Kategorie: D21A
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 64:52 | 7824 | ||
1. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 64:52 | 7824 | ||
3. | Hepnerová Martina | SHK8152 | OK Slavia Hradec Králové | 70:42 | + 5:50 | 7160 | |
4. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 74:24 | + 9:32 | 6739 | |
5. | Gerashchenko Dianora | OC München | 75:10 | + 10:18 | |||
6. | Neradová Alena | LIT8551 | KOB Chemopetrol Litvínov | 75:33 | + 10:41 | 6609 | |
7. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | Magnus Orienteering | 76:52 | + 12:00 | 6459 | |
8. | Šákrová Michaela | BOR8850 | OK Jiskra Nový Bor | 76:58 | + 12:06 | 6447 | |
9. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 78:38 | + 13:46 | 6258 | |
10. | Dundrová Lucie | TUR8951 | OOB TJ Turnov | 79:21 | + 14:29 | 6176 | |
11. | Nieke Corinna | 71D9350 | USV TU Dresden | 80:40 | + 15:48 | ||
12. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 81:11 | + 16:19 | 5967 | |
13. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 81:18 | + 16:26 | 5954 | |
14. | Sedláčková Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 81:59 | + 17:07 | 5876 | |
15. | Jirásková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 82:33 | + 17:41 | 5812 | |
16. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 85:43 | + 20:51 | 5452 | |
17. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 86:25 | + 21:33 | 5372 | |
18. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 88:03 | + 23:11 | 5186 | |
19. | Wysocka Malwina | 23P8500 | OK!Sport | 89:21 | + 24:29 | ||
20. | Porkka Paula | 83F | Multisport | 89:47 | + 24:55 | ||
21. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 89:59 | + 25:07 | 4966 | |
22. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 90:35 | + 25:43 | 4898 | |
23. | Westin Kjersti | PGP9255 | SK Praga | 90:42 | + 25:50 | 4884 | |
24. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 91:26 | + 26:34 | 4801 | |
25. | Tschischkale Kati | 26D8750 | OLV Potsdam | 91:38 | + 26:46 | ||
26. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 93:29 | + 28:37 | 4568 | |
27. | Dyzio Katarzyna | OK Slavia Hradec Králové | 94:04 | + 29:12 | |||
28. | Jänich Isabell | 13D8850 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 94:23 | + 29:31 | ||
29. | Kocińska Agnieszka | 39P8750 | UMKS Orkan Ostróda | 94:36 | + 29:44 | ||
30. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 96:51 | + 31:59 | 4185 | |
31. | Linhart Gisa | 32A8950 | HSV OL Wiener Neustadt | 105:23 | + 40:31 | ||
32. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | Magnus Orienteering | 110:06 | + 45:14 | 2677 | |
33. | Ślusarczyk Katarzyna | 23P8951 | OK!Sport | 112:56 | + 48:04 | ||
34. | Fátorová Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 113:08 | + 48:16 | 2332 | |
35. | Králová Vanda | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 122:20 | + 57:28 | 1285 | |
Trojecka Marta | 39P8350 | UMKS Orkan Ostróda | DISK | ||||
Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Firaha Tatsiana | 39D9050 | OL-Team Köln | DISK |