Klubová startovka
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Klub | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 00 | Noubaer David | 0110006 | 2081370 | ZŠ Bedihošť | H9 |
11:01 | 01 | Foretová Tereza | 0080008 | 4617013 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | D9 |
11:01 | 01 | Janečková Adéla | 0020021 | 8517451 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | DS |
11:02 | 02 | Kratochvíl David | 0220001 | 8014494 | zŠ Majovského Prostějov | H7 |
11:03 | 03 | Müllerová Marie | 0100001 | 8076633 | SzŠ a VOzŠ Šumperk | DS |
11:04 | 04 | Macek Vojtěch | 0070006 | 8140925 | Gymnázium zábřeh | H9 |
11:05 | 05 | Skácelová Hana | 0090024 | 4706 | Slovanské gymnázium Olomouc | DS |
11:06 | 06 | Vykopal Matouš | 0090019 | 2221507 | Slovanské gymnázium Olomouc | H7 |
11:06 | 06 | Beneš Jan | 0180008 | 4740 | zŠ Řezníčkova Olomouc | H9 |
11:07 | 07 | Pelantová Sára | 0070005 | 426313 | Gymnázium zábřeh | D9 |
11:07 | 07 | Klapková Anežka | 0020022 | 2127525 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | DS |
11:08 | 08 | Zendulka Jiří | 0180003 | 4655901 | zŠ Řezníčkova Olomouc | H7 |
11:08 | 08 | Knapek Tomáš | 0110004 | 2127879 | ZŠ Bedihošť | H9 |
11:09 | 09 | Černá Marie | 0020012 | 4617020 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | D9 |
11:09 | 09 | Reichlová Anežka | 0240001 | 995800 | Střední škola stavební Horstav | DS |
11:10 | 10 | Zapletal Jan | 0040013 | 4617024 | FzŠ Hálkova Olomouc | H5 |
11:10 | 10 | Macek Vojtěch | 0060004 | 337909 | Gymnázium Šumperk | H7 |
11:10 | 10 | Kožnárek Pavel | 0230002 | 2061817 | Gymnázium J. Wolkera Prostějov | H9 |
11:11 | 11 | Vašková Edita | 0080007 | 4617007 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | D9 |
11:12 | 12 | Griga Richard | 0170006 | 2051506 | zŠ Plumlov | H5 |
11:12 | 12 | Polák Vít | 0090020 | 2221508 | Slovanské gymnázium Olomouc | H7 |
11:12 | 12 | Marek Jan | 0020016 | 4716 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | H9 |
11:13 | 13 | Zapletalová Anna | 0030009 | 8410771 | zšG Konice | D9 |
11:13 | 13 | Mazánková Alena | 0060019 | 4703 | Gymnázium Šumperk | DS |
11:14 | 14 | Lexman Martin | 0210005 | 920687 | zŠ B.Němcové zábřeh | H5 |
11:14 | 14 | Černý Jan | 0020006 | 337904 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | H7 |
11:14 | 14 | Reichel Ondřej | 0070004 | 4726 | Gymnázium zábřeh | H9 |
11:15 | 15 | Tinková Barbora | 0110002 | 8501548 | ZŠ Bedihošť | D9 |
11:15 | 15 | Polcrová Karolína | 0020023 | 8501874 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | DS |
11:16 | 16 | Václavek Alois | 0030004 | 8014559 | zšG Konice | H5 |
11:16 | 16 | Kupilík Vít | 0070003 | 2420060 | Gymnázium zábřeh | H7 |
11:16 | 16 | Hohn Roman | 0210007 | 337901 | zŠ B.Němcové zábřeh | H9 |
11:17 | 17 | Bublová Matylda | 0130001 | 2045237 | zŠ Brodeku u Přerova | D3 |
11:17 | 17 | Chammas Viktoria | 0020015 | 8500476 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | D9 |
11:17 | 17 | Pořízková Julie | 0100002 | 4709 | SzŠ a VOzŠ Šumperk | DS |
11:18 | 18 | Vala Karel | 0210004 | 52556 | zŠ B.Němcové zábřeh | H5 |
11:18 | 18 | Marek Martin | 0050006 | 2073656 | Gymnázium Šternberk | H7 |
11:18 | 18 | Szostek Jakub | 0060007 | 2653449 | Gymnázium Šumperk | H9 |
11:19 | 19 | Cwienczek Magdaléna | 0040006 | 4655891 | FzŠ Hálkova Olomouc | D3 |
11:19 | 19 | Kvášová Kateřina | 0180005 | 2133904 | zŠ Řezníčkova Olomouc | D7 |
11:19 | 19 | Pospíšilová Kristýna | 0070010 | 4617017 | Gymnázium zábřeh | D9 |
11:19 | 19 | Vavříková Tereza | 0060016 | 2653465 | Gymnázium Šumperk | DS |
11:20 | 20 | Lýsek Štěpán | 0040011 | 2113056 | FzŠ Hálkova Olomouc | H5 |
11:20 | 20 | Brablec Václav | 0020019 | 4724 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | H9 |
11:21 | 21 | Rýznarová Berenika | 0060006 | 4655910 | Gymnázium Šumperk | D7 |
11:21 | 21 | Mašková Helena | 0090021 | 4617018 | Slovanské gymnázium Olomouc | D9 |
11:22 | 22 | Baník Matyáš | 0210003 | 4617022 | zŠ B.Němcové zábřeh | H5 |
11:22 | 22 | Lutera Oliver | 0170001 | 8085198 | zŠ Plumlov | H7 |
11:22 | 22 | Hobza Pavel | 0090023 | 4735 | Slovanské gymnázium Olomouc | H9 |
11:23 | 23 | Hanzelová Sandra | 0090018 | 4655902 | Slovanské gymnázium Olomouc | D7 |
11:23 | 23 | Zindulková Štěpánka | 0060015 | 4699 | Gymnázium Šumperk | DS |
11:24 | 24 | Navrátil Vojtěch | 0200001 | 2141940 | zŠ Těšetice | H5 |
11:24 | 24 | Juran Ondřej | 0090016 | 53670 | Slovanské gymnázium Olomouc | H7 |
11:24 | 24 | Jaroměřský Nicolas | 0070007 | 433095 | Gymnázium zábřeh | H9 |
11:25 | 25 | Rochovanská Štěpánka | 0210001 | 2212020 | zŠ B.Němcové zábřeh | D3 |
11:25 | 25 | Juříčková Lucie | 0100004 | 4711 | SzŠ a VOzŠ Šumperk | DS |
11:26 | 26 | Zavadil Jakub | 0040015 | 4617016 | FzŠ Hálkova Olomouc | H5 |
11:26 | 26 | Fanta Maxmilián | 0150001 | 8196051 | zŠ Svatý Kopeček | H7 |
11:26 | 26 | Rozkošný Matěj | 0080011 | 4728 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | H9 |
11:27 | 27 | Vojnarová Běla | 0040010 | 4655897 | FzŠ Hálkova Olomouc | D3 |
11:27 | 27 | Burgetová Eliška | 0020004 | 4655903 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | D7 |
11:27 | 27 | Hýblová Eliška | 0110001 | 8226380 | ZŠ Bedihošť | D9 |
11:27 | 27 | Přikrylová Jana | 0230004 | 8013963 | Gymnázium J. Wolkera Prostějov | DS |
11:28 | 28 | Reichl Vojtěch | 0170005 | 682687 | zŠ Plumlov | H5 |
11:28 | 28 | Čeřovský Filip | 0230001 | 8008300 | Gymnázium J. Wolkera Prostějov | H7 |
11:28 | 28 | Tomášek Josef | 0140001 | 2106723 | zŠ Dolany | H9 |
11:29 | 29 | Rochovanská Eliška | 0210002 | 2012014 | zŠ B.Němcové zábřeh | D3 |
11:29 | 29 | Hanáková Dorota | 0150002 | 2122262 | zŠ Svatý Kopeček | D7 |
11:29 | 29 | Applová Gabriela | 0070009 | 4617004 | Gymnázium zábřeh | D9 |
11:29 | 29 | Konečná Julie | 0060017 | 2053569 | Gymnázium Šumperk | DS |
11:30 | 30 | Lipenský Jan František | 0030003 | 2771942 | zšG Konice | H5 |
11:30 | 30 | Pelcl Ondřej | 0090009 | 337913 | Slovanské gymnázium Olomouc | H7 |
11:30 | 30 | Barták Petr | 0090001 | 8162825 | Slovanské gymnázium Olomouc | H9 |
11:30 | 30 | Schaffer Matěj | 0090008 | 4696 | Slovanské gymnázium Olomouc | HS |
11:31 | 31 | Hricová Eliška | 0180001 | 4655898 | zŠ Řezníčkova Olomouc | D7 |
11:31 | 31 | Zaoralová Eliška | 0060011 | 8482588 | Gymnázium Šumperk | D9 |
11:31 | 31 | Holinková Viktorie | 0100003 | 4710 | SzŠ a VOzŠ Šumperk | DS |
11:32 | 32 | Mohyla René | 0040012 | 4617023 | FzŠ Hálkova Olomouc | H5 |
11:32 | 32 | Holinka Jakub | 0210006 | 4785 | zŠ B.Němcové zábřeh | H9 |
11:32 | 32 | Hrubý Ondřej | 0080004 | 4692 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | HS |
11:33 | 33 | Zimmermannová Martina | 0020002 | 4655896 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | D7 |
11:33 | 33 | Burdová Hana | 0050002 | 2112745 | Gymnázium Šternberk | D9 |
11:33 | 33 | Bartáková Veronika | 0090014 | 2133908 | Slovanské gymnázium Olomouc | DS |
11:34 | 34 | Hubík Hubert | 0170004 | 8009528 | zŠ Plumlov | H5 |
11:34 | 34 | Charamza Vít | 0180006 | 2100988 | zŠ Řezníčkova Olomouc | H7 |
11:34 | 34 | Richtr František | 0060010 | 2001965 | Gymnázium Šumperk | H9 |
11:34 | 34 | Šperlich Jan | 0060012 | 8680405 | Gymnázium Šumperk | HS |
11:35 | 35 | Řoutil Matěj | 0040004 | 4655907 | FzŠ Hálkova Olomouc | H3 |
11:35 | 35 | Kyjevská Kateřina | 009025 | 4707 | Slovanské gymnázium Olomouc | D7 |
11:35 | 35 | Moskalová Alexandra | 0080009 | 4617010 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | D9 |
11:35 | 35 | Benešová Anežka | 0030011 | 1000509 | zšG Konice | DS |
11:36 | 36 | Křiklava Ondřej | 0040014 | 4617014 | FzŠ Hálkova Olomouc | H5 |
11:36 | 36 | Matoušek Jan | 0050007 | 8022645 | Gymnázium Šternberk | H7 |
11:36 | 36 | Novotný Jakub | 0080012 | 7005170 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | H9 |
11:37 | 37 | Kropáček Šimon | 0010001 | 2143381 | zŠ Mladějovice | H3 |
11:37 | 37 | Chehil Sofiia | 0180002 | 4655904 | zŠ Řezníčkova Olomouc | D7 |
11:37 | 37 | Stejskalová Klára | 0070012 | 4617001 | Gymnázium zábřeh | D9 |
11:38 | 38 | Macek Václav | 0260001 | 886264 | zŠ Skalička | H5 |
11:38 | 38 | Rozsíval Martin | 0030006 | 2090866 | zšG Konice | H7 |
11:38 | 38 | Kropáček Matěj | 0050005 | 2143386 | Gymnázium Šternberk | H9 |
11:38 | 38 | Kučera Martin | 0020027 | 4688 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | HS |
11:39 | 39 | Lýsková Terezie | 0090012 | 2219078 | Slovanské gymnázium Olomouc | D7 |
11:39 | 39 | Matoušková Johana | 0050008 | 8022633 | Gymnázium Šternberk | D9 |
11:40 | 40 | Ryszkowski Ondřej | 0060003 | 8063071 | Gymnázium Šumperk | H7 |
11:40 | 40 | Kopecký Filip | 0070013 | 4721 | Gymnázium zábřeh | H9 |
11:40 | 40 | Buchta David | 0050001 | 2087799 | Gymnázium Šternberk | HS |
11:41 | 41 | Jiráček Ondřej | 0120001 | 4617006 | zŠ Bělkovice-Laštany | H3 |
11:41 | 41 | Gottwaldová Anna | 0230003 | 8402009 | Gymnázium J. Wolkera Prostějov | D7 |
11:41 | 41 | Pinkavová Eliška | 0080006 | 8113502 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | D9 |
11:42 | 42 | Neoral Ondřej | 0260002 | 4697 | zŠ Skalička | H5 |
11:42 | 42 | Swaczyna Šimon | 0090013 | 2224157 | Slovanské gymnázium Olomouc | H7 |
11:42 | 42 | Turek Josef | 0060009 | 1406132 | Gymnázium Šumperk | H9 |
11:42 | 42 | Štábl Patrik | 0060014 | 8670783 | Gymnázium Šumperk | HS |
11:43 | 43 | Baše Jan | 0040002 | 4617029 | FzŠ Hálkova Olomouc | H3 |
11:43 | 43 | Tomášková Anna | 0050009 | 8183015 | Gymnázium Šternberk | D7 |
11:43 | 43 | Mikulová Viktorie Anna | 0090011 | 4617015 | Slovanské gymnázium Olomouc | D9 |
11:43 | 43 | Šaňáková Marie | 0090007 | 8226335 | Slovanské gymnázium Olomouc | DS |
11:44 | 44 | Ficek Eduard | 0060002 | 2653482 | Gymnázium Šumperk | H7 |
11:44 | 44 | Mlčoch Michael | 0020017 | 4717 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | H9 |
11:44 | 44 | Koukal Jakub | 0020028 | 8501410 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | HS |
11:45 | 45 | Kryl Jan Matěj | 0190001 | 4617019 | zŠ Svatoplukova Šternberk | H3 |
11:45 | 45 | Pelantová Nicol | 0070001 | 4655912 | Gymnázium zábřeh | D7 |
11:45 | 45 | Otrubová Karolína | 0020011 | 8061460 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | D9 |
11:45 | 45 | Smýkalová Eliška | 0060018 | 2067336 | Gymnázium Šumperk | DS |
11:46 | 46 | Plachý Matyáš | 0020010 | 8026571 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | H7 |
11:46 | 46 | Pavlas Matyáš | 0090004 | 2148144 | Slovanské gymnázium Olomouc | H9 |
11:46 | 46 | Štorek Jan | 0230007 | 8440505 | Gymnázium J. Wolkera Prostějov | HS |
11:47 | 47 | Navrátil Martin | 0040005 | 4617025 | FzŠ Hálkova Olomouc | H3 |
11:47 | 47 | Václavková Amálie | 0030008 | 8013874 | zšG Konice | D7 |
11:47 | 47 | Otrubová Anna | 0020025 | 8667550 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | DS |
11:48 | 48 | Tempír Lukáš | 025001 | 8196079 | Scio škola Olomouc | H7 |
11:48 | 48 | Heiser Matěj | 0060008 | 8409866 | Gymnázium Šumperk | H9 |
11:48 | 48 | Robenek Jiří | 0090005 | 2148147 | Slovanské gymnázium Olomouc | HS |
11:48 | 48 | Čeřovská Eliška | 0030001 | 8116677 | zšG Konice | D5 |
11:49 | 49 | Hubík Radan | 0170007 | 8107760 | zŠ Plumlov | H3 |
11:49 | 49 | Vaculková Anna | 0180004 | 4655905 | zŠ Řezníčkova Olomouc | D7 |
11:49 | 49 | Burdová Helena | 0050003 | 8516424 | Gymnázium Šternberk | DS |
11:50 | 50 | Zavadil Kristián | 0090022 | 4729 | Slovanské gymnázium Olomouc | H9 |
11:50 | 50 | Otruba František | 0020026 | 8667537 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | HS |
11:50 | 50 | Camfrlová Nikol | 0040016 | 4655906 | FzŠ Hálkova Olomouc | D5 |
11:51 | 51 | Kindl Oskar | 0040001 | 2181315 | FzŠ Hálkova Olomouc | H3 |
11:51 | 51 | Přikrylová Ivana | 0230005 | 8013964 | Gymnázium J. Wolkera Prostějov | DS |
11:52 | 52 | Pernica Albert | 0070008 | 51882 | Gymnázium zábřeh | H9 |
11:52 | 52 | Polášek Vít | 0060013 | 445419 | Gymnázium Šumperk | HS |
11:52 | 52 | Tomášková Lucie | 0140002 | 232959 | zŠ Dolany | D5 |
11:53 | 53 | Janků Michaela | 0190004 | 52502 | zŠ Svatoplukova Šternberk | D7 |
11:53 | 53 | Pinkavová Hana | 0080001 | 8012877 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | DS |
11:53 | 53 | Tempír Vilém | 025002 | 2214511 | Scio škola Olomouc | H3 |
11:54 | 54 | Julínek Lukáš | 0080010 | 4727 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | H9 |
11:54 | 54 | Vojkůvka Petr | 0080003 | 4690 | Reálné gymnázium Wichterleho Prostějov | HS |
11:54 | 54 | Poláková Anežka | 0040019 | 4655915 | FzŠ Hálkova Olomouc | D5 |
11:55 | 55 | Gottwaldová Amálie | 0050004 | 8006759 | Gymnázium Šternberk | D7 |
11:55 | 55 | Smékalová Viktorie | 0090006 | 8660355 | Slovanské gymnázium Olomouc | DS |
11:56 | 56 | Oplocký Miroslav | 0020020 | 4725 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | H9 |
11:56 | 56 | Divín Marek | 0090002 | 4694 | Slovanské gymnázium Olomouc | HS |
11:57 | 57 | Berylová Karolína | 0090017 | 4655890 | Slovanské gymnázium Olomouc | D7 |
11:58 | 58 | Dohnal Jan | 0160001 | 2073434 | zŠ Dr. Hrubého Šternberk | H9 |
11:58 | 58 | Šána Robert | 0060021 | 8670827 | Gymnázium Šumperk | HS |
11:59 | 59 | Kopecká Veronika | 0060005 | 2653473 | Gymnázium Šumperk | D7 |
12:00 | 60 | Charamza Jan | 0180009 | 4741 | zŠ Řezníčkova Olomouc | H9 |
12:00 | 60 | Mička Jan | 0020030 | 8501396 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | HS |
12:00 | 60 | Otrubová Veronika | 0170003 | 8044612 | zŠ Plumlov | D5 |
12:01 | 61 | Pluskalová Marina | 0020005 | 4655894 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | D7 |
12:02 | 62 | Václavek Aleš | 0110005 | 2127853 | ZŠ Bedihošť | H9 |
12:02 | 62 | Dvořák Štěpán | 0030012 | 2067321 | zšG Konice | HS |
12:04 | 64 | Bordovský Štěpán | 0180007 | 4736 | zŠ Řezníčkova Olomouc | H9 |
12:04 | 64 | Lipenská Jana Marie | 0030002 | 2224529 | zšG Konice | D5 |
12:05 | 65 | Luterová Laura | 0170002 | 8047160 | zŠ Plumlov | D7 |
12:06 | 66 | Novák Matěj | 0110003 | 8420974 | ZŠ Bedihošť | H9 |
12:06 | 66 | Plachý Ondřej | 0020029 | 8662279 | Cyrilometodějské gymnázium Prostějov | HS |
12:07 | 67 | Křížová Amálie | 0090010 | 8009523 | Slovanské gymnázium Olomouc | D7 |
12:08 | 68 | Máčala Antonín | 0160002 | 8047199 | zŠ Dr. Hrubého Šternberk | H9 |
12:08 | 68 | Černoch Martin | 0230006 | 8667538 | Gymnázium J. Wolkera Prostějov | HS |
12:09 | 69 | Kubíčková Magdalena | 0250005 | 8655430 | Scio škola Olomouc | D7 |
12:11 | 71 | Lorencová Justýna | 0090031 | 2035160 | Slovanské gymnázium Olomouc | D7 |
12:13 | 73 | Osičková Antonie | 0250004 | 8107752 | Scio škola Olomouc | D7 |
12:15 | 75 | Cabrnochová Tereza | 0090032 | 2218997 | Slovanské gymnázium Olomouc | D7 |