Logo

Přehled vkladů: Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti ve sprintu

Klub: Klub vytrvalostních sportů Šumperk

Název:
Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum:
12.09.2020, 12.09.2020
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C KSU0525 Bláha Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0201 Hecl František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0454 Heclová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9908 Jílek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0626 Jordán Alexandr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1000 Jordán Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU1050 Jordánová Nelly 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7004 Kašpar Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0979 Kočandrlová Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU0101 Krč Matěj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1131 Maláč Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0838 Marek Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0701 Miča Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9906 Müller Jonáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0565 Müllerová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C KSU0383 Murínová Markéta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0950 Paloncý Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0808 Paloncý Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7878 Paloncý Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6349 Paloncý Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU7337 Patterman Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0333 Patterman Prokop 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KSU7551 Pattermanová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0660 Pattermanová Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7503 Pavelka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1030 Profous Štěpán 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KSU7499 Reichlová Jiřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0888 Reichlová Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1101 Smýkal Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KSU0676 Smýkalová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T KSU8009 Stojaník Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KSU0919 Stojaník Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C KSU0306 Stryk Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0656 Stryková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0616 Šána Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KSU0403 Šperlich Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9909 Šrámek Ondřej 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H16C KSU0401 Štábl Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0606 Štábl Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7501 Štábl Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1100 Štábl Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU7410 Tomanek Daniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0959 Tomanková Alice 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1121 Vlček Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P KSU8011 Vlček Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ52 ks 5240 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C KSU0525 Bláha Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0201 Hecl František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0454 Heclová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9908 Jílek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0626 Jordán Alexandr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1000 Jordán Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU1050 Jordánová Nelly 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7004 Kašpar Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0979 Kočandrlová Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H20C KSU0101 Krč Matěj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1131 Maláč Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0838 Marek Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0701 Miča Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9906 Müller Jonáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0565 Müllerová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C KSU0383 Murínová Markéta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0950 Paloncý Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0808 Paloncý Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7337 Patterman Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0333 Patterman Prokop 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KSU7551 Pattermanová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0660 Pattermanová Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7503 Pavelka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1030 Profous Štěpán 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KSU7499 Reichlová Jiřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0888 Reichlová Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1101 Smýkal Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KSU0676 Smýkalová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C KSU0306 Stryk Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0656 Stryková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0616 Šána Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KSU0403 Šperlich Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9909 Šrámek Ondřej 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H16C KSU0401 Štábl Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0606 Štábl Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7501 Štábl Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1100 Štábl Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU7410 Tomanek Daniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0959 Tomanková Alice 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1121 Vlček Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KSU8011 Vlček Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ48 ks 4850 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
10.09.2020 10090 Kč KSU 10090 Kč
ZZZcelkem 10090 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090908 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 10090 Kč , zaplaceno: 10090 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
celkem: 10090 Kč , zaplaceno: 10090 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč