Výsledky závodu: JWOC Tour - E3

Kategorie: D21A

Datum:
03.07.2013
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Hepner David
Stavitel tratí:
Petržela Jan
JURY:
Kettnerová Lenka, Komárek Arnošt, Kožina Petr
Protokol:

3. etapa JWOC Tour – zkrácená trať – Radvanice

Datum:
Středa 3.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Radvanice – bývalý důl Kateřina (50°34’35.080”N, 16°3’19.036”E)
Mapa:
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal,
Petr Mareček, tisk Žaket (ofset)

Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: David Hepner
Stavitel tratí: Jan Petržela

Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.

Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.

Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 902 závodníků.



David Hepner Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
D21A
4.59 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 51:12 7818
2. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 51:32 + 0:20 7770
3. Jirčáková Martina LCE8951 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 55:35 + 4:23 7188
4. Čermáková Magdalena UOL9155 UOL SK UP Olomouc 60:23 + 9:11 6497
5. Peterová Věra DOB8751 DOB KOB Dobruška 60:58 + 9:46 6413
6. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 61:04 + 9:52 6399
7. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 61:13 + 10:01 6377
8. Píšová Monika NPA8151 NPA SK LOB Nová Paka 64:18 + 13:06 5933
9. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:54 + 16:42 5415
10. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 69:21 + 18:09 5207
11. Rauturier Camille 3380918 Söders-Tyresö 70:15 + 19:03
12. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 72:23 + 21:11 4770
13. Kašparová Šárka AOP7251 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 73:21 + 22:09 4631
14. Šenkýřová Jana TUR8652 TUR OOB TJ Turnov 74:46 + 23:34 4427
15. Wysocka Malwina 2080556 OOB TJ Zlaté Hory 75:26 + 24:14
16. Jablonovská Lenka ZBM9063 ZBM SK Žabovřesky Brno 75:39 + 24:27 4300
17. Hančová Marie SNA8255 SNA TJ START Náchod 82:07 + 30:55 3370
18. Poloprutská Markéta TUR9252 TUR OOB TJ Turnov 82:12 + 31:00 3358
19. Choutková Magdaléna SOB8851 SOB Sdružení organizátorů bankovní 84:12 + 33:00 3070