Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
09.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu za oblačného počasí, 18°. K závodu se přihlásilo a cílem prošlo 69 závodníků. Nikdo nebyl zraněn, hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Kategorie:
D12     D16     D21     D45     H12     H16     H21     H45     H55     MIX    
D12
1.60 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brylak Karolina 19P0050 C Tukan Iwiny 36:29
2. Pulda Aleksandra 19P0200 C Tukan Iwiny 40:31 + 4:02
D16
1.90 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 21:32
2. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 22:56 + 1:24
3. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 23:47 + 2:15
4. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 26:10 + 4:38
5. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 32:29 + 10:57
D21
2.30 km, 100 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7018
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haniszewska Angelika 19P9550 C Tukan Iwiny 23:33
2. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 24:09 + 0:36 7961
3. Szeliga Małgorzata 19P9350 C Tukan Iwiny 25:22 + 1:49
4. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 29:44 + 6:11 6557
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 29:50 + 6:17 6532
6. Křivdová Lenka 2PC1350 C 30:18 + 6:45
7. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 30:46 + 7:13 6297
8. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 39:10 + 15:37 4184
9. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 46:25 + 22:52 2360
Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč DISK 0
D45
2.10 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 32:20
2. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 34:43 + 2:23
3. Jakubecz Andrea 18H6750 C 35:49 + 3:29
H12
1.60 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Stanisław 19P0300 C Tukan Iwiny 20:45
2. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 23:20 + 2:35
Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
H16
2.10 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wieczorek Marcin 19P9600 C Tukan Iwiny 21:40
2. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:27 + 4:47
3. Jurczyk Maciej 51P9800 C 36:08 + 14:28
H21
2.90 km, 140 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8498
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henych Martin SJC8601 R Sportcentrum Jičín 26:10 8992
2. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 27:44 + 1:34 8513
3. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 29:26 + 3:16 7993
4. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 31:30 + 5:20 7361
5. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 31:56 + 5:46
6. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 32:08 + 5:58 7167
7. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 32:13 + 6:03 7142
8. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 32:53 + 6:43 6938
9. Pospíšil Ondra DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 33:18 + 7:08 6811
10. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 33:52 + 7:42 6637
11. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 33:57 + 7:47 6612
12. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 34:16 + 8:06 6515
13. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:48 + 10:38 5740
14. Pachnik Dariusz 19P6900 C Tukan Iwiny 38:15 + 12:05
15. Kovács Boldizsár 18H9100 C 38:31 + 12:21
16. Jurczyk Tomasz 51P9400 C 38:47 + 12:37
17. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 40:14 + 14:04 4690
18. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 40:35 + 14:25 4583
19. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 41:00 + 14:50 4455
20. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 41:34 + 15:24 4282
21. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 41:48 + 15:38 4211
22. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 42:50 + 16:40 3895
23. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 43:44 + 17:34 3619
24. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 46:12 + 20:02 2865
25. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:15 + 20:05 2850
26. Dlouhý Josef 97C9100 C 47:51 + 21:41
27. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 49:56 + 23:46 1723
28. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 50:00 + 23:50 1703
29. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 54:20 + 28:10 377
30. Dvořák Ladislav C 58:09 + 31:59
H45
2.30 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovács Gábor 18H6700 C 34:44
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 37:55 + 3:11
3. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 39:17 + 4:33
4. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:38 + 5:54
5. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 53:02 + 18:18
6. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:51 + 20:07
7. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:10 + 20:26
Křivda Ivan 2PC6700 C DISK
H55
1.70 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 22:46
2. Ďoubal Jaromír 66C5500 C 29:23 + 6:37
3. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 37:18 + 14:32
MIX
1.90 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Motyčková Miroslava C 63:39