Kategorie: H21A
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Merl Robert | 16A9102 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 13:59 | ||
2. | Wartbichler Christian | 16A8802 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 14:17 | + 0:18 | |
3. | Gremmel Helmut | 16A9001 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 14:22 | + 0:23 | |
4. | Lang Markus | 16A8301 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 14:39 | + 0:40 | |
5. | Siegert Wolfgang | 16A8801 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 14:48 | + 0:49 | |
6. | Simkovics Erik | 16A | C | Österreichischer Fachverband für OL | 15:04 | + 1:05 | |
7. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 15:05 | + 1:06 | 9120 |
8. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 15:11 | + 1:12 | 9060 |
9. | Pfeifer Christian | 16A8901 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 15:12 | + 1:13 | |
10. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:16 | + 1:17 | 9011 |
11. | Scharnagl Lukas | 16A9201 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 15:18 | + 1:19 | |
12. | Panchártek Jan | PHK8802 | R | OK 99 Hradec Králové | 15:22 | + 1:23 | 8951 |
12. | Kampel Wolfgang | 16A8302 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 15:22 | + 1:23 | |
14. | Sulz Henrik | 16A9002 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 15:23 | + 1:24 | |
15. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 15:25 | + 1:26 | 8921 |
16. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 15:27 | + 1:28 | 8901 |
17. | Oma Jakub | TUR8002 | C | OOB TJ Turnov | 15:30 | + 1:31 | 8872 |
18. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 15:31 | + 1:32 | 8862 |
19. | Schiel Philipp | 16A9202 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 15:32 | + 1:33 | |
20. | Hrobař Štěpán | ASU9106 | C | Magnus Orienteering | 15:33 | + 1:34 | 8842 |
21. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:37 | + 1:38 | 8802 |
22. | Valenta Jiří | LCE9201 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:38 | + 1:39 | 8792 |
23. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:39 | + 1:40 | 8782 |
24. | Hepner David | SHK7601 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 15:40 | + 1:41 | 8772 |
25. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 15:43 | + 1:44 | 8742 |
25. | Glaner Franz | 16A9101 | C | Österreichischer Fachverband für OL | 15:43 | + 1:44 | |
27. | Kantor Ondřej | TRI9103 | C | TJ TŽ Třinec | 15:46 | + 1:47 | 8712 |
28. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 15:49 | + 1:50 | 8683 |
29. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:50 | + 1:51 | 8673 |
30. | Ondráček Radim | EKP7414 | R | VŠTJ Ekonom Praha | 15:53 | + 1:54 | 8643 |
31. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 15:56 | + 1:57 | 8613 |
32. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:57 | + 1:58 | 8603 |
32. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 15:57 | + 1:58 | 8603 |
34. | Komanec Václav | SHK8406 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 15:58 | + 1:59 | 8593 |
35. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 16:01 | + 2:02 | 8563 |
36. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 16:02 | + 2:03 | 8553 |
37. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:03 | + 2:04 | 8543 |
38. | Pospíšil Vítek | SCP6800 | C | OK Sparta Praha | 16:09 | + 2:10 | 8484 |
39. | Klusáček Matěj | TTR8901 | R | OOB Třebíč | 16:10 | + 2:11 | 8474 |
40. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 16:14 | + 2:15 | 8434 |
41. | Procházka Pavel | PGP9002 | R | SK Praga | 16:15 | + 2:16 | 8424 |
41. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:15 | + 2:16 | 8424 |
43. | Kebis Samuel | 26S9402 | C | SVK Junior team | 16:18 | + 2:19 | |
43. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:18 | + 2:19 | 8394 |
43. | Cahel Marek | LCE8803 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:18 | + 2:19 | 8394 |
43. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 16:18 | + 2:19 | 8394 |
47. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | Sportcentrum Jičín | 16:21 | + 2:22 | 8364 |
48. | Vlček Martin | TUR8702 | R | OOB TJ Turnov | 16:23 | + 2:24 | 8344 |
49. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:27 | + 2:28 | 8305 |
50. | Šabatka Zdeněk | SHK8902 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 16:29 | + 2:30 | 8285 |
50. | Hošek Radim | DOB8737 | C | KOB Dobruška | 16:29 | + 2:30 | 8285 |
52. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 16:34 | + 2:35 | 8235 |
53. | Přikryl Petr | ABM6708 | C | KOB Moira Brno | 16:36 | + 2:37 | 8215 |
54. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:39 | + 2:40 | 8185 |
55. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 16:41 | + 2:42 | 8165 |
56. | Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | 16:42 | + 2:43 | 8155 |
56. | Hostaš Petr | TUR9001 | C | OOB TJ Turnov | 16:42 | + 2:43 | 8155 |
56. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 16:42 | + 2:43 | 8155 |
59. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 16:47 | + 2:48 | 8106 |
60. | Khýn Vítězslav | DOB8304 | C | KOB Dobruška | 16:50 | + 2:51 | 8076 |
61. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 16:56 | + 2:57 | 8016 |
62. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 16:59 | + 3:00 | 7986 |
62. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 16:59 | + 3:00 | 7986 |
64. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 17:03 | + 3:04 | 7947 |
65. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 17:06 | + 3:07 | 7917 |
66. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 17:08 | + 3:09 | 7897 |
67. | Hraboš Matěj | RBA9547 | C | TJ Rapid Bratislava | 17:10 | + 3:11 | |
68. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 17:15 | + 3:16 | 7827 |
69. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 17:17 | + 3:18 | 7807 |
70. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:18 | + 3:19 | 7797 |
70. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 17:18 | + 3:19 | 7797 |
72. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 17:23 | + 3:24 | 7748 |
73. | Fátor Jan | DOB7907 | C | KOB Dobruška | 17:32 | + 3:33 | 7658 |
74. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 17:39 | + 3:40 | 7589 |
75. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 17:40 | + 3:41 | 7579 |
76. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 17:42 | + 3:43 | 7559 |
77. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 18:15 | + 4:16 | 7230 |
78. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:30 | + 4:31 | 7081 |
79. | Vlach Martin | SCP8605 | C | OK Sparta Praha | 19:21 | + 5:22 | 6574 |
Dutkowski Mikolaj | 31P7401 | C | UKS ARKADY Raszkow | DISK | |||
Kaczocha Przemyslaw | 31P6801 | C | UKS ARKADY Raszkow | DISK | |||
Procházka Tomáš | LPU9110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | DISK | 0 | ||
Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | 0 |