Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 39:40 | ||
2. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 46:58 | + 7:18 | |
3. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 54:25 | + 14:45 | |
4. | Bogar Vojtěch | BOR0604 | OK Jiskra Nový Bor | 55:47 | + 16:07 | |
5. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 63:52 | + 24:12 | |
6. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 69:34 | + 29:54 | |
7. | Meier David | VLI0606 | Slavia Liberec orienteering | 69:39 | + 29:59 | |
8. | Munzar Jakub | XPU0600 | PARDUBICE BIKERS | 71:30 | + 31:50 | |
9. | Zápotocký František | VLI0500 | Slavia Liberec orienteering | 78:30 | + 38:50 | |
10. | Geisler Richard | SPC0703 | SPORTICUS team | 85:03 | + 45:23 | |
Svoboda Václav | SMS Team Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 47:40 | ||
2. | Vacek Jan | SLA0004 | SKOB Slaný | 49:06 | + 1:26 | |
3. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 56:09 | + 8:29 | |
4. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:20 | + 10:40 | |
5. | Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | 62:37 | + 14:57 | |
6. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | KOB Start Blansko | 65:53 | + 18:13 | |
7. | Kroc Kryštof | GIG0100 | GIGANT Orienteering | 71:13 | + 23:33 | |
8. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia Plzeň | 77:43 | + 30:03 | |
9. | Kubát Tomáš | VRL0001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 113:29 | + 65:49 | |
Svoboda Vojtěch | VPM0207 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 33:59 | ||
2. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 37:54 | + 3:55 | |
3. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 38:41 | + 4:42 | |
4. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 41:35 | + 7:36 | |
5. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:37 | + 7:38 | |
6. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 43:50 | + 9:51 | |
7. | Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | 46:09 | + 12:10 | |
8. | Kašpar Petr | TSU9900 | LKT 80 Šumperk | 50:07 | + 16:08 | |
9. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 80:10 | + 46:11 | |
Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | DISK | |||
Břeň Lukáš | SKL9801 | SMS Team Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 47:41 | ||
2. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 49:40 | + 1:59 | |
3. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:37 | + 2:56 | |
4. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 50:52 | + 3:11 | |
5. | Šňupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 52:28 | + 4:47 | |
6. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 53:04 | + 5:23 | |
7. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 53:38 | + 5:57 | |
8. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 54:14 | + 6:33 | |
9. | Pospíšek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 55:16 | + 7:35 | |
10. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 55:25 | + 7:44 | |
11. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 56:03 | + 8:22 | |
12. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 58:03 | + 10:22 | |
13. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 58:24 | + 10:43 | |
14. | Bezouška Tomáš | SPC7611 | SPORTICUS team | 59:06 | + 11:25 | |
15. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 60:31 | + 12:50 | |
16. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 60:48 | + 13:07 | |
17. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 61:20 | + 13:39 | |
18. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 61:42 | + 14:01 | |
19. | Sajal Martin | SPC7803 | SPORTICUS team | 62:10 | + 14:29 | |
20. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia Plzeň | 62:58 | + 15:17 | |
21. | Urban Miroslav | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | 63:30 | + 15:49 | |
22. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB TRETRA Praha | 64:10 | + 16:29 | |
23. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 64:41 | + 17:00 | |
24. | Goder Josef | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 65:05 | + 17:24 | |
25. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SNS Smržovka | 70:53 | + 23:12 | |
26. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 73:10 | + 25:29 | |
27. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia Plzeň | 73:24 | + 25:43 | |
28. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 76:22 | + 28:41 | |
29. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 81:09 | + 33:28 | |
30. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:49 | + 36:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 44:45 | ||
2. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL’S ABND RACING TEAM | 44:54 | + 0:09 | |
3. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 45:01 | + 0:16 | |
4. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SNS Smržovka | 45:05 | + 0:20 | |
5. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:21 | + 1:36 | |
6. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 47:26 | + 2:41 | |
7. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 48:09 | + 3:24 | |
8. | Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 48:15 | + 3:30 | |
9. | Merenus Štěpán | SPC8404 | SPORTICUS team | 48:16 | + 3:31 | |
10. | Štochel Miroslav | MFP9300 | VŠSK MFF UK Praha | 48:31 | + 3:46 | |
11. | Haničák Tomáš | DMS7700 | Dynamo Malá Skála | 48:54 | + 4:09 | |
12. | Tošner Michal | VPM7803 | KOS Slavia Plzeň | 50:32 | + 5:47 | |
13. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 51:29 | + 6:44 | |
14. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | 51:40 | + 6:55 | |
15. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 52:33 | + 7:48 | |
16. | Cerman Lukáš | DMS8100 | Dynamo Malá Skála | 53:13 | + 8:28 | |
17. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 53:16 | + 8:31 | |
18. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:34 | + 8:49 | |
19. | Tomeček Karel | TSU8300 | LKT 80 Šumperk | 53:47 | + 9:02 | |
20. | Jiran Václav | XBM7601 | PELL’S ABND RACING TEAM | 53:51 | + 9:06 | |
21. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 54:34 | + 9:49 | |
22. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 54:42 | + 9:57 | |
23. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:51 | + 10:06 | |
24. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 55:27 | + 10:42 | |
25. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 55:39 | + 10:54 | |
26. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:10 | + 11:25 | |
27. | Šebesta Petr | TAP7604 | KOB TRETRA Praha | 56:17 | + 11:32 | |
28. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 57:08 | + 12:23 | |
29. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:18 | + 13:33 | |
30. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:54 | + 14:09 | |
31. | Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 59:49 | + 15:04 | |
32. | Geisler Michal | SPC7504 | SPORTICUS team | 59:57 | + 15:12 | |
33. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 60:04 | + 15:19 | |
34. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 62:20 | + 17:35 | |
35. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 65:17 | + 20:32 | |
Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | DISK | |||
Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Lukavec Petr | SMR7800 | SNS Smržovka | DISK | |||
Jirka Michal | SBK8403 | KOB Start Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Císař Jan | EKP8503 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:21 | ||
2. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 49:07 | + 0:46 | |
3. | Klíma David | VBA7901 | ŠK VAZKA Bratislava | 49:21 | + 1:00 | |
4. | Vozka Radim | BLI7402 | MTBO Bludný kořen | 50:11 | + 1:50 | |
5. | Bitter Aleš | KNC8803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:16 | + 2:55 | |
6. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:07 | + 3:46 | |
7. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB Start Blansko | 53:16 | + 4:55 | |
8. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 53:29 | + 5:08 | |
9. | Humlíček Aleš | SBK7539 | KOB Start Blansko | 53:39 | + 5:18 | |
10. | Jirásek Radek | XPU7802 | PARDUBICE BIKERS | 53:51 | + 5:30 | |
11. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | SK VIPrahlo | 55:41 | + 7:20 | |
12. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 56:26 | + 8:05 | |
13. | Vlček Petr | LDC8700 | KOB Děčín | 57:03 | + 8:42 | |
14. | Hlaváč David | JIL7501 | OK Jilemnice | 57:23 | + 9:02 | |
15. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 57:40 | + 9:19 | |
16. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB Start Blansko | 59:33 | + 11:12 | |
17. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 64:52 | + 16:31 | |
18. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 66:37 | + 18:16 | |
19. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 66:42 | + 18:21 | |
20. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 69:58 | + 21:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:59 | ||
2. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 47:20 | + 2:21 | |
3. | Munzar Martin | XPU7311 | PARDUBICE BIKERS | 48:59 | + 4:00 | |
4. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:56 | + 6:57 | |
5. | Linhart Tomáš | TSU8540 | LKT 80 Šumperk | 55:37 | + 10:38 | |
6. | Tomeš Radim | TZL7849 | SKOB Zlín | 58:42 | + 13:43 | |
7. | Vojtěch Richard | BLI7605 | MTBO Bludný kořen | 59:40 | + 14:41 | |
8. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 61:44 | + 16:45 | |
9. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | KOB Start Blansko | 68:39 | + 23:40 | |
10. | König Lukáš | SBK8001 | KOB Start Blansko | 72:00 | + 27:01 | |
Komín David | LME7401 | SK Los Mělník | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL’S ABND RACING TEAM | 42:27 | ||
2. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 47:48 | + 5:21 | |
3. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 47:57 | + 5:30 | |
4. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 50:11 | + 7:44 | |
5. | Král Jan | XBM6903 | PELL’S ABND RACING TEAM | 50:43 | + 8:16 | |
6. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | 51:07 | + 8:40 | |
7. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 52:39 | + 10:12 | |
8. | Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | 54:06 | + 11:39 | |
9. | Vraný Jiří | VLI7504 | Slavia Liberec orienteering | 55:15 | + 12:48 | |
10. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | SKOB Zlín | 56:00 | + 13:33 | |
11. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL’S ABND RACING TEAM | 56:03 | + 13:36 | |
12. | Ježek Zdenek | JIL7301 | OK Jilemnice | 59:07 | + 16:40 | |
13. | Ambrož Pavel | TBM7339 | KOS TJ Tesla Brno | 59:56 | + 17:29 | |
14. | Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 62:36 | + 20:09 | |
15. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 62:52 | + 20:25 | |
16. | Kunz Martin | GIG7100 | GIGANT Orienteering | 68:57 | + 26:30 | |
17. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 73:08 | + 30:41 | |
Pařízek Petr | SMR7001 | SNS Smržovka | DISK | |||
Svoboda Ivan | SMR6200 | SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejna Jiří | KNC6200 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:09 | ||
2. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 38:20 | + 0:11 | |
3. | Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 41:30 | + 3:21 | |
4. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 42:02 | + 3:53 | |
5. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 42:07 | + 3:58 | |
6. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB Start Blansko | 42:31 | + 4:22 | |
7. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 42:33 | + 4:24 | |
8. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 44:40 | + 6:31 | |
9. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 45:32 | + 7:23 | |
10. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 46:43 | + 8:34 | |
11. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 47:09 | + 9:00 | |
12. | Náhlovský David | TBM6512 | KOS TJ Tesla Brno | 47:52 | + 9:43 | |
13. | Doležal Josef | VAM6101 | OOB Vamberk | 50:25 | + 12:16 | |
14. | Peťovský Jan | SBK6201 | KOB Start Blansko | 56:19 | + 18:10 | |
15. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:20 | + 18:11 | |
16. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 59:38 | + 21:29 | |
17. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:48 | + 23:39 | |
18. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 61:54 | + 23:45 | |
19. | Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 67:34 | + 29:25 | |
20. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia Plzeň | 71:27 | + 33:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 25:11 | ||
2. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 30:44 | + 5:33 | |
3. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 32:19 | + 7:08 | |
4. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 32:52 | + 7:41 | |
5. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:55 | + 8:44 | |
6. | Vojtášek Jan | ABR5301 | A-team NOVO Bruntál | 39:59 | + 14:48 | |
7. | Kuchař Vladimír | BOR4902 | OK Jiskra Nový Bor | 43:40 | + 18:29 | |
8. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI & PINGUIN | 57:06 | + 31:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Petra | VPM7455 | KOS Slavia Plzeň | 43:48 | ||
2. | Ekl Jan | NNN | 49:17 | + 5:29 | ||
3. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 58:16 | + 14:28 | |
4. | Nagy Josef | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:54 | + 23:06 | ||
5. | Staňa Petra | OK Jiskra Nový Bor | 72:19 | + 28:31 | ||
6. | Králová Dana | XBM7650 | PELL’S ABND RACING TEAM | 78:20 | + 34:32 | |
7. | Matoušková Peta | MTBO Bludný kořen | 82:04 | + 38:16 | ||
8. | Knitlová Eva | OOB Vamberk | 87:32 | + 43:44 | ||
9. | Černá Petra | TJ Hostivice | 103:36 | + 59:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 29:05 | ||
2. | Horáková Kateřina | LDC0351 | KOB Děčín | 29:30 | + 0:25 | |
3. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:21 | + 5:16 | |
4. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 44:14 | + 15:09 | |
5. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 49:12 | + 20:07 | |
6. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI & PINGUIN | 51:41 | + 22:36 | |
7. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 54:56 | + 25:51 | |
8. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | MTBO ČZU Praha | 74:32 | + 45:27 | |
9. | Vozková Veronika | BLI | MTBO Bludný kořen | 83:15 | + 54:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 39:22 | ||
2. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 48:38 | + 9:16 | |
3. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 58:12 | + 18:50 | |
4. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:04 | + 22:42 | |
5. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 64:30 | + 25:08 | |
6. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 65:53 | + 26:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 39:01 | ||
2. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 41:23 | + 2:22 | |
3. | Jansová Doubravka | XPU9750 | PARDUBICE BIKERS | 48:20 | + 9:19 | |
4. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 50:08 | + 11:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 44:52 | ||
2. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 48:36 | + 3:44 | |
3. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 49:50 | + 4:58 | |
4. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 49:51 | + 4:59 | |
5. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 51:15 | + 6:23 | |
6. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 51:45 | + 6:53 | |
7. | Kurková Martina | SMR8850 | SNS Smržovka | 53:55 | + 9:03 | |
8. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 53:58 | + 9:06 | |
9. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 54:12 | + 9:20 | |
10. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 54:27 | + 9:35 | |
11. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 57:53 | + 13:01 | |
12. | Krejčíková Barbora | TZL8551 | SKOB Zlín | 58:37 | + 13:45 | |
13. | Tučková Dagmar | SPC8653 | SPORTICUS team | 65:55 | + 21:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 40:34 | ||
2. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 41:11 | + 0:37 | |
3. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 41:42 | + 1:08 | |
4. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 42:12 | + 1:38 | |
5. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:35 | + 2:01 | |
6. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 43:05 | + 2:31 | |
7. | Chromá Adéla | TBM8870 | KOS TJ Tesla Brno | 45:10 | + 4:36 | |
8. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 45:17 | + 4:43 | |
9. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 45:29 | + 4:55 | |
10. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 46:21 | + 5:47 | |
11. | Rychterová Dana | SMR6950 | SNS Smržovka | 46:38 | + 6:04 | |
12. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 46:59 | + 6:25 | |
13. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 47:18 | + 6:44 | |
14. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB Start Blansko | 47:57 | + 7:23 | |
15. | Seifertová Magda | TBM9150 | KOS TJ Tesla Brno | 48:18 | + 7:44 | |
16. | Fajtlová Jana | VPM8850 | KOS Slavia Plzeň | 48:40 | + 8:06 | |
17. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB TRETRA Praha | 48:56 | + 8:22 | |
18. | Jakobová Adélka | VSP9050 | USK Praha | 49:02 | + 8:28 | |
19. | Hanajová Káťa | SMR8451 | SNS Smržovka | 49:38 | + 9:04 | |
20. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 49:55 | + 9:21 | |
21. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 50:05 | + 9:31 | |
22. | Puchernová Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 50:11 | + 9:37 | |
23. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 52:03 | + 11:29 | |
24. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 52:49 | + 12:15 | |
25. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 53:45 | + 13:11 | |
26. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 56:02 | + 15:28 | |
27. | Kalošová TerKa | SMR8950 | SNS Smržovka | 56:24 | + 15:50 | |
28. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 57:36 | + 17:02 | |
29. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:11 | + 17:37 | |
30. | Königová Jana | SBK8661 | KOB Start Blansko | 58:35 | + 18:01 | |
31. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 58:54 | + 18:20 | |
32. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 59:54 | + 19:20 | |
33. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 60:02 | + 19:28 | |
34. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 61:31 | + 20:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | KOS TJ Tesla Brno | 44:07 | ||
2. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 44:28 | + 0:21 | |
3. | Bártíková Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 44:58 | + 0:51 | |
4. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 45:25 | + 1:18 | |
5. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 47:15 | + 3:08 | |
6. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 47:37 | + 3:30 | |
7. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 50:20 | + 6:13 | |
8. | Tomešová Steľa | TZL8251 | SKOB Zlín | 53:55 | + 9:48 | |
9. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 54:20 | + 10:13 | |
10. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 55:46 | + 11:39 | |
11. | Kadlecová Štěpánka | VEY9050 | YETTI & PINGUIN | 56:51 | + 12:44 | |
12. | Salingerová Anna | ZUP7750 | MTBO ČZU Praha | 57:49 | + 13:42 | |
13. | Nehasilová Petra | BOR8253 | OK Jiskra Nový Bor | 59:30 | + 15:23 | |
14. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 60:34 | + 16:27 | |
15. | Sedláková Hana | LIP7850 | SOS Mamuti z Lipovky | 61:59 | + 17:52 | |
16. | Hejnová Aneta | KNC9350 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:48 | + 19:41 | |
17. | Kratochvílová Lucie | VPM9251 | KOS Slavia Plzeň | 74:40 | + 30:33 | |
Buriánková Ivka | SMR7450 | SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 34:17 | ||
2. | Zápotocká Anna | VLI7250 | Slavia Liberec orienteering | 37:02 | + 2:45 | |
3. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia Plzeň | 38:20 | + 4:03 | |
4. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:24 | + 4:07 | |
5. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:27 | + 6:10 | |
6. | Ježková Romana | JIL7552 | OK Jilemnice | 41:55 | + 7:38 | |
7. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 43:03 | + 8:46 | |
8. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | KOB Start Blansko | 43:05 | + 8:48 | |
9. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 45:11 | + 10:54 | |
10. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB Start Blansko | 46:35 | + 12:18 | |
11. | Linhartová Martina | GIG7750 | GIGANT Orienteering | 47:18 | + 13:01 | |
12. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 51:04 | + 16:47 | |
13. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 55:00 | + 20:43 | |
14. | Ježková Hana | TUR6950 | OOB TJ Turnov | 59:50 | + 25:33 | |
15. | Klangová Bohumila | SBK7676 | KOB Start Blansko | 89:12 | + 54:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 29:30 | ||
2. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 32:38 | + 3:08 | |
3. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 34:09 | + 4:39 | |
4. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 36:57 | + 7:27 | |
5. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 45:15 | + 15:45 | |
6. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 45:41 | + 16:11 | |
7. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 52:08 | + 22:38 |