Výsledky závodu: Český pohár MTBO

Datum:
28.04.2013
Místo konání:
Chacholice
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
1:15000
Ředitel závodu:
Janda Luboš
Hlavní rozhodčí:
Kopáček Jan
Stavitel tratí:
Krejsa Jan, Mareček Petr
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M50     Open Long     Open Short     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
6.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wallisch Vít EKP9912 47:30
2. Chaloupský Jakub PHK0302 49:17 + 1:47
3. Štáfek Ondřej SKL0401 240:25 + 192:55
Rudolf Matěj TBM0124 DISK
M17
8.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Jan LDC9800 51:05
2. Hlavatý Jan BUL9800 56:54 + 5:49
Ludvík Matyáš STB9801 DISK
M20
10.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemet Michal BOR9705 63:03
2. Charvát Jan VRL9601 68:43 + 5:40
3. Kroupa Tomáš VIP9401 90:51 + 27:48
4. Kroupa Jakub VIP9500 100:06 + 37:03
Pokorný Ondřej SJI9401 DISK
M21E
13.80 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch KPY9000 60:00
2. Bogar František BOR8904 62:27 + 2:27
3. Hradil Jiří TZL8604 62:28 + 2:28
4. Ševčík Martin TBM7632 63:41 + 3:41
5. Rygl Jaroslav TBM7044 64:24 + 4:24
6. Svoboda Honza SMR7901 66:14 + 6:14
7. Lauerman Jan SJI7419 66:15 + 6:15
8. Laciga Radek VSP8200 66:18 + 6:18
9. Obuškevič Jan SMR7000 67:12 + 7:12
10. Tišnovský Martin TBM9120 67:27 + 7:27
11. Sebastian Wojtynek POL 67:43 + 7:43
12. Bogar Kryštof BOR9402 68:02 + 8:02
13. Sommer Michael VSP7600 68:06 + 8:06
14. Ludvík Vojtěch STB9301 68:16 + 8:16
15. Rygl Miroslav TBM7205 68:46 + 8:46
16. Haničák Tomáš DMS7700 68:51 + 8:51
17. Fajtl Jaroslav VPM9001 69:10 + 9:10
18. Štěpánek Martin TBM7327 70:37 + 10:37
19. Vanka Petr OKP6801 70:59 + 10:59
20. Graubner Jan TZL8236 71:11 + 11:11
21. Daněk Roman SBK7541 71:21 + 11:21
22. Husák Václav SHK7702 71:41 + 11:41
23. Maiselis Jonas 18L9200 72:53 + 12:53
24. Pospíšek Marek TBM8907 73:07 + 13:07
25. Pucherna Eduard ZUP7403 73:19 + 13:19
26. Hora Vojtěch VSP8301 74:03 + 14:03
27. Peths Matěj ABR8501 74:15 + 14:15
28. Pucherna Jan ZUP7702 74:19 + 14:19
29. Laciga Zdeněk VSP5200 74:26 + 14:26
30. Chmelař Lukáš SHK9102 75:13 + 15:13
31. Kazda Jiří SJC8006 75:49 + 15:49
32. Prošek Michal SJI7823 75:51 + 15:51
33. Andrasiunas Petras 18L8300 76:31 + 16:31
34. Jiran Jan PHK7701 76:55 + 16:55
35. Sedláček Petr TSU8109 78:04 + 18:04
36. Sajal Martin EKP7803 78:15 + 18:15
37. Michalička David ZUP8001 82:39 + 22:39
38. Zajíc Josef LOV7601 83:28 + 23:28
Kříž Libor XPU7804 DISK
Jašek Petr ABR7601 DISK
Uhmann Petr TBM8307 DISK
M21A
12.60 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaněk Petr PHK7600 62:03
2. Bureš Pavel XBM7549 62:12 + 0:09
3. Buriánek Vojta SMR7801 63:10 + 1:07
4. Schwab Martin TBM8101 67:09 + 5:06
5. Urban Miroslav DMS7900 67:56 + 5:53
6. Hons Miši SMR7700 69:08 + 7:05
7. Zicha Jiří TZL7733 69:39 + 7:36
8. Kopecký Pavel VSP7800 69:42 + 7:39
9. Podrábský Ctibor VLI7001 70:26 + 8:23
10. Klech Richard VRB7201 70:39 + 8:36
11. Merenus Štěpán EKP8401 70:42 + 8:39
12. Justa Pavel PHK8701 71:01 + 8:58
13. Kurz Pavel EKP7408 71:09 + 9:06
14. Jiran Václav XBM7601 71:18 + 9:15
15. Venhoda Milan SJI7104 72:11 + 10:08
16. Les Martin VPM7906 72:11 + 10:08
17. Anděl Robert VPM8001 72:46 + 10:43
18. Jedlička Lukáš SHK8100 72:53 + 10:50
19. Kalina Miroslav EKP8211 73:21 + 11:18
20. Drobník Lukáš SCP8500 73:42 + 11:39
21. Kroc Dalibor VIV7400 74:01 + 11:58
22. Čejka Tomáš JHB8203 74:46 + 12:43
23. Pařízek Petr SMR7001 74:47 + 12:44
24. Horák Martin LDC7100 75:03 + 13:00
25. Vítek Jan VSP8100 76:33 + 14:30
26. Rejholec Michal BOR7412 76:34 + 14:31
27. Pašek František ZUP7601 76:41 + 14:38
28. Jirka Jakub VPM7905 76:52 + 14:49
29. Urválek Jan TCB8101 77:26 + 15:23
30. Odvody Zdeněk XPU8206 77:57 + 15:54
31. Fukátko Petr XPU8503 78:11 + 16:08
32. Karlík Michal VIV8000 78:15 + 16:12
33. Šňupárek Ondřej TZL6949 78:15 + 16:12
34. Fukátko Jan XPU8105 78:15 + 16:12
35. Pucherna Petr ZUP8002 78:54 + 16:51
36. Kasal Vít SBK7540 79:58 + 17:55
37. Jedlička Marek SHK7502 80:02 + 17:59
38. Moravec Štěpán SJI8101 80:39 + 18:36
39. Urban Jan SBK7537 81:16 + 19:13
40. Cerman Lukáš VSP8101 81:18 + 19:15
41. Tomeš Petr SJC7531 81:58 + 19:55
42. Štáfek Pavel SKL7401 82:02 + 19:59
43. Hýbl Lukáš VIP7504 82:28 + 20:25
44. Izdný Pavel SJI7613 82:54 + 20:51
Wohanka Pavel VRL7501 DISK
M21B
10.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháček Radek SJC7801 54:54
2. Pavlík Radek ABR6849 58:53 + 3:59
3. Musil Pavel SJC7705 59:09 + 4:15
4. Šmahel David TBM7407 59:33 + 4:39
5. Vrabec Ondřej SCP8303 60:34 + 5:40
6. Netuka Martin SHK7302 61:58 + 7:04
7. Hons Lukáš XPU8005 62:51 + 7:57
8. Bergl Tomáš ZUP7800 62:53 + 7:59
9. Wallisch Jan EKP7205 64:00 + 9:06
10. Vraný Jiří VLI7504 64:10 + 9:16
11. Švarcbach Michal KNC7001 64:21 + 9:27
12. Mikan Albert EKP8606 64:50 + 9:56
13. Tománek Otakar VLI8300 64:53 + 9:59
14. Sedlák Radek XPU7501 66:18 + 11:24
15. Jirásek Milan VSP7403 66:54 + 12:00
16. Štemberg Milan EKP8608 66:55 + 12:01
17. Rauch Stanislav VPM8201 66:57 + 12:03
18. Jiráček Josef SBK8501 67:39 + 12:45
19. Janda Martin DOB8002 67:40 + 12:46
20. Bartoš Marián VSP8201 67:42 + 12:48
21. Kolář Rudolf ABR6301 68:42 + 13:48
22. Šebesta Petr ZUP7604 69:55 + 15:01
23. Pucher Filip ZUP7404 71:32 + 16:38
24. Hlaváč David JIL7501 73:23 + 18:29
25. Humlíček Aleš SBK7539 73:23 + 18:29
26. Regal Jan LME7301 75:51 + 20:57
27. Zaoral Pedros SMR7903 76:03 + 21:09
28. Sochor Jan SBK6922 78:56 + 24:02
29. Meier Milan VLI7301 85:39 + 30:45
Nemšovský Petr ZUP7605 DISK
M21C
9.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Miroslav SCP8103 59:59
2. Rajdl Miloš JHB8505 60:50 + 0:51
3. Pastuszek Jakub TZL7500 61:05 + 1:06
4. Munzar Martin XPU7311 63:42 + 3:43
5. Šabatka Zdeněk SHK8902 65:16 + 5:17
6. Boček Milan TBM9228 66:30 + 6:31
7. Šíma Pavel OSN7838 66:48 + 6:49
8. Dubrovský Lukáš SHK8400 66:58 + 6:59
9. Šafek Jiří SBK7621 67:48 + 7:49
10. Čermák Daniel EKP7510 69:08 + 9:09
11. Žemlička Jan XPU8303 70:43 + 10:44
12. Dzik Martin VIV7600 74:48 + 14:49
13. Ištok Martin BLI8001 74:51 + 14:52
14. Tomeš Radim TZL7849 78:46 + 18:47
15. Jirásek Radek XPU7802 79:35 + 19:36
16. Ohera Karel BLI7803 82:31 + 22:32
17. Hečko Michal TZL7749 83:07 + 23:08
18. Peths Jakub ABR8402 85:06 + 25:07
19. Ouhrabka Jakub EKP8003 85:37 + 25:38
20. Starý Milan XPU7301 88:09 + 28:10
21. Kasal Jiří SBK7301 90:04 + 30:05
22. Divila Martin TZL7402 102:34 + 42:35
Hála Antonín ABR8503 DISK
Hnik Petr EKP8112 DISK
M40 Long
11.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Aleš VIV7200 62:03
2. Folprecht Eduard ZUP7300 62:38 + 0:35
3. Zrník Tomáš VIV7118 63:16 + 1:13
4. Toloch Alexandr VIV7000 63:23 + 1:20
5. Novák Libor OKP6504 63:29 + 1:26
6. Král Jan XBM6903 63:30 + 1:27
7. Chaloupský David PHK7103 63:45 + 1:42
8. Král Jiří TSU5941 64:26 + 2:23
9. Novotný Petr TZL6601 66:00 + 3:57
10. Bogar Leoš BOR6603 66:17 + 4:14
11. Náhlovský David TBM6512 67:25 + 5:22
12. Háp Pavel PHK7101 68:12 + 6:09
13. Koprnický Kamil VPM6602 68:27 + 6:24
14. Princ David TCB6901 69:02 + 6:59
15. Gryc Tomáš TBM6903 69:08 + 7:05
16. Skoupý Jan VIV7001 69:28 + 7:25
17. Antoš Svatopluk SJC6602 69:55 + 7:52
18. Mach Radovan OKP6605 70:19 + 8:16
19. Argaláš Jaroslav TBM6213 71:45 + 9:42
20. Kunz Martin BBM7101 73:03 + 11:00
21. Suchánek Ladislav XBM7008 74:43 + 12:40
22. Kadaník Libor PHK7204 75:08 + 13:05
23. Veselý Jan ZUP6500 75:38 + 13:35
24. Hanovec Petr VLI7101 97:45 + 35:42
Tišnovský Zdeněk TBM6620 DISK
M50
8.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Ivan PFP5900 46:36
2. Pospíšek Zbyněk TBM6007 47:37 + 1:01
3. Štěpánský Václav TBM6108 48:55 + 2:19
4. Fajtl Jaroslav VPM6001 49:24 + 2:48
5. Křeček Miroslav ZPV6213 50:14 + 3:38
6. Kamenický Radan OSN6004 51:13 + 4:37
7. Kroupa Václav VIP6104 52:39 + 6:03
8. Pšenička Jiří TCB6301 55:04 + 8:28
9. Peths Pavel ABR5801 56:11 + 9:35
10. Janský Jiří LBM5805 57:05 + 10:29
11. Sladký Ivan PBM5513 59:20 + 12:44
12. Ludvík Petr STB5701 59:36 + 13:00
13. Strumskis Mindaugas 18L6300 62:48 + 16:12
14. Marek Vladimír TSU5700 63:50 + 17:14
15. Lukavec Míla SMR4900 66:30 + 19:54
16. Müller Petr JEP4800 66:47 + 20:11
17. Pšenička Miloslav TCB6101 67:01 + 20:25
18. Kadlec Luděk VEY5600 73:17 + 26:41
19. Vintr Ivan TZL4501 80:25 + 33:49
20. Fatka Ondřej PGP6302 81:50 + 35:14
Open Long
13.50 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerný Ladislav 85:10
2. Tomáš Zachoval 109:39 + 24:29
3. Kristian Daneback SWE 128:58 + 43:48
4. Pavel Richtr 130:39 + 45:29
5. Šárka Dubská 147:53 + 62:43
6. Pavel Provazník 151:36 + 66:26
7. Marková Šárka 168:54 + 83:44
Open Short
6.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háp Petr PHK7157 45:35
2. Macháček Milan CHC7701 46:17 + 0:42
3. Sikora Miroslav BOV4802 52:53 + 7:18
4. Bartáková Petra SJI8151 55:21 + 9:46
5. Fatka Petr PGP 58:38 + 13:03
6. Háp Ondřej PHK9702 63:03 + 17:28
7. Betlachová Petra 66:30 + 20:55
8. Strumskiene Zivile 18L7750 84:04 + 38:29
9. Sedlák Dominik 236:35 + 191:00
W14
5.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Bára VRL0052 44:01
2. Podrábská Maruška VLI0251 62:46 + 18:45
3. Podrábská Bětuška VLI0451 154:30 + 110:29
W17
6.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Andrea BOR9751 39:03
2. Kohoutová Barbora BOR9850 41:23 + 2:20
3. Přibylová Anežka PFP9750 43:05 + 4:02
4. Králová Vilma TZL9952 47:36 + 8:33
W21E
11.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 58:49
2. Paulíčková Renata SJI8057 60:16 + 1:27
3. Anna Kaminska POL 61:06 + 2:17
4. Březinová Marie TSU9191 62:20 + 3:31
5. Kuchařová Markéta ZUP8452 64:35 + 5:46
6. Skácelová Naděžda TSU8889 65:11 + 6:22
7. Hrdinová Marie VSP7852 65:29 + 6:40
8. Haltof Ewa LOV9499 66:06 + 7:17
9. Lamichová Kateřina PHK8359 67:43 + 8:54
10. Tomečková Zuzana TSU8279 68:18 + 9:29
11. Staňková Štěpánka TSU8992 68:20 + 9:31
12. Prchalová Ivana SMR8754 68:25 + 9:36
13. Štěpánská Adéla TBM8870 69:14 + 10:25
14. Puchernová Zuzana ZUP8451 69:21 + 10:32
15. Seifertová Magda VSP9150 70:01 + 11:12
16. Kalinová Markéta EKP8259 70:20 + 11:31
17. Pařízková Věrka SMR7151 72:53 + 14:04
18. Lamichová Martina PHK9152 73:27 + 14:38
19. Fólová Martina SMR8850 76:15 + 17:26
20. Lacigová Michaela VSP8152 78:23 + 19:34
21. Sladká Kateřina SBK8550 80:00 + 21:11
Nováková Kateřina OKP9450 DISK
Pařízková Anežka SMR9350 DISK
Tyszová Natália LDC8850 DISK
W21A
10.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 65:15
2. Ryšavá Vendula ZUP8151 65:42 + 0:27
3. Jirásková Markéta VSP7653 67:05 + 1:50
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 67:17 + 2:02
5. Gajdová Kristina HSU7750 68:07 + 2:52
6. Bochenková Martina ZUP8750 68:36 + 3:21
7. Folprechtová Kateřina ZUP7452 70:24 + 5:09
8. Uhnavá Markéta SBK8485 71:32 + 6:17
9. Ryšavá Magdalena ZUP7651 72:13 + 6:58
10. Honsová Lenka SMR7750 74:08 + 8:53
11. Zápotocká Anna VLI7250 74:10 + 8:55
12. Pajerová Ivana EKP9051 75:30 + 10:15
13. Vanková Jana OKP7750 75:48 + 10:33
14. Šiftancová Eva DMS8050 76:42 + 11:27
15. Vlčková Iva ZUP7551 77:01 + 11:46
16. Borufková Lenka SMR8450 77:32 + 12:17
17. Štěpánová Dita DOB7956 77:45 + 12:30
18. Divilová Lenka TZL7400 77:59 + 12:44
19. Faltejsková Jana XPU7652 79:31 + 14:16
20. Nováková Lenka EKP8062 79:41 + 14:26
21. Jašková Šárka ABR7751 80:05 + 14:50
22. Linhartová Martina VIV7750 80:15 + 15:00
23. Haničáková Denisa SMR8350 81:31 + 16:16
24. Matulová Dana TBM7653 82:06 + 16:51
25. Humlíčková Kateřina SBK7664 82:36 + 17:21
26. Beržinská Soňa SBK8554 83:03 + 17:48
27. Havlíčková Markéta VPM8494 83:20 + 18:05
28. Klimešová Gabriela VRL7652 83:30 + 18:15
29. Tomešová Daniela SJC8451 83:58 + 18:43
30. Košíková Jitka VSP7799 84:32 + 19:17
31. Hečková Petra TZL8153 86:04 + 20:49
32. Puchernová Veronika ZUP7450 87:06 + 21:51
33. Csakvaryová Lenka SBK8383 93:00 + 27:45
34. Khulová Petra VPM8450 93:13 + 27:58
35. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 97:58 + 32:43
36. Salingerová Anna ZUP7750 111:21 + 46:06
Kalošová TerKa SMR8950 DISK
W21B
7.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka XPU8352 53:01
2. Michaličková Veronika ZUP8651 54:14 + 1:13
3. Knížková Anna XPU8457 56:13 + 3:12
4. Doležalová Veronika SHK8753 56:14 + 3:13
5. Křížová Vendula SJC8355 56:15 + 3:14
6. Drahorádová Lenka XPU8660 57:51 + 4:50
7. Čečrdlová Marcela EKP7257 58:43 + 5:42
8. Vrabcová Tereza EKP9061 59:32 + 6:31
9. Podrábská Marie VLI7451 60:59 + 7:58
10. Sedlácková Michaela XPU8751 61:27 + 8:26
11. Štembergová Lucie EKP8851 62:05 + 9:04
12. Ouhrabková Radka EKP8151 62:18 + 9:17
13. Berglová Lucie ZUP8250 62:36 + 9:35
14. Hlaváčová Bára JIL8551 63:45 + 10:44
15. Honsová Petra XPU8252 63:54 + 10:53
16. Jakoubová Ivka SMR7450 63:56 + 10:55
17. Vaněčková Petra ZUP7950 64:39 + 11:38
18. Doležalová Lenka SHK8256 65:26 + 12:25
19. Ježková Klára VSP8455 67:49 + 14:48
20. Rudolfová Jana SJC7752 68:03 + 15:02
21. Šebestová Jana ZUP7453 69:39 + 16:38
22. Prylová Pavla ZUP7552 70:44 + 17:43
23. Tomešová Steľa TZL8251 71:29 + 18:28
24. Skobová Tereza VIP7855 72:05 + 19:04
25. Zajícová Petra LOV7351 74:49 + 21:48
Plšková Mária TZL8753 DISK
Kopecká Anežka VSP8150 DISK
Michálková Alice VIV7650 DISK
W40
7.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 47:52
2. Rychterová Dana SMR6950 48:36 + 0:44
3. Přibylová Eva PFP6950 53:47 + 5:55
4. Abelová Ivana STB6798 57:57 + 10:05
5. Kubínová Jana SKV6751 61:39 + 13:47
6. Pilná Libuše VRL7153 67:38 + 19:46
7. Kroupová Jana VIP7052 71:05 + 23:13
8. Hančíková Michaela TZL6559 89:35 + 41:43
W50
6.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 41:47
2. Lacigová Ivana VSP5950 44:46 + 2:59
3. Skácelová Naděžda TSU6183 46:29 + 4:42
4. Perůtková Ivana LCE5851 47:07 + 5:20
5. Janská Iva LBM5795 51:04 + 9:17
6. Pospíšková Luisa TBM5959 55:43 + 13:56
Lukavcová Lenka SMR5450 DISK