Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Kategorie: H21

Datum:
27.04.2013
Místo konání:
Šebetov - koupaliště
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Mojetín
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef
Stavitel tratí:
Hlava Miroslav
H21
10.60 km, 390 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8236
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 77:29 8583
2. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 78:36 + 1:07 8464
3. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 81:32 + 4:03 8153
4. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 83:29 + 6:00 7946
5. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 85:26 + 7:57 7740
6. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 85:33 + 8:04 7727
7. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 85:51 + 8:22 7695
8. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 87:07 + 9:38 7561
9. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 87:37 + 10:08 7508
10. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:18 + 10:49 7435
11. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 90:16 + 12:47 7227
11. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 90:16 + 12:47 7227
13. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 91:27 + 13:58 7101
14. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 93:28 + 15:59 6887
15. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 93:50 + 16:21 6849
16. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 94:53 + 17:24 6737
17. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 95:01 + 17:32 6723
18. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 95:59 + 18:30 6621
19. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 98:45 + 21:16 6327
20. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 98:49 + 21:20 6320
21. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 99:15 + 21:46 6274
22. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 99:21 + 21:52 6263
23. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 99:32 + 22:03 6244
24. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 100:00 + 22:31 6194
25. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 101:19 + 23:50 6055
26. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 103:09 + 25:40 5860
27. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 104:19 + 26:50 5737
28. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 106:28 + 28:59 5509
29. Ráb Martin RBK8307 C SK Radioklub Blansko 107:32 + 30:03 5395
30. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 108:18 + 30:49 5314
31. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 109:23 + 31:54 5199
32. Mlejnek Pavel STE7403 C SK SKI-OB Šternberk 111:54 + 34:25 4932
33. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 113:38 + 36:09 4748
34. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 122:02 + 44:33 3857
35. Vašíček Michal ABM8908 C KOB Moira Brno 122:26 + 44:57 3815
36. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 124:30 + 47:01 3596
37. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 129:37 + 52:08 3053
38. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 136:06 + 58:37 2365
39. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 136:17 + 58:48 2346
40. Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno 136:33 + 59:04 2318
41. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 137:07 + 59:38 2258
42. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 137:51 + 60:22 2180
43. Suchý Václav ABM9404 C KOB Moira Brno 140:12 + 62:43
44. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 151:00 + 73:31 785
Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc DISK 0
Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno DISK 0