Výsledky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

Kategorie: H21B

Datum:
14.09.2013
Místo konání:
Šemanovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
ŠEMANOVICE (1:10 000, E = 5 m), rozměr A3
Ředitel závodu:
Rambová Kamila
Hlavní rozhodčí:
Procházka Zdenko
Stavitel tratí:
Plochová Dominika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21B
6.90 km, 405 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7758
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 65:46 8474
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 68:13 + 2:27 8177
3. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 69:30 + 3:44 8021
4. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 69:58 + 4:12 7965
5. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 70:33 + 4:47 7894
6. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 73:42 + 7:56 7512
7. Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 73:51 + 8:05 7494
8. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 74:10 + 8:24 7456
9. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 74:31 + 8:45 7413
10. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 74:56 + 9:10 7363
11. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 75:12 + 9:26 7330
12. Nývlt Martin SNA8206 TJ START Náchod 75:24 + 9:38 7306
13. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 75:33 + 9:47 7288
14. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 76:12 + 10:26 7209
15. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 76:33 + 10:47 7167
16. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 77:04 + 11:18 7104
17. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 77:32 + 11:46 7048
18. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 77:39 + 11:53 7033
19. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 77:46 + 12:00 7019
20. Hadač Miroslav AOP6501 Přátelé orientačního běhu Opava 77:51 + 12:05 7009
21. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 77:52 + 12:06 7007
22. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 79:11 + 13:25 6848
23. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 79:17 + 13:31 6835
24. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 79:46 + 14:00 6777
25. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 80:11 + 14:25 6726
26. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 80:38 + 14:52 6672
27. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 80:49 + 15:03 6650
28. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 81:22 + 15:36 6583
29. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 81:57 + 16:11 6512
30. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:28 + 16:42 6449
31. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 82:59 + 17:13 6387
32. Stehlík Martin ZBM8503 SK Žabovřesky Brno 83:00 + 17:14 6385
33. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 83:20 + 17:34 6344
34. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 83:30 + 17:44 6324
35. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 83:42 + 17:56 6300
35. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:42 + 17:56 6300
37. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 83:44 + 17:58 6296
38. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 83:46 + 18:00 6292
39. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 83:59 + 18:13 6266
40. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 84:32 + 18:46 6199
41. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 84:45 + 18:59 6173
42. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 85:31 + 19:45 6080
43. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 85:36 + 19:50 6070
44. Nývlt Petr SNA8004 TJ START Náchod 86:51 + 21:05 5918
45. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 87:14 + 21:28 5872
46. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 87:24 + 21:38 5851
47. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 87:49 + 22:03 5801
48. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 87:56 + 22:10 5787
49. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 88:27 + 22:41 5724
50. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 89:20 + 23:34 5617
51. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 89:31 + 23:45 5595
52. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 90:06 + 24:20 5524
53. Klomínský Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:11 + 24:25 5514
54. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 90:18 + 24:32 5500
55. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 91:36 + 25:50 5342
56. Kasal Vít SBK7540 KOB Start Blansko 91:45 + 25:59 5324
57. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 93:31 + 27:45 5110
58. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 93:55 + 28:09 5061
59. Procházka Tomáš SCP8200 OK Sparta Praha 95:13 + 29:27 4904
60. Koldinský Jan KPY8506 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:04 + 34:18 4316
61. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 102:13 + 36:27 4055
62. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 103:27 + 37:41 3906
63. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 104:26 + 38:40 3786
64. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 106:57 + 41:11 3481
65. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 107:03 + 41:17 3469
Weiner Jakub SHK7911 TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný DISK 0
Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno DISK 0
Šrubař Michal MBM8606 O-mikron DISK 0