Výsledky závodu: Český pohár LOB - noční sprint, Žebříček A a B

Datum:
19.01.2013
Místo konání:
Vrbno pod Pradědem
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
1:5 000, ekv. 5 m, velikost A4
Ředitel závodu:
Kratschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Klech Richard
Kategorie:
D14     D17     D20     D21A     D35     D45     D55     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     HE     T5    
D14
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 C SK UP Olomouc 31:50
2. Kolářová Johana PGP9952 C SK Praga 40:15 + 8:25
D17
2.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra VRL9652 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:33
2. Horvátová Hana SSU9794 B SK Severka Šumperk 43:51 + 12:18
3. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 46:44 + 15:11
4. Argalášová Kateřina TRI9750 B TJ TŽ Třinec 54:36 + 23:03
5. Kašparová Zuzka SSU9661 C SK Severka Šumperk 55:34 + 24:01
6. Szarzecová Lucie TRI9850 C TJ TŽ Třinec 58:40 + 27:07
7. Tesařová Jana TRI9751 C TJ TŽ Třinec 64:45 + 33:12
8. Pilcová Sabina JPV9898 A SK Prostějov 68:45 + 37:12
9. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 72:26 + 40:53
D20
2.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa VRB9499 E SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 40:05
2. Procházková Marie DCE9550 C KOB Dobřichovice 42:34 + 2:29
3. Jančová Jana VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 54:16 + 14:11
D21A
2.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 42:32
2. Masopustova Eliska PGP8656 C SK Praga 46:10 + 3:38
3. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 53:54 + 11:22
4. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 59:30 + 16:58
5. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 63:18 + 20:46
6. Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 71:32 + 29:00
7. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 111:54 + 69:22
D35
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 32:03
2. Jašková Šárka VLI7752 C Slavia Liberec orienteering 32:53 + 0:50
3. Škorpilová Jana SZP7450 C TJ Slovan Zdravotník Praha 35:11 + 3:08
4. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 43:13 + 11:10
D45
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 A VSK Přírodověda 34:33
2. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 53:55 + 19:22
D55
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:32
D65
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 64:08
DE
2.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančíková Hana TZL8852 E SKOB Zlín 30:35
2. Kovářová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 32:50 + 2:15
3. Baldriánová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 37:57 + 7:22
4. Ondráčková Veronika EKP7850 E VŠTJ Ekonom Praha 41:08 + 10:33
5. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 41:31 + 10:56
6. Mechlová Lenka SHK9051 E TJ Slavia Hradec Králové 43:02 + 12:27
7. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSK Přírodověda 44:10 + 13:35
8. Peterová Věra DOB8751 E KOB Dobruška 46:34 + 15:59
H14
1.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 37:23
2. Volák Ondřej BRU0006 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:12 + 1:49
3. Kubát Tomáš VRL0001 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:13 + 7:50
4. Kašpar Petr SSU9911 C SK Severka Šumperk 45:41 + 8:18
5. Mareček Šimon CHT0202 C OOB SK Chrast 46:30 + 9:07
6. Neumann Jindřich PVP9900 A VSK Přírodověda 61:32 + 24:09
7. Šťastný Jiří TBM9906 A KOS TJ Tesla Brno 62:49 + 25:26
Filipek Sebastian TRI0002 C TJ TŽ Třinec DISK
Bořánek Michal STE0007 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H17
2.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrak Stepan LCE9601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:02
2. Matuš Vojtěch VRB9606 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 38:06 + 1:04
3. Starý Ondra VRL9802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:51 + 6:49
4. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 46:06 + 9:04
5. Madzia Martin TRI9705 C TJ TŽ Třinec 56:45 + 19:43
6. Navrátil Šimon PGP9702 C SK Praga 58:51 + 21:49
7. Vystavěl Ondřej JPV9807 C SK Prostějov 59:03 + 22:01
Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec DISK
Ježek Ondřej PGP9706 C SK Praga DISK
Čermák Adam PGP9701 C SK Praga DISK
H20
2.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 30:57
2. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 31:36 + 0:39
3. Šňupárek Václav DKP9500 C Oddíl OB Kotlářka 32:48 + 1:51
4. Waněk Adam VRL9501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:21 + 2:24
5. Neumann Vojtěch PVP9400 A VSK Přírodověda 33:48 + 2:51
6. Klaška Pavel DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka 43:46 + 12:49
7. Kral Adam VZA9601 C Zilina 64:55 + 33:58
H21A
2.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanek Daniel JAM7401 A SK Jamnice 34:19
2. Boudný Jan SZP7401 E TJ Slovan Zdravotník Praha 36:22 + 2:03
3. Jašek Petr JAM7601 A SK Jamnice 36:42 + 2:23
4. Kantor Ondřej TRI9103 A TJ TŽ Třinec 36:56 + 2:37
5. Jirka Michal PTE8403 B TJ Sokol Ptení 41:42 + 7:23
6. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 46:23 + 12:04
7. Janovský Tomáš PGP6401 B SK Praga 49:14 + 14:55
8. Franko Valer KYS6601 C SKOL Kysak 51:36 + 17:17
Balej Vít TJN7903 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Hnik Petr EKP8112 B VŠTJ Ekonom Praha DISK
H21B
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 B OK Jihlava 37:20
2. Gregoriades Tomáš SSP8312 C SK Stopa Praha 39:38 + 2:18
3. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 39:42 + 2:22
4. Sedlák Radek LIV7503 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 48:03 + 10:43
5. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 49:03 + 11:43
6. Paulíček Jiří SJI7727 C OK Jihlava 49:17 + 11:57
7. Petříček Martin SSP8000 C SK Stopa Praha 60:03 + 22:43
Fator Jan DOB7907 C KOB Dobruška DISK
H35
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 32:59
2. Čáp Ondřej DOB7405 B KOB Dobruška 44:44 + 11:45
3. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 16:11
4. Kolář Tomáš PGP7104 C SK Praga 49:44 + 16:45
5. Hora Vladimír SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Praha 52:23 + 19:24
6. Kos Michal DOB6802 C KOB Dobruška 55:07 + 22:08
7. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:04 + 24:05
8. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 59:16 + 26:17
9. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 59:45 + 26:46
H45
2.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:48
2. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 40:57 + 0:09
3. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 45:54 + 5:06
4. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 57:51 + 17:03
H55
1.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 28:40
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 33:21 + 4:41
3. Erlebach Josef SSP5200 C SK Stopa Praha 38:10 + 9:30
4. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 48:51 + 20:11
5. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB Prostějov 49:07 + 20:27
Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
H65
2.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 52:40
2. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 85:01 + 32:21
Hrobař Rudolf DOB4702 C KOB Dobruška DISK
HE
2.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 28:10
2. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 28:20 + 0:10
3. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 29:19 + 1:09
4. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 30:30 + 2:20
5. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 31:53 + 3:43
6. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 33:29 + 5:19
7. Hora Vojtěch SZP8300 E TJ Slovan Zdravotník Praha 35:18 + 7:08
8. Ondráček Radim EKP7414 E VŠTJ Ekonom Praha 37:04 + 8:54
9. Kunc Radovan TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:15 + 9:05
10. Mareček Petr CHT6901 E OOB SK Chrast 39:15 + 11:05
11. Kowalski Wojciech WKS C WKS Slack Woclaw 40:18 + 12:08
12. JaSINSKI Maciej WKS C WKS Slack Woclaw 41:03 + 12:53
13. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 41:26 + 13:16
14. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 45:03 + 16:53
15. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 45:39 + 17:29
16. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 46:17 + 18:07
17. Dwojak Wojciech WKS C WKS Slack Woclaw 49:30 + 21:20
18. Laciga Zdeněk SZP5200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 50:32 + 22:22
19. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 55:57 + 27:47
Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
T5
2.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 73:10
Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga DISK