Výsledky závodu: Český pohár MTBO

Datum:
27.04.2013
Místo konání:
Chacholice
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
1:15000
Ředitel závodu:
Janda Luboš
Hlavní rozhodčí:
Kopáček Jan
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M50     Open Long     Open Short     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
12.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wallisch Vít EKP9912 87:50
2. Chaloupský Jakub PHK0302 100:13 + 12:23
3. Rudolf Matěj TBM0124 122:24 + 34:34
M17
21.80 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Matyáš STB9801 121:15
2. Hlavatý Jan BUL9800 124:23 + 3:08
Horák Jan LDC9800 DISK
M20
34.80 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemet Michal BOR9705 181:11
Kroupa Tomáš VIP9401 DISK
Charvát Jan VRL9601 DISK
Pokorný Ondřej SJI9401 DISK
M21E
40.90 km, 32 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Martin TBM7632 144:59
2. Hradil Jiří TZL8604 154:01 + 9:02
3. Svoboda Honza SMR7901 154:38 + 9:39
4. Sommer Michael VSP7600 155:12 + 10:13
5. Rygl Jaroslav TBM7044 157:42 + 12:43
6. Pospíšek Marek TBM8907 161:28 + 16:29
7. Stránský Vojtěch KPY9000 161:48 + 16:49
8. Obuškevič Jan SMR7000 167:42 + 22:43
9. Lauerman Jan SJI7419 169:02 + 24:03
10. Kouřimský Jan SLA7200 169:40 + 24:41
11. Štěpánek Martin TBM7327 170:08 + 25:09
12. Sebastian Wojtynek POL 173:09 + 28:10
13. Ludvík Vojtěch STB9301 173:21 + 28:22
14. Laciga Radek VSP8200 173:42 + 28:43
15. Tišnovský Martin TBM9120 173:58 + 28:59
16. Haničák Tomáš DMS7700 178:22 + 33:23
17. Rygl Miroslav TBM7205 184:03 + 39:04
18. Uhmann Petr TBM8307 184:40 + 39:41
19. Graubner Jan TZL8236 185:04 + 40:05
20. Chmelař Lukáš SHK9102 186:17 + 41:18
21. Michalička David ZUP8001 186:53 + 41:54
22. Sedláček Petr TSU8109 188:08 + 43:09
23. Sajal Martin EKP7803 188:41 + 43:42
24. Laciga Zdeněk VSP5200 189:50 + 44:51
25. Jiran Jan PHK7701 190:03 + 45:04
26. Daněk Roman SBK7541 191:08 + 46:09
27. Jašek Petr ABR7601 191:26 + 46:27
28. Husák Václav SHK7702 192:07 + 47:08
29. Hora Vojtěch VSP8301 192:09 + 47:10
30. Lukavec Petr SMR7800 195:39 + 50:40
31. Kříž Libor XPU7804 196:24 + 51:25
32. Kazda Jiří SJC8006 196:30 + 51:31
33. Pucherna Jan ZUP7702 202:28 + 57:29
34. Zajíc Josef LOV7601 209:24 + 64:25
Peths Matěj ABR8501 DISK
Pucherna Eduard ZUP7403 DISK
Andrasiunas Petras 18L8300 DISK
Maiselis Jonas 18L9200 DISK
Prošek Michal SJI7823 DISK
M21A
34.80 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 134:57
2. Urban Miroslav DMS7900 148:13 + 13:16
3. Merenus Štěpán EKP8401 151:03 + 16:06
4. Zicha Jiří TZL7733 154:57 + 20:00
5. Wohanka Pavel VRL7501 156:33 + 21:36
6. Hons Miši SMR7700 156:41 + 21:44
7. Schwab Martin TBM8101 157:53 + 22:56
8. Kopecký Pavel VSP7800 159:32 + 24:35
9. Klech Richard VRB7201 159:42 + 24:45
10. Kurz Pavel EKP7408 161:17 + 26:20
11. Horák Martin LDC7100 163:23 + 28:26
12. Kroc Dalibor VIV7400 163:53 + 28:56
13. Anděl Robert VPM8001 165:23 + 30:26
14. Venhoda Milan SJI7104 165:38 + 30:41
15. Kalina Miroslav EKP8211 165:40 + 30:43
16. Jiran Václav XBM7601 167:18 + 32:21
17. Moravec Štěpán SJI8101 169:02 + 34:05
18. Urválek Jan TCB8101 169:28 + 34:31
19. Pucherna Petr ZUP8002 171:02 + 36:05
20. Pašek František ZUP7601 172:21 + 37:24
21. Šňupárek Ondřej TZL6949 172:43 + 37:46
22. Karlík Michal VIV8000 173:55 + 38:58
23. Jirka Jakub VPM7905 174:03 + 39:06
24. Čejka Tomáš JHB8203 175:36 + 40:39
25. Rejholec Michal BOR7412 176:18 + 41:21
26. Drobník Lukáš SCP8500 178:15 + 43:18
27. Odvody Zdeněk XPU8206 178:23 + 43:26
28. Vítek Jan VSP8100 179:00 + 44:03
29. Hepner David SHK7601 179:40 + 44:43
30. Buriánek Vojta SMR7801 181:53 + 46:56
31. Podrábský Ctibor VLI7001 185:02 + 50:05
32. Fukátko Petr XPU8503 185:44 + 50:47
33. Kasal Vít SBK7540 186:09 + 51:12
34. Štáfek Pavel SKL7401 188:23 + 53:26
35. Hýbl Lukáš VIP7504 206:22 + 71:25
Pařízek Petr SMR7001 DISK
Izdný Pavel SJI7613 DISK
Cerman Lukáš VSP8101 DISK
Fukátko Jan XPU8105 DISK
M21B
29.90 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Les Martin VPM7906 145:31
2. Ticháček Radek SJC7801 151:26 + 5:55
3. Šmahel David TBM7407 153:39 + 8:08
4. Vrabec Ondřej SCP8303 155:49 + 10:18
5. Musil Pavel SJC7705 158:42 + 13:11
6. Bergl Tomáš ZUP7800 159:28 + 13:57
7. Zaoral Pedros SMR7903 160:56 + 15:25
8. Netuka Martin SHK7302 164:08 + 18:37
9. Vraný Jiří VLI7504 164:57 + 19:26
10. Wallisch Jan EKP7205 165:43 + 20:12
11. Rauch Stanislav VPM8201 167:08 + 21:37
12. Tomeš Petr SJC7531 167:22 + 21:51
13. Kolář Rudolf ABR6301 168:48 + 23:17
14. Švarcbach Michal KNC7001 170:52 + 25:21
15. Hons Lukáš XPU8005 171:20 + 25:49
16. Janda Martin DOB8002 172:07 + 26:36
17. Nemšovský Petr ZUP7605 172:28 + 26:57
18. Mikan Albert EKP8606 176:22 + 30:51
19. Regal Jan LME7301 176:23 + 30:52
20. Sedlák Radek XPU7501 179:49 + 34:18
21. Horký Vladimír XBM7402 180:10 + 34:39
22. Štemberg Milan EKP8608 180:13 + 34:42
23. Bartoš Marián VSP8201 182:59 + 37:28
24. Pucher Filip ZUP7404 184:53 + 39:22
25. Hlaváč David JIL7501 186:42 + 41:11
26. Šebesta Petr ZUP7604 187:56 + 42:25
27. Šorf Ivo XBM7504 195:51 + 50:20
28. Sochor Jan SBK6922 207:59 + 62:28
29. Meier Milan VLI7301 209:40 + 64:09
Komín David LME7401 DISK
Humlíček Aleš SBK7539 DISK
Urbaník Robert VLI7002 DISK
Tománek Otakar VLI8300 DISK
M21C
23.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ABR6849 101:41
2. Šabatka Zdeněk SHK8902 107:21 + 5:40
3. Pastuszek Jakub TZL7500 107:42 + 6:01
4. Šafek Jiří SBK7621 112:31 + 10:50
5. Šíma Pavel OSN7838 115:43 + 14:02
6. Dubrovský Lukáš SHK8400 120:44 + 19:03
7. Hála Antonín ABR8503 122:34 + 20:53
8. Hnik Petr EKP8112 122:58 + 21:17
9. Munzar Martin XPU7311 124:52 + 23:11
10. Čermák Daniel EKP7510 131:53 + 30:12
11. Boček Milan TBM9228 133:47 + 32:06
12. Dzik Martin VIV7600 133:50 + 32:09
13. Hečko Michal TZL7749 134:47 + 33:06
14. Tomeš Radim TZL7849 134:58 + 33:17
15. Peths Jakub ABR8402 134:59 + 33:18
16. Ouhrabka Jakub EKP8003 142:35 + 40:54
17. Starý Milan XPU7301 144:34 + 42:53
18. Jirásek Radek XPU7802 153:02 + 51:21
19. Nožička Pavel XPU7803 157:36 + 55:55
20. Šrom Michal XPU8515 166:26 + 64:45
21. Kasal Jiří SBK7301 252:30 + 150:49
Divila Martin TZL7402 DISK
M40 Long
33.00 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vanka Petr OKP6801 154:13
2. Chaloupský David PHK7103 159:39 + 5:26
3. Král Jiří TSU5941 162:31 + 8:18
4. Novák Libor OKP6504 162:51 + 8:38
5. Folprecht Eduard ZUP7300 163:21 + 9:08
6. Král Jan XBM6903 164:50 + 10:37
7. Zrník Tomáš VIV7118 172:27 + 18:14
8. Gryc Tomáš TBM6903 175:21 + 21:08
9. Toloch Alexandr VIV7000 181:31 + 27:18
10. Svoboda Petr SLA6803 183:04 + 28:51
11. Náhlovský David TBM6512 184:52 + 30:39
12. Linhart Aleš VIV7200 186:21 + 32:08
13. Kunz Martin BBM7101 192:47 + 38:34
14. Koprnický Kamil VPM6602 198:09 + 43:56
15. Suchánek Ladislav XBM7008 215:38 + 61:25
16. Hanovec Petr VLI7101 220:07 + 65:54
17. Princ David TCB6901 222:42 + 68:29
18. Antoš Svatopluk SJC6602 222:53 + 68:40
19. Veselý Jan ZUP6500 230:35 + 76:22
Skoupý Jan VIV7001 DISK
Tišnovský Zdeněk TBM6620 DISK
Kadaník Libor PHK7204 DISK
Charvát Roman VRL6501 DISK
Argaláš Jaroslav TBM6213 DISK
M50
22.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajtl Jaroslav VPM6001 95:37
2. Přibyl Ivan PFP5900 101:32 + 5:55
3. Pospíšek Zbyněk TBM6007 103:14 + 7:37
4. Hejna Jiří KNC6200 103:21 + 7:44
5. Kamenický Radan OSN6004 103:42 + 8:05
6. Kroupa Václav VIP6104 104:31 + 8:54
7. Křeček Miroslav ZPV6213 104:52 + 9:15
8. Štěpánský Václav TBM6108 110:25 + 14:48
9. Pšenička Jiří TCB6301 113:38 + 18:01
10. Strumskis Mindaugas 18L6300 119:29 + 23:52
11. Peths Pavel ABR5801 119:47 + 24:10
12. Sladký Ivan PBM5513 121:33 + 25:56
13. Janský Jiří LBM5805 124:40 + 29:03
14. Ludvík Petr STB5701 127:31 + 31:54
15. Pšenička Miloslav TCB6101 133:27 + 37:50
16. Müller Petr JEP4800 135:56 + 40:19
17. Marek Vladimír TSU5700 138:13 + 42:36
18. Lukavec Míla SMR4900 140:17 + 44:40
19. Adrián Petr EKP5600 151:19 + 55:42
20. Kadlec Luděk VEY5600 161:13 + 65:36
Vintr Ivan TZL4501 DISK
Open Long
29.90 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerný Ladislav 168:56
2. Zdenek Bejr 175:16 + 6:20
3. Zdenek Barton 214:32 + 45:36
4. Kristian Daneback SWE 220:42 + 51:46
5. Tomáš Zachoval 224:53 + 55:57
Pavel Richtr DISK
Open Short
12.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Lorenc 68:30
2. Kroupa Jakub VIP9500 83:00 + 14:30
3. Bartáková Petra SJI8151 91:28 + 22:58
4. Rudolfová Jana SJC7752 93:06 + 24:36
5. Šebestová Jana ZUP7453 97:51 + 29:21
6. Hana Mrštíková XPU5552 127:55 + 59:25
7. Anna Gonzalez 139:00 + 70:30
8. Strumskiene Zivile 18L7750 142:47 + 74:17
W14
8.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Bětuška VLI0451 181:40
2. Podrábská Maruška VLI0251 198:22 + 16:42
W17
12.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Andrea BOR9751 73:04
2. Kohoutová Barbora BOR9850 80:00 + 6:56
3. Přibylová Anežka PFP9750 85:43 + 12:39
4. Králová Vilma TZL9952 92:47 + 19:43
W21E
27.00 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 121:13
2. Paulíčková Renata SJI8057 121:18 + 0:05
3. Anna Kaminska POL 122:04 + 0:51
4. Kuchařová Markéta ZUP8452 123:31 + 2:18
5. Březinová Marie TSU9191 124:13 + 3:00
6. Skácelová Naděžda TSU8889 127:34 + 6:21
7. Štěpánská Adéla TBM8870 129:49 + 8:36
8. Haltof Ewa LOV9499 130:25 + 9:12
9. Tomečková Zuzana TSU8279 133:22 + 12:09
10. Staňková Štěpánka TSU8992 133:55 + 12:42
11. Prchalová Ivana SMR8754 137:31 + 16:18
12. Seifertová Magda VSP9150 137:36 + 16:23
13. Lamichová Martina PHK9152 137:44 + 16:31
14. Hrdinová Marie VSP7852 138:01 + 16:48
15. Nováková Kateřina OKP9450 140:15 + 19:02
16. Hančíková Barbora TZL8853 143:06 + 21:53
17. Tyszová Natália LDC8850 144:05 + 22:52
18. Lacigová Michaela VSP8152 146:38 + 25:25
19. Kalinová Markéta EKP8259 147:33 + 26:20
20. Fólová Martina SMR8850 151:06 + 29:53
21. Puchernová Zuzana ZUP8451 155:09 + 33:56
22. Pařízková Anežka SMR9350 156:32 + 35:19
23. Pařízková Věrka SMR7151 156:38 + 35:25
24. Sladká Kateřina SBK8550 161:42 + 40:29
Lamichová Kateřina PHK8359 DISK
W21A
21.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 104:10
2. Jirásková Markéta VSP7653 105:45 + 1:35
3. Kubínová Veronika SKV9752 108:38 + 4:28
4. Uhnavá Markéta SBK8485 109:29 + 5:19
5. Folprechtová Kateřina ZUP7452 110:21 + 6:11
6. Pajerová Ivana EKP9051 111:51 + 7:41
7. Ryšavá Vendula ZUP8151 112:51 + 8:41
8. Gajdová Kristina HSU7750 115:06 + 10:56
9. Štěpánová Dita DOB7956 115:39 + 11:29
10. Tučková Dagmar EKP8653 117:08 + 12:58
11. Faltejsková Jana XPU7652 119:47 + 15:37
12. Bochenková Martina ZUP8750 121:04 + 16:54
13. Zápotocká Anna VLI7250 122:42 + 18:32
14. Ryšavá Magdalena ZUP7651 124:09 + 19:59
15. Kalošová TerKa SMR8950 124:38 + 20:28
16. Klimešová Gabriela VRL7652 126:42 + 22:32
17. Matulová Dana TBM7653 127:32 + 23:22
18. Honsová Lenka SMR7750 127:40 + 23:30
19. Košíková Jitka VSP7799 128:15 + 24:05
20. Beržinská Soňa SBK8554 128:31 + 24:21
21. Haničáková Denisa SMR8350 129:37 + 25:27
22. Bolechová Anežka XPU9051 130:21 + 26:11
23. Tomešová Daniela SJC8451 131:53 + 27:43
24. Linhartová Martina VIV7750 132:08 + 27:58
25. Vanková Jana OKP7750 132:36 + 28:26
26. Hečková Petra TZL8153 133:29 + 29:19
27. Puchernová Veronika ZUP7450 133:41 + 29:31
28. Humlíčková Kateřina SBK7664 136:12 + 32:02
29. Šiftancová Eva DMS8050 137:28 + 33:18
30. Salingerová Anna ZUP7750 138:49 + 34:39
31. Divilová Lenka TZL7400 141:14 + 37:04
32. Havlíčková Markéta VPM8494 141:53 + 37:43
33. Khulová Petra VPM8450 142:42 + 38:32
34. Vlčková Iva ZUP7551 144:11 + 40:01
35. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 144:24 + 40:14
36. Borufková Lenka SMR8450 145:41 + 41:31
37. Csakvaryová Lenka SBK8383 146:59 + 42:49
W21B
17.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Bára JIL8551 107:43
2. Michaličková Veronika ZUP8651 110:06 + 2:23
3. Křížová Vendula SJC8355 112:10 + 4:27
4. Podrábská Marie VLI7451 116:08 + 8:25
5. Vaněčková Petra ZUP7950 117:18 + 9:35
6. Berglová Lucie ZUP8250 121:08 + 13:25
7. Doležalová Veronika SHK8753 121:19 + 13:36
8. Plšková Mária TZL8753 122:41 + 14:58
9. Vrabcová Tereza EKP9061 124:14 + 16:31
10. Čečrdlová Marcela EKP7257 124:57 + 17:14
11. Ježková Klára VSP8455 127:34 + 19:51
12. Skobová Tereza VIP7855 128:44 + 21:01
13. Ouhrabková Radka EKP8151 131:04 + 23:21
14. Štembergová Lucie EKP8851 131:40 + 23:57
15. Michálková Alice VIV7650 133:06 + 25:23
16. Sedlácková Michaela XPU8751 133:07 + 25:24
17. Jakoubová Ivka SMR7450 138:27 + 30:44
18. Zajícová Petra LOV7351 145:54 + 38:11
19. Prylová Pavla ZUP7552 145:59 + 38:16
W40
13.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychterová Dana SMR6950 74:39
2. Rejholcová Andrea BOR6951 74:44 + 0:05
3. Přibylová Eva PFP6950 82:29 + 7:50
4. Abelová Ivana STB6798 92:21 + 17:42
5. Kroupová Jana VIP7052 101:25 + 26:46
6. Kubínová Jana SKV6751 105:34 + 30:55
7. Hančíková Michaela TZL6559 134:26 + 59:47
W50
12.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 75:21
2. Skácelová Naděžda TSU6183 76:09 + 0:48
3. Králová Dana TSU5896 77:02 + 1:41
4. Perůtková Ivana LCE5851 81:45 + 6:24
5. Janská Iva LBM5795 94:44 + 19:23
6. Pospíšková Luisa TBM5959 101:18 + 25:57
7. Lukavcová Lenka SMR5450 122:22 + 47:01