Kategorie: D21B
3. etapa JWOC Tour – zkrácená trať – Radvanice
Datum:
Středa 3.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Radvanice – bývalý důl Kateřina (50°34’35.080”N, 16°3’19.036”E)
Mapa:
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal,
Petr Mareček, tisk Žaket (ofset)
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: David Hepner
Stavitel tratí: Jan Petržela
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 902 závodníků.
David Hepner Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 46:12 | 6511 | ||
2. | Veselá Anna | VPM9251 | VPM KOS Slavia VŠ Plzneň | 47:52 | + 1:40 | ||
3. | Michálková Renata | LCE8151 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:56 | + 2:44 | 6165 | |
4. | Skyvová Kristýna | STE7054 | STE SK SKI-OB Šternberk | 51:18 | + 5:06 | 5866 | |
5. | Alblová Lucie | LME7555 | LME SK Los Mělník | 51:55 | + 5:43 | 5788 | |
6. | Velde Reda | 1550396 | SK SNS Smržovka | 52:13 | + 6:01 | ||
7. | Přecechtělová Tereza | DOB8971 | DOB KOB Dobruška | 52:35 | + 6:23 | 5703 | |
8. | Bertóti Diána | 2810795 | Naturfreunde Wien | 56:43 | + 10:31 | ||
9. | Zakouřilová Kamila | TUV8556 | TUV SOK TJ TURNOV | 58:05 | + 11:53 | ||
10. | Černíková Barbora | DOB7878 | DOB KOB Dobruška | 58:18 | + 12:06 | 4979 | |
11. | Filaber Anna | 0850558 | UNT UNTS Warszawa | 60:53 | + 14:41 | ||
12. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | MBM O-mikron | 61:32 | + 15:20 | 4570 | |
13. | Záveská Anna | DOB8851 | DOB KOB Dobruška | 64:11 | + 17:59 | 4235 | |
14. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 70:39 | + 24:27 | 3416 | |
15. | Dusza Anna | 0850204 | UNT UNTS Warszawa | 75:31 | + 29:19 | ||
16. | Šmelíková Lucia | 1240292 | OK 99 Hradec Králové | 80:08 | + 33:56 | ||
17. | Puternicka Joanna | 1900518 | YETTI & PINGUIN | 83:22 | + 37:10 | ||
17. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | CHA OK Chrastava | 83:22 | + 37:10 | 1806 | |
Pekárková Monika | RBK9252 | RBK SK Radioklub Blansko | DISK | 0 | |||
Píšová Lucie | SJH8151 | SJH SJH Jindřichův Hradec | DISK | 0 |