Kategorie: H45
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 36:43 | ||
2. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 39:01 | + 2:18 | |
3. | Bílý Milan | JES7001 | OK Rakovník | 40:25 | + 3:42 | |
4. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 44:09 | + 7:26 | |
5. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 45:30 | + 8:47 | |
6. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 46:54 | + 10:11 | |
7. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 48:01 | + 11:18 | |
8. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 48:10 | + 11:27 | |
9. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:33 | + 11:50 | |
10. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 48:40 | + 11:57 | |
11. | Suk Jiří | MFP6401 | VŠSK MFF UK Praha | 48:53 | + 12:10 | |
12. | Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 49:52 | + 13:09 | |
13. | Straka Daniel | KAM6602 | OK Kamenice | 50:22 | + 13:39 | |
14. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 50:40 | + 13:57 | |
15. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 52:41 | + 15:58 | |
16. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 53:30 | + 16:47 | |
17. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 54:36 | + 17:53 | |
18. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 55:00 | + 18:17 | |
19. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:32 | + 18:49 | |
20. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 57:05 | + 20:22 | |
21. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:19 | + 20:36 | |
22. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 57:51 | + 21:08 | |
23. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | 59:14 | + 22:31 | |
24. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | OB SK Zvole | 60:24 | + 23:41 | |
25. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 60:39 | + 23:56 | |
26. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 61:05 | + 24:22 | |
27. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 64:34 | + 27:51 | |
28. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:55 | + 29:12 | |
29. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 65:56 | + 29:13 | |
30. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 67:10 | + 30:27 | |
31. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 69:53 | + 33:10 | |
32. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 71:03 | + 34:20 | |
33. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 72:39 | + 35:56 | |
34. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 73:03 | + 36:20 | |
35. | Zmátlo Radek | TAP6400 | KOB TRETRA Praha | 74:51 | + 38:08 | |
36. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 77:37 | + 40:54 | |
37. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:25 | + 42:42 | |
38. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB TRETRA Praha | 80:50 | + 44:07 | |
39. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 81:14 | + 44:31 | |
40. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 88:34 | + 51:51 | |
41. | Swart Jan | DKL7001 | KOB Kladno | 89:03 | + 52:20 | |
42. | De Heij Michel | RIC6900 | OB Říčany | 93:23 | + 56:40 | |
43. | Šomvársky Ján | NNN5500 | Neregistrovaní (NNN) | 93:34 | + 56:51 | |
44. | Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | 118:10 | + 81:27 | |
45. | Hradil Jiří | HCE7200 | TJ Hostivice | 125:46 | + 89:03 | |
Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |