Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21K

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Louka na severním okraji obce Rynoltice, bude značeno, možnost postavit klubové stany
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Bubo bubo, 1:10 000, E 5m, stav duben 2012, dle IOF, není vodovzdorně upravena, formát A3
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina, Polák Jaroslav
JURY:
Picek Jan, Omová Jana, Paroulková Iva
Protokol:
Závod proběhl bez problémů.
D21K
4.90 km, 185 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6184
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Kateřina VLI8054 VLI Slavia Liberec orienteering 46:12 6332
2. Krafková Ita BOR8156 BOR OK Jiskra Nový Bor 47:12 + 1:00 6201
3. Tučková Monika BOR7650 BOR OK Jiskra Nový Bor 48:35 + 2:23 6021
4. Röhnert Karoline SSV Planeta Radebeul 49:59 + 3:47
5. Vlažná Lucie LCE8751 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 50:22 + 4:10 5788
5. Křížová Vendula SJC8355 SJC Sportcentrum Jičin 50:22 + 4:10 5788
7. Posseltová Tereza TJN9252 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 51:44 + 5:32 5609
8. Weinert Ruta 327 ATZ Racibórz 52:31 + 6:19
9. Janečková Dagmar EKP6550 EKP VŠTJ Ekonom Praha 52:34 + 6:22 5500
10. Ehlerová Petra VSP7855 VSP USK Praha 53:23 + 7:11 5394
11. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 54:12 + 8:00 5287
12. Tomešová Daniela SJC8451 SJC Sportcentrum Jičin 54:23 + 8:11 5263
13. Smutná Anežka TUV9455 TUV SOK TJ Turnov 54:51 + 8:39 5202
14. Kučerková Romana STB8196 STB TJ Stadion Nový Bor 55:38 + 9:26 5100
15. Zakouřilová Kamila TUV8557 TUV SOK TJ Turnov 56:08 + 9:56 5034
16. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 56:14 + 10:02 5021
17. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 56:57 + 10:45 4928
18. Rypáčková Dana MFP7952 MFP VŠSK MFF UK Praha 56:59 + 10:47 4923
19. Hyxová Radka VLI7755 VLI Slavia Liberec orienteering 58:07 + 11:55 4775
20. Blahutová Hanka MFP7953 MFP VŠSK MFF UK Praha 59:06 + 12:54 4647
21. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-Micron Brno město 59:55 + 13:43 4540
22. Kääriäinen Sophie 261 SV IHW Alex 78 e. V. 60:00 + 13:48
23. Moraweck Karolin 411 neregistrovaniBuřti_2013 61:17 + 15:05
24. Lucke Henrike 313 SKS 62:02 + 15:50
25. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 63:51 + 17:39 4026
26. Vlčková Klára LDC9250 LDC KOB Děčín 64:44 + 18:32 3911
27. Synková Petra DOK7950 DOK OK Doksy 65:38 + 19:26 3793
28. Safínová Eva Ner nereg 66:03 + 19:51
29. Winkler Hanna LPM8051 LPM OK Lokomotiva Plzeň 66:45 + 20:33 3647
30. Riegel Peggy SV TU Ilmenau 68:05 + 21:53
31. Conrad Anne SV Bad Düben 68:53 + 22:41
32. Forkel Claudia SSV Planeta Radebeul 68:57 + 22:45
33. Staronova Hana VAM8751 VAM OOB Vamberk 69:43 + 23:31
34. Ansorge Elisabeth SV Robotron Dresden 75:31 + 29:19
35. Pološčuková Lucie SMB9051 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 76:53 + 30:41 2323
36. Lorenz Alexandra OLV Potsdam e.V. 79:55 + 33:43
37. Vogel Kristin OLV Potsdam e.V. 81:31 + 35:19
38. Bräuer Sandra SV Lengefeld 86:21 + 40:09
39. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK RECO Sport 93:09 + 46:57 198
40. Hrobařová Lenka TJN7754 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 116:42 + 70:30 0