Kategorie: T
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 13:45 | ||
2. | Ježowicz Roman | VLI8002 | Slavia Liberec orienteering | 15:06 | + 1:21 | |
3. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 16:15 | + 2:30 | |
4. | Lukavec Petr | SMR7800 | SNS Smržovka | 16:24 | + 2:39 | |
5. | Benák Rostislav | TAP7400 | KOB Tretra Praha | 16:46 | + 3:01 | |
6. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 16:53 | + 3:08 | |
7. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 17:09 | + 3:24 | |
8. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 17:14 | + 3:29 | |
9. | Vaculovič Radim | DCE7501 | KOB Dobřichovice | 17:24 | + 3:39 | |
10. | Mikan Petr | 17:54 | + 4:09 | |||
11. | Kudrass Peter | 1VD6600 | SG Zittau Süd | 18:18 | + 4:33 | |
12. | Stanovská Eva | 0120001 | Houbaři | 18:25 | + 4:40 | |
13. | Dittrt Štěpán | LME0001 | SK Los Mělník | 18:53 | + 5:08 | |
14. | Jirkovská Pavlína | 18:54 | + 5:09 | |||
15. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:06 | + 5:21 | |
16. | Topol Milan | 19:22 | + 5:37 | |||
17. | Koten Petr | 19:28 | + 5:43 | |||
18. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 19:50 | + 6:05 | |
19. | Martinec Pavel | LTP7003 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:05 | + 6:20 | |
20. | Surga Ondřej | 20:17 | + 6:32 | |||
21. | Trunec Antonín | ODV7704 | TJ Aero Odolena Voda | 20:20 | + 6:35 | |
22. | Černíková Dagmar | 20:27 | + 6:42 | |||
23. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 20:44 | + 6:59 | |
24. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:06 | + 7:21 | |
25. | Fiala Jan | DOR7802 | OK Dobříš | 21:08 | + 7:23 | |
26. | Paulů Robert | 0150001 | Běhám na vlastní triko | 21:19 | + 7:34 | |
27. | Šimková Markéta | KAM7153 | OK Kamenice | 22:09 | + 8:24 | |
28. | Motyčková Zuzana | TAP7753 | KOB Tretra Praha | 22:30 | + 8:45 | |
29. | Surga David | 22:32 | + 8:47 | |||
30. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 22:41 | + 8:56 | |
31. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 22:42 | + 8:57 | |
32. | Truncová Lenka | ODV7852 | TJ Aero Odolena Voda | 22:54 | + 9:09 | |
33. | Kosíková Helena | TUR6550 | OOB TJ Turnov | 23:06 | + 9:21 | |
34. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:15 | + 9:30 | |
35. | Surga Jakub | 23:18 | + 9:33 | |||
36. | Bleha Stanislav | DOR7503 | OK Dobříš | 23:39 | + 9:54 | |
37. | Šváb Jan | 24:04 | + 10:19 | |||
38. | Dudl Jan | ODV7703 | TJ Aero Odolena Voda | 24:16 | + 10:31 | |
39. | Rudolf Pilch | ODV6400 | TJ Aero Odolena Voda | 24:21 | + 10:36 | |
40. | Rážová Milena | 24:25 | + 10:40 | |||
41. | Piškulová Pavla | ODV8052 | TJ Aero Odolena Voda | 24:26 | + 10:41 | |
42. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 24:28 | + 10:43 | |
43. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 24:40 | + 10:55 | |
44. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 24:57 | + 11:12 | |
45. | Majerská Adriána | ODV8051 | TJ Aero Odolena Voda | 25:04 | + 11:19 | |
46. | Berná Markéta | ODV7651 | TJ Aero Odolena Voda | 25:13 | + 11:28 | |
47. | Havlíček Tomáš | DOR5801 | OK Dobříš | 26:12 | + 12:27 | |
48. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 26:36 | + 12:51 | |
49. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 28:37 | + 14:52 | |
50. | Lác Jan Ladislav | 0140001 | Příbram | 29:18 | + 15:33 | |
51. | Svatá Ivana | 29:19 | + 15:34 | |||
52. | Holomková Veronika | 29:50 | + 16:05 | |||
53. | Surgová Markéta | 31:29 | + 17:44 | |||
54. | Bašta Jaroslav | DOR7401 | OK Dobříš | 31:50 | + 18:05 | |
55. | Lomosíková Kateřina | 39:14 | + 25:29 | |||
56. | Bednářová Barbora | 6KC7650 | Neregistrovaní | 52:00 | + 38:15 | |
57. | Čížek Libor | 0170001 | Ďáblice | 59:12 | + 45:27 | |
58. | Procházka Tomáš | PGP8207 | SK Praga | 65:59 | + 52:14 | |
Černín Adrian | DISK | |||||
Svoboda Jan | ODV7605 | TJ Aero Odolena Voda | DISK | |||
Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | DISK |