Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA

Kategorie: H21C

Datum:
22.09.2013
Místo konání:
Rejvíz – areál Orlí vrch
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Aleš David
Hlavní rozhodčí:
Strachota Jaroslav
Stavitel tratí:
Navrátil Tomáš, Hrobař Štěpán
JURY:
Kořínek Jindřich, Hadač Miroslav, Janata Martin
H21C
11.00 km, 500 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9140
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 70:02 10095
2. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 75:09 + 5:07 9444
3. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 78:48 + 8:46 8979
4. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 79:19 + 9:17 8914
5. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 80:43 + 10:41 8735
6. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:03 + 11:01 8693
7. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 81:09 + 11:07 8680
8. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 81:53 + 11:51 8587
9. Pospíšil Vítek SCP6800 C OK Sparta Praha 81:57 + 11:55 8578
9. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 81:57 + 11:55 8578
11. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 82:22 + 12:20 8525
12. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:34 + 12:32 8500
13. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 82:42 + 12:40 8483
14. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 82:53 + 12:51 8460
15. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 83:31 + 13:29 8379
16. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 83:46 + 13:44 8347
17. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 83:51 + 13:49 8336
18. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 84:14 + 14:12 8288
19. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 84:15 + 14:13 8286
20. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 84:36 + 14:34 8241
21. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 84:48 + 14:46 8216
22. Vlček Martin TUR8702 R OOB TJ Turnov 85:06 + 15:04 8177
23. Mockunas Leonas 24LXXX1 C Versme/Hellas 85:27 + 15:25
24. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 87:45 + 17:43 7840
25. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 87:51 + 17:49 7827
26. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 88:07 + 18:05 7793
27. Györgyi Ábel 17HXX15 C Hungarian Team 88:14 + 18:12
28. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 88:30 + 18:28 7745
29. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:15 + 19:13 7649
30. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 90:37 + 20:35 7475
31. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 91:39 + 21:37 7344
32. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 91:40 + 21:38 7341
33. Bugár Gergely 17HXX13 C Hungarian Team 91:52 + 21:50
34. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 92:48 + 22:46 7197
35. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 93:08 + 23:06 7155
36. Piltaver Jaka LCE8500 C OOB TJ Slovan Luhačovice 95:40 + 25:38 6832
37. Papuga Miroslav 25S9002 C ATU Kosice 100:42 + 30:40
38. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 103:29 + 33:27 5837