Kategorie: D40B
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 47:59 | |
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 55:09 | + 7:10 |
3. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:13 | + 7:14 |
4. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 55:58 | + 7:59 |
5. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:00 | + 8:01 |
6. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:43 | + 10:44 |
7. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 59:12 | + 11:13 |
8. | Eglin Irene | N117501 | N11 Neregistrovani | 60:09 | + 12:10 | |
9. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 61:17 | + 13:18 |
10. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:30 | + 13:31 |
11. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:43 | + 13:44 |
12. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:26 | + 15:27 |
13. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:20 | + 16:21 |
14. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 64:38 | + 16:39 |
15. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:08 | + 17:09 |
16. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 67:09 | + 19:10 |
17. | Burešová Kateřina | VLI7456 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:32 | + 19:33 |
18. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB ALFA Brno | 68:13 | + 20:14 |
19. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 68:37 | + 20:38 |
20. | Peteráčová Hyxová | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:59 | + 21:00 |
21. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 69:34 | + 21:35 |
22. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 70:47 | + 22:48 |
23. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 75:49 | + 27:50 |
24. | Tomandlová Radka | N017502 | N01 Neregistrovani | 77:39 | + 29:40 | |
25. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 82:51 | + 34:52 |
26. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 83:39 | + 35:40 |
27. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 83:56 | + 35:57 |
28. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 85:45 | + 37:46 |
29. | Nováková Markéta | RUM7451 | C | ZOOB Rumburk | 86:46 | + 38:47 |
30. | Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | 87:08 | + 39:09 |
31. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 88:20 | + 40:21 |
32. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:56 | + 41:57 |
33. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 90:19 | + 42:20 |
34. | Nekvasilová Monika | DKP7650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:07 | + 59:08 |
Synková Šárka | DOK7650 | C | OK Doksy | DISK | ||
Štemberová Iva | TJN7550 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |