Kategorie: T
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Všetečka Michal | NNN | Neregistrovaní | 30:00 | ||
2. | Matys Jan | DOR8001 | OK Dobříš | 33:39 | + 3:39 | |
3. | Dolejší Vít | 0140001 | 33:41 | + 3:41 | ||
4. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 37:07 | + 7:07 | |
5. | Berný Jan | ODV7702 | TJ Aero Odolena Voda | 37:12 | + 7:12 | |
6. | Benák Rostislav | TAP7400 | KOB Tretra Praha | 38:06 | + 8:06 | |
7. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 40:55 | + 10:55 | |
8. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 41:19 | + 11:19 | |
9. | Beranová Hana | VSP | USK Praha | 44:02 | + 14:02 | |
10. | Kocur Tomáš | ODV8900 | TJ Aero Odolena Voda | 44:45 | + 14:45 | |
11. | Král Lukáš | 0250001 | 46:06 | + 16:06 | ||
12. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 47:05 | + 17:05 | |
13. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 47:25 | + 17:25 | |
14. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 47:52 | + 17:52 | |
15. | Hruška Peter | 0330001 | 48:03 | + 18:03 | ||
16. | Štěpán Marek | DKP8901 | Oddíl OB Kotlářka | 48:08 | + 18:08 | |
17. | Vít David | SPC7200 | SPORTICUS team | 48:14 | + 18:14 | |
18. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 48:22 | + 18:22 | |
19. | Kraus Jindřich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | 49:52 | + 19:52 | |
20. | Paulino Jose | MKP8600 | SK GORDIC Praha Kačerov | 50:37 | + 20:37 | |
21. | Michalík Bohumil | NNN | Neregistrovaní | 50:59 | + 20:59 | |
22. | Malačka Milan | DKP6000 | Oddíl OB Kotlářka | 51:28 | + 21:28 | |
23. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 52:11 | + 22:11 | |
24. | Svoboda Jan | ODV7605 | TJ Aero Odolena Voda | 52:27 | + 22:27 | |
25. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 53:35 | + 23:35 | |
26. | Neuer Pavel | DOR7502 | OK Dobříš | 54:01 | + 24:01 | |
27. | Truncová Lenka | ODV7852 | TJ Aero Odolena Voda | 54:14 | + 24:14 | |
28. | Donda Jiří | ONO7600 | SKOB Ostrov | 54:17 | + 24:17 | |
29. | Vaněk Jan | ROU7807 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:24 | + 24:24 | |
30. | Ševčík Adam | ONO0300 | SKOB Ostrov | 54:47 | + 24:47 | |
31. | Koma Vít | DOR7702 | OK Dobříš | 54:59 | + 24:59 | |
32. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 55:19 | + 25:19 | |
33. | Poskočil Jan | DOR7203 | OK Dobříš | 55:31 | + 25:31 | |
34. | Klindera Jan | NNN | Neregistrovaní | 55:49 | + 25:49 | |
35. | Kubeček Lukáš | DOR8300 | OK Dobříš | 56:27 | + 26:27 | |
36. | Ševčík Daniel | ONO0200 | SKOB Ostrov | 56:33 | + 26:33 | |
37. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva Chomutov | 57:20 | + 27:20 | |
38. | Štěpán Petra | DKP8955 | Oddíl OB Kotlářka | 58:13 | + 28:13 | |
39. | Reischigová Růžena | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:18 | + 28:18 | |
40. | Reichel Vít | NNN | Neregistrovaní | 58:39 | + 28:39 | |
41. | Hančl Martin | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:00 | + 29:00 | |
42. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 59:41 | + 29:41 | |
43. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 60:40 | + 30:40 | |
44. | Stejskal Radek | 0030001 | 61:30 | + 31:30 | ||
44. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 61:30 | + 31:30 | |
46. | Hezký Vítězslav | DOR7504 | OK Dobříš | 61:42 | + 31:42 | |
47. | Bartošová Milena | LPM7755 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:55 | + 32:55 | |
48. | Řeháková Jana | DVP7351 | DVP ORIENTATION | 62:58 | + 32:58 | |
49. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 63:10 | + 33:10 | |
50. | Marešová Marcela | NEK | Nejdek Orienteering | 63:41 | + 33:41 | |
51. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 63:49 | + 33:49 | |
52. | Štěpová Dana | 0290001 | 63:57 | + 33:57 | ||
53. | Štůla David | NNN | Neregistrovaní | 64:27 | + 34:27 | |
54. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | OK Dobříš | 64:36 | + 34:36 | |
55. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 65:21 | + 35:21 | |
56. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 65:24 | + 35:24 | |
57. | Matějková Yvona | NNN | Neregistrovaní | 65:29 | + 35:29 | |
58. | Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | 66:02 | + 36:02 | |
59. | Grohmann Jan | 0170001 | 67:49 | + 37:49 | ||
60. | Hill Radka | 21G8450 | Airienteers | 69:04 | + 39:04 | |
61. | Kapoun Luděk | NNN | Neregistrovaní | 69:11 | + 39:11 | |
62. | Blahová Markéta | EKP6960 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:49 | + 39:49 | |
63. | Klomínská Gabriela | KPY | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:25 | + 42:25 | |
64. | Kovář Libor | 0320001 | 74:03 | + 44:03 | ||
65. | Uhlík Jan | DKP6603 | Oddíl OB Kotlářka | 75:58 | + 45:58 | |
66. | Ptáčková Helena | 0160001 | 76:27 | + 46:27 | ||
67. | Michalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 76:47 | + 46:47 | |
68. | Šnejdar Ondřej | NNN | Neregistrovaní | 77:16 | + 47:16 | |
69. | Nentvichová Romana | DOR6651 | OK Dobříš | 78:55 | + 48:55 | |
70. | TUČNÝ Jan | 0240001 | 79:07 | + 49:07 | ||
71. | Dondová Kateřina | ONO7752 | SKOB Ostrov | 81:09 | + 51:09 | |
72. | Szárszoi Ondřej | DOR7405 | OK Dobříš | 81:18 | + 51:18 | |
73. | Lacinová Hanka | DKP7952 | Oddíl OB Kotlářka | 83:56 | + 53:56 | |
74. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 84:09 | + 54:09 | |
75. | Reichel Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 90:46 | + 60:46 | |
76. | Reichelová Monika | NNN | Neregistrovaní | 90:59 | + 60:59 | |
77. | Beneš Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 93:56 | + 63:56 | |
78. | Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | 94:06 | + 64:06 | |
79. | Bolina Eduard | FSP0901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 94:20 | + 64:20 | |
80. | Radka Týfová | 0020002 | 99:20 | + 69:20 | ||
81. | MALÁ Martina | 0240002 | 100:36 | + 70:36 | ||
82. | Svatá Ivana | NNN | Neregistrovaní | 103:18 | + 73:18 | |
83. | Ptáček Josef | 0160002 | 105:20 | + 75:20 | ||
Bouda Petr | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Vrbová Eva | FSP7450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |