Kategorie: H35C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 57:36 | |
2. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 59:46 | + 2:10 |
3. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 61:43 | + 4:07 |
4. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering z.s. | 62:19 | + 4:43 |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 64:36 | + 7:00 |
6. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 65:04 | + 7:28 |
7. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 65:41 | + 8:05 |
8. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 66:56 | + 9:20 |
9. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | Klub orientačního běhu Konice | 68:13 | + 10:37 |
10. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 68:45 | + 11:09 |
11. | Šimek Roman | UOL6503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 70:11 | + 12:35 |
12. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 71:52 | + 14:16 |
13. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering z.s. | 72:35 | + 14:59 |
14. | Smékal David | UOL7503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 73:55 | + 16:19 |
15. | Procházka Josef | KON7219 | C | Klub orientačního běhu Konice | 75:39 | + 18:03 |
16. | Huňka Karel | KON6919 | C | Klub orientačního běhu Konice | 78:02 | + 20:26 |
17. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 80:09 | + 22:33 |
18. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 81:58 | + 24:22 |
19. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 85:38 | + 28:02 |
20. | Martinek Pavel | PTE7700 | C | TJ Sokol Ptení | 86:50 | + 29:14 |
21. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 87:32 | + 29:56 |
22. | Michalík Petr | XBM7117 | C | PELLS MTBO TEAM | 91:12 | + 33:36 |
23. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering z.s. | 93:41 | + 36:05 |
24. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 97:22 | + 39:46 |
25. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 100:11 | + 42:35 |
26. | Pastrnek Pavel | 4EX7600 | C | SKIVELO Olomouc | 103:46 | + 46:10 |
27. | Good Martin | SBR7800 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 123:24 | + 65:48 |
28. | Kopecký Ivo | JPV7505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 124:20 | + 66:44 |
29. | Vrána Jan | UOL7300 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 127:10 | + 69:34 |
Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK | ||
Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering z.s. | DISK | ||
Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | DISK | ||
Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | DISK | ||
Gallo Marek | AOP7602 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | DISK |