Kategorie: P
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koblic Jan | VAM0499 | OB Vamberk | 32:44 | ||
2. | Hrbek Pavel | 33:57 | + 1:13 | |||
3. | Koblic Martin | VAM0606 | OB Vamberk | 34:27 | + 1:43 | |
4. | Mátlová Pavlína | TJN9392 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:53 | + 2:09 | |
5. | Linder Jan | 35:04 | + 2:20 | |||
6. | Hrbková Eliška | 36:21 | + 3:37 | |||
7. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 37:59 | + 5:15 | |
8. | Masák Lukáš | 30006 | jElita | 41:26 | + 8:42 | |
9. | Koblicová Milena | VAM7651 | OB Vamberk | 42:33 | + 9:49 | |
10. | Odehnal Karel | 50001 | OK5Z contest klub | 42:47 | + 10:03 | |
11. | Jahoda Radim | 30002 | jElita | 42:49 | + 10:05 | |
12. | Kobylka Roman | ASU6749 | Magnus Orienteering | 42:51 | + 10:07 | |
13. | Schnaubertová Petra | 30004 | jElita | 43:16 | + 10:32 | |
14. | Vošlajerová Barbora | LME7850 | SK Los Mělník | 44:04 | + 11:20 | |
15. | Sommer Jaroslav | 30001 | jElita | 44:17 | + 11:33 | |
16. | Nováková Hana | CTB7551 | SK OB Chotěboř | 44:31 | + 11:47 | |
17. | Mojžíš Robert | 90001 | PHK | 45:29 | + 12:45 | |
18. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | Magnus Orienteering | 45:51 | + 13:07 | |
19. | Sadílková Iva | VIC0151 | OB Vizovice | 46:00 | + 13:16 | |
20. | Pobucká Eliška | ASU0598 | Magnus Orienteering | 46:14 | + 13:30 | |
21. | Sadílková Martina | 110002 | Ondřej Sadílek | 47:37 | + 14:53 | |
22. | Pozdílková Alena | PHK8053 | OK 99 Hradec Králové | 48:14 | + 15:30 | |
23. | Beranová Jana | 49:44 | + 17:00 | |||
24. | Korbelová Petra | 60001 | 001 | 49:48 | + 17:04 | |
25. | Langová Marie | 20001 | Xxx | 51:13 | + 18:29 | |
26. | Christodoulou Iva | ASU7599 | Magnus Orienteering | 52:16 | + 19:32 | |
27. | Janás Petr | jElita | 52:55 | + 20:11 | ||
28. | Mornštejn Roman | 53:08 | + 20:24 | |||
29. | Němec Radek | 30005 | jElita | 53:26 | + 20:42 | |
30. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 53:51 | + 21:07 | |
31. | Švestková Jana | KVS7060 | SKOB Kobra Vsetín | 55:17 | + 22:33 | |
32. | Matoušková Petra | 56:12 | + 23:28 | |||
33. | Žaloudková Ilona | LPU2233 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:38 | + 25:54 | |
34. | Žaloudek Jiří | LPU2244 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:41 | + 25:57 | |
35. | Pokorný Karel | TCB4701 | SK Technik České Budějovice | 59:39 | + 26:55 | |
36. | Odehnalová Radka | ADA7656 | OOB Spartak Adamov | 60:03 | + 27:19 | |
37. | Odehnalová Andrea | 50002 | OK5Z contest klub | 60:05 | + 27:21 | |
38. | Severová Radka | 60:33 | + 27:49 | |||
39. | Kušička Josef | T.J. Sokol Horní Jelení | 66:33 | + 33:49 | ||
40. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | KOB ALFA Brno | 67:47 | + 35:03 | |
41. | Maliňáková Dana | SVS8250 | Orientklub Vsetín | 69:43 | + 36:59 | |
42. | Kosińska Halina | 76P5500 | Biały Szkwał | 75:10 | + 42:26 | |
43. | Riesslerová Eliška | OTK0350 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 77:22 | + 44:38 | |
44. | Bečvář Aleš | 95:00 | + 62:16 | |||
45. | Tichá Ivana | KNC6250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 96:16 | + 63:32 | |
46. | Bečvář Tonda | 99:44 | + 67:00 |