Kategorie: H21B
4. etapa JWOC Tour – krátká trať – Horní Dehtov
Datum:
Čtvrtek 4.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Horní Dehtov, louka východně od obce (50°25’37.382”N, 15°44’26.326”E)
Mapa:
Čertovy skrýše, měřítko 1:10 000, velikost A4, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Jan Langr, Radek Novotný,
Zdeněk Sokolář, Petr Mareček, tisk Žaket (ofset).
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Kubíček Radek
Stavitel tratí: Pavel Kubát
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
Závod proběhl za zamračeného počasí s občasným problesknutím slunečních paprsků.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 927 závodníků.
Radek Kubíček Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Albl Slávek | LME7600 | LME SK Los Mělník | 39:02 | 5721 | ||
2. | Hrouda Martin | FSP7612 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 39:48 | + 0:46 | 5612 | |
3. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC K.O.B. Choceň | 40:12 | + 1:10 | 5556 | |
4. | Chrást Tomáš | STH7401 | STH SK Studenec | 40:42 | + 1:40 | 5485 | |
5. | Fukátko Jan | LPU8105 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 41:01 | + 1:59 | 5440 | |
6. | Kolosov Oleg | UKR UKR | 41:57 | + 2:55 | |||
7. | Pavelka Jan | MBM8500 | MBM O-mikron | 43:00 | + 3:58 | 5159 | |
8. | Šrubař Michal | MBM8606 | MBM O-mikron | 43:26 | + 4:24 | 5097 | |
9. | Kučerka Jan | LIT8002 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 44:16 | + 5:14 | 4979 | |
10. | Kopasz Róbert | 2770770 | ESV Lok Bad Schandau | 44:22 | + 5:20 | ||
11. | Suchomel Vít | MBM8448 | MBM O-mikron | 45:05 | + 6:03 | 4863 | |
12. | Cupák Jiří | VRL7201 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:52 | + 7:50 | 4610 | |
13. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 47:28 | + 8:26 | 4525 | |
14. | Klomínský Václav | KPY8700 | KPY SKOB Sokol Kralupy | 47:41 | + 8:39 | 4494 | |
15. | Gyurcsik Peter | 2810796 | Naturfreunde Wien | 50:48 | + 11:46 | ||
16. | Petr Josef | VLI6300 | VLI Slavia Liberec orienteering | 52:25 | + 13:23 | 3823 | |
17. | Połomski Mateusz | 1440766 | SILD team Praha | 53:43 | + 14:41 | ||
18. | Stehno Pavel | NER NER | 54:52 | + 15:50 |