Kategorie: D45C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koberová Lenka | LPU6954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:23 | |
2. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:46 | + 1:23 |
3. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:34 | + 2:11 |
4. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:57 | + 2:34 |
5. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:32 | + 3:09 |
6. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:51 | + 3:28 |
7. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OB Vamberk | 44:11 | + 3:48 |
8. | Longinová Lenka | TAP7151 | C | KOB Tretra Praha | 45:55 | + 5:32 |
9. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 45:59 | + 5:36 |
10. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:27 | + 6:04 |
11. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:35 | + 6:12 |
12. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:20 | + 6:57 |
13. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 48:32 | + 8:09 |
14. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | Sportcentrum Jičín | 48:53 | + 8:30 |
15. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 49:15 | + 8:52 |
16. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:22 | + 8:59 |
17. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:27 | + 9:04 |
18. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:51 | + 9:28 |
19. | Šimáčková Jitka | ROB Pardubice | 51:02 | + 10:39 | ||
20. | Wolowczyk Mariola | 4HP6800 | UNTS Warszawa | 51:52 | + 11:29 | |
21. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 52:39 | + 12:16 |
22. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OB Vamberk | 53:22 | + 12:59 |
23. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:13 | + 13:50 |
24. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:38 | + 14:15 |
25. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 55:57 | + 15:34 |
26. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:49 | + 16:26 |
27. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 57:19 | + 16:56 |
28. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:32 | + 17:09 |
29. | Azebová Martina | PHK6757 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:44 | + 17:21 |
30. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 58:38 | + 18:15 |
31. | Mianowska Dorota | 4HP7450 | UNTS Warszawa | 58:47 | + 18:24 | |
31. | Tumová Jana | SJC7452 | C | Sportcentrum Jičín | 58:47 | + 18:24 |
33. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 60:38 | + 20:15 |
34. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 61:01 | + 20:38 |
35. | Maňáková Silvie | PHK7151 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:10 | + 20:47 |
36. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:13 | + 21:50 |
37. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 64:08 | + 23:45 |
38. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 74:28 | + 34:05 |
39. | Kurzyp Anna | 17P6950 | WKS Śląsk | 86:35 | + 46:12 |