Kategorie: H45B
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 47:43 | ||
2. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 48:56 | + 1:13 | |
3. | Linhart Aleš | GIG7200 | GIGANT Orienteering | 51:11 | + 3:28 | |
4. | Ježek Petr | RBK7201 | SK Radioklub Blansko | 53:46 | + 6:03 | |
5. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 54:12 | + 6:29 | |
6. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 55:01 | + 7:18 | |
7. | Zýka Vít | 3KX7200 | Špekouni | 55:29 | + 7:46 | |
8. | Paloncý Pavel | KSU6349 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:31 | + 12:48 | |
9. | Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | 61:54 | + 14:11 | |
10. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 62:18 | + 14:35 | |
11. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 63:00 | + 15:17 | |
12. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 64:18 | + 16:35 | |
13. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:58 | + 17:15 | |
14. | Kööhler Hans | 49S7001 | Trollhättans SOK | 65:22 | + 17:39 | |
15. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 66:19 | + 18:36 | |
16. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 66:23 | + 18:40 | |
17. | Svoboda Martin | BFM6701 | SKOB Frýdek - Místek | 69:12 | + 21:29 | |
18. | Janů Zdeněk | KSU5749 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:08 | + 22:25 | |
19. | Spěváček Jan | 7VX6600 | StillAliveCZ | 70:47 | + 23:04 | |
20. | Patočka Petr | BBM6300 | BETA URSUS Orienteering | 72:11 | + 24:28 | |
21. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 72:25 | + 24:42 | |
22. | Mack Tomáš | KAM6601 | OK Kamenice | 72:27 | + 24:44 | |
23. | Wrzesiński Krzysztof | 3BP6800 | September Team | 72:29 | + 24:46 | |
24. | Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:49 | + 25:06 | |
25. | Satorie Martin | 7VX1700 | StillAliveCZ | 72:58 | + 25:15 | |
26. | Rykala Karel | VAM6401 | OOB Vamberk | 73:30 | + 25:47 | |
27. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 73:41 | + 25:58 | |
28. | Renner Claes | 58S6300 | OK Södertörn | 75:00 | + 27:17 | |
29. | Kurečka Robert | ABM7210 | KOB ALFA Brno | 75:23 | + 27:40 | |
30. | Lukašák Štefan | STE6700 | SK SKI-OB Šternberk | 77:53 | + 30:10 | |
31. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 82:27 | + 34:44 | |
32. | Vavřík René | MOV7000 | SKOB Ostrava | 83:24 | + 35:41 | |
33. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:38 | + 37:55 | |
34. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 86:15 | + 38:32 | |
35. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 86:26 | + 38:43 | |
36. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 86:46 | + 39:03 | |
37. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 87:11 | + 39:28 | |
38. | Schou Per | 53D6400 | Tisvilde Hegn OK | 89:32 | + 41:49 | |
39. | Pregartner Georg | 52A6300 | SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn | 94:45 | + 47:02 | |
40. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 96:24 | + 48:41 | |
41. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:23 | + 50:40 | |
42. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | SKOB Ostrava | 98:52 | + 51:09 | |
43. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | OK Slavia Hradec Králové | 98:59 | + 51:16 | |
44. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | SKOB Ostrava | 100:37 | + 52:54 | |
45. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | OK Slavia Hradec Králové | 105:59 | + 58:16 | |
46. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | ZŠ Těšetice | 115:38 | + 67:55 | |
47. | Světlík Zdeněk | SNA6302 | TJ START Náchod | 163:45 | + 116:02 | |
Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK | |||
Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | |||
Vondra Václav | LTU6800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |