Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Holešov - zámecký park
Pořadatel:
HLV - KČT - OB Holešov
Mapa:
Trojzubec
Ředitel závodu:
Peška Antonín
Hlavní rozhodčí:
Peška Antonín
Stavitel tratí:
Cahel Marek
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:00
2. Chromá Karolína LCE0353 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:15 + 3:15
D12C
1.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:32
2. Bednaříková Sára LCE0252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:35 + 2:03
3. Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:16 + 5:44
4. Kočová Halina TZL0255 C SKOB Zlín 19:42 + 6:10
5. Šišková Kamila TZL0250 C SKOB Zlín 24:20:00 + 10:48
D14C
1.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 14:55
2. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 16:41 + 1:46
3. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 18:14 + 3:19
4. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 19:18 + 4:23
5. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:49 + 4:54
6. Horáková Hanka TZL0054 B SKOB Zlín 20:19 + 5:24
MS Dufková Renata LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:22:00 + 28:27
D16C
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 19:48
2. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:05 + 2:17
3. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:27 + 2:39
4. Hauerlandová Natálie LCE9851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 26:07:00 + 6:19
D18C
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajcarová Soňa SKM9551 C KOB Směr Kroměříž 24:06:00
D21C
2.50 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4097
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 18:54 4161
2. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 19:12 + 0:18 4097
3. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 19:30 + 0:36 4033
4. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 19:43 + 0:49 3987
5. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:33 + 1:39 3809
6. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:46 + 2:52 3549
7. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 24:35:00 + 5:41 2948
8. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 42:45:00 + 23:51 0
D35C
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 20:36
2. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 21:55 + 1:19
3. Pišová Hana LCE7053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:13:00 + 3:37
4. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:22:00 + 3:46
D45C
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 21:06
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:11 + 2:05
3. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 25:09:00 + 4:03
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 26:16:00 + 5:10
5. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 27:09:00 + 6:03
6. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 27:40:00 + 6:34
7. Holubcová Marcela EZL6251 C PEV Zlín 29:31:00 + 8:25
8. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 34:48:00 + 13:42
D55C
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 28:40:00
2. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 31:09:00 + 2:29
H10C
1.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS Kryštof Ivo HLV02 C KČT - OB Holešov DISK
H12C
1.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 13:42
2. Chovanec Václav TZL0201 C SKOB Zlín 14:37 + 0:55
3. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:59 + 4:17
4. Mejzlík Dominik LCE0002 B OOB TJ Slovan Luhačovice 18:06 + 4:24
5. Bartík Filip TZL0202 C SKOB Zlín 25:37:00 + 11:55
6. Václavík Radek LCE0202 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31:00 + 26:49
7. Zeman Jakub TZL0102 C SKOB Zlín 49:29:00 + 35:47
H14C
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:42
2. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 15:56 + 2:14
3. Turza Tomáš LCE9912 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:54 + 10:12
4. Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín 28:41:00 + 14:59
Beblavý Martin LCE9905 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Vopařil Jan LCE9911 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H16C
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 17:39
2. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 18:20 + 0:41
3. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 23:32 + 5:53
4. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 24:01:00 + 6:22
H18C
2.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovanec David TZL9502 A SKOB Zlín 17:29
2. Turna Matyáš TZL9603 C SKOB Zlín 19:49 + 2:20
3. Svačina Jan TZL9501 B SKOB Zlín 20:39 + 3:10
4. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 21:05 + 3:36
Holubec Jakub EZL9609 C PEV Zlín DISK
Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž DISK
H21C
3.00 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7371
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 17:08 7726
2. Přibyl Broněk TZL8603 C SKOB Zlín 17:54 + 0:46 7412
3. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 18:57 + 1:49 6982
4. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 19:50 + 2:42 6620
4. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 19:50 + 2:42 6620
6. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:11 + 4:03 6067
7. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 21:27 + 4:19 5958
8. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:56 + 4:48 5760
8. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 21:56 + 4:48 5760
10. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 23:00 + 5:52 5324
11. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:09 + 6:01 5262
12. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 23:24 + 6:16 5160
13. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 23:40 + 6:32 5051
14. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 24:03:00 + 6:55 4894
15. Skoba Ondřej TZL7732 C SKOB Zlín 25:01:00 + 7:53 4498
16. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 25:10:00 + 8:02 4436
17. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:14:00 + 8:06 4409
18. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 26:51:00 + 9:43 3747
19. Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:25:00 + 14:17 1877
20. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 32:12:00 + 15:04 1556
21. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 33:59:00 + 16:51 826
H35C
2.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 20:33
2. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:42:00 + 6:09
3. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 26:47:00 + 6:14
4. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:12:00 + 6:39
H45C
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 19:43
2. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 23:10 + 3:27
3. Mikšík Pavel RAD6501 C TJ Sokol Radslavice 25:07:00 + 5:24
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 25:51:00 + 6:08
5. Dvorský Ilja SKM6103 C KOB Směr Kroměříž 28:26:00 + 8:43
Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H55C
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 19:22
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 20:35 + 1:13
3. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 25:44:00 + 6:22
4. Válek Jaroslav EZL5213 C PEV Zlín 26:51:00 + 7:29
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:54:00 + 7:32
6. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 29:03:00 + 9:41
7. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 30:48:00 + 11:26
8. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 32:20:00 + 12:58
H65C
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 27:02:00
2. Kusák Stanislav EZL3501 C PEV Zlín 32:29:00 + 5:27
3. Koč Břetislav MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha 33:51:00 + 6:49
4. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 36:59:00 + 9:57
HD10N
1.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotasová Táňa HLV05 C KČT - OB Holešov 13:46
2. Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:23 + 0:37
3. Jedruchová Štěpánka TZL0350 C SKOB Zlín 14:46 + 1:00
4. Nevěřilová LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:26 + 2:40
5. Graubner Tadeáš SKK C 17:26 + 3:40
6. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:45 + 3:59
7. Bláhová Daniela HLV05 C KČT - OB Holešov 17:56 + 4:10
Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Kryštof David HLV04 C KČT - OB Holešov DISK
MS Ovesná Martina SVS C Orientklub Vsetín 13:41 +
MS Svobodová Klára LCE0153 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:50 +
MS Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:58 + 2:12
HDR
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ovesný Petr SVS C Orientklub Vsetín 10:50
2. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 13:24 + 2:34
3. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 14:19 + 3:29
4. Hartman Matyáš ZL C 14:45 + 3:55
5. Graubnerová Kamila SKK C 15:59 + 5:09
6. Mikšík Michael RAD C TJ Sokol Radslavice 16:07 + 5:17
7. Kupková Lenka C 16:55 + 6:05
8. Černý Jan TZL C SKOB Zlín 17:12 + 6:22
9. Lázničková Alžběta TZL08 C SKOB Zlín 17:47 + 6:57
10. Jedruch Viktor TZL0600 C SKOB Zlín 18:00 + 7:10
11. Vala Lukáš TZL C SKOB Zlín 18:47 + 7:57
12. Kunzovi Veronika + Marek OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 20:31 + 9:41
13. Palas Jan AZL0543 C SKOB ARIS Zlín 21:48 + 10:58
14. Bartoš Ondřej C 21:55 + 11:05
15. Klímová Markéta OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 22:11 + 11:21
16. Koč Juraj TZL C SKOB Zlín 25:29:00 + 14:39
17. Sedláček Matěj HLV10 C KČT - OB Holešov 26:25:00 + 15:35
18. Buxová Simona SKM C KOB Směr Kroměříž 28:12:00 + 17:22
19. Gester Otto TZL0500 C SKOB Zlín 28:38:00 + 17:48
20. Buxová Veronika SKM C KOB Směr Kroměříž 29:23:00 + 18:33
21. Lučan Matěj AZL0909 C SKOB ARIS Zlín 45:17:00 + 34:27
Kundrata JZL C TJ Jižní svahy Zlín DISK
Palas Jan AZL C SKOB ARIS Zlín DISK
Matuška Václav KVS0302 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Batani Valeria TZLXXXX C SKOB Zlín DISK
Batani Valentina TZLxxxx C SKOB Zlín DISK
P
1.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klíma Jan OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:06
T
2.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grebeníček Aleš C 25:08:00
2. Bláhová Katka C 27:50:00 + 2:42
Hartman Vojtěch ZL C DISK