Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Kategorie: H20

Datum:
31.03.2013
Místo konání:
louka uz obce Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pruský kámen
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie
Stavitel tratí:
Řada Hanka
H20
6.10 km, 310 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3741
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bojan Blumenstein 25D93 German O-Team 42:13
2. Haga, Havard 18N0000 Raumar orientering 42:36 + 0:23
3. Sindre Ostgulen Deisz 15N1008 Junior Team Norway 42:50 + 0:37
4. Emil Ahlbeck 15N1007 Junior Team Norway 43:32 + 1:19
5. Borger Melsom 15N1000 Junior Team Norway 43:42 + 1:29
6. Saleva, Eero 37F1030 Junior Team Finland 43:54 + 1:41
7. Simen Jevne Arnesen 15N1003 Junior Team Norway 44:41 + 2:28
8. Parkkinen, Ville 37F1021 Junior Team Finland 44:45 + 2:32
9. Sindre Ronning 15N1001 Junior Team Norway 45:13 + 3:00
10. Anders Vister 15N1005 Junior Team Norway 45:47 + 3:34
11. Sigur Heggedal 15N1004 Junior Team Norway 46:19 + 4:06
12. Ahola, Joonas 37F1032 Junior Team Finland 47:25 + 5:12
13. Suominen, Eemeli 37F1026 Junior Team Finland 47:33 + 5:20
14. Ruohola, Akseli 37F1028 Junior Team Finland 47:56 + 5:43
15. Dag Lofthus 15N1006 Junior Team Norway 49:23 + 7:10
16. Huhtinen, Olli 37F1020 Junior Team Finland 49:37 + 7:24
17. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 50:26 + 8:13
18. Šimáček Ondřej LPU9407 OK Lokomotiva Pardubice 51:08 + 8:55 3672
19. Zelenin, Anatolij 33D1046 USV TU Dresden 51:14 + 9:01
20. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 51:47 + 9:34 3883
21. Friedrich Arnold 25D94 German O-Team 51:52 + 9:39
22. Fiskum, Gustav Henrik 12N9401 IL Tyrving 52:10 + 9:57
23. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 53:42 + 11:29 3492
24. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 55:32 + 13:19 2680
25. Uhlíř Marek LBE9400 TJ Lokomotiva Beroun 57:14 + 15:01 3075
26. Huhn, Julius 33D1015 USV TU Dresden 59:10 + 16:57
27. Ahola, Topias 37F1031 Junior Team Finland 60:43 + 18:30
28. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 61:03 + 18:50 2927
29. Ruohola, Aaro 37F1027 Junior Team Finland 61:44 + 19:31
30. Larsson, Rasmus 21S9400 OK Alehof 63:41 + 21:28
31. Erlend Gronvold 14N1016 Inteam 67:09 + 24:56
32. Sommer Matěj LPU9408 OK Lokomotiva Pardubice 75:43 + 33:30
33. Malec Oldřich SLA9400 SKOB Slaný 83:01 + 40:48
Vesanto, Anssi 37F1022 Junior Team Finland DISK
Tynys, Joona 37F1024 Junior Team Finland DISK