Kategorie: H45C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 37:51 | |
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 40:33 | + 2:42 |
3. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 41:11 | + 3:20 |
4. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 41:43 | + 3:52 |
5. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 41:51 | + 4:00 |
6. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 42:46 | + 4:55 |
7. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 42:52 | + 5:01 |
8. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 43:32 | + 5:41 |
9. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 45:11 | + 7:20 |
10. | Šamánek Petr | ZVS6901 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 45:37 | + 7:46 |
11. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 46:05 | + 8:14 |
12. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 46:07 | + 8:16 |
13. | Moser Zdeněk | SKM6200 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 47:18 | + 9:27 |
14. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 48:47 | + 10:56 |
15. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 49:05 | + 11:14 |
16. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 50:53 | + 13:02 |
17. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 51:06 | + 13:15 |
18. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 51:23 | + 13:32 |
19. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | TJ Zlaté Hory | 53:19 | + 15:28 |
20. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 53:51 | + 16:00 |
21. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 54:20 | + 16:29 |
22. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 56:00 | + 18:09 |
23. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 61:18 | + 23:27 |
24. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 66:41 | + 28:50 |
25. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 67:26 | + 29:35 |
26. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 69:06 | + 31:15 |
27. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 72:24 | + 34:33 |
28. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 80:42 | + 42:51 |
29. | Škapa Marek | XX1 | C | 110:36 | + 72:45 | |
Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | DISK | ||
MS | Vintr Radek | TZL7701 | C | SKOB Zlín | 44:10 | + 6:19 |
MS | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:57 | + |