel Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 VLI0454 Skácelová Adéla 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D12 VLI0550 Skácelová Kateřina 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D40 VLI7552 Skácelová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K VLI8700 Szenczi Gabriel 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
H40 VLI7403 Šesták Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR VLI1201 Votava Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VLI1055 Zemanová Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 VLI6803 Žukov Libor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 VLI7351 Žuková Marcela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ53 ks 3735 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2017 9690 Kč E1,E2,E3
ZZZcelkem 9690 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0526 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 10325 Kč , zaplaceno: 9690 Kč, zbývá zaplatit: 635 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L VRL7201 Cupák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 VRL5002 Farář Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 VRL6401 Havel Leoš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 240 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 VRL5002 Farář Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L VRL7201 Cupák Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 VRL5002 Farář Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.04.2017 80 Kč Havel-E2
ZZZcelkem 80 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0624 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 450 Kč , zaplaceno: 80 Kč, zbývá zaplatit: 370 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T VSP6505 Mencl Miloslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 VSP7050 Menclová Silvie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VSP7650 Městková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L VSP0000 Semík Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L VSP6507 Semík Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 400 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T VSP6505 Mencl Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 VSP7050 Menclová Silvie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 VSP7650 Městková Kateřina 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 280 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T VSP6505 Mencl Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 VSP7050 Menclová Silvie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 VSP7650 Městková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L VSP0000 Semík Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L VSP6507 Semík Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 350 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 1030 Kč
ZZZcelkem 1030 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0127 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1030 Kč , zaplaceno: 1030 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K ZAM8401 Andrš Petr 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
D21K ZAM8552 Kmentová Lenka 2 80 Kč 160 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 320 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 320 Kč
ZZZcelkem 320 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0625 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 320 Kč , zaplaceno: 320 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ZBM8507 Palas Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/1113 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 80 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 80 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10L CEP0900 Pilař František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR CEP1300 Pilař Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 CEP7700 Pilař Marek 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D35 CEP8050 Pilařová Kateřina 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 380 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 380 Kč
ZZZcelkem 380 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0138 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 380 Kč , zaplaceno: 380 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 JIL0451 Gottsteinová Ema 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
D55 JIL6052 Jiřištová Hana 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D16 JIL0352 Karlová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 JIL0551 Matěásková Šárka 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 375 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 JIL0451 Gottsteinová Ema 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H55 JIL6004 Karel Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 JIL0352 Karlová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 JIL7553 Karlová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L JIL8702 Malý Aleš 2 70 Kč 140 Kč 0 Kč
D12 JIL0551 Matěásková Šárka 2 55 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 JIL0201 Vlastník Matouš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 JIL9904 Vlastník Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 JIL6901 Vlastník Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 JIL7554 Vlastníková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 795 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.04.2017 795 Kč
26.04.2017 375 Kč
ZZZcelkem 1170 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0608 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 1170 Kč , zaplaceno: 1170 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 ZAK7200 Kašpar Ludvík 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 ZAK7250 Kašparová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.04.2017 140 Kč
ZZZcelkem 140 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0533 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 140 Kč , zaplaceno: 140 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.04.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L FYD9451 Würzová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D20 FYD9852 Würzová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 FYD0151 Čabanová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
D14 FYD0450 Čabanová Tereza 1 55 Kč 55 Kč 0 Kč
H65 FYD4900 Juřina Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L FYD9451 Würzová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 FYD6952 Würzová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 335 Kč 40 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0506 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 515 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 515 Kč
Přihlášky: 01.05.2017 - Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 SOB6301 Choutka Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D50 SOB6350 Choutková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 9XXXX/0130 (bankovní účet: 1761813/0300)
klubový vklad: 140 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 140 Kč
celkem: 97940 Kč , zaplaceno: 82245 Kč, zbývá zaplatit: 15695 Kč