Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Turnov, Malý Rohozec
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bartošova pec
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš, Wolf Filip - R3
Protokol:
Závod proběhl bez problémů za krásného jarního počasí. Nebyl podán žádný protest.

H21L 5.48 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8420

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 38:15 8499
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 38:28 + 0:13 8452
3. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 39:07 + 0:52 8310
4. Kolařík Tomáš BOR7809 OK Jiskra Nový Bor 39:08 + 0:53 8307
5. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 40:06 + 1:51 8096
6. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 41:10 + 2:55 7863
7. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 41:18 + 3:03 7834
8. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 41:47 + 3:32 7729
9. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 41:55 + 3:40 7700
10. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 42:10 + 3:55 7645
11. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 43:06 + 4:51 7441
12. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 43:17 + 5:02 7401
13. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:20 + 5:05 7391
14. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 43:47 + 5:32 7292
15. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:57 + 5:42 7256
16. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 44:34 + 6:19 7122
17. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 46:06 + 7:51 6787
18. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 46:21 + 8:06
19. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 48:18 + 10:03 6307
20. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:52 + 10:37 6184
21. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 49:07 + 10:52 6129
22. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 49:20 + 11:05 6082
23. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 49:53 + 11:38 5962
24. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:02 + 11:47 5929
25. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 52:48 + 14:33 5326
26. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 52:51 + 14:36 5315
27. Šmol David DOK0100 OK Doksy 54:09 + 15:54 5032
28. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 54:22 + 16:07 4984
29. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:09 + 16:54 4814
30. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:59 + 17:44 4632
31. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem, 56:36 + 18:21 4497
32. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 57:27 + 19:12 4312
33. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 59:18 + 21:03 3909
34. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:14 + 24:59 3051
35. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 67:03 + 28:48 2218
36. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 69:37 + 31:22
37. Berka Michal SPC7401 SPORTICUS team 74:03 + 35:48 692
38. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 77:56 + 39:41 0
Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava DISK 0