Výsledky závodu: Český pohár MTBO

Datum:
18.05.2013
Místo konání:
Staré Město pod Landštejnem
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Kekelec
Ředitel závodu:
Venhoda Milan
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan
Stavitel tratí:
Chudíková Barbora, Paulíčková Renata
Kategorie:
Familie     M14     M17     M20     M21KURZ     M21E     M21A     M21B     M21C     M40LONG     M40SHORT     M50     M60     OPENSHORT     W14     W17     W20     W21KURZ     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
Familie
5.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 42:16
2. Hannes Hnilica 21A0400 C OLT Transdanubien 46:10 + 3:54
3. Heindl Clemens 34A0400 C OK Gittis Klosterneuburg 97:29 + 55:13
4. Weichselberger Elias 29A0600 C ÖTK-Wien 125:28 + 83:12
Vondrová Magdaléna OKP0350 C SK OK 24 Praha DISK
M14
7.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paul Kratky 21A9900 C OLT Transdanubien 59:48
2. Vondra Matěj OKP0000 C SK OK 24 Praha 64:36 + 4:48
3. Jakob Kratky 21A0100 C OLT Transdanubien 76:35 + 16:47
4. Wallisch Viktor EKP0112 C VŠTJ Ekonom Praha 78:47 + 18:59
5. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 106:41 + 46:53
M17
13.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Jan LDC9800 C KOB Děčín 85:14
2. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 90:27 + 5:13
3. Hlavatý Jan BUL9800 C Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 101:53 + 16:39
4. Wallisch Vít EKP9912 C VŠTJ Ekonom Praha 130:55 + 45:41
5. Finder Markus 35A0001 C HSV Graz 150:42 + 65:28
M20
18.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Matej VBA9601 E ŠK VAZKA Bratislava 97:52
2. Nemet Michal BOR9705 A OK Jiskra Nový Bor 102:51 + 4:59
3. Charvát Jan VRL9601 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:16 + 5:24
4. Šňupárek Václav TZL9548 A SKOB Zlín 120:08 + 22:16
5. Kroupa Tomáš VIP9401 B SK VIPrahlo 124:26 + 26:34
6. Pletzer Matthias 23A9400 C NF Villach 125:03 + 27:11
7. Kroupa Jakub VIP9500 B SK VIPrahlo 171:20 + 73:28
M21KURZ
13.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wallas Gert 23A9000 C NF Villach 91:23
2. Michael Friedrich 28A8200 C HSV PINKAFELD 91:31 + 0:08
3. Zenz Sebastian 29A9200 C ÖTK-Wien 123:44 + 32:21
4. Zezulka Markus 27A7200 C HSV Baden 159:45 + 68:22
M21E
25.70 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 105:59
2. Haselsberger Kevin 23A8900 C NF Villach 108:45 + 2:46
3. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 110:00 + 4:01
4. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 111:34 + 5:35
5. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 112:01 + 6:02
6. Stránský Vojtěch KPY9000 E SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 112:04 + 6:05
7. Staněk Tomáš TSU9403 E LKT 80 Šumperk 113:40 + 7:41
8. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 114:44 + 8:45
9. Breitschädel Tobias 17A7800 C ASKÖ Henndorf Orienteering 114:45 + 8:46
10. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 114:49 + 8:50
11. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 118:27 + 12:28
12. Rief Andreas 19A7600 C OLC Graz 119:51 + 13:52
13. Schachinger Bernhard 26A0001 C HSV Ried 120:18 + 14:19
14. Gromadka Maciej NNN0002 C Neregistrovaní 121:04 + 15:05
15. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 123:23 + 17:24
16. Wojtynek Sebastian NNN0003 C Neregistrovaní 124:11 + 18:12
17. Klimo Thomas 21A7900 C OLT Transdanubien 125:53 + 19:54
18. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 125:54 + 19:55
19. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 127:11 + 21:12
20. Peths Matěj ABR8501 E A-team NOVO Bruntál 127:16 + 21:17
21. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 127:48 + 21:49
22. Pucherna Eduard ZUP7403 E MTBO ČZU Praha 128:31 + 22:32
23. Kříž Libor XPU7804 E PARDUBICE BIKERS 128:50 + 22:51
24. Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 128:52 + 22:53
25. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 129:07 + 23:08
26. Haingartner Christof 19A8400 C OLC Graz 129:34 + 23:35
27. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 129:56 + 23:57
28. Sajal Martin EKP7803 E VŠTJ Ekonom Praha 130:39 + 24:40
29. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 130:49 + 24:50
30. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 131:16 + 25:17
31. Daněk Roman SBK7541 E KOB Start Blansko 132:00 + 26:01
32. Laciga Zdeněk VSP5200 E USK Praha 133:38 + 27:39
33. Obuškevič Jan SMR7000 E SK SNS Smržovka 136:32 + 30:33
34. Jiran Jan PHK7701 E OK 99 Hradec Králové 137:37 + 31:38
35. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 137:54 + 31:55
36. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 138:11 + 32:12
37. Wartbichler Christian 17A8800 C ASKÖ Henndorf Orienteering 139:15 + 33:16
38. Michalička David ZUP8001 E MTBO ČZU Praha 140:16 + 34:17
39. Lukavec Petr SMR7800 E SK SNS Smržovka 143:26 + 37:27
40. Čully Andrej VBA9501 E ŠK VAZKA Bratislava 145:17 + 39:18
41. Malátek Rastislav VBA7401 E ŠK VAZKA Bratislava 145:22 + 39:23
42. Marcinkiewicz Grzegorz NNN C Neregistrovaní 151:55 + 45:56
43. Zajíc Josef LOV7601 E lepus.cz 153:37 + 47:38
44. Grün Dominik 15A8600 C OLG Ströck Wien 196:40 + 90:41
Chmelař Lukáš SHK9102 E TJ Slavia Hradec Králové DISK
Exler Florian 21A9200 C OLT Transdanubien DISK
Haničák Tomáš DMS7700 E Dynamo Malá Skála DISK
M21A
20.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 A PELLŽS MTBO TEAM 97:00
2. Vaněk Petr PHK7600 A OK 99 Hradec Králové 100:17 + 3:17
3. Procházka Jiří TBM7633 A KOS TJ Tesla Brno 100:45 + 3:45
4. Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 103:59 + 6:59
5. Honner Jaroslav VPM7802 A KOS Slavia VŠ Plzeň 104:15 + 7:15
6. Merenus Štěpán EKP8401 A VŠTJ Ekonom Praha 105:28 + 8:28
7. Anděl Robert VPM8001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 105:41 + 8:41
8. Jiran Václav XBM7601 A PELLŽS MTBO TEAM 106:16 + 9:16
9. Šmahel David TBM7407 A KOS TJ Tesla Brno 107:50 + 10:50
10. Horák Martin LDC7100 A KOB Děčín 107:52 + 10:52
11. Hons Miši SMR7700 A SK SNS Smržovka 108:11 + 11:11
12. Krejčík Jiří TZL8301 A SKOB Zlín 108:30 + 11:30
13. Kurz Pavel EKP7408 A VŠTJ Ekonom Praha 108:55 + 11:55
14. Urban Miroslav DMS7900 A Dynamo Malá Skála 109:05 + 12:05
15. Kalina Miroslav EKP8211 A VŠTJ Ekonom Praha 109:46 + 12:46
16. Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS 109:55 + 12:55
17. Ticháček Radek SJC7801 B Sportcentrum Jičín 110:05 + 13:05
18. Vítek Jan VSP8100 A USK Praha 111:17 + 14:17
19. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:27 + 14:27
20. Strejček Petr TBM7228 A KOS TJ Tesla Brno 113:21 + 16:21
21. Cerman Lukáš VSP8101 A USK Praha 114:00 + 17:00
22. Schwab Martin TBM8101 A KOS TJ Tesla Brno 114:06 + 17:06
23. Müller Pavel JEP7900 A Jehlanka Team 114:45 + 17:45
24. Schwab David TBM7401 A KOS TJ Tesla Brno 115:11 + 18:11
25. Pašek František ZUP7601 A MTBO ČZU Praha 115:31 + 18:31
26. Kroc Dalibor VIV7400 A GIGANT Orienteering 117:02 + 20:02
27. Gebas Miroslav XBM8102 A PELLŽS MTBO TEAM 117:08 + 20:08
28. Zicha Jiří TZL7733 A SKOB Zlín 118:13 + 21:13
29. Rejholec Michal BOR7412 A OK Jiskra Nový Bor 118:57 + 21:57
30. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 120:36 + 23:36
31. Šňupárek Ondřej TZL6949 A SKOB Zlín 121:00 + 24:00
32. Karlík Michal VIV8000 A GIGANT Orienteering 123:46 + 26:46
33. Buriánek Vojta SMR7801 A SK SNS Smržovka 124:29 + 27:29
34. Pavlík Radek ABR6849 A A-team NOVO Bruntál 126:03 + 29:03
35. Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia VŠ Plzeň 131:06 + 34:06
36. Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 132:13 + 35:13
37. Hýbl Lukáš VIP7504 A SK VIPrahlo 137:51 + 40:51
38. Šenk Petr VBA8001 A ŠK VAZKA Bratislava 138:13 + 41:13
39. Kasal Vít SBK7540 A KOB Start Blansko 145:40 + 48:40
40. Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 159:43 + 62:43
Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha DISK
M21B
15.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrabec Ondřej SCP8303 B OK Sparta Praha 88:16
2. Musil Pavel SJC7705 B Sportcentrum Jičín 90:46 + 2:30
3. Bezděk Václav ABR8502 B A-team NOVO Bruntál 96:14 + 7:58
4. Netuka Martin SHK7302 B TJ Slavia Hradec Králové 97:31 + 9:15
5. Bergl Tomáš ZUP7800 B MTBO ČZU Praha 98:18 + 10:02
6. Zaoral Pedros SMR7903 B SK SNS Smržovka 98:38 + 10:22
7. Nemšovský Petr ZUP7605 B MTBO ČZU Praha 99:02 + 10:46
8. Kolář Rudolf ABR6301 B A-team NOVO Bruntál 99:39 + 11:23
9. Fujáček Jan SCP7506 B OK Sparta Praha 102:03 + 13:47
10. Bašus Petr SCP7400 B OK Sparta Praha 103:53 + 15:37
11. Mikan Albert EKP8606 B VŠTJ Ekonom Praha 104:27 + 16:11
12. Štemberg Milan EKP8608 B VŠTJ Ekonom Praha 107:10 + 18:54
13. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 107:13 + 18:57
14. Hruška Miloš ABR7501 B A-team NOVO Bruntál 108:16 + 20:00
15. Jiráček Josef SBK8501 B KOB Start Blansko 108:18 + 20:02
16. Tománek Otakar VLI8300 B Slavia Liberec orienteering 109:37 + 21:21
17. Šebesta Petr ZUP7604 B MTBO ČZU Praha 111:01 + 22:45
18. Putík Jiří VLI7505 B Slavia Liberec orienteering 111:06 + 22:50
19. Humlíček Aleš SBK7539 B KOB Start Blansko 112:07 + 23:51
20. Tomeš Petr SJC7531 A Sportcentrum Jičín 113:33 + 25:17
21. Švarcbach Michal KNC7001 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 116:26 + 28:10
22. Buchtík Aleš XBM8201 B PELLŽS MTBO TEAM 116:40 + 28:24
23. Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 119:32 + 31:16
24. Komín David LME7401 B SK Los Mělník 119:39 + 31:23
25. Hodoň Miroslav VIV8100 B GIGANT Orienteering 124:11 + 35:55
26. Pucher Filip ZUP7404 B MTBO ČZU Praha 126:43 + 38:27
27. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 132:23 + 44:07
Wallisch Jan EKP7205 B VŠTJ Ekonom Praha DISK
Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering DISK
M21C
13.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Ladislav ZUP8200 C MTBO ČZU Praha 67:38
2. Tomanek Daniel ABR7401 C A-team NOVO Bruntál 71:32 + 3:54
3. Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 74:30 + 6:52
4. Šimek Petr RBK8444 C SK Radioklub Blansko 75:54 + 8:16
5. Pastuszek Jakub TZL7500 C SKOB Zlín 80:15 + 12:37
6. Šimek Radek JEP8000 C Jehlanka Team 81:10 + 13:32
7. Boček Milan TBM9228 C KOS TJ Tesla Brno 81:46 + 14:08
8. Ouhrabka Jakub EKP8003 C VŠTJ Ekonom Praha 87:58 + 20:20
9. Dzik Martin VIV7600 C GIGANT Orienteering 88:32 + 20:54
10. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 89:01 + 21:23
11. Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 90:13 + 22:35
12. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 90:32 + 22:54
13. Pátek Richard SBK7609 C KOB Start Blansko 94:19 + 26:41
14. Ančic Ľuboš VBA8101 C ŠK VAZKA Bratislava 98:36 + 30:58
15. Tomeš Radim TZL7849 C SKOB Zlín 100:11 + 32:33
16. Kasal Jiří SBK7301 C KOB Start Blansko 100:14 + 32:36
17. Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk 102:03 + 34:25
18. Zachoval Tomáš XBM8001 C PELLŽS MTBO TEAM 107:40 + 40:02
19. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 111:12 + 43:34
20. Cremaschini Gianprimo TBM7905 C KOS TJ Tesla Brno 112:45 + 45:07
21. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 114:18 + 46:40
22. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 118:48 + 51:10
23. Divila Martin TZL7402 C SKOB Zlín 119:54 + 52:16
König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko DISK
Pastuszek Filip TZL7731 C SKOB Zlín DISK
M40LONG
18.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT Orienteering 94:46
2. Dörfler Dietmar 27A6200 C HSV Baden 95:57 + 1:11
3. Folprecht Eduard ZUP7300 B MTBO ČZU Praha 96:28 + 1:42
4. Král Jan XBM6903 C PELLŽS MTBO TEAM 99:15 + 4:29
5. Toloch Alexandr VIV7000 C GIGANT Orienteering 99:32 + 4:46
6. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 101:12 + 6:26
7. Král Jiří TSU5941 E LKT 80 Šumperk 102:25 + 7:39
8. Stockmayer Michael 32A6800 C HSV OL Wiener Neustadt 107:24 + 12:38
9. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS MTBO TEAM 109:51 + 15:05
10. Zrník Tomáš VIV7118 C GIGANT Orienteering 110:16 + 15:30
11. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 110:32 + 15:46
12. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 111:36 + 16:50
12. Skoupý Jan VIV7001 C GIGANT Orienteering 111:36 + 16:50
14. Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno 112:01 + 17:15
15. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 112:27 + 17:41
16. Klučár Daniel RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava 113:29 + 18:43
17. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 114:27 + 19:41
18. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 114:31 + 19:45
19. Borsitzky Hans 32A7000 C HSV OL Wiener Neustadt 114:57 + 20:11
19. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 114:57 + 20:11
21. Seifert Jan VSP6500 C USK Praha 117:22 + 22:36
22. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 117:33 + 22:47
23. Kaempfer Thomas 94C7300 C OLG Biberist SO 119:00 + 24:14
24. Parfianowicz Ludomir NNN0004 C Neregistrovaní 119:06 + 24:20
25. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 122:00 + 27:14
26. Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 122:18 + 27:32
27. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS MTBO TEAM 123:03 + 28:17
28. Žíla Vladimír BOR6800 A OK Jiskra Nový Bor 123:04 + 28:18
29. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 127:03 + 32:17
30. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 127:05 + 32:19
31. Pažický Ľudovít RCP6941 C RC&P TEAM Bratislava 127:25 + 32:39
32. Charvát Roman VRL6501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 127:50 + 33:04
33. Trunkát Daniel XBM7102 C PELLŽS MTBO TEAM 128:13 + 33:27
34. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 128:45 + 33:59
35. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 139:42 + 44:56
36. Weichselberger Wolfgang 29A6700 C ÖTK-Wien 140:00 + 45:14
37. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 142:29 + 47:43
38. Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 146:10 + 51:24
39. Michalík Petr XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM 153:46 + 59:00
40. Klaška Jan DKP C Oddíl OB Kotlářka 167:07 + 72:21
41. Raunigg Andreas 32A6900 C HSV OL Wiener Neustadt 188:06 + 93:20
Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Galík Tomáš TBM6522 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno DISK
M40SHORT
14.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondra Radek OKP7200 C SK OK 24 Praha 98:05
2. Novak Roland 27A6500 C HSV Baden 99:30 + 1:25
3. Šembera Jiří VIP6901 C SK VIPrahlo 145:00 + 46:55
4. Hlavatý Pavel BUL6800 C Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 152:26 + 54:21
5. Alexander Kratky 21A6801 C OLT Transdanubien 186:03 + 87:58
M50
13.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter 19A5400 C OLC Graz 76:39
2. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 79:42 + 3:03
3. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 81:40 + 5:01
4. Kroupa Václav VIP6104 A SK VIPrahlo 82:37 + 5:58
5. Nebel Peter 32A6300 C HSV OL Wiener Neustadt 83:28 + 6:49
6. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 83:52 + 7:13
7. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 84:25 + 7:46
8. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 85:03 + 8:24
9. Štěpánský Václav TBM6108 C KOS TJ Tesla Brno 88:38 + 11:59
10. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 88:39 + 12:00
11. Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 91:04 + 14:25
12. Peths Pavel ABR5801 C A-team NOVO Bruntál 93:47 + 17:08
13. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 96:51 + 20:12
14. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 97:41 + 21:02
15. Pidner Valentin 32A5600 C HSV OL Wiener Neustadt 100:30 + 23:51
16. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 102:15 + 25:36
17. Janský Jiří LBM5805 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 102:39 + 26:00
18. Marek Vladimír TSU5700 C LKT 80 Šumperk 105:25 + 28:46
19. Melcher Michael 36A0002 C NF Steiermark 108:24 + 31:45
20. Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 112:23 + 35:44
21. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 115:12 + 38:33
22. Hochreiter Andreas 32A5900 C HSV OL Wiener Neustadt 116:18 + 39:39
23. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 116:42 + 40:03
24. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 117:02 + 40:23
25. Pirchegger Günter 36A0004 C NF Steiermark 117:21 + 40:42
26. Müller Petr JEP4800 C Jehlanka Team 118:18 + 41:39
27. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 121:57 + 45:18
28. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI & PINGUIN 122:26 + 45:47
29. Gartlgruber Wolfgang 28A6000 C HSV PINKAFELD 135:23 + 58:44
29. Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín 135:23 + 58:44
31. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 138:28 + 61:49
32. Čully Jan VBA5501 C ŠK VAZKA Bratislava 141:12 + 64:33
33. Wallas Klaus 23A6200 C NF Villach 145:29 + 68:50
Resch Hannes 29A5600 C ÖTK-Wien DISK
M60
10.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Curt MAIER 22A4400 C ASKÖ OLC KÄRNTEN 81:03
2. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 86:11 + 5:08
3. Herbert Lackner 15A4000 C OLG Ströck Wien 86:23 + 5:20
4. Benedek Robert 31A4800 C LZ OMAHA 106:25 + 25:22
5. Meidinger Karlheinz 37A5100 C HSV Kremstal 112:27 + 31:24
Rydlo Martin BOV47XX C TJ Baník Ostrava OKD DISK
OPENSHORT
8.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háp Petr PHK7201 C OK 99 Hradec Králové 67:17
2. Farka Petr C 67:25 + 0:08
3. Ticháčková Magdalena SJC7962 B Sportcentrum Jičín 70:36 + 3:19
4. Brenner Heimo 34A6700 C OK Gittis Klosterneuburg 74:25 + 7:08
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 75:09 + 7:52
6. Otoupalík Jan C 75:31 + 8:14
7. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 86:41 + 19:24
8. Háp Ondřej PHK9702 C OK 99 Hradec Králové 95:03 + 27:46
9. Dziková Hana VIV C GIGANT Orienteering 123:45 + 56:28
10. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 154:54 + 87:37
11. Wallischová Romana EKP C VŠTJ Ekonom Praha 174:16 + 106:59
W14
7.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hápová Petra PHK0051 C OK 99 Hradec Králové 64:44
2. Lea Hnilica 21A0050 C OLT Transdanubien 67:04 + 2:20
3. Jana Hnilica 21A0250 C OLT Transdanubien 111:42 + 46:58
4. Kroupová Vendula VIP0150 C SK VIPrahlo 142:23 + 77:39
W17
8.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peroutka Sophie 32A9750 C HSV OL Wiener Neustadt 67:19
2. Přibylová Anežka PFP9750 C VŠSK PedF UK Praha 69:01 + 1:42
3. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 70:46 + 3:27
4. Kohoutová Barbora BOR9850 C OK Jiskra Nový Bor 72:18 + 4:59
5. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:49 + 19:30
6. Fantoni Antonella 23A9750 C NF Villach 90:35 + 23:16
7. Swoboda Anna 32A9850 C HSV OL Wiener Neustadt 156:17 + 88:58
W20
12.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pirker Lisa 23A9550 C NF Villach 101:04
2. Ritter Julia 36A0005 C NF Steiermark 122:24 + 21:20
W21KURZ
10.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ponweiser Eva 32A7750 C HSV OL Wiener Neustadt 89:09
2. Primus Eva 23A8950 C NF Villach 117:47 + 28:38
3. Hirschhofer Andrea 32A9150 C HSV OL Wiener Neustadt 119:42 + 30:33
4. Zenz Mirjam 29A8950 C ÖTK-Wien 134:20 + 45:11
W21E
16.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaminska Anna NNN0001 C Neregistrovaní 92:36
2. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 94:12 + 1:36
3. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 94:49 + 2:13
4. Gigon Michaela TBM7753 E KOS TJ Tesla Brno 97:06 + 4:30
5. Štěpánská Adéla TBM8870 E KOS TJ Tesla Brno 99:07 + 6:31
6. Haltof Ewa LOV9499 E lepus.cz 100:34 + 7:58
7. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 102:47 + 10:11
8. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 102:58 + 10:22
9. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 103:34 + 10:58
10. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 103:43 + 11:07
11. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 103:46 + 11:10
12. La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 104:43 + 12:07
13. Prchalová Ivana SMR8754 E SK SNS Smržovka 107:40 + 15:04
14. Seifertová Magda VSP9150 E USK Praha 107:54 + 15:18
15. Hančíková Barbora TZL8853 E SKOB Zlín 110:55 + 18:19
16. Puchernová Zuzana ZUP8451 E MTBO ČZU Praha 111:39 + 19:03
17. Tomečková Zuzana TSU8279 E LKT 80 Šumperk 112:52 + 20:16
18. Reiner Marina 23A9150 C NF Villach 114:25 + 21:49
19. Kalinová Markéta EKP8259 E VŠTJ Ekonom Praha 114:34 + 21:58
20. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 115:04 + 22:28
21. Eisl Birgit 17A8250 C ASKÖ Henndorf Orienteering 115:50 + 23:14
22. Lamichová Kateřina PHK8359 E OK 99 Hradec Králové 116:28 + 23:52
23. Kasalovská Natalia VBA8554 E ŠK VAZKA Bratislava 117:50 + 25:14
24. Lamichová Martina PHK9152 E OK 99 Hradec Králové 118:31 + 25:55
25. Fólová Martina SMR8850 E SK SNS Smržovka 124:40 + 32:04
26. Linhart Gisa 32A8950 C HSV OL Wiener Neustadt 150:04 + 57:28
Sladká Kateřina SBK8550 E KOB Start Blansko DISK
W21A
12.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 81:46
2. Bochenková Martina ZUP8750 A MTBO ČZU Praha 85:53 + 4:07
3. Jirásková Markéta VSP7653 A USK Praha 89:28 + 7:42
4. Ryšavá Vendula ZUP8151 A MTBO ČZU Praha 90:38 + 8:52
5. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 94:44 + 12:58
6. Divilová Lenka TZL7400 A SKOB Zlín 95:29 + 13:43
7. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 96:32 + 14:46
8. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 97:05 + 15:19
9. Vlčková Iva ZUP7551 A MTBO ČZU Praha 98:02 + 16:16
10. Faltejsková Jana XPU7652 A PARDUBICE BIKERS 98:33 + 16:47
11. Honnerová Blanka VPM8051 A KOS Slavia VŠ Plzeň 102:19 + 20:33
12. Šiftancová Eva DMS8050 A Dynamo Malá Skála 102:27 + 20:41
13. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 102:51 + 21:05
14. Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 104:08 + 22:22
15. Ryglová Kateřina TBM7372 A KOS TJ Tesla Brno 107:46 + 26:00
16. Pajerová Ivana EKP9051 A VŠTJ Ekonom Praha 108:01 + 26:15
17. Stachoňová Barbara SBK8451 A KOB Start Blansko 109:14 + 27:28
18. Ryšavá Magdalena ZUP7651 A MTBO ČZU Praha 109:25 + 27:39
19. Vondrová Kateřina OKP7250 A SK OK 24 Praha 109:27 + 27:41
20. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 110:05 + 28:19
21. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 110:12 + 28:26
22. Matulová Dana TBM7653 A KOS TJ Tesla Brno 111:33 + 29:47
23. Puchernová Veronika ZUP7450 A MTBO ČZU Praha 113:21 + 31:35
24. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 113:52 + 32:06
25. Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 115:07 + 33:21
26. Salingerová Anna ZUP7750 A MTBO ČZU Praha 115:12 + 33:26
27. Khulová Petra VPM8450 A KOS Slavia VŠ Plzeň 115:56 + 34:10
28. Haničáková Denisa SMR8350 A SK SNS Smržovka 117:52 + 36:06
29. Jurečková Leona ABR7752 A A-team NOVO Bruntál 120:28 + 38:42
30. Humlíčková Kateřina SBK7664 A KOB Start Blansko 121:25 + 39:39
31. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 A OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 121:44 + 39:58
32. Jiráčková Jana SBK8661 A KOB Start Blansko 121:59 + 40:13
33. Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 122:27 + 40:41
34. Klimešová Gabriela VRL7652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 128:14 + 46:28
35. Karlíková Zuzana VIV8050 A GIGANT Orienteering 128:29 + 46:43
36. Kratschmerová Kateřina TBM8558 A KOS TJ Tesla Brno 135:59 + 54:13
Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha DISK
Linhartová Martina VIV7750 A GIGANT Orienteering DISK
W21B
10.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 B USK Praha 71:47
2. Foglarová Kamila VLI8655 C Slavia Liberec orienteering 75:55 + 4:08
3. Čechová Marcela TBM7659 B KOS TJ Tesla Brno 78:20 + 6:33
4. Flašarová Kristýna KCK9054 C KOB Český Krumlov 79:15 + 7:28
5. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 79:57 + 8:10
6. Schwabová Kateřina TBM7371 B KOS TJ Tesla Brno 81:45 + 9:58
7. Berglová Lucie ZUP8250 B MTBO ČZU Praha 83:04 + 11:17
8. Křížová Vendula SJC8355 B Sportcentrum Jičín 83:30 + 11:43
9. Masopustová Elis VLI8656 B Slavia Liberec orienteering 84:08 + 12:21
10. Vaněčková Petra ZUP7950 B MTBO ČZU Praha 86:30 + 14:43
11. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 86:37 + 14:50
12. Michaličková Veronika ZUP8651 B MTBO ČZU Praha 86:54 + 15:07
13. Trubáková Zuzana BLI8051 B MTBO Bludný kořen 88:59 + 17:12
14. Štembergová Lucie EKP8851 B VŠTJ Ekonom Praha 89:31 + 17:44
15. Plšková Mária TZL8753 C SKOB Zlín 91:23 + 19:36
16. Ježková Klára VSP8455 C USK Praha 94:43 + 22:56
17. Malá Alice TBM7991 B KOS TJ Tesla Brno 95:31 + 23:44
18. Hojná Silvie SCP7950 B OK Sparta Praha 97:01 + 25:14
19. Marková Alena TSU9050 C LKT 80 Šumperk 98:39 + 26:52
20. Křístková Veronika SBK8379 C KOB Start Blansko 98:44 + 26:57
21. Novotná Veronika BOR C OK Jiskra Nový Bor 99:46 + 27:59
22. Střelcová Radka TBM8256 B KOS TJ Tesla Brno 100:32 + 28:45
23. Vitelli Martina 94C7650 C OLG Biberist SO 101:36 + 29:49
24. Sedláčková Michaela XPU8751 B PARDUBICE BIKERS 102:36 + 30:49
25. Michálková Alice VIV7650 C GIGANT Orienteering 103:24 + 31:37
26. Šebestová Jana ZUP7453 B MTBO ČZU Praha 104:55 + 33:08
27. Jalová Martina RBK8355 B SK Radioklub Blansko 112:15 + 40:28
28. Brettlová Marta VIP7557 B SK VIPrahlo 112:49 + 41:02
29. Tomešová Steża TZL8251 B SKOB Zlín 113:35 + 41:48
30. Čully Katharina VBA9251 C ŠK VAZKA Bratislava 133:04 + 61:17
Jakoubová Ivka SMR7450 B SK SNS Smržovka DISK
W40
10.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 E OK Jiskra Nový Bor 72:36
2. Přibylová Eva PFP6950 C VŠSK PedF UK Praha 77:57 + 5:21
3. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 86:43 + 14:07
4. Kroupová Jana VIP7052 C SK VIPrahlo 90:25 + 17:49
5. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 93:08 + 20:32
6. Sonja Hnilica 21A6850 C OLT Transdanubien 104:12 + 31:36
7. Novak-Fragner Elisabeth 27A6650 C HSV Baden 106:31 + 33:55
8. Finder Gaby 36A0001 C NF Steiermark 106:39 + 34:03
9. Hápová Šárka PHK7157 C OK 99 Hradec Králové 107:05 + 34:29
10. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 107:16 + 34:40
11. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 118:28 + 45:52
12. Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín 141:44 + 69:08
13. Weber-Jungo Marion 32A6750 C HSV OL Wiener Neustadt 191:48 + 119:12
W50
8.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 63:32
2. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 64:12 + 0:40
3. Perůtková Ivana LCE5851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:27 + 2:55
4. Ritter Waltraud 36A0003 C NF Steiermark 67:43 + 4:11
5. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 70:13 + 6:41
6. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:24 + 8:52
7. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 74:31 + 10:59
8. Čully Zuzana VBA5852 C ŠK VAZKA Bratislava 76:38 + 13:06
9. Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 79:59 + 16:27
10. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 80:24 + 16:52
11. Gratschmayer Martina 29A6050 C ÖTK-Wien 83:20 + 19:48
12. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 87:38 + 24:06
13. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 91:15 + 27:43
14. Zacherl Andrea 29A6150 C ÖTK-Wien 92:30 + 28:58
15. Linhart Reingild 32A5350 C HSV OL Wiener Neustadt 97:48 + 34:16
Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov DISK