Kategorie: H35C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 40:52 | |
2. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 41:17 | + 0:25 |
3. | Maťátko Miloslav | STE6703 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 41:20 | + 0:28 |
4. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 43:15 | + 2:23 |
5. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering z.s. | 44:32 | + 3:40 |
6. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 44:41 | + 3:49 |
7. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 44:55 | + 4:03 |
8. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | K.O.B. Choceň, z.s. | 44:56 | + 4:04 |
9. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 45:06 | + 4:14 |
10. | Šimek Roman | UOL6503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 50:06 | + 9:14 |
11. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 54:23 | + 13:31 |
12. | Vlach Jan | JPV8237 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 54:24 | + 13:32 |
13. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | Klub orientačního běhu Moira Brno, o.s. | 55:42 | + 14:50 |
14. | Aleš David | ASU7517 | C | Magnus Orienteering z.s. | 56:25 | + 15:33 |
15. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 56:58 | + 16:06 |
16. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 57:35 | + 16:43 |
17. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 59:44 | + 18:52 |
18. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering z.s. | 61:21 | + 20:29 |
19. | Martinek Pavel | PTE7700 | C | TJ Sokol Ptení | 62:47 | + 21:55 |
20. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 63:24 | + 22:32 |
21. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 64:20 | + 23:28 |
22. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 65:47 | + 24:55 |
23. | Křupka Tomáš | KON7717 | C | Klub orientačního běhu Konice | 68:15 | + 27:23 |
24. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 71:04 | + 30:12 |
25. | Kopecký Ivo | JPV7505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 72:33 | + 31:41 |
26. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering z.s. | 74:57 | + 34:05 |
27. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 78:28 | + 37:36 |
28. | Kozel Jiří | 9VX8100 | C | Magnus Orienteering z.s. | 79:48 | + 38:56 |
29. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 86:23 | + 45:31 |
30. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 93:08 | + 52:16 |
31. | Vrána Jan | UOL7300 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 93:19 | + 52:27 |
Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | DISK | ||
Šaňák Daniel | UOL7601 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | DISK |