Kategorie: H35
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:13 | |
2. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:35 | + 0:22 |
3. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 44:11 | + 1:58 |
4. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 44:18 | + 2:05 |
5. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 44:31 | + 2:18 |
6. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:44 | + 2:31 |
7. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 44:56 | + 2:43 |
8. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 45:24 | + 3:11 |
9. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 46:55 | + 4:42 |
10. | Čermák Radek | PGP6405 | C | SK Praga | 47:16 | + 5:03 |
11. | Vinš Pavel | DKL6900 | C | KOB Kladno | 47:43 | + 5:30 |
12. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 48:46 | + 6:33 |
13. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | C | SK Praga | 49:09 | + 6:56 |
14. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 49:14 | + 7:01 |
15. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 49:39 | + 7:26 |
16. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:18 | + 8:05 |
17. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 50:32 | + 8:19 |
18. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | Matfyz Praha | 50:37 | + 8:24 |
19. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 51:03 | + 8:50 |
20. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 51:44 | + 9:31 |
21. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 51:49 | + 9:36 |
22. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 52:05 | + 9:52 |
23. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:31 | + 10:18 |
24. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 52:57 | + 10:44 |
25. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 53:18 | + 11:05 |
26. | Kubát Tomáš | RIC7503 | C | OB Říčany | 53:25 | + 11:12 |
27. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:37 | + 11:24 |
28. | Suk Jiří | MFP6401 | C | Matfyz Praha | 53:45 | + 11:32 |
29. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:10 | + 11:57 |
30. | Svatý Jakub | PGP7610 | C | SK Praga | 54:36 | + 12:23 |
31. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:45 | + 12:32 |
32. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 55:02 | + 12:49 |
33. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:33 | + 13:20 |
34. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 58:56 | + 16:43 |
35. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 59:01 | + 16:48 |
36. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:22 | + 17:09 |
37. | Michálek Josef | 0430001 | DREAM TEAM JENEČ | 59:23 | + 17:10 | |
38. | Švorc Martin | 6KC7100 | Neregistrovaní | 59:35 | + 17:22 | |
39. | Dvořák Josef | PGP8006 | C | SK Praga | 59:45 | + 17:32 |
40. | Pilař Marek | CEP7700 | C | Čepíci | 60:17 | + 18:04 |
41. | Koma Vít | DOR7702 | C | OK Dobříš | 61:44 | + 19:31 |
42. | Kolář David | LOU7700 | C | SK Moravan Louňovice | 63:17 | + 21:04 |
43. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 63:37 | + 21:24 |
44. | Matys Jan | DOR8001 | C | OK Dobříš | 63:58 | + 21:45 |
45. | Neškudla Jan | 0280001 | Bez klubové příslušnosti | 66:13 | + 24:00 | |
46. | Surga Ondřej | 0440004 | nnnnn | 66:57 | + 24:44 | |
47. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 68:26 | + 26:13 |
48. | Foršt Jakub | DOR7501 | C | OK Dobříš | 69:23 | + 27:10 |
49. | Silovský Tomáš | 0410001 | Říčany | 70:06 | + 27:53 | |
50. | Dobyáš Petr | 0270002 | bez klubové příslušnosti | 70:20 | + 28:07 | |
51. | Polívka Petr | RIC7401 | C | OB Říčany | 72:38 | + 30:25 |
52. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:01 | + 30:48 |
53. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 73:33 | + 31:20 |
54. | Nekovář Ondřej | RIC7405 | C | OB Říčany | 75:34 | + 33:21 |
55. | Grisa Petr | SLA7600 | C | SKOB Slaný | 76:25 | + 34:12 |
56. | Míka Pavel | DKP7800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:39 | + 36:26 |
57. | Dolák Ondřej | DKP8002 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:49 | + 36:36 |
58. | Sládeček Petr | RIC7702 | C | OB Říčany | 82:38 | + 40:25 |
59. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 85:24 | + 43:11 |
60. | Šubrt Evžen | TAP8000 | C | KOB Tretra Praha | 88:59 | + 46:46 |
61. | Klíma Kamil | 0060001 | SK Olympia Praha SPS | 89:23 | + 47:10 | |
62. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | C | OK Kamenice | 91:11 | + 48:58 |
63. | Nekvasil Michal | DKP7501 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:13 | + 49:00 |
64. | Lukavský Jiří | DKL7800 | C | KOB Kladno | 92:10 | + 49:57 |
65. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 96:39 | + 54:26 |
66. | Starý Jan | FSP7800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 99:33 | + 57:20 |
Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Havel Josef | KNC7800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK |