Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy)

Kategorie: H21B

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Ředitel závodu:
Kunčar Vít - R3
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Cahel Marek - R2
H21B
12.60 km, 490 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9086
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Marian Dávidík 39S7713 C KOBRA Bratislava 82:05
2. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 82:06 + 0:01 9807
3. Ondrej Piják 39S8204 C KOBRA Bratislava 85:18 + 3:13
4. Hubáček Jonáš LCE9501 R OOB TJ Slovan Luhačovice 86:33 + 4:28 9314
5. Pavol Bukovac 27S8102 C Farmaceut Bratislava 86:54 + 4:49
6. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 87:19 + 5:14 9229
7. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 88:54 + 6:49 9053
8. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 89:07 + 7:02 9029
9. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 89:09 + 7:04 9026
10. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 89:22 + 7:17 9002
11. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 90:34 + 8:29 8869
12. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 92:22 + 10:17 8669
13. Šurgan Štefan 51S7902 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 92:36 + 10:31
14. Maroš Bukovac 27S7601 C Farmaceut Bratislava 94:07 + 12:02
15. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 94:24 + 12:19 8444
16. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 95:15 + 13:10 8350
17. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:21 + 13:16 8339
18. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 95:25 + 13:20 8332
19. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 95:32 + 13:27 8319
20. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 95:46 + 13:41 8293
21. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 96:13 + 14:08 8243
22. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 97:04 + 14:59 8149
23. Štefan Ringer 25S8906 C ATU Kosice 97:18 + 15:13
24. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 97:34 + 15:29 8094
25. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 97:41 + 15:36 8081
26. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 98:55 + 16:50 7944
27. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 98:58 + 16:53 7938
28. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 99:45 + 17:40 7852
29. Peter Glončák 27S7901 C Farmaceut Bratislava 100:03 + 17:58
30. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 100:11 + 18:06 7804
31. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 101:00 + 18:55 7713
32. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 102:03 + 19:58 7597
33. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 102:37 + 20:32 7534
34. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 103:45 + 21:40 7409
35. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 104:22 + 22:17 7340
36. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 104:30 + 22:25 7326
37. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 104:47 + 22:42 7294
38. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 104:55 + 22:50 7280
39. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 105:35 + 23:30 7206
40. Rossmanith Vojta AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 105:46 + 23:41 7185
41. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 107:37 + 25:32 6980
42. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 107:40 + 25:35 6975
43. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 108:43 + 26:38 6859
44. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 109:25 + 27:20 6781
45. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 110:05 + 28:00 6707
46. Miroslav Papuga 25S9002 C ATU Kosice 111:04 + 28:59
47. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 111:14 + 29:09 6580
48. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 111:19 + 29:14 6571
49. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 112:40 + 30:35 6421
50. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 113:37 + 31:32 6316
51. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 114:48 + 32:43 6185
52. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 115:28 + 33:23 6111
53. Stulík Jakub SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové 115:40 + 33:35 6089
54. Szabó Rastislav 51S8700 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 116:10 + 34:05
55. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 116:30 + 34:25 5997
56. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 118:25 + 36:20 5784
57. Vozda Vojtěch ASU9043 C Magnus Orienteering 119:01 + 36:56 5718
58. Mikuláš Novota 25S6002 C ATU Kosice 120:01 + 37:56
59. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 120:44 + 38:39 5528
60. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 122:19 + 40:14 5352
61. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 122:43 + 40:38 5308
62. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 123:29 + 41:24 5223
63. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 125:45 + 43:40 4972
64. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 125:57 + 43:52 4950
65. Patráš Igor 51S7901 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 126:48 + 44:43
66. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 131:55 + 49:50 4289
67. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 133:16 + 51:11 4140
68. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 134:22 + 52:17 4018
69. Schmid Vladimír ADA8701 C OOB TJ Spartak Adamov 135:16 + 53:11 3918
70. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 135:21 + 53:16 3909
71. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 135:23 + 53:18 3905
72. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 136:16 + 54:11 3807
73. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 136:23 + 54:18 3795
74. Patráš Andrej 51S8200 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 140:43 + 58:38
75. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 149:11 + 67:06 2377
76. Pilát Miroslav 51S8501 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 150:00 + 67:55
77. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 152:01 + 69:56 2063
78. Jakub Kuriak 42S9301 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 152:18 + 70:13
79. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 155:43 + 73:38 1653
80. Hríbik Miroslav 51S8500 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 166:30 + 84:25
81. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 172:21 + 90:16 0
82. Karol Brul 53S C KOB Sokol Pezinok 192:53 + 110:48
Martin Košut 42S9201 C Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK
Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk DISK 0
Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Malý Ondřej VIC8911 C OB Vizovice DISK 0
Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín DISK 0
Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Mazúr Martin 51S8701 C ŠK Hadveo Banská Bystrica DISK
Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0