Kategorie: H21B
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 36:14 | 9863 | |
2. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 37:28 | + 1:14 | 9544 |
3. | Glonek Jakub | AOP9602 | R | Orientační Běh Opava | 37:51 | + 1:37 | 9444 |
4. | Dragowski Kuba | TUR9003 | R | OOB TJ Turnov | 38:48 | + 2:34 | 9199 |
5. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 38:54 | + 2:40 | 9173 |
6. | Navrátil Šimon | PGP9702 | R | SK Praga | 39:17 | + 3:03 | 9074 |
7. | Bukovac Palo | ZBM8101 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:59 | + 3:45 | 8893 |
8. | Brlica Pavel | ZBM9302 | E | SK Žabovřesky Brno | 40:35 | + 4:21 | 8738 |
9. | Navrátil Boris | KAM9203 | C | OK Kamenice | 41:32 | + 5:18 | 8492 |
10. | Fodor Petr | TUR8103 | C | OOB TJ Turnov | 41:44 | + 5:30 | 8440 |
11. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 41:49 | + 5:35 | 8419 |
12. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB Tretra Praha | 42:12 | + 5:58 | 8319 |
13. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 42:15 | + 6:01 | 8306 |
14. | Udržal Tomáš | LPU8002 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 42:23 | + 6:09 | 8272 |
15. | Hruška Jakub | ZBM9515 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:37 | + 6:23 | 8212 |
16. | Jonáš Martin | PGP9606 | C | SK Praga | 42:46 | + 6:32 | 8173 |
17. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:52 | + 7:38 | 7888 |
18. | Krejčík Jiří | TZL8301 | C | SKOB Zlín | 43:56 | + 7:42 | 7871 |
19. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 44:04 | + 7:50 | 7837 |
20. | Jurczyk Tomasz | 13P9401 | C | UKS Sparta Czyżowice | 44:16 | + 8:02 | |
21. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 44:18 | + 8:04 | 7776 |
22. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 44:19 | + 8:05 | 7772 |
23. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | C | OK Jihlava | 44:22 | + 8:08 | 7759 |
24. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 45:32 | + 9:18 | 7457 |
25. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 45:37 | + 9:23 | 7436 |
26. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:52 | + 9:38 | 7371 |
27. | Zimmermann Jakub | KON8911 | C | KOB Konice | 46:01 | + 9:47 | 7332 |
28. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:24 | + 10:10 | 7233 |
29. | Sysel Ctibor | PGP8700 | C | SK Praga | 46:26 | + 10:12 | 7225 |
30. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 47:46 | + 11:32 | 6880 |
31. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:49 | + 11:35 | 6867 |
32. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:44 | + 14:30 | 6112 |
33. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 52:27 | + 16:13 | 5668 |
34. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 55:40 | + 19:26 | 4836 |
Zikmund Zdeněk | SJC9703 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |