Kategorie: D50
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 55:39 | ||
2. | Kubald Katrin | 13D6950 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 55:45 | + 0:06 | |
3. | Wolowczyk Mariola | 4HP6800 | UNTS Warszawa | 61:45 | + 6:06 | |
4. | Bringezu Kristina | 26D6950 | OLV Potsdam | 63:37 | + 7:58 | |
5. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:53 | + 9:14 | |
6. | Palme Guni | 42A6850 | OLC Währing | 65:52 | + 10:13 | |
7. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 67:57 | + 12:18 | |
8. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 69:20 | + 13:41 | |
9. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 70:19 | + 14:40 | |
10. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 70:22 | + 14:43 | |
11. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 70:38 | + 14:59 | |
12. | Malsch Angela | Neregistrovaní | 71:03 | + 15:24 | ||
13. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 71:11 | + 15:32 | |
14. | Németh Ágnes | 12H6950 | Tipo Orienteering Club | 73:52 | + 18:13 | |
15. | Stodůlková Lenka | 0430001 | Lenka Stodůlková | 74:19 | + 18:40 | |
16. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 74:49 | + 19:10 | |
16. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 74:49 | + 19:10 | |
18. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 76:36 | + 20:57 | |
19. | Richter Sabine | USV TU Dresden | 78:43 | + 23:04 | ||
20. | Drechsel Ines | 71D6501 | USV TU Dresden | 78:55 | + 23:16 | |
21. | Ecke-Wihan Sonja | OJE Wappler | 79:18 | + 23:39 | ||
22. | Lukášová Lenka | TBM6653 | KOS TJ Tesla Brno | 81:24 | + 25:45 | |
23. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:30 | + 26:51 | |
24. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 87:00 | + 31:21 | |
25. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 87:40 | + 32:01 | |
26. | Knobloch Katharina | 0250007 | OLV Steinberg | 89:31 | + 33:52 | |
27. | Temnikova Olga | 54R6550 | PionerSK | 89:51 | + 34:12 | |
28. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 90:39 | + 35:00 | |
29. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 91:33 | + 35:54 | |
30. | Hořáková Petra | LLI6953 | LOK-o Liberec | 94:48 | + 39:09 | |
31. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 95:04 | + 39:25 | |
32. | Hinkel Katja | 24D6550 | SV Robotron Dresden | 95:30 | + 39:51 | |
33. | Noiman Anat | 0090002 | Lev Hasharon Menashe | 110:24 | + 54:45 | |
34. | Schäferová Jana | TZL6566 | SKOB Zlín | 111:31 | + 55:52 | |
35. | Janischowsky Petra | 0510002 | SpVgg Hainsacker | 113:40 | + 58:01 | |
36. | Hrubá Veronika | 0200001 | Neregistr020 | 117:37 | + 61:58 | |
37. | Geiler Susanne | 0240002 | Team Thüringen | 125:07 | + 69:28 | |
38. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 126:56 | + 71:17 | |
39. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 138:13 | + 82:34 | |
Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | DNS | |||
Votavová Renata | KNC6452 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DNS |