Kategorie: D35C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 45:34 | |
2. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 47:45 | + 2:11 |
3. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:03 | + 10:29 |
4. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 56:08 | + 10:34 |
5. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 58:02 | + 12:28 |
6. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 58:39 | + 13:05 |
7. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 58:43 | + 13:09 |
8. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 58:55 | + 13:21 |
9. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 59:38 | + 14:04 |
10. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 60:35 | + 15:01 |
11. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 60:48 | + 15:14 |
12. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 62:03 | + 16:29 |
13. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:45 | + 17:11 |
14. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 63:39 | + 18:05 |
15. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:17 | + 18:43 |
16. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 65:04 | + 19:30 |
17. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 66:27 | + 20:53 |
18. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 66:51 | + 21:17 |
19. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:59 | + 21:25 |
20. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 67:22 | + 21:48 |
21. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:45 | + 22:11 |
22. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 69:42 | + 24:08 |
23. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 72:22 | + 26:48 |
24. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 74:50 | + 29:16 |
25. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 76:19 | + 30:45 |
26. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 77:21 | + 31:47 |
27. | Hloušková Marcela | KSU74 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:55 | + 34:21 |
28. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:20 | + 35:46 |
29. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 83:55 | + 38:21 |
30. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering | 85:09 | + 39:35 |
31. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:00 | + 43:26 |
32. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 89:26 | + 43:52 |
33. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:11 | + 45:37 |
34. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 93:20 | + 47:46 |
35. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 115:56 | + 70:22 |
Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Vodičková Tereza | UOL7550 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
Palasová Michaela | AZL7474 | C | SKOB ARIS Zlín | DISK | ||
Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | DISK |