Kategorie: D35D
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 29:12 | |
2. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 29:53 | + 0:41 |
3. | Koutná Alena | PHK7052 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:27 | + 2:15 |
4. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 31:50 | + 2:38 |
5. | Linková Eva | STH7753 | C | SK Studenec | 32:19 | + 3:07 |
6. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:15 | + 4:03 |
7. | Petrásová Simona | LPU7556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:23 | + 4:11 |
8. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:03 | + 4:51 |
9. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 34:04 | + 4:52 |
10. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 34:27 | + 5:15 |
11. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 35:15 | + 6:03 |
12. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 35:43 | + 6:31 |
13. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:46 | + 6:34 |
14. | Černá Petra | ALB7450 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 37:06 | + 7:54 |
15. | Mikysková Ilona | VAM7550 | C | OOB Vamberk | 37:27 | + 8:15 |
16. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:32 | + 9:20 |
17. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:25 | + 10:13 |
18. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OOB Vamberk | 40:02 | + 10:50 |
19. | Tužilová Štěpánka | LPU7052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:15 | + 13:03 |
20. | Mádlová Denisa | BRU7550 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 42:38 | + 13:26 |
21. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 42:47 | + 13:35 |
22. | Kodytková Karolína | SHK7750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:04 | + 13:52 |
23. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:04 | + 14:52 |
24. | Dvořáková Zuzana | LPU7559 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:05 | + 14:53 |
25. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 44:17 | + 15:05 |
26. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 45:14 | + 16:02 |
27. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:31 | + 18:19 |
28. | Vodičková Lenka | LPU7357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:22 | + 19:10 |
29. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:53 | + 19:41 |
30. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 49:52 | + 20:40 |
31. | Rybínová Iva | KOR7551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 50:25 | + 21:13 |
32. | Ropková Eva | CHC7855 | C | K.O.B. Choceň | 50:28 | + 21:16 |
33. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:59 | + 23:47 |
34. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:56 | + 25:44 |
35. | Krunčíková Iva | SHK7751 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:05 | + 25:53 |
36. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 56:02 | + 26:50 |
37. | Müllerová Marie | KOR7650 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 73:13 | + 44:01 |