Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petra Hájková | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 45:14 | ||
2. | Šárka Holasová | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 54:39 | + 9:25 | |
3. | Jana Kostková | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 55:06 | + 9:52 | |
Milada Holinková | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Vanda | AOP1551 | Orientační Běh Opava | 47:04 | ||
2. | Alena Polzerová | 0020001 | žádný | 58:11 | + 11:07 | |
3. | Polzarová Lenka | 58:48 | + 11:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Iva | AOP | 42:19 | |||
2. | Marie Gilíková | 0010001 | x | 79:37 | + 37:18 | |
3. | dory | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 91:44 | + 49:25 | |
4. | viky | AOP1154 | Orientační Běh Opava | 92:12 | + 49:53 | |
4. | rút | AOP1153 | Orientační Běh Opava | 92:12 | + 49:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karolína Rychlá | AOP0757 | Orientační Běh Opava | 28:28 | ||
2. | Barbora Holasová | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 31:56 | + 3:28 | |
3. | Alena Kovalčíková | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 32:05 | + 3:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Rychlý | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:20 | ||
2. | Tomáš Kovalčík | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 33:52 | + 1:32 | |
3. | Miroslav Hadač | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 36:43 | + 4:23 | |
4. | Tomáš Holas | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 52:37 | + 20:17 | |
5. | Karel Jurčák | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 61:03 | + 28:43 | |
6. | Vlastimil Liber | AOP6402 | Orientační Běh Opava | 64:46 | + 32:26 | |
Jiří Volný | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotůlek Vít | AOP1301 | Orientační Běh Opava | 35:08 | ||
2. | Vojtěch Rinka | AOP1202 | Orientační Běh Opava | 36:23 | + 1:15 | |
3. | Tomáš Liber | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 39:26 | + 4:18 | |
4. | Laifert Viktor | AOP1307 | Orientační Běh Opava | 46:43 | + 11:35 | |
5. | Laifert Hugo | AOP1308 | Orientační Běh Opava | 46:47 | + 11:39 | |
6. | Strouhal Matěj | AOP1305 | Orientační Běh Opava | 47:04 | + 11:56 | |
7. | Vít Podmol | AOP1501 | Orientační Běh Opava | 48:26 | + 13:18 | |
8. | Hladiš Teo | 52:51 | + 17:43 | |||
9. | Magda Krasnokutská | AOP7452 | Orientační Běh Opava | 54:34 | + 19:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Liber | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 30:12 | ||
2. | David Slaný | AOP0907 | Orientační Běh Opava | 38:51 | + 8:39 | |
3. | Podmol Ondřej | AOP1300 | 55:10 | + 24:58 | ||
4. | š Vojta | AOP1003 | Orientační Běh Opava | 88:31 | + 58:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samuel Klösel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 40:28 | ||
2. | Štěpán Holas | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 41:16 | + 0:48 | |
3. | Václav Klapetek | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 42:07 | + 1:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanislav Moravec | SOP5801 | OOB TJ Slezan Opava | 48:39 | ||
2. | Radek Hudeczek | OOP8000 | TJ Opava | 59:44 | + 11:05 |