Logo

Výsledky závodu: Magnus cup - E3

Kategorie: H21A

Datum:
17.08.2013
Místo konání:
Stará Ves
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Maliníček
Ředitel závodu:
Aleš David
Hlavní rozhodčí:
Kolář Rudolf
Stavitel tratí:
Hrobař Štěpán
JURY:
Jirka Michal, Grepl Ladislav, Hadač Miroslav

H21A 2.90 km, 180 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8720

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 36:20 9799
2. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 38:07 + 1:47 6972
3. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:11 + 2:51 4972
4. Piják Ondrej 39S8204 C 39:50 + 3:30
5. Bukovác Maroš 48SXXX2 C 40:19 + 3:59
6. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 41:50 + 5:30
7. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 42:02 + 5:42 4627
8. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 42:15 + 5:55 7866
9. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 44:38 + 8:18 4776
10. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 44:42 + 8:22
11. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 45:01 + 8:41
12. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 45:05 + 8:45 6661
13. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 45:48 + 9:28 6020
14. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:58 + 9:38
15. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 46:07 + 9:47 5252
16. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 46:27 + 10:07 6841
17. Franko David ASU9347 A Magnus Orienteering 48:17 + 11:57 7720
18. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:25 + 12:05 4503
19. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 49:08 + 12:48 6543
20. Mušínský Tomáš ASU9348 B Magnus Orienteering 50:24 + 14:04 5252
21. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 50:57 + 14:37 6838
22. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 52:30 + 16:10 7060
23. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 55:32 + 19:12
24. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:36 + 22:16 4807
25. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 64:39 + 28:19 3183
26. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:59 + 28:39 6258
27. Sklenář Martin SBR9501 B SKOB Bruntál 68:25 + 32:05 7257
28. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 74:24 + 38:04 6956
29. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 84:51 + 48:31 4836
Papuga Miroslav 25S9002 C ATU Kosice DISK
Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 5775