Výsledky závodu: Oblastní mistrovství ve sprintu

Datum:
13.04.2013
Místo konání:
Doksy, areál U Termita
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Doksy - Jih, 1:5000
Ředitel závodu:
Novák Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hradecký Jaroslav
Stavitel tratí:
Novák Tom
Protokol:
Protokol o závodě z OM Ještědské oblasti ve sprintu Datum: 13.04.2013 Místo konání: Doksy, RS Termit Pořadatel: OK Doksy Mapa: Doksy Jih, M 1:5000, E 2m, 2013 Ředitel závodu: Jaroslav Novák Hlavní rozhodčí: Jaroslav Hradecký Stavitel tratí: Tom Novák Složení Jury: Jiří Martan VLI, Kateřina Kašková CHA, Dušan Novotný TJN Protokol: Prezentace, start, cíl i samotný závod proběhly bez závad za oblačného počasí s přeháňkami. Protesty proti porušení pravidel nebyly podány. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V kategoriích HD16-21 jako postupový závod na MČR ve sprintu. Závod absolvovalo 318 závodníků.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     P2     P4    
D10
1.40 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:23
2. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteerin 20:40 + 5:17
3. Appeltová Míša TJN0354 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:58 + 15:35
4. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:30 + 20:07
5. Schöne Nathalie GER OL Team Wehrsdorf 35:53 + 20:30
6. Beníšková Klára LME LME SK Los Mělník 47:27 + 32:04
Podrábská Alžběta VLI0451 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
Nováková Marie TJN0351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
Kopecká Tamara TJN0352 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
Heczková Anna VLI VLI Slavia Liberec orienteerin 8:40 +
D12
1.60 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteerin 13:48
2. Jeřábková Nina BOR0151 BOR OK Jiskra Nový Bor 14:06 + 0:18
3. Pavlová Martina LTP0151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:56 + 1:08
4. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 15:13 + 1:25
5. Stange Saskia GER OL Team Wehrsdorf 16:01 + 2:13
6. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:12 + 3:24
7. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:52 + 4:04
8. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 18:07 + 4:19
9. Bejvlová Karolína LME0250 LME SK Los Mělník 19:20 + 5:32
10. Korytařová VLI0250 VLI Slavia Liberec orienteerin 21:38 + 7:50
11. Patzeltová Emma BOR0251 BOR OK Jiskra Nový Bor 23:17 + 9:29
12. Podrábská Marie VLI0251 VLI Slavia Liberec orienteerin 23:40 + 9:52
13. Pulda Aleksandra POL POL 24:41 + 10:53
14. Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 24:43 + 10:55
15. Vydrová Zuzana PEN0250 PEN OK RECO Sport 28:56 + 15:08
16. Vlachovská Zuzana LME0150 LME SK Los Mělník 58:04 + 44:16
Hornychová Karolína TJN0254 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
Šklíbová Míša TJN1099 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
D14
1.60 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ Turnov 14:28
2. Sokolářová Šárka TUV9951 TUV SOK TJ Turnov 15:33 + 1:05
3. Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:40 + 2:12
4. Riby Rose LTP0051 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:48 + 2:20
5. Jeřábková Ema BOR9957 BOR OK Jiskra Nový Bor 16:57 + 2:29
6. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteerin 18:45 + 4:17
7. Janoušková Lucie BOR9954 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:52 + 4:24
8. Rychlá Kateřina TUR0050 TUR OOB TJ Turnov 19:39 + 5:11
9. Nejezchlebová Martina TUR9951 TUR OOB TJ Turnov 19:41 + 5:13
10. Brylak Karolina POL POL 21:44 + 7:16
D16
1.70 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Andrea BOR9751 BOR OK Jiskra Nový Bor 13:56
2. Staňová Karolína BOR9853 BOR OK Jiskra Nový Bor 14:06 + 0:10
3. Roškotová Lucie TUR9753 TUR OOB TJ Turnov 14:22 + 0:26
4. Kohoutová Barbora BOR9850 BOR OK Jiskra Nový Bor 15:23 + 1:27
5. Nejezchlebová Barbora TUR9755 TUR OOB TJ Turnov 16:02 + 2:06
6. Poloprutská Klára VLI9750 VLI Slavia Liberec orienteerin 16:22 + 2:26
7. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 17:28 + 3:32
8. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 19:05 + 5:09
9. Koutová Markéta VLI9753 VLI Slavia Liberec orienteerin 21:11 + 7:15
10. Doubková Petra VLI9853 VLI Slavia Liberec orienteerin 21:25 + 7:29
11. Tschierschke Paulina STB9850 STB TJ Stadion Nový Bor 22:10 + 8:14
Neumannová Kristýna LLI9850 LLI TJ Loko Liberec DISK
D18
1.80 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haniszewska Angelika STB9599 STB TJ Stadion Nový Bor 13:30
2. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 14:36 + 1:06
3. Kanikowska Dominika STB9597 STB TJ Stadion Nový Bor 17:55 + 4:25
D21
2.10 km, 75 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8793
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 TUR OOB TJ Turnov 12:10 9661
2. Rufferová Iva TUR8354 TUR OOB TJ Turnov 13:24 + 1:14 8821
3. Folbrechtová Šárka BOR9051 BOR OK Jiskra Nový Bor 13:59 + 1:49 8425
4. Bořánková Karolína KAM9550 KAM SK Kamenice 14:07 + 1:57 8334
5. Szeliga Malgorzata STB9399 STB TJ Stadion Nový Bor 14:13 + 2:03 8266
6. Pavlovcová Petra TUR9353 TUR OOB TJ Turnov 14:15 + 2:05 8243
7. Krafková Lucie TUR8650 TUR OOB TJ Turnov 14:23 + 2:13 8152
8. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 14:34 + 2:24 8028
9. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 14:55 + 2:45 7790
10. Svobodová Jitka DCE7450 DCE KOB Dobřichovice 15:06 + 2:56 7665
11. Soukupová Lucie SJC8951 SJC Sportcentrum Jičín 16:06 + 3:56 6985
12. Sedláčková Martina TUR7959 TUR OOB TJ Turnov 16:22 + 4:12 6803
13. Kovářová Josefa LTP8653 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:40 + 4:30 6599
14. Vokurková Marta TJN7950 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:47 + 4:37 6520
15. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:51 + 4:41 6474
16. Šákrová Michaela BOR8850 BOR OK Jiskra Nový Bor 17:00 + 4:50 6372
17. Kučerková Romana STB8196 STB TJ Stadion Nový Bor 17:19 + 5:09 6157
18. Křížová Vendula SJC8355 SJC Sportcentrum Jičín 17:39 + 5:29 5930
19. Pavlíková Jitka LIT8352 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 17:51 + 5:41 5794
20. Šenkýřová Jana TUR8652 TUR OOB TJ Turnov 17:59 + 5:49 5703
21. Vejstrková Zuzana CHA8852 CHA OK Chrastava 18:14 + 6:04 5533
22. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 18:33 + 6:23 5318
23. Hlavatá Andrea CHA8753 CHA OK Chrastava 19:47 + 7:37 4479
24. Fólová Martina TJN8853 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:16 + 9:06 3470
25. Podlipná Veronika NPA8152 NPA SK LOB Nová Paka 21:34 + 9:24 3266
26. Petrvalská Olívia LME9150 LME SK Los Mělník 23:31 + 11:21 1939
27. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK RECO Sport 25:43 + 13:33 442
28. Hrobařová Lenka TJN7754 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:48 + 23:38 0
Šediváková Helena LPU8857 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Wagner Sophie GER SG Zitau Sud DISK
Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín DISK 0
Posseltová Tereza TJN9252 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK 0
D35
1.80 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutná Olga BOR7152 BOR OK Jiskra Nový Bor 14:49
2. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 15:17 + 0:28
3. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 16:00 + 1:11
4. Podrábská Marie VLI7451 VLI Slavia Liberec orienteerin 16:14 + 1:25
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 LDC KOB Děčín 16:19 + 1:30
6. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 16:27 + 1:38
7. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteerin 17:27 + 2:38
8. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 18:38 + 3:49
9. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 20:08 + 5:19
10. Hyxová Radka VLI7755 VLI Slavia Liberec orienteerin 20:14 + 5:25
11. Janoušková Iveta BOR7457 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:04 + 6:15
12. Jeřábková Tereza BOR7563 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:20 + 6:31
13. Bejvlová Martina LME7350 LME SK Los Mělník 22:34 + 7:45
14. Dastychová Alexandra PEN7450 PEN OK RECO Sport 23:30 + 8:41
15. Kameníková Kateřina BOR7758 BOR OK Jiskra Nový Bor 27:05 + 12:16
Pavlíková Klára LIT7451 LIT KOB Chemopetrol Litvínov DISK
D40
1.60 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Alexandra LPU7051 LPU OK Lokomotiva Pardubice 14:25
2. Rejholcová Andrea BOR6951 BOR OK Jiskra Nový Bor 15:27 + 1:02
3. Paroulková Iva LLI7151 LLI TJ Loko Liberec 15:39 + 1:14
4. Průšová Markéta VSP7256 VSP USK Praha 16:11 + 1:46
5. Posseltová Romana TJN7050 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:25 + 3:00
6. Míková Markéta TJN7351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:45 + 3:20
7. Thomas Sylvia GER OL Team Wehrsdorf 18:21 + 3:56
8. Wagner Martina GER SG Zitau Sud 19:05 + 4:40
D45
1.60 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 15:46
2. Vlčková Jindra LDC6451 LDC KOB Děčín 18:44 + 2:58
3. Pávková Jana BOR6550 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:51 + 3:05
4. Marešová Pavlína BOR6651 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:47 + 6:01
5. Večeřová Ivana TJN6052 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 23:09 + 7:23
D50
1.60 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 BOR OK Jiskra Nový Bor 15:14
2. Zuzánková Růžena TJN6051 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:15 + 1:01
3. Jedličková Zdena BOR6250 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:00 + 2:46
4. Kovářová Alena LTP6151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:12 + 2:58
5. Stibalová Věra LDC6051 LDC KOB Děčín 20:37 + 5:23
6. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteerin 21:37 + 6:23
7. Kubátová Ivana BOR6152 BOR OK Jiskra Nový Bor 26:45 + 11:31
Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport DISK
D55
1.50 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 20:10
2. Kuncová Jiřina TJN5752 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 22:21 + 2:11
3. Matoušková Marie LJN5550 LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 29:11 + 9:01
Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
D60
1.20 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteerin 22:17
2. Bednaříková Olga Marie VLI5151 VLI Slavia Liberec orienteerin 26:18 + 4:01
Omová Jana TUR5150 TUR OOB TJ Turnov DISK
D65
1.20 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 BOR OK Jiskra Nový Bor 19:25
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 21:22 + 1:57
3. Folprechtová Marie TUR4250 TUR OOB TJ Turnov 23:08 + 3:43
Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov DISK
H10
1.40 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 9:58
2. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 10:19 + 0:21
3. Janoušek Slávek BOR0400 BOR OK Jiskra Nový Bor 11:41 + 1:43
4. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 12:35 + 2:37
5. Šašek Jan LTP0301 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:49 + 5:51
6. Clark Arthur LTP0401 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:51 + 7:53
7. Duchoslav Radek LME0402 LME SK Los Mělník 18:20 + 8:22
8. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 19:31 + 9:33
9. Bejvl Marek LME0400 LME SK Los Mělník 19:35 + 9:37
10. Herrmann Josef GER OL Team Wehrsdorf 19:53 + 9:55
11. Staňa Ondřej BOR0301 BOR OK Jiskra Nový Bor 20:42 + 10:44
12. Fejtek Ondřej STB0301 STB TJ Stadion Nový Bor 21:41 + 11:43
13. Nápravník Jiří LME0401 LME SK Los Mělník 22:36 + 12:38
14. Pulda Eryk POL POL 25:24 + 15:26
15. Hampl Jakub LME0500 LME SK Los Mělník 26:23 + 16:25
16. Vlachovský Vojtěech LME0502 LME SK Los Mělník 32:32 + 22:34
17. Vlachovský Matěj LME0501 LME SK Los Mělník 34:31 + 24:33
Hampl Jan LME0900 LME SK Los Mělník 34:36 + 24:38
H12
1.60 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 14:25
2. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:41 + 0:16
3. Jirman Filip TUV0212 TUV SOK TJ Turnov 16:02 + 1:37
4. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:56 + 2:31
5. Rokos Michal TJN0107 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:29 + 3:04
6. Vávra Pavel BOR0101 BOR OK Jiskra Nový Bor 17:49 + 3:24
7. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 19:24 + 4:59
8. Grzegorz Stoma POL POL 19:26 + 5:01
9. Růta Matyáš TJN0102 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 20:57 + 6:32
10. Schöne Niklas GER OL Team Wehrsdorf 23:08 + 8:43
11. Riby Thomas LTP0202 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:13 + 8:48
12. Clark Oskar William LTP0103 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:32 + 9:07
13. Lange André TJN0201 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:10 + 14:45
14. Pavlík Ondřej LIT0101 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 29:26 + 15:01
15. Männel Marek GER OL Team Wehrsdorf 31:15 + 16:50
H14
1.70 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Vít BOR0000 BOR OK Jiskra Nový Bor 13:29
2. Pavlovec Dan BOR0001 BOR OK Jiskra Nový Bor 14:24 + 0:55
3. Hladík Jan TUV0002 TUV SOK TJ Turnov 15:48 + 2:19
4. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ Turnov 15:55 + 2:26
5. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:52 + 4:23
6. Sickert Florian GER OL Team Wehrsdorf 18:17 + 4:48
7. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 19:29 + 6:00
8. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 20:04 + 6:35
9. Männel Mattias GER OL Team Wehrsdorf 20:52 + 7:23
10. Kubec Jan BOR0004 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:04 + 7:35
11. Karatsiolis Kryštof TUR9901 TUR OOB TJ Turnov 21:19 + 7:50
12. Drobník Michal TUR9903 TUR OOB TJ Turnov 27:47 + 14:18
13. Schindler Pavel TJN0000 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:53 + 17:24
Šilar Adam STB0001 STB TJ Stadion Nový Bor DISK
H16
1.80 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wieczorek Marcin STB9701 STB TJ Stadion Nový Bor 12:38
2. Birnbaum Adam BOR9802 BOR OK Jiskra Nový Bor 14:44 + 2:06
3. Novák Filip TJN9801 TUR OOB TJ Turnov 14:52 + 2:14
4. Hlubuček Tomáš CHA9704 CHA OK Chrastava 15:04 + 2:26
5. Janeček Mirek TJN9804 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 15:39 + 3:01
6. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK Jiskra Nový Bor 16:56 + 4:18
H18
2.30 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB TJ Stadion Nový Bor 14:08
2. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 16:00 + 1:52
3. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 16:54 + 2:46
4. Posselt Martin TJN9501 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 19:24 + 5:16
5. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 20:58 + 6:50
H20
2.30 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pustai David TJN9301 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:11
H21
2.60 km, 85 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9209
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 PHK OK 99 Hradec Králové 14:03 9568
2. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 14:23 + 0:20 9349
3. Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov 14:30 + 0:27 9273
4. Henych Martin SJC8601 SJC Sportcentrum Jičín 14:43 + 0:40 9131
5. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 14:53 + 0:50 9021
6. Kolařík Tomáš BOR7809 BOR OK Jiskra Nový Bor 15:05 + 1:02 8890
7. Pavlovec Jan BOR9503 BOR OK Jiskra Nový Bor 15:28 + 1:25 8639
7. Kořínek Tomáš BOR9007 BOR OK Jiskra Nový Bor 15:28 + 1:25 8639
9. Zakouřil Vít TUR9301 TUR OOB TJ Turnov 15:29 + 1:26 8628
10. Škoda Jakub VLI8800 VLI Slavia Liberec orienteerin 15:42 + 1:39 8486
11. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 15:51 + 1:48 8387
11. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 15:51 + 1:48 8387
13. Beneš Jan SJC8703 SJC Sportcentrum Jičín 15:54 + 1:51 8354
14. Kořínek Jindřich TUR8406 TUR OOB TJ Turnov 15:55 + 1:52 8343
15. Váňa Martin TUR8401 TUR OOB TJ Turnov 16:22 + 2:19 8048
16. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 16:24 + 2:21 8026
17. Šákr Vít BOR9301 BOR OK Jiskra Nový Bor 16:27 + 2:24 7993
18. Vlček Martin TUR8702 TUR OOB TJ Turnov 16:28 + 2:25 7983
19. Holas Štěpán SJC8702 SJC Sportcentrum Jičín 16:49 + 2:46 7753
20. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 16:51 + 2:48 7731
21. Hyka Jan TUR9002 TUR OOB TJ Turnov 16:53 + 2:50 7709
22. Krmaš Václav SRK8001 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 17:09 + 3:06 7534
23. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 17:43 + 3:40 7162
24. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 17:46 + 3:43 7130
25. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteerin 17:50 + 3:47 7086
26. Mostek Lukasz STB9100 STB TJ Stadion Nový Bor 17:53 + 3:50 7053
27. Koleš Jan LPU8610 LPU OK Lokomotiva Pardubice 18:03 + 4:00 6944
27. Karvánek Matouš BOR9006 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:03 + 4:00 6944
29. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:08 + 4:05 6889
30. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 18:21 + 4:18 6747
30. Krejčí Jaroslav BOR6302 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:21 + 4:18 6747
32. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 18:36 + 4:33 6583
33. Musil Pavel SJC7705 SJC Sportcentrum Jičín 18:37 + 4:34 6572
34. Vlček Petr LDC8700 LDC KOB Děčín 19:02 + 4:59 6299
35. Albl Miloslav LME7600 LME SK Los Mělník 19:07 + 5:04 6244
36. Bořánek Petr VSP7000 VSP USK Praha 19:16 + 5:13 6145
37. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 19:59 + 5:56 5675
38. Hnik Petr EKP8112 EKP VŠTJ Ekonom Praha 20:02 + 5:59 5642
39. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteerin 20:07 + 6:04 5588
40. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 20:12 + 6:09 5533
41. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 20:46 + 6:43 5161
42. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteerin 20:59 + 6:56 5019
43. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:04 + 7:01 4964
44. Lepšík Petr BOR8202 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:16 + 7:13 4833
45. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 21:40 + 7:37 4571
46. Večeřa Martin TJN9105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 22:06 + 8:03 4287
47. Němec Jan CHA8606 CHA OK Chrastava 22:14 + 8:11 4199
48. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 22:25 + 8:22 4079
49. Stránský Michal BOR8900 BOR OK Jiskra Nový Bor 22:33 + 8:30 3991
50. Pavlík Bronislav LIT8201 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 23:22 + 9:19 3455
51. Hulha Lukáš LTP9405 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:26 + 9:23 3412
52. Vokál Vojtěch CHA7900 CHA OK Chrastava 23:55 + 9:52 3095
53. Hromádka Miroslav SUL6000 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 28:44 + 14:41
54. Moutvička Ondřej LIT8301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 34:36 + 20:33 0
55. Beránek Petr BOR6701 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:52 + 28:49 0
Zaoral Pedros TJN7904 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK 0
H35
2.30 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 15:08
2. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 15:19 + 0:11
3. Průša Michal VSP7310 VSP USK Praha 15:25 + 0:17
4. Nehasil David BOR7713 BOR OK Jiskra Nový Bor 16:10 + 1:02
5. Vácha Tomáš BOR7409 BOR OK Jiskra Nový Bor 16:25 + 1:17
6. Nehasil Vladislav LDC7101 LDC KOB Děčín 16:56 + 1:48
7. Bejvl Jakub LME7100 LME SK Los Mělník 17:55 + 2:47
8. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:34 + 3:26
9. Vokurka Jan TJN7501 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 22:08 + 7:00
H40
2.10 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 14:13
2. Pachnik Dariusz STB6901 STB TJ Stadion Nový Bor 14:38 + 0:25
3. Sucharda Jiří BOR5802 BOR OK Jiskra Nový Bor 15:14 + 1:01
4. Žejdlík Michal LTP7001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:56 + 1:43
5. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 16:31 + 2:18
6. Karvánek Petr BOR6600 BOR OK Jiskra Nový Bor 16:32 + 2:19
7. Štěpán Petr LDC7301 LDC KOB Děčín 16:42 + 2:29
8. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:25 + 4:12
9. Jeřábek Petr BOR7105 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:11 + 6:58
10. Křtěnský Roman BOR7100 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:21 + 7:08
11. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 23:57 + 9:44
12. Řezáč Pavel VLI6900 VLI Slavia Liberec orienteerin 25:50 + 11:37
H45
1.80 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan PEN6600 PEN OK RECO Sport 13:31
2. Hostaš Petr TJN6601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:19 + 2:48
3. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:22 + 2:51
4. Schindler Jiří TJN6301 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:36 + 3:05
5. Bruner Luboš LTP6501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:16 + 3:45
6. Pavel Petr LTP6806 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:27 + 3:56
7. Doškář Boris BOR6400 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:38 + 8:07
8. Míka Zdeněk TJN6700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:52 + 8:21
9. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:25 + 10:54
H50
1.80 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 BOR OK Jiskra Nový Bor 14:25
2. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:59 + 2:34
3. Hoidekr Pavel LLI5901 LLI TJ Loko Liberec 17:21 + 2:56
4. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 18:26 + 4:01
5. Provazník Jiří TUR5102 TUR OOB TJ Turnov 19:31 + 5:06
6. Šimek Miroslav LME6300 LME SK Los Mělník 22:42 + 8:17
Hulha Karel LTP6001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H55
1.70 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 13:25
2. Kunc Radovan TJN5549 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 13:59 + 0:34
3. Männel Harald GER OL Team Wehrsdorf 14:41 + 1:16
4. Ludvík Petr STB5701 STB TJ Stadion Nový Bor 15:49 + 2:24
5. Pávek Miloš BOR5801 BOR OK Jiskra Nový Bor 15:53 + 2:28
6. Stibal Ivan LDC5701 LDC KOB Děčín 16:51 + 3:26
7. Eiselt Miloš LTP5802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:51 + 4:26
H60
1.70 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteerin 16:37
2. Švihovský Jaroslav BOR5003 BOR OK Jiskra Nový Bor 17:38 + 1:01
3. Rančák Josef BOR5004 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:46 + 2:09
4. Bednařík Libor VLI5200 VLI Slavia Liberec orienteerin 24:00 + 7:23
H65
1.50 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 20:52
2. Matoušek Lubomír LJN4700 LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 40:39 + 19:47
H70
1.50 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný František PUL4200 PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. 17:10
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 BOR OK Jiskra Nový Bor 22:52 + 5:42
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 BOR OK Jiskra Nový Bor 23:52 + 6:42
4. Folprecht Eduard TUR4301 TUR OOB TJ Turnov 23:59 + 6:49
5. Mašek Pavel BOR3602 BOR OK Jiskra Nový Bor 27:24 + 10:14
6. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 27:43 + 10:33
P2
1.30 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavů Tomáš TJN1049 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 12:09
2. Tkáč Jan TJN1048 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 12:39 + 0:30
3. Šašek Jan LTP LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:22 + 1:13
4. Lange Robert TJN7300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 14:03 + 1:54
5. Hladíková Jana TUV7253 TUV SOK TJ Turnov 14:04 + 1:55
6. Dastych Petr PEN PEN OK RECO Sport 18:01 + 5:52
7. Václavů Jan TJN0005 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 24:54 + 12:45
8. Lysá Tereza NER NER Neregistrovaní 27:35 + 15:26
9. Truhlářová Michala LLI9950 LLI TJ Loko Liberec 28:30 + 16:21
P4
2.00 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kout Matyáš NER NER Neregistrovaní 16:37
2. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:16 + 1:39
3. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 21:41 + 5:04
4. Fronkova Aleksandra NER NER Neregistrovaní 22:02 + 5:25
Koutný Stanislav BOR7611 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK