Kategorie: D20A
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | SSU9953 | E | SK Severka Šumperk | 13:07 | 8788 | |
2. | Kopecká Anna | LPU9958 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 14:04 | + 0:57 | 8209 |
3. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 14:07 | + 1:00 | 8178 |
4. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | E | OK 99 Hradec Králové | 14:11 | + 1:04 | 8138 |
5. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | R | Sportcentrum Jičín | 14:23 | + 1:16 | 8016 |
5. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 14:23 | + 1:16 | 8016 |
7. | Sieglová Eliška | PGP9954 | R | SK Praga | 14:41 | + 1:34 | 7833 |
8. | Firešová Markéta | ZBM9951 | R | SK Žabovřesky Brno | 14:46 | + 1:39 | 7782 |
9. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 15:00 | + 1:53 | 7640 |
10. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:07 | + 2:00 | 7569 |
11. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:12 | + 2:05 | 7518 |
12. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:21 | + 2:14 | 7426 |
13. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 15:29 | + 2:22 | 7345 |
14. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:46 | + 2:39 | 7172 |
15. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:55 | + 2:48 | 7081 |
16. | Matušková Jana | RBK9999 | A | SK Radioklub Blansko | 16:05 | + 2:58 | 6979 |
16. | Voltrová Alena | DKP9956 | A | Oddíl OB Kotlářka | 16:05 | + 2:58 | 6979 |
18. | Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 17:08 | + 4:01 | 6339 |
19. | Thořová Markéta | TUR9952 | R | OOB TJ Turnov | 17:09 | + 4:02 | 6329 |
20. | Tichá Veronika | TZL9951 | R | SKOB Zlín | 17:25 | + 4:18 | 6167 |
21. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | R | OOB TJ Turnov | 17:32 | + 4:25 | 6096 |
22. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 17:38 | + 4:31 | 6035 |
23. | Hrnčířová Magda | STH0051 | A | SK Studenec | 17:46 | + 4:39 | 5953 |
24. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:10 | + 5:03 | 5710 |
25. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 18:19 | + 5:12 | 5618 |
26. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 19:16 | + 6:09 | 5039 |
27. | Barnetová Veronika | LPU9952 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 21:40 | + 8:33 | 3576 |
Paříková Iva | TUR0061 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | OK Kamenice | DISK | 0 |