Výsledky závodu: Přebor škol - Republikové finále 2013

Datum:
05.06.2013
Místo konání:
Planá nad Lužnicí
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
KTA - SK Kotnov Tábor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vébr Jiří
Hlavní rozhodčí:
Rychtecký Josef
Stavitel tratí:
Vébr Jiří
JURY:
Kubičková Martina, Vystavěl Dušan, Skyvová Kristýna
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí ( jako vždy u tohoto pořadatele ;)). V závodě byl ošetřen jeden zvrtnutý kotník a několik puchýřů. Nebyl podán žádný protest. Děkujeme Všem účastníkům, že přijeli a zazávodili si v Plané nad Lužnicí.
Kategorie:
D7     D9     DS     H7     H9     HS     OPEN     S-OPEN    
D7
3.10 km, 31 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška JCGVNJH0003 24:58
2. Hápová Petra KHBGBB0001 28:39 + 3:41
3. Riby Rose USZSBT9902 29:47 + 4:49
4. Thořová Markéta LBGTUR9901 29:50 + 4:52
5. Faltysová Karolína KHBGBB9904 31:47 + 6:49
6. Kmentová Barbora PAGPAD9902 33:51 + 8:53
7. Hrnčířová Magda LBZSMS0001 34:34 + 9:36
8. Foltýnová Eva VYGYJI0008 36:14 + 11:16
9. Žejdlíková Karolína USZSBT9901 41:01 + 16:03
10. Ridgillová Nathalie PRPORG0007 41:54 + 16:56
11. Paterová Klára ZLGZLN0008 42:46 + 17:48
12. Ressová Tereza ZLZSLU0001 49:25 + 24:27
13. Opálková Martina JMGJBI0004 49:51 + 24:53
14. Svobodová Anna JCGPCT0101 50:23 + 25:25
15. Hrdličková Anna JCGVNJH0102 51:58 + 27:00
16. Šinclová Kateřina OLZSZA0102 52:12 + 27:14
17. Zahradníková Denisa LBZSMS0002 52:21 + 27:23
18. Macíková Barbora ZLGZLN0010 52:22 + 27:24
19. Marešová Veronika VYZSCH9904 54:15 + 29:17
20. Větrovcová Tereza VYGYJI9911 54:18 + 29:20
21. Mikulášková Veronika OLSGOL0009 56:58 + 32:00
22. Pecnová Dominika VYZSCH9901 57:47 + 32:49
23. Vondráková Kateřina VYGYJI0010 58:21 + 33:23
24. Daňková Barbora PRPORG9903 58:55 + 33:57
25. Machová Žaneta KHZSSH0004 59:12 + 34:14
26. Caklová Adéla VYZSCH0003 59:47 + 34:49
27. Medková Lucie LBGTUR0002 61:06 + 36:08
28. Drtinová Zuzana PRPORG0001 61:53 + 36:55
29. Davidová Sára PRPORG0004 62:51 + 37:53
30. Mahlerová Tereza KHZSSH0002 63:45 + 38:47
31. Dražanová Edita JCGVNJH0001 64:07 + 39:09
32. Pragerová Andrea JCGVNJH0104 68:11 + 43:13
33. Stejskalová Kristýna VYZSCH9902 69:24 + 44:26
34. Krajíčková Dominika VYGYJI9909 69:44 + 44:46
35. Josefová Adéla KHBGBB0002 70:19 + 45:21
36. Milová Kateřina KHZSSH0003 73:26 + 48:28
37. Vyhnálková Lucie PAGPAD0101 74:30 + 49:32
38. Bártová Kateřina JCGPCT0102 77:17 + 52:19
39. Ondrová Sára OLSGOL0106 77:27 + 52:29
40. Begová Barbora OLSGOL0005 80:15 + 55:17
41. Suchánková Petra KHZSSH9905 81:11 + 56:13
42. Poulíčková Kateřina OLSGOL0007 81:26 + 56:28
43. Veselá Lucie LBGTUR0003 82:31 + 57:33
44. Roušalová Denisa KHZSSH0001 82:41 + 57:43
45. Štufková Tereza JCGVNJH0105 85:09 + 60:11
46. Zemková Andrea ZLZSLU9920 86:28 + 61:30
47. Václavková Zuzana OLZSZA0001 89:43 + 64:45
48. Michková Kateřina JCGPCT9905 94:46 + 69:48
Secká Gabriela VYZSCH0005 DISK
Míková Kateřina JCGPCT0104 DISK
D9
3.50 km, 44 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza VYGYJI9818 21:48
2. Chaloupská Barbora KHBGBB9905 23:25 + 1:37
3. Janošíková Tereza OLSGOL9911 23:50 + 2:02
4. Kalenská Dominika LBZSMS9905 25:20 + 3:32
5. Linková Alena LBGTUR9708 26:41 + 4:53
6. Hojná Dominika JCGVNJH9911 28:09 + 6:21
7. Petráčková Kristýna VYGYJI9820 29:38 + 7:50
8. Vacková Anna VYGYJI9819 30:01 + 8:13
9. Hanousková Renata ZLZSLU9811 30:35 + 8:47
10. Paličková Agáta OLSGOL9710 33:28 + 11:40
11. Chovancová Zuzana ZLGZLN9705 34:01 + 12:13
12. Jezdinská Natálie LBZSMS9906 34:32 + 12:44
13. Šímová Anna JCGVNJH9912 35:46 + 13:58
14. Stárková Johana LBGTUR9909 35:58 + 14:10
15. Šomanová Anna ZLZSLU9810 40:46 + 18:58
16. Švíková Klára VYGYJI9824 41:03 + 19:15
17. Skoumalová Barbora OLSGOL9814 41:24 + 19:36
18. Dobrovolná Kateřina VYZSCH9711 44:14 + 22:26
19. Nejezchlebová Martina LBGTUR9922 45:53 + 24:05
20. Svobodová Jana JCGPCT9910 47:47 + 25:59
21. Mudruňková Adéla VYZSCH9912 49:03 + 27:15
22. Doležalová Lada JCGPCT9911 49:37 + 27:49
23. Kalousková Simona OLZSZA9706 50:39 + 28:51
24. Michlíková Šárka KHZSSH9906 51:15 + 29:27
25. Mikulášková Lucie OLSGOL9913 51:58 + 30:10
26. Šmahelová Edita PAGPAD9703 53:38 + 31:50
27. Němcová Lucie KHZSSH9809 53:59 + 32:11
28. Gajdůšková Vendula ZLZSLU9914 56:00 + 34:12
29. Mandlová Denisa VYZSCH9913 56:57 + 35:09
30. Kocková Michaela PAGPAD9804 61:07 + 39:19
31. Jelínková Jitka VYZSCH9814 67:41 + 45:53
32. Davidová Barbora PRPORG9813 68:18 + 46:30
33. Ederová Kristýna JCGVNJH9914 72:02 + 50:14
34. Koubková Jana KHBGBB9906 72:25 + 50:37
35. Příplatová Karolína USZSBT9903 73:26 + 51:38
36. Lacigová Nikola ZLZSLU9812 75:24 + 53:36
37. Jahodová Tereza PRPORG9715 77:30 + 55:42
38. Klučková Veronika ZLZSLU9713 80:33 + 58:45
39. Sborníková Libuše VYZSCH9715 81:45 + 59:57
40. Škvorová Kateřina KHZSSH9908 82:25 + 60:37
41. Bradáčová Jana USZSBT9905 90:46 + 68:58
42. Sotonová Sabina USZSBT9904 95:27 + 73:39
Vágnerová Nela JCGVNJH9813 DISK
Simoni Feredica KHZSSH9907 DISK
DS
4.00 km, 70 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šňupárková Anna PRGJKE9603 32:49
2. Benešová Jana JCGVNJH9418 33:04 + 0:15
3. Vavrysová Barbara ZLGZLA9719 33:49 + 1:00
4. Machačová Michaela KHBGBB9615 34:00 + 1:11
5. Vozdová Aneta OLGSUM9304 35:02 + 2:13
6. Jeřábková Jitka ZLGZLA9418 36:07 + 3:18
7. Peňázová Veronika JCGVNJH9721 37:22 + 4:33
8. Roškotová Lucie LBGTUR9715 37:39 + 4:50
9. Hana Dlouhá PRGJKE9401 38:02 + 5:13
10. Horová Pavla PAGPAD9405 38:27 + 5:38
11. Šrámková Michaela JCGVNJH9319 38:38 + 5:49
12. Horvátová Hana OLGZAB9705 39:58 + 7:09
13. Křivancová Zdeňka SCGJBB9401 40:39 + 7:50
14. Hanáková Magda PZGPLA9602 40:42 + 7:53
15. Machusová Karolína OLGSUM9702 40:59 + 8:10
16. Veljačiková Hana PRGJKE9704 41:10 + 8:21
17. Lavičková Michaela PZGPLA9601 41:36 + 8:47
18. Zakouřilová Štěpánka LBGTUR9516 43:10 + 10:21
19. Hanušová Michaela LBGTUR9518 44:08 + 11:19
20. Kohlová Monika LBGTUR9717 44:37 + 11:48
21. Fenclová Tereza PAGPAD9706 44:43 + 11:54
22. Končáková Klára ZLGZLB9511 47:01 + 14:12
23. Parkanová Veronika JCGVNJH9720 48:13 + 15:24
24. Nejezchlebová Bára LBGTUR9714 49:45 + 16:56
25. Kavánková Iva ZLGZLB9713 50:07 + 17:18
26. Kociánová Barbora ZLGZLB9412 51:24 + 18:35
27. Fukalová Martina MSGOHR9504 52:08 + 19:19
28. Švíková Markéta VYGYJI9506 53:45 + 20:56
29. Petříková Petra OLGZAB9408 54:27 + 21:38
30. Habigerová Šárka OLGSUM9503 57:24 + 24:35
31. Hamplová Tereza SCGJBB9708 63:49 + 31:00
32. Gabryšová Petra PRPORG9724 65:18 + 32:29
33. Stočková Nikol MSGOHR9705 65:44 + 32:55
34. Troblová Pavlína OLGZAB9607 66:39 + 33:50
35. Stejskalová Monika KHBGBB9418 66:49 + 34:00
36. Šinclová Markéta OLGZAB9606 66:59 + 34:10
37. Těšínská Pavlína PRPORG9625 70:48 + 37:59
38. Šimková Romana VYGYJI9505 70:56 + 38:07
39. Kubištová Anežka PAGMPA9602 72:48 + 39:59
40. Fialková Vendula PRPORG9723 73:17 + 40:28
41. Dubnová Anna KHBGBB9517 77:18 + 44:29
42. Hradská Adéla PAGMPA9503 77:42 + 44:53
43. Hagarová Edita PAGMPA9504 88:45 + 55:56
44. Hejnová Alžběta KHBGBB9516 107:42 + 74:53
Konečná Kateřina PAGMPA9401 DISK
H7
3.20 km, 32 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej KHBGBB0107 21:04
2. Roudný Martin PAGPAD0007 21:13 + 0:09
3. Thoř Tomáš LBGTUR9905 21:40 + 0:36
4. Kroul Josef OLZSZA0004 23:55 + 2:51
5. Čech Petr VYGYJI0013 23:56 + 2:52
6. Jirka Mikuláš OLSGOL0001 24:17 + 3:13
7. Černý Marek JMGJBI9902 26:15 + 5:11
8. Veselý Vojtěch JCGVNJH0006 26:41 + 5:37
9. Langr Jan KHZSSH0111 27:41 + 6:37
10. Šimek Štěpán OLSGOL0103 28:32 + 7:28
11. Roudný Václav PAGPAD0008 28:48 + 7:44
12. Kadlec Petr JMGJBI0001 30:02 + 8:58
13. Hladík Jan LBGTUR0004 30:13 + 9:09
14. Koudelka Tomáš JCGVNJH0008 30:49 + 9:45
15. Rosulek David KHZSSH0112 32:32 + 11:28
16. Samek Tomáš KHZSSH0010 33:01 + 11:57
17. Turza Tomáš ZLZSLU9907 33:34 + 12:30
18. Šimek Martin VYZSCH9906 37:27 + 16:23
19. Mejzlík Dominik ZLZSLU0006 37:49 + 16:45
20. Stárek Matěj LBGTUR0006 38:01 + 16:57
21. Vostál Dominik OLSGOL9904 38:52 + 17:48
22. Kubák Martin JCGVNJH9910 43:04 + 22:00
23. Picek Radovan KHBGBB9908 43:25 + 22:21
24. Exner Tomáš LBZSMS0004 43:50 + 22:46
25. Kraus Adam JCGPCT9909 45:11 + 24:07
26. Kandra Patrik LBZSMS0103 45:51 + 24:47
27. Pavlacký Hynek ZLZSLU0008 47:42 + 26:38
28. Čecháček Šimon OLSGOL9902 48:07 + 27:03
29. Voráček Vít JCGVNJH0009 49:29 + 28:25
30. Smutný Matěj VYZSCH0008 49:59 + 28:55
31. Nosek Jakub JCGVNJH0007 50:38 + 29:34
32. Záboj Petr VYGYJI0114 53:09 + 32:05
33. Kolibík Jakub JCGPCT0008 53:35 + 32:31
34. Černocký Petr ZLZSLU9919 55:52 + 34:48
35. Havlín Pavel PRPORG9905 56:19 + 35:15
36. Kancnýř Lukáš VYZSCH0009 57:52 + 36:48
37. Pacák David PRPORG0002 61:42 + 40:38
38. Poduška Pavel JCGPCT0007 65:05 + 44:01
39. Žaček Roman OLZSZA0003 65:20 + 44:16
40. Štindl Vojtěch VYZSCH0110 66:02 + 44:58
41. Ludvík Jaroslav VYZSCH0007 69:29 + 48:25
42. Eckstein Jan JMGJBI0003 71:56 + 50:52
43. Zimen Martin VYGYJI0016 72:15 + 51:11
44. Vacek David VYGYJI0015 77:33 + 56:29
45. Hak Vojtěch VYGYJI9917 87:32 + 66:28
Mosler Šimon JCGPCT0006 DISK
Besuch Lukáš KHBGBB9909 DISK
Střeleček Marek KHBGBB9910 DISK
Koutek Václav LBGTUR0007 DISK
H9
3.80 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černocký Libor ZLZSLU9817 22:45
2. Wolf Filip LBGTUR9711 23:48 + 1:03
3. Vystavěl Ondřej OLSGOL9815 23:52 + 1:07
4. Hájek Jakub KHBGBB9814 24:42 + 1:57
5. Ptáček Patrik JMGJBI9810 26:29 + 3:44
6. Kafka Matěj VYGYJI9921 27:22 + 4:37
7. Mikel David ZLGZLN9701 27:33 + 4:48
8. Vopařil Jan ZLZSLU9915 29:38 + 6:53
9. Svoboda Lukáš PAGPAD9710 30:27 + 7:42
10. Drozd Michal JMGJBI9709 32:49 + 10:04
11. Kalenský Aleš LBZSMS9808 32:55 + 10:10
12. Šiška Petr ZLGZLN9802 34:16 + 11:31
13. Kadleček Jan ZLZSLU9918 36:37 + 13:52
14. Voráček Vojtěch JCGVNJH9916 37:43 + 14:58
15. Foltýn Tomáš VYGYJI9822 38:33 + 15:48
16. Růta Vojtěch JCGPCT9715 39:04 + 16:19
17. Václavek Martin OLZSZA9808 39:20 + 16:35
18. Láznička Václav ZLGZLN9903 39:45 + 17:00
19. Ashby Patrik PRPORG9811 39:50 + 17:05
20. Čermák Jiří VYZSCH9917 40:49 + 18:04
21. Ježek Josef LBGTUR9913 40:51 + 18:06
22. Babka Tomáš PRPORG9809 42:08 + 19:23
23. Bitnar Pavel KHZSSH9715 42:15 + 19:30
24. Tkadleček Áron VYGYJI9723 42:34 + 19:49
25. Sobotka jan JMGJBI9706 42:36 + 19:51
26. Tomášek Michal OLZSZA9807 42:42 + 19:57
27. Hudec Antonín PRPORG9810 43:13 + 20:28
28. Brabec Ivan VYZSCH9920 44:50 + 22:05
29. Konečný Daniel JMGJBI9708 45:02 + 22:17
30. Procházka Lukáš LBGTUR9812 45:09 + 22:24
30. Slováček Dominik OLSGOL9716 45:09 + 22:24
32. Stehmo Radim VYZSCH9716 45:21 + 22:36
33. Vampola Jan VYZSCH9718 46:51 + 24:06
34. Kalousek Tomáš OLZSZA9710 49:00 + 26:15
35. Uhlíř Jakub OLSGOL9819 50:44 + 27:59
36. Králik Stanislav USZSBT9912 51:26 + 28:41
37. Bíl Jan PAGPAD9809 52:20 + 29:35
38. Staudinger Jan OLZSZA9909 52:39 + 29:54
39. Kudera Tomáš KHZSSH9914 54:43 + 31:58
40. Klůz Vojtěch LBZSMS9709 54:54 + 32:09
41. Adámek Matyáš PRPORG9808 56:47 + 34:02
42. Halberštát Jan KHBGBB9812 56:51 + 34:06
43. Valek Karel JCGVNJH9917 58:57 + 36:12
44. Novák David KHBGBB9811 60:01 + 37:16
45. Kubánek David PRPORG9812 60:38 + 37:53
46. Novotný Petr JCGPCT9813 66:25 + 43:40
47. Ševčík Jakub JMGJBI9807 70:43 + 47:58
48. Votava Filip JCGVNJH9815 72:34 + 49:49
49. Bujnovský Michal USZSBT9808 80:25 + 57:40
Pípal Jan JCGPCT9814 DISK
Samuel Filip OLSGOL9818 DISK
Vlach Jan KHZSSH9816 DISK
Bílek Jakub VYZSCH9819 DISK
HS
4.40 km, 78 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr OLGZAB9401 24:12
2. Vavrys Johan ZLGZLA9322 24:21 + 0:09
3. Horák Patrik LBGTUR9519 25:22 + 1:10
4. Horáček Petr KHBGBB9621 26:19 + 2:07
5. Čech Jan VYGYJI9601 27:01 + 2:49
6. Kettner Vojtěch PRGJKE9605 27:24 + 3:12
7. Illner Vojtěch PRGJKE9606 27:28 + 3:16
8. Glonek Jakub MSGOHR9601 28:24 + 4:12
9. Ptáček Pavel JMGJBI9614 28:42 + 4:30
10. Veselý Jakub SCGJBB9503 28:47 + 4:35
11. Záděra Pavel JMGJBI9515 30:25 + 6:13
12. Kamenický Ondřej KHBGBB9420 30:45 + 6:33
13. Vacek Vojtěch VYGYJI9602 31:07 + 6:55
14. Růžička Karel KHBGBB9519 32:38 + 8:26
15. Šimáček Martin PAGPAD9711 33:34 + 9:22
16. Schäfer Jan ZLGZLA9323 33:36 + 9:24
17. Jurica Jan PAGPAD9712 34:28 + 10:16
18. Jirků Petr JCGVNJH9724 34:49 + 10:37
19. Hájek Jan LBGTUR9720 35:14 + 11:02
20. Goj Tomáš SCGJBB9707 35:15 + 11:03
21. Turna Matyáš ZLGZLB9614 35:44 + 11:32
22. Sadílek Jan ZLGZLB9616 36:11 + 11:59
23. Sommer Matěj PAGMPA9508 36:23 + 12:11
24. Zacha Jiří VYGYJI9703 37:25 + 13:13
25. Křivohlávek Tomáš OLGSUM9506 37:39 + 13:27
26. Svačina Jan ZLGZLB9515 38:36 + 14:24
27. Mikula Jan OLGSUM9705 39:04 + 14:52
28. Hanák Petr PAGMPA9506 39:54 + 15:42
29. Skyva Pavel OLGZAB9502 41:43 + 17:31
30. Němeček Pavel LBGTUR9523 45:08 + 20:56
31. Beran Lukáš PAGMPA9505 45:11 + 20:59
32. Křupka Roman OLGZAB9603 45:34 + 21:22
33. Koumar František VYGYJI9504 45:53 + 21:41
34. Hroch Tomáš OLGZAB9604 47:29 + 23:17
35. Sklenář Adam LBGTUR9521 47:37 + 23:25
36. Houdek Václav PZGPLA9604 47:40 + 23:28
37. Hlaváč Jakub PZGPLA9503 47:58 + 23:46
38. Horný Vojtěch SCGJBB9605 50:06 + 25:54
39. Provázek Lukáš SCGJBB9606 54:39 + 30:27
40. Krupička Václav PRPORG9619 55:06 + 30:54
41. Procházka Jan JCGVNJH9725 56:09 + 31:57
42. Vávra Vojtěch PRPORG9522 58:48 + 34:36
43. Pokorný Jonáš PZGPLA9605 60:15 + 36:03
44. Jonáš Filip PAGMPA9507 62:38 + 38:26
45. Gaigr Jonáš PRPORG9721 64:44 + 40:32
46. Votava Matěj JCGVNJH9426 70:06 + 45:54
47. Horák Jan OLGSUM9707 70:57 + 46:45
Miksa Vojtěch MSGOHR9503 DISK
Peterka Štěpán JCGVNJH9623 DISK
OPEN
3.00 km, 24 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Petr 27:16
2. Běhounová Jiřina 31:57 + 4:41
3. Hofman Vojtěch ZSPLAN9805 33:51 + 6:35
4. Ondra Dominik JMGJBI9812 37:46 + 10:30
5. Kubičková Martina SJH7752 SJH Jindřichův Hradec 37:57 + 10:41
6. Novák Matěj ZSPLAN9802 40:11 + 12:55
7. Lacinová Sabina VYZSCH9823 44:30 + 17:14
8. Zadina Jan VYZSCH9924 45:21 + 18:05
9. Makovec Michal ZSPLAN9703 49:43 + 22:27
10. Martínek Petr ZSPLAN9801 51:52 + 24:36
11. Vystavěl Dušan JPV6317 Oddíl OS SK Prostějov 52:39 + 25:23
12. Pešková Petra VYZSCH0225 54:58 + 27:42
13. Stašková Nella ZSPLAN9906 57:43 + 30:27
14. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 59:53 + 32:37
15. Vébr Jiří KTA9901 SK Kotnov Tábor 62:25 + 35:09
16. Řezníčková Hana 63:33 + 36:17
17. Kalenská Kateřina LBZSMS 66:01 + 38:45
18. Horvátová Blanka OLGZAB7309 66:49 + 39:33
Marcaníková Jana DISK
Břízová Tereza LBZSMS0021 DISK
S-OPEN
4.60 km, 92 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 39:52
2. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 40:50 + 0:58
3. Skyvová Kristýna STE7053 SK SKI-OB Šternberk 41:29 + 1:37
4. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 43:57 + 4:05
5. Koberová Lenka 46:09 + 6:17
6. Čermáková Renata 46:15 + 6:23
7. Soukup Matěj PRPORG8027 57:06 + 17:14
8. Hegedüs Robert MSGOHR7906 59:40 + 19:48