Kategorie: H21B
2. etapa JWOC Tour – prodloužená krátká trať
Datum:
Úterý 2.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Stříbrný rybník - centrum závodů (50°12’11.640”N, 15°53’36.463”E)
Mapa:
Lesní hřbitov, měřítko 1:10 000, velikost 23x32cm, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Miroslav
Nožička, Jan Netuka, tisk Žaket (ofset)
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Radek Kubíček
Stavitel tratí: Petr Losman
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 864 závodníků.
Radek Kubíček Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukátko Jan | LPU8105 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:51 | 5720 | ||
2. | Pavelka Jan | MBM8500 | MBM O-mikron | 54:55 | + 1:04 | 5610 | |
3. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC K.O.B. Choceň | 55:25 | + 1:34 | 5559 | |
4. | Albl Slávek | LME7600 | LME SK Los Mělník | 57:49 | + 3:58 | 5312 | |
5. | Chrást Tomáš | STH7401 | STH SK Studenec | 59:15 | + 5:24 | 5164 | |
6. | Petr Josef | VLI6300 | VLI Slavia Liberec orienteering | 59:26 | + 5:35 | 5146 | |
7. | Šrubař Michal | MBM8606 | MBM O-mikron | 61:50 | + 7:59 | 4899 | |
8. | Kořan Pavel | VBM7401 | VBM VSK Mendelu Brno | 64:00 | + 10:09 | 4676 | |
9. | Kopasz Róbert | 2770770 | ESV Lok Bad Schandau | 66:26 | + 12:35 | ||
10. | Cupák Jiří | VRL7201 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:00 | + 13:09 | 4367 | |
11. | Klomínský Václav | KPY8700 | KPY SKOB Sokol Kralupy | 67:56 | + 14:05 | 4271 | |
12. | Andreev Sergey | 3580952 | Raumar orientering | 69:48 | + 15:57 | ||
13. | Hrouda Martin | FSP7612 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:38 | + 17:47 | 3891 | |
14. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 71:48 | + 17:57 | 3874 | |
15. | Kučerka Jan | LIT8002 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 71:58 | + 18:07 | 3857 | |
16. | Suchomel Vít | MBM8448 | MBM O-mikron | 84:57 | + 31:06 | 2521 | |
17. | Połomski Mateusz | 1440766 | SILD team Praha | 85:15 | + 31:24 | ||
Kolosov Oleg | UKR UKR | DISK | |||||
Gyurcsik Peter | 2810796 | Naturfreunde Wien | DISK |