Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2024 - stav po 2 závodech

Datum:
28.04.2024
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2024-05-04 775304.05.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2024-05-05 775405.05.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2024-06-01 774201.06.2024 Žebříček B-Morava VIC Ne Ne
2024-06-02 774302.06.2024 Žebříček B-Morava VIC Ne Ne
2024-06-22 774422.06.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček SKM Ne Ne
2024-06-23 774523.06.2024 Žebříček B-Morava SKM Ne Ne
2024-09-07 750307.09.2024 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2024-09-08 750408.09.2024 Český pohár, WRE, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
Nahrávám data...

D14B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Kubíčková Magdalena UOL1150 A 205.93 1. 104.19( 1)101.74( 1)
2 Beránková Kamila ZBM1152 A 199.17 2. 99.38( 2) 99.79( 2)
3 Jágrová Zuzana RBK1051 A 185.48 4. 87.98( 5) 97.50( 4)
4 Slámová Julie LCE1051 A 182.52 4. 95.38( 4) 87.14( 6)
5 Ryglová Beáta TBM1158 A 180.71 3. 82.24( 7) 98.47( 3)
6 Coufalová Thea ZBM1050 A 179.67 3. 96.42( 3) 83.25(11)
7 Václavková Amálie KON1079 A 169.27 6. 85.39( 6) 83.88( 8)
8 Juračáková Judita BFM1053 A 161.44 9. 78.05( 9) 83.39(10)
9 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 A 148.91 12. 66.21(12) 82.70(12)
10 Skupieńová Eliška SIT1151 B 147.20 11. 69.30(11) 77.90(16)
11 Eliášová Viktorie TBM1052 B 145.85 5. 48.77(19) 97.08( 5)
12 Pavelková Eva KSU1099 B 145.81 10. 72.50(10) 73.31(17)
13 Kotůlková Dorota AOP1150 B 140.82 13. 59.37(15) 81.45(13)
14 Kopecká Tereza UOL1050 B 137.50 8. 80.52( 8) 56.98(27)
15 Jordánová Nelly KSU1050 B 133.39 7. 46.73(21) 86.66( 7)
16 Vítková Kateřina PBM1152 B 131.56 14. 60.54(14) 71.02(20)
17 Schwabová Barbora TBM1188 B 126.06 13. 62.27(13) 63.79(26)
18 Urválková Anna TBM1177 B 126.01 16. 56.10(16) 69.91(23)
18 Králová Marie PBM1153 B 126.01 15. 47.90(20) 78.11(15)
20 Lipenská Jana Marie KON1191 B 124.53 9. 41.00(26) 83.53( 9)
21 Bokišová Johana AOP1051 B 118.76 18. 46.49(22) 72.27(18)
22 Broschová Alžběta RBK1151 B 118.02 18. 49.01(18) 69.01(25)
23 La Carbonara Noemi TBM1156 116.87 21. 45.99(23) 70.88(21)
24 Kadlecová Jolana BBM1052 116.01 14. 37.48(28) 78.53(14)
25 Chudíková Magdalena BFM1051 113.16 22. 42.42(24) 70.74(22)
26 Robotková Tereza PBM1150 96.42 27. 40.69(27) 55.73(28)
27 Malá Lucie TBM1165 92.45 19. 21.15(29) 71.30(19)
28 Luterová Laura PLU1051 84.28 17. 50.37(17) 33.91(29)
29 Šamárková Amélie AOP1052 69.77 24. 69.77(24)
30 Burešová Sofie BFM1153 41.86 25. 41.86(25) 0.00(30)

D16B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Růžičková Žofie TZL0953 A 203.15 1. 101.10( 1)102.05( 1)
2 Hubáčková Sabina LCE0851 A 197.60 2. 96.60( 4)101.00( 2)
3 Štěpánková Anna VIC0956 A 195.68 3. 98.73( 3) 96.95( 3)
4 Rotková Veronika ZBM0854 A 194.34 2. 100.17( 2) 94.17( 5)
5 Kawuloková Tereza TRI0956 B 173.34 4. 76.65( 7) 96.69( 4)
6 Pinkavová Eliška JPV0850 B 161.40 5. 86.42( 5) 74.98( 8)
7 Kubíčková Lucie VIC0952 B 158.18 6. 85.68( 6) 72.50(10)
8 Kočová Klára ZBM0850 B 154.24 6. 67.86(13) 86.38( 6)
9 Skřivanková Anna TBM0853 B 150.27 7. 64.80(15) 85.47( 7)
10 Cymorková Julie TRI0953 B 135.63 10. 72.66(10) 62.97(12)
11 Kranzler Stella Marie SSU0950 B 132.82 11. 71.38(11) 61.44(13)
12 Lázničková Alžběta TZL0858 B 127.30 14. 66.77(14) 60.53(15)
13 Křížová Amálie UOL0953 B 122.83 11. 59.30(17) 63.53(11)
14 Burešová Eliška BFM0955 B 113.98 14. 52.71(19) 61.27(14)
15 Máchová Barbora BFM0952 B 113.78 16. 61.08(16) 52.70(18)
16 Peňázová Charlotte TBM0860 B 102.43 8. 76.23( 8) 26.20(22)
17 Stratilová Barbora PBM0953 99.13 16. 39.77(20) 59.36(16)
18 Walaská Klára TRI0950 94.97 12. 68.25(12) 26.72(21)
19 Byrtusová Klára SIT0851 89.92 18. 56.20(18) 33.72(20)
20 Burdová Hana STE0852 75.65 9. 75.65( 9)
21 Vrbková Adéla TBM0851 74.93 9. 74.93( 9)
22 Kučerová Tereza ZBM0957 55.92 17. 55.92(17)
23 Klöslová Sofie AOP0854 40.38 19. 40.38(19)

D18B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Čudková Kristýna MOV0654 A 207.76 1. 106.23( 1)101.53( 1)
2 Gallo Natálie AOP0652 A 203.10 2. 104.03( 2) 99.07( 3)
3 Šaňáková Marie UOL0651 A 160.80 4. 73.60(11) 87.20( 4)
4 Přikrylová Jana JPV0652 B 159.61 5. 83.21( 5) 76.40( 6)
5 Balvanová Vendula JPV0750 B 146.71 5. 68.79(12) 77.92( 5)
6 Juřinová Adéla KSU0650 B 143.91 3. 89.74( 3) 54.17(10)
7 Polcrová Karolína JPV0754 B 139.24 8. 74.67( 9) 64.57( 8)
8 Richtrová Ema SSU0753 B 134.25 8. 80.01( 8) 54.24( 9)
9 Přikrylová Ivana JPV0653 B 129.95 7. 62.71(13) 67.24( 7)
10 Kovalčíková Nela TZL0757 B 124.04 9. 74.67( 9) 49.37(11)
11 Kurečková Klára TBM0667 B 99.40 2. 99.40( 2)
12 Burdová Helena UOL0656 B 88.02 4. 88.02( 4)
13 Smýkalová Eliška KSU0676 82.74 6. 82.74( 6)
14 Finstrlová Lucie ZBM0651 80.18 7. 80.18( 7)
15 Hiklová Eva ZBM0755 62.59 12. 37.59(14) 25.00(12)
16 Rozsívalová Adéla KON0760 29.25 13. 25.33(15) 3.92(13)

D20B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Pinkavová Hana JPV0551 A 189.46 2. 96.67( 2) 92.79( 2)
2 Janečková Adéla PLU0452 B 176.95 1. 76.95( 4)100.00( 1)
3 Lubrichová Veronika PLU0453 B 174.63 1. 100.00( 1) 74.63( 3)
4 Plachá Aneta JPV0555 148.88 3. 86.65( 3) 62.23( 4)
5 Vojkůvková Hana MOV0552 35.69 5. 35.69( 5)

D40B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Dittrichová Andrea SKM7750 205.04 1. 100.00( 1)105.04( 2)
2 Plachá Andrea JPV7676 172.01 2. 86.41( 2) 85.60( 3)
3 Drábková Kateřina HLV8451 133.84 3. 67.97( 3) 65.87( 5)
4 Létalová Soňa SFM8252 109.37 1. 109.37( 1)
5 Slámová Alena LCE8253 97.65 4. 66.45( 4) 31.20( 7)
6 Kubíčková Eva UOL7752 86.15 4. 16.71( 5) 69.44( 4)
7 Červinková Jana BFM8052 65.42 6. 65.42( 6)

D45B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Janíková Marie ZBM7852 225.67 1. 116.41( 1)109.26( 1)
2 Kundratová Jana TZL7350 180.44 2. 92.63( 2) 87.81( 3)
3 Máchová Markéta BFM7753 136.62 3. 90.96( 3) 45.66( 8)
4 Nešporová Barbora TZL7652 129.35 5. 70.70( 6) 58.65( 5)
5 Kroutilová Eva TBM7861 123.43 6. 67.12( 8) 56.31( 6)
6 Gottwaldová Hana JPV7551 110.40 4. 42.39(11) 68.01( 4)
7 Hubáčková Dagmar LCE6569 102.93 2. 102.93( 2)
8 Švidrnochová Hana OOP7751 101.87 7. 48.06(10) 53.81( 7)
9 Balvanová Martina JPV7777 96.55 9. 52.74( 9) 43.81( 9)
10 Poláčková Monika JPV7552 82.55 4. 82.55( 4)
11 Chmelářová Radka JPV7650 74.16 5. 74.16( 5)
12 Burešová Petra BFM7855 69.15 7. 69.15( 7)
13 Lubrichová Eva STE7556 44.16 10. 20.23(12) 23.93(10)

D50B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Kubáňová Jana TBM7275 188.90 2. 94.62( 2) 94.28( 2)
2 Hanousková Michaela KON7474 183.75 1. 100.00( 1) 83.75( 3)
3 Slavíková Lenka TVR7350 175.66 1. 75.66( 3)100.00( 1)
4 Procházková Martina SOP7351 47.21 4. 11.85( 4) 35.36( 4)

D55B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Kociánová Eva OOP6750 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Lázničková Marcela TZL6751 136.34 2. 68.36( 2) 67.98( 4)
3 Štorková Simona JPV6556 116.28 3. 56.14( 3) 60.14( 5)
4 Jarošová Petra JPV6666 95.24 2. 95.24( 2)
5 Uchytilová Jana JPV6677 75.78 3. 75.78( 3)

D60B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Denysenko Tamara TRI6150 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Králová Zdenka SSU6091 159.91 2. 82.13( 2) 77.78( 2)
3 Krejčíková Monika TZL6262 76.79 3. 56.73( 3) 20.06( 3)

D75B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

H14B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Dittrich Matouš SKM1000 A 209.70 1. 106.12( 1)103.58( 2)
2 Pekárek David TZL1000 A 198.28 1. 93.78( 3)104.50( 1)
3 Lutera Oliver PLU1001 A 183.00 4. 91.24( 4) 91.76( 4)
4 Mašláň Prokop TZL1005 A 178.69 2. 100.10( 2) 78.59(12)
5 Kozák Vojtěch TBM1101 A 176.32 5. 85.15( 8) 91.17( 5)
6 Bárta Ladislav RBK1101 A 176.14 5. 91.18( 5) 84.96( 9)
7 Štábl Vít KSU1100 A 164.72 7. 86.63( 7) 78.09(13)
8 Hikl Martin ZBM1104 A 161.03 7. 73.63( 9) 87.40( 7)
9 Mrkvica Jan ZLH1100 B 160.83 3. 68.91(14) 91.92( 3)
10 Koutný Ondřej JPV1001 B 160.23 6. 70.32(12) 89.91( 6)
11 Čeřovský Filip KON1010 B 156.63 8. 71.33(11) 85.30( 8)
12 Koča František ZBM1100 B 154.83 10. 72.63(10) 82.20(10)
13 Kopáč František ZBM1105 B 152.23 11. 70.20(13) 82.03(11)
14 Hubáček Marián LCE1111 B 144.59 15. 68.26(15) 76.33(15)
15 Lýsek Štěpán UOL1203 B 136.99 14. 59.57(17) 77.42(14)
16 Mička Gabriel Felix TZL1008 B 115.39 18. 47.28(19) 68.11(18)
17 Macka Sebastián LCE1112 B 110.34 16. 64.53(16) 45.81(21)
18 Svoboda Adam PBM1001 B 110.15 16. 40.19(20) 69.96(16)
19 Fišer Petr TZL1004 102.78 17. 33.16(22) 69.62(17)
20 Pěček Tobiáš SKM1100 88.34 6. 88.34( 6)
21 Kubáň Patrik TBM1001 80.25 18. 48.11(18) 32.14(25)
22 Kawulok Matyáš SIT1201 78.96 20. 21.41(24) 57.55(20)
23 Berger Tomáš MOV1002 73.36 21. 37.53(21) 35.83(23)
24 Rozsíval Martin KON1022 67.61 19. 67.61(19)
25 Marek Martin STE1100 57.06 23. 24.42(23) 32.64(24)
26 Hájek Vojtěch TBM1201 37.17 22. 37.17(22)
27 Růžička Hubert TZL1106 10.42 26. 0.00(26) 10.42(26)
28 Báňa Martin PBM1102 9.06 25. 9.06(25) 0.00(28)
29 Jahudka Štěpán TZL1101 3.97 27. 0.00(28) 3.97(27)

H16B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Denemarek Max PBM0800 A 200.34 1. 103.63( 1) 96.71( 3)
2 Jahudka Tomáš TZL0815 A 190.52 4. 94.27( 4) 96.25( 4)
3 Bruk Lukáš TRI0901 A 189.36 2. 99.44( 2) 89.92( 8)
4 Malý Matyáš TBM0910 A 188.53 5. 92.92( 5) 95.61( 6)
5 Heiser Matěj SSU0900 B 187.93 1. 85.62( 8)102.31( 1)
6 Mrkvica Václav ZLH0800 B 183.75 7. 88.92( 7) 94.83( 7)
7 Toman Matěj ZBM0919 B 183.17 3. 96.93( 3) 86.24( 9)
8 Máčala Antonín STE0811 B 176.46 2. 75.48(12)100.98( 2)
9 Florian Radek ZBM0905 B 169.70 6. 90.16( 6) 79.54(12)
10 Doušek Vilém TBM0904 B 164.20 5. 68.36(14) 95.84( 5)
11 Lipenský Matouš KON0830 B 145.88 10. 60.60(18) 85.28(10)
12 Eliášek Patrik ZBM0814 B 143.90 11. 76.62(11) 67.28(17)
13 Barták Petr UOL0805 B 142.37 9. 82.25( 9) 60.12(21)
14 Slaný David AOP0907 B 137.71 10. 80.20(10) 57.51(22)
15 Létal Jonáš SFM0901 B 135.60 13. 61.02(17) 74.58(13)
16 Svoboda Jakub PBM0901 B 131.65 15. 63.40(15) 68.25(16)
17 Fanta Maxmilian UOL0902 B 123.41 16. 62.19(16) 61.22(20)
18 Vojkovský Václav TRI0800 B 117.05 13. 71.48(13) 45.57(25)
19 Červinka Ondřej BFM0806 B 115.04 14. 41.10(20) 73.94(14)
20 Kožnárek Pavel PLU0902 105.21 18. 39.12(21) 66.09(18)
21 Bruk Tomáš TRI0900 95.57 19. 49.50(19) 46.07(24)
22 Turek Josef SSU0904 94.36 15. 21.75(25) 72.61(15)
23 Svirák Benjamin TBM0915 85.34 19. 23.56(24) 61.78(19)
24 Pánek Antonín SSU0901 82.30 11. 82.30(11)
25 Mikula Marek TBM0902 77.37 22. 30.15(22) 47.22(23)
26 Zřídkaveselý Martin PBM0808 29.62 23. 29.62(23)
27 Kohoutek Jakub AOP0908 18.58 26. 0.00(26) 18.58(26)

H18B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Komenda Jakub PBM0712 A 198.95 2. 97.97( 3)100.98( 2)
2 Mudrák Daniel TBM0629 A 195.05 2. 98.05( 2) 97.00( 3)
3 Koča Vojtěch ZBM0602 A 192.90 4. 96.33( 4) 96.57( 4)
4 Čech Radan TBM0611 B 188.15 1. 103.98( 1) 84.17( 8)
5 Huleja Martin TZL0604 B 172.94 5. 79.74( 6) 93.20( 5)
6 Vojvodík Eduard MOV0600 B 163.84 6. 72.95( 7) 90.89( 6)
7 Veselý Štěpán VIC0712 B 159.37 7. 72.76( 9) 86.61( 7)
8 Volkov Maksym TRI0708 B 157.73 5. 79.94( 5) 77.79( 9)
9 Plachý Ondřej JPV0707 B 142.57 10. 68.10(11) 74.47(10)
10 Eliáš Vojtěch TBM0604 B 141.15 10. 69.95(10) 71.20(11)
11 Kundrata Vít TZL0700 B 138.59 8. 72.89( 8) 65.70(12)
12 Krupa Jan TRI0706 B 122.47 12. 66.82(12) 55.65(15)
13 Pánek Ondřej SSU0702 119.98 14. 63.80(14) 56.18(14)
14 Pernička Václav TZL0602 102.02 1. 102.02( 1)
15 Václavík Vojtěch TZL0711 99.41 13. 41.83(15) 57.58(13)
16 Macek Vojtěch ASU0748 64.55 13. 64.55(13)

H20B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Dvořáček Michal ZBM0513 A 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Klapetek Václav AOP0503 B 162.57 2. 81.53( 4) 81.04( 2)
3 Mrózek Paweł TRI0401 B 134.80 2. 85.61( 2) 49.19( 3)
4 Klösel Samuel AOP0504 B 103.46 5. 78.51( 5) 24.95( 5)
5 Zádrapa Marian Petr MOV0503 83.88 3. 83.88( 3)
6 Krupa Jakub TRI0404 43.20 4. 43.20( 4)

H35B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Mrkvica Petr ZLH7800 204.27 1. 100.00( 1)104.27( 2)
2 Pavlas Radek TZL8503 193.47 1. 86.26( 3)107.21( 1)
3 Vlček Jiří VIC7700 175.06 2. 86.54( 2) 88.52( 3)
4 Sláma Lumír LCE8103 160.96 4. 74.03( 4) 86.93( 4)
5 Kubíček Petr VIC7801 122.78 5. 57.09( 5) 65.69( 6)
6 Marek Martin VIC7624 77.78 5. 77.78( 5)

H40B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Dittrich Pavel SKM7501 209.33 1. 108.29( 1)101.04( 2)
2 Brosch Petr RBK7111 196.44 1. 92.83( 3)103.61( 1)
3 Walaski Antonín TRI8006 182.27 3. 86.92( 4) 95.35( 3)
4 Volkov Alexander TRI8002 170.67 5. 80.65( 5) 90.02( 5)
5 Vojvodík Martin MOV7400 157.06 4. 65.97(10) 91.09( 4)
6 Kawulok Marek SIT8001 156.10 6. 68.31( 8) 87.79( 6)
7 Bárta Ladislav RBK7802 146.30 7. 67.33( 9) 78.97( 7)
8 Otrusina Jiří JPV8201 98.88 2. 98.88( 2)
9 Ošmera Jakub SKM7800 73.85 6. 73.85( 6)
10 Rytíř Michal SKM7325 71.41 7. 71.41( 7)

H45B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Marek Antonín STE7501 124.34 1. 24.34( 3)100.00( 1)
2 Ehl Jiří TBM7701 100.00 1. 100.00( 1)
3 Burda Tomáš STE7600 37.01 2. 37.01( 2)
4 Pátek Richard PBM7609 3.01 4. 3.01( 4)

H50B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Fiala Jan ZBM7205 210.66 1. 110.66( 1)100.00( 1)
2 Pernička Petr TZL7336 203.57 2. 106.23( 2) 97.34( 2)
3 Komenda Kamil PBM7201 163.72 3. 81.51( 4) 82.21( 3)
4 Svěchota Milan MOV7202 140.87 4. 73.96( 5) 66.91( 4)
5 Macek Karel ASU7102 83.11 3. 83.11( 3)
6 Silnoušek Jiří STE7200 57.23 5. 52.04( 6) 5.19( 5)

H55B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Grepl Ladislav KON6111 200.60 1. 96.52( 4)104.08( 1)
2 Pavlík Radek ASU6849 196.24 2. 94.58( 5)101.66( 2)
3 Navrátil Václav KON6427 195.68 2. 101.42( 2) 94.26( 3)
4 Slavík Tomáš TVR6800 195.50 1. 101.57( 1) 93.93( 4)
5 Podmolík Tomáš TZL6915 183.04 3. 97.01( 3) 86.03( 5)
6 Pernica Jiří UOL6501 144.21 6. 70.60( 6) 73.61( 6)
7 Kubíček Jiří UOL6500 128.37 7. 69.43( 7) 58.94( 7)
8 Plachý Martin JPV6515 96.81 8. 61.73( 8) 35.08( 9)
9 Láznička Libor TZL6701 62.53 10. 29.92(10) 32.61(10)
10 Krejčík Zbyněk TZL5704 58.33 9. 36.92( 9) 21.41(11)
11 Svoboda Martin BFM6701 37.09 8. 37.09( 8)

H60B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Ryšavý Jiří OOP5803 156.47 2. 96.02( 2) 60.45( 4)
2 Valenta Jiří SSU6301 146.35 1. 100.00( 1) 46.35( 5)
3 Hepnar Luboš STE6307 100.00 1. 100.00( 1)
4 Chmelař Miroslav JPV6217 82.04 2. 82.04( 2)
5 Maceček Otakar MOV6102 67.72 3. 67.72( 3)

H65B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Juřeník Josef MOV5201 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Lužný Josef VIC5711 188.25 2. 88.50( 2) 99.75( 2)

H70B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Jurčák Karel SOP5101 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Jelínek Vít TZL5102 175.20 2. 99.29( 2) 75.91( 2)
3 Pospíšil Karel TVR5000 156.23 3. 96.51( 3) 59.72( 4)
4 Zeman Ludvík BFM5301 103.00 3. 35.50( 4) 67.50( 3)
5 Ševčík Břetislav OOP5001 25.18 5. 25.18( 5)

H75B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
1 Vlach Oldřich BOV4403 201.41 1. 100.00( 1)101.41( 1)
2 Toman Stanislav SBR4801 196.29 2. 95.30( 2)100.99( 2)
3 Peška Antonín HLV4801 170.70 3. 85.14( 3) 85.56( 4)
4 Skácel Jaroslav KON4617 152.98 4. 67.63( 4) 85.35( 5)
5 Novotný Stanislav ZLH4800 97.60 3. 97.60( 3)
6 Mrkvica Miroslav ZLH4600 65.84 5. 25.05( 5) 40.79( 6)