Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H21B

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Jedlička Michal, Kolínová Kristýna, Kozák Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad za polojasného počasí, teplota 15 stupňů, bylo ošetřeno několik drobných poranění a oděrek.
H21B
11.50 km, 375 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9245
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 73:03 9803
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 74:05 + 1:02 9670
3. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia VŠ Plzeň 76:23 + 3:20 9373
4. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 76:59 + 3:56 9295
5. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 77:15 + 4:12 9261
6. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 79:12 + 6:09 9009
7. Jedlička Michal SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové 79:31 + 6:28 8969
8. Liszka Krisztián 17H9204 Hungarian Team 80:10 + 7:07
9. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 81:45 + 8:42 8680
10. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 81:48 + 8:45 8674
11. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 81:58 + 8:55 8652
12. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 82:01 + 8:58 8646
13. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 82:47 + 9:44 8547
14. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 82:59 + 9:56 8521
15. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 83:38 + 10:35 8437
16. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 84:02 + 10:59 8386
17. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 87:44 + 14:41 7908
18. Bugár Gergely 17H9203 Hungarian Team 88:06 + 15:03
19. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 88:45 + 15:42 7777
20. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 89:24 + 16:21 7693
21. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 89:42 + 16:39 7654
22. Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov 90:38 + 17:35 7534
23. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 92:07 + 19:04 7342
24. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 94:47 + 21:44 6998
25. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 94:54 + 21:51 6983
26. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 95:36 + 22:33 6893
27. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 96:13 + 23:10 6813
28. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 96:23 + 23:20 6792
29. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 96:55 + 23:52 6723
30. Štemberk Adam LBE8900 C TJ Lokomotiva Beroun 97:58 + 24:55 6587
31. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 98:47 + 25:44 6482
Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering DISK 0
Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška DNS 0
Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden DNS
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DNS 0
Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DNS 0