Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA

Kategorie: H21B

Datum:
22.09.2013
Místo konání:
Rejvíz – areál Orlí vrch
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Aleš David
Hlavní rozhodčí:
Strachota Jaroslav
Stavitel tratí:
Navrátil Tomáš, Hrobař Štěpán
JURY:
Kořínek Jindřich, Hadač Miroslav, Janata Martin
H21B
11.90 km, 500 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9212
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 81:54 10076
2. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 85:04 + 3:10 9711
3. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 86:50 + 4:56 9507
4. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 87:23 + 5:29 9443
5. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 88:36 + 6:42 9303
6. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 89:55 + 8:01 9151
7. Klusáček Matěj TTR8901 R OOB Třebíč 90:03 + 8:09 9136
8. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 90:55 + 9:01 9036
9. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 90:56 + 9:02 9034
10. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 91:05 + 9:11 9016
11. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 91:06 + 9:12 9014
12. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 91:40 + 9:46 8949
13. Panchártek Jan PHK8802 R OK 99 Hradec Králové 91:59 + 10:05 8913
14. Bakó Áron 17HXX12 C Hungarian Team 92:48 + 10:54
15. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 93:08 + 11:14 8780
16. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 93:09 + 11:15 8778
17. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 93:42 + 11:48 8714
18. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 94:43 + 12:49 8597
19. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:20 + 13:26 8526
20. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 95:32 + 13:38 8503
21. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 96:23 + 14:29 8405
22. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 96:43 + 14:49 8366
23. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 97:58 + 16:04 8222
24. Kovář Miroslav SCP8103 R OK Sparta Praha 98:13 + 16:19 8193
25. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 98:53 + 16:59 8116
26. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 99:21 + 17:27 8062
27. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:55 + 18:01 7997
28. Nowacki Úukasz 55P8601 C Grunwald Poznań 100:47 + 18:53
29. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 100:58 + 19:04 7876
30. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 102:03 + 20:09 7751
31. Stefański David 55P8901 C Grunwald Poznań 110:19 + 28:25
Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga DISK 0