Kategorie: D45
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 40:41 | ||
2. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 44:55 | + 4:14 | |
3. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 46:00 | + 5:19 | |
4. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSS Přírodověda Praha | 48:19 | + 7:38 | |
5. | Furuczová Jelka | ZAK7150 | OK Netopýr Zákupy | 49:33 | + 8:52 | |
6. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 51:18 | + 10:37 | |
7. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 51:51 | + 11:10 | |
8. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 53:27 | + 12:46 | |
9. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 53:42 | + 13:01 | |
10. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:47 | + 14:06 | |
11. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 54:48 | + 14:07 | |
12. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 55:13 | + 14:32 | |
13. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 55:14 | + 14:33 | |
14. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 56:19 | + 15:38 | |
15. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 56:52 | + 16:11 | |
16. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 57:04 | + 16:23 | |
17. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 58:09 | + 17:28 | |
18. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 59:15 | + 18:34 | |
19. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 59:45 | + 19:04 | |
20. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 60:15 | + 19:34 | |
21. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 63:11 | + 22:30 | |
22. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 63:31 | + 22:50 | |
23. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | PAT Praha | 64:37 | + 23:56 | |
24. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 65:13 | + 24:32 | |
25. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 65:20 | + 24:39 | |
26. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 65:37 | + 24:56 | |
27. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 67:35 | + 26:54 | |
28. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 68:05 | + 27:24 | |
29. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:29 | + 27:48 | |
30. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 68:32 | + 27:51 | |
31. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 68:48 | + 28:07 | |
32. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 69:28 | + 28:47 | |
33. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 75:38 | + 34:57 | |
34. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | OK Dobříš | 76:28 | + 35:47 | |
35. | Klofáčová Romana | SLP6951 | OOB Slavia Praha | 84:03 | + 43:22 | |
36. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 84:53 | + 44:12 | |
37. | Hrubá Veronika | 6YC6750 | Neregistrovaní | 85:46 | + 45:05 | |
38. | Líbalová Marcela | ROU6551 | SKOB Roudnice nad Labem | 92:37 | + 51:56 | |
39. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 92:59 | + 52:18 | |
40. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 93:11 | + 52:30 | |
41. | Daňková Daniela | DKP7353 | Oddíl OB Kotlářka | 93:33 | + 52:52 | |
42. | Surkova Nadežda | DKL7153 | KOB Kladno | 100:06 | + 59:25 | |
43. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | KČT Slavoj Praha | 104:13 | + 63:32 | |
44. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | KOB Kladno | 105:18 | + 64:37 | |
45. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | Matfyz Praha | 125:55 | + 85:14 |