Kategorie: H21E
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minář Marek | ASU9444 | E | Magnus Orienteering | 37:28 | 10334 | |
2. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 38:47 | + 1:19 | 9988 |
3. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 38:54 | + 1:26 | 9957 |
4. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 38:57 | + 1:29 | 9944 |
5. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:00 | + 1:32 | 9931 |
6. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 40:25 | + 2:57 | 9558 |
7. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 40:43 | + 3:15 | 9479 |
8. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 40:50 | + 3:22 | 9448 |
9. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 40:59 | + 3:31 | 9409 |
10. | Beneš Jan | SJC8703 | R | TJ Sportcentrum Jičín | 41:14 | + 3:46 | 9343 |
11. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:39 | + 4:11 | 9234 |
12. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:48 | + 4:20 | 9194 |
13. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 42:05 | + 4:37 | 9120 |
14. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 42:38 | + 5:10 | 8975 |
15. | Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | 42:43 | + 5:15 | 8953 |
16. | Kantor Ondřej | TRI9103 | C | TJ TŽ Třinec | 42:53 | + 5:25 | 8909 |
17. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 43:16 | + 5:48 | 8809 |
18. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:38 | + 6:10 | 8712 |
19. | Nožka Radek | LPU9005 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 43:58 | + 6:30 | 8625 |
20. | Kolovský František | LPM9202 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 44:15 | + 6:47 | 8550 |
21. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 44:20 | + 6:52 | 8528 |
22. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:22 | + 6:54 | 8519 |
23. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 44:44 | + 7:16 | 8423 |
24. | Kamenický Jakub | PHK9104 | E | OK 99 Hradec Králové | 44:56 | + 7:28 | 8370 |
25. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 45:07 | + 7:39 | 8322 |
26. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 45:13 | + 7:45 | 8296 |
27. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 45:28 | + 8:00 | 8230 |
28. | Istolahti Tuomo | 31F8900 | C | Finland - non registered | 46:05 | + 8:37 | |
29. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 46:17 | + 8:49 | 8015 |
30. | Palas Jan | ZBM8507 | R | SK Žabovřesky Brno | 46:39 | + 9:11 | 7919 |
31. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 48:17 | + 10:49 | 7490 |
31. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 48:17 | + 10:49 | 7490 |
33. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:28 | + 12:00 | 7178 |
34. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 49:49 | + 12:21 | 7086 |
35. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:48 | + 13:20 | 6828 |
36. | Klusáček Matěj | ZBM8923 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:50 | + 14:22 | 6556 |
37. | Grundmann Jan | LPU9410 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 53:51 | + 16:23 | 6026 |
38. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 54:57 | + 17:29 | 5737 |
39. | Istolahti Heikki | 31F8200 | C | Finland - non registered | 57:56 | + 20:28 | |
Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Bravený Vít | ZBM9102 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Nečas Jiří | TZL9101 | R | SKOB Zlín | DISK | 0 |