Výsledky závodu: Česká Kanada 2016 - E3

Kategorie: H21A

Datum:
12.08.2016
Místo konání:
Stoječín
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Sysel Ctibor - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
H21A
5.46 km, 130 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7803
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 32:56 7991
2. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 33:50 + 0:54 7783
3. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 34:29 + 1:33 7633
4. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 35:19 + 2:23 7440
5. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 36:35 + 3:39 7148
6. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 36:50 + 3:54 7090
7. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 36:56 + 4:00 7067
8. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:57 + 4:01 7063
9. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:02 + 4:06 7044
10. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 37:10 + 4:14 7013
11. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 37:30 + 4:34 6936
12. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 38:10 + 5:14 6782
13. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 38:20 + 5:24 6743
14. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 38:32 + 5:36 6697
15. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 38:42 + 5:46 6658
16. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:44 + 5:48 6651
17. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 39:05 + 6:09 6570
18. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 39:10 + 6:14 6550
19. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 39:34 + 6:38 6458
20. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 39:37 + 6:41 6446
21. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 6:51 6408
22. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:51 + 6:55 6392
23. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 40:12 + 7:16 6311
24. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 40:30 + 7:34 6242
25. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 40:42 + 7:46 6196
26. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 40:46 + 7:50 6180
27. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:48 + 7:52 6173
28. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 41:29 + 8:33 6015
29. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 41:51 + 8:55 5930
30. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 42:08 + 9:12 5864
31. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 42:33 + 9:37 5768
32. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 42:39 + 9:43 5745
33. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 42:41 + 9:45 5737
34. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 43:05 + 10:09 5645
35. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 43:08 + 10:12 5633
36. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 43:21 + 10:25 5583
37. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 44:52 + 11:56 5233
38. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 44:52 + 11:56 5233
39. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 49:22 + 16:26 4192
40. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:44 + 17:48 3876
41. Ota Takahiro 14J8600 michinokai 50:46 + 17:50
42. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 52:01 + 19:05 3580
43. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 52:14 + 19:18 3529
44. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 53:40 + 20:44 3198
45. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 55:17 + 22:21 2824
46. Yagami Yosuke 13J8300 Tokiwa Forest Runners 56:04 + 23:08
47. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 61:24 + 28:28 1410
48. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 62:01 + 29:05 1268
Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka DISK 0